Τι φοράτε στη βραδινή σας έξοδο;

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Συνηθως φουστα η φουστανι.. οταν εχει περισσοτερο κρυο,κολαν!! :) τα παντελονια δεν μου αρεσουν καθολου!!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
κανα τζιν, πουκαμισο και κατι καλα παπουτσια μαυρα που εχω.


εναλλακτικα κουστουμι (με το απαραιτητο σκαρπινακι)


ή πιο συχνα απλα τα συνδιασω και βαζω το σακακι με το τζιν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
τι φοράτε στη βραδυνη σας εξοδο


Χμμ. Τα καλά μου.
Το άσπρο 70ς κουστούμι,
τα φιμέ γυαλιά ηλίου,
την περουκα με τις ατιθασες αφρο-μπουκλες
το ψεύτικο μούσι,
το μπαστούνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Μου αρεσει πολυ σε ενα αγορι της ηλικιας μου(16 ετων)να φοραει σε βραδινες εξοδους με μαυρο ή ασπρο πουκαμισο λιγο ανοιχτο μπροστα και με σηκωμενα τα μανικια. Βεβαια αν εχει και καλοσχηματισμενο σωμα! Εγω οταν βγαινω σε ενα μπαρ ντυνομαι απλα, για να δειχνω πιο ανετη και οχι too fake!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danai_clio

Νεοφερμένος

Η Danai_clio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Συνηθως κολλητο τζιν σκησμενο η σκουρο κανονικο η κολαν + μπλουζα βραδινη + ΓΟΒΕΣ!!
το καλοκαιρι σορτς ,φορεματακια,σορτς.φορεματακια,σορτς.....κ.τ.λ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
την περουκα με τις ατιθασες αφρο-μπουκλες
το ψεύτικο μούσι,
το μπαστούνι.
ξεχασες την κοκκινη μυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το βρακί μου ανάποδα. Εναλλακτικά, μία φουστοζώνη που αφήνει τα κωλομέρια να φαίνονται και ένα "oops, μου μάζεψε στο πλύσιμο" μπλουζάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν λες αληθεια..

σε παω που τα λες καθαρα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
το χειμώνα ένα τζην και ένα t-shirt ή πουκάμισο
το ίδιο και το καλοκαίρι + βερμούδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εξαρτάται που θα πάω. Πχ το Σαββατο που βγηκα σε κλαμπ, ντυθηκα πιο καλα απ'οταν παω σε ενα μπαρακι η στο θεατρο ας πουμε. Στο κλαμπ εβαλα μια ολοσωμη εξωπλατη φορμα. Στο μπαρακι δε θα τη φορουσα. Εκει θα εβαζα κατι πιο καθημερινο με τη διαφορα πως θα μακιγιαριζομουν λιγο παραπανω. Το αλλο Σαββατο που εχω να παω σε γαμο θα βαλω φορεμα και ψηλα πεδιλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ανάλογα την περίσταση....
Γενικά το καλοκαίρι προτιμώ τα μακριά φορέματα και τα πολλα χρώματα,
το χειμωνα επιλεγω παντελόνια με πουκαμισο ή μπλουζα συνηθως total black:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Total black? Εγώ προτιμώ το χρώμα και τον χειμώνα. Όχι έντονα χρώματα, αλλά τύπου βεραμάν κλπ. Και λατρεύω τα γήινα! Μπεζ, καφέ, γκρι, του πούρου (αυτό το καφε-γκρι τέλος πάντων!). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
venividivici και aba συμφωνώ πολύ με τις επιλογές σας!
και μένα μου αρέσει το total black ακόμη και το καλοκαίρι κάποιες φορές.. μπορείς να το "σπάσεις" με χρυσά και nude αξεσουάρ.. :)
καιρός για μακριά φορέματα λοιπόν :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εε πουκάμισο από πάνω και από κάτω 1 τζιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crooked

Νεοφερμένος

Ο Crooked αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
σπαρπίνια

ένα μαύρο τζίν που έχω

πουκάμισο άσπρο ή σε κάποιο άλλο ανοιχτό χρώμα (μερικές φορές βάζω και γραβάτα)

ένα μαύρο σακάκι (αν κάνει ψύχρα)

μια μακριά μαύρη καμπαρντίνα ή ένα δερμάτινο τζάκετ τον χειμώμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Συνήθως μαύρο φόρεμα με στυλ ανάλογα την περίσταση. Το χειμώνα το συνδυάζω με μποτάκια και το καλοκαίρι με σανδάλια. Γενικότερα όμως μ' αρέσει να αλλάζω στυλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Εγω ανυπομονω να φορεσω τα κοντα καλοκαιρινα υφασματινα παντελονια πολυ ζεστη τελευταια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
φορεμα καλο η φουστα με διαφορα κοσμηματα που να ταιριαζουν κ γοβες!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^ καλοκαιρι ενα τετοιο στιλ...
^^ τον χειμωνα κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
^^ καλοκαιρι ενα τετοιο στιλ...
^^ τον χειμωνα κατι τετοιο
Μαρίχεν υπέροχες επιλογές! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top