Τι φοράτε στη βραδινή σας έξοδο;

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Όταν έβγαινα πριν πάρω τα κιλά που ήθελα, φορούσα κάτι τέτοια φορεματάκια σαν αυτό που έδειξε η Evanescence. Πλέον που έχω κι ένα κλικ καμπύλες τα νιώθω λίγο δεύτερα πάνω μου κι έτσι έχω αλλάξει στυλ στις βραδινές μου εξόδους
Just. Stop. Ξαναφόρα τα. Εκτός αν πλέον σου 'χει περάσει αυτό το στυλ.

-Με εκτίμηση, Σύλλογος Τζούσι Μπούτι
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Τίποτα απολύτως
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Just. Stop. Ξαναφόρα τα. Εκτός αν πλέον σου 'χει περάσει αυτό το στυλ.

-Με εκτίμηση, Σύλλογος Τζούσι Μπούτι

Αχαχαχα έχω θέμα με το μήκος ρε γιατί είναι ελαστικά και ανεβαίνουν! Αλλά μπορεί να ψάξω για πιο μακρύ, λίγο πάνω απ το γόνατο, αφού και εφόσον βέβαια ξανανοίξουν τα αντίστοιχα μαγαζιά που τα φοράμε :laugh:
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Αχαχαχα έχω θέμα με το μήκος ρε γιατί είναι ελαστικά και ανεβαίνουν! Αλλά μπορεί να ψάξω για πιο μακρύ, λίγο πάνω απ το γόνατο, αφού και εφόσον βέβαια ξανανοίξουν τα αντίστοιχα μαγαζιά που τα φοράμε :laugh:
Έχεις πολύ δίκιο είναι άβολα τα μίνι γιατί ανεβαίνουν και συνέχεια πρέπει να τα κατεβάζεις, δε βολεύει και στο ντάνσφλορ. Γι΄αυτό οτιδήποτε σε φόρεμα/φούστα πάνω απ' το γόνατο τα φοράω προσωπικά μόνο σε μπαρ/κοκτέιλ μπαρ/φάνσι κρασί, που πάω τάχαμου κυρία. Στα κλαμπ πάω με παντελόνι και μια μπλούζα για να κωλοχτυπηθώ με την ησυχία μου.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι αν και πότε θα κανω ξανά νυχτερινή έξοδο για να βάλω τα ωραία μου... :rolleyes:
Τα παλιά τα χρόνια που έβγαινα μου άρεσε πολύ να φοράω ψηλόμεσα παντελόνια με crop top.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ξέχασα να συμπληρωσω ότι το look πλέον συμπεριλαμβάνει και μάσκα 🤣
Ούτε στην δουλειά δεν μπορώ να ντυθώ φυσιολογικά. Παλαιότερα φορούσα φούστες ή παντελόνι με ωραίες μπλούζες (look γραφείου) ή πουκάμισα ή ακόμα και τζην καμιά φορά όταν δεν είχα να δω ασθενείς, αλλά τώρα είμαι με scrubs και ντυμένη σαν αστακός. Το μαλλί ουρά ή πλεξούδα, από πάνω προστατευτικό για χειρουργείο, και έπειτα μάσκα και γυαλιά προστασίας.
Πλέον δεν μπαίνω καν στον κόπο να βαφτώ. Μονο μάσκαρα βάζω γιατί δεν φαίνεται τίποτα άλλο πέρα από τα μάτια.
Μου έχει λείψει το κανονικό ντύσιμο ρε παιδιά. Όλη μέρα με αθλητικά και scrubs είμαι.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ξέχασα να συμπληρωσω ότι το look πλέον συμπεριλαμβάνει και μάσκα 🤣
Ούτε στην δουλειά δεν μπορώ να ντυθώ φυσιολογικά. Παλαιότερα φορούσα φούστες ή παντελόνι με ωραίες μπλούζες (look γραφείου) ή πουκάμισα ή ακόμα και τζην καμιά φορά όταν δεν είχα να δω ασθενείς, αλλά τώρα είμαι με scrubs και ντυμένη σαν αστακός. Το μαλλί ουρά ή πλεξούδα, από πάνω προστατευτικό για χειρουργείο, και έπειτα μάσκα και γυαλιά προστασίας.
Πλέον δεν μπαίνω καν στον κόπο να βαφτώ. Μονο μάσκαρα βάζω γιατί δεν φαίνεται τίποτα άλλο πέρα από τα μάτια.
Μου έχει λείψει το κανονικό ντύσιμο ρε παιδιά. Όλη μέρα με αθλητικά και scrubs είμαι.
μακαρι να ξαναγυρισουμε παλι σε εκεινο το 2019 κι ας ηταν ολα οπως τα αφησαμε:thumbup:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Έτος 2034, η καραντίνα επιτέλους τελειώνει και όλοι ξεχύνονται στους δρόμους...

Η μέση φοιτήτρια στη σχολή:
42e65e7384c0bc58cd1052d5e87bf14b.jpg

Η μέση φοιτήτρια νομικής στη σχολή:
bc23cb10cdea8622abb28e228a776d74.jpg

Ο πρώτος καφές:
9698a2974b80532a2b902e6f2adca833.jpg
22c8427b633e702e81055ddfa59513ab.jpg
1987f1d28e27b83e71b088fe9e7e602b.jpg

Το πρώτο χαλαρό ποτό:
dad6bc7c04600211b0ec61ca1b9aae24.jpg


Η πρώτη βραδιά σε κλαμπ:
63de07dea7d2e124c219e14002703508.jpg
5d6c9cd95946a7f605acfacb1654b71a.jpg
fbe11f9ca54ff4646f0c2bdb0b1c0acb.jpg
2406d0101a8c7c7adb143dec136f6e59.jpg
 

Συνημμένα

  • fbe11f9ca54ff4646f0c2bdb0b1c0acb.jpg
    fbe11f9ca54ff4646f0c2bdb0b1c0acb.jpg
    38.4 KB · Εμφανίσεις: 115

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Έτος 2034, η καραντίνα επιτέλους τελειώνει και όλοι ξεχύνονται στους δρόμους...

Α εγω θα εβαζα αυτα.Σιγα μην εχει αλλαξει κατι :laugh:
Η μέση φοιτήτρια στη σχολή:
download.jpg

Η μέση φοιτήτρια νομικής στη σχολή:
5ed974cb4b82dea30c0759ff90cb9287.jpg

Ο πρώτος καφές:
3a26e1319f1e681075f9299b4af2b4bb.jpg



Το πρώτο χαλαρό ποτό:
216029-1600x1095-firstdatecouple.jpg

Η πρώτη βραδιά σε κλαμπ:
couple-at-paris-fashion-week-20181.jpg

Και το 2034 αν εχει αλλαξει κατι υποθετικα κιολας,θα ειναι αυτο η ζωη μας ολη
human-vs-robot-00.jpg
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μάλιστα. Οι άντρες έχουν αντικατασταθεί από ρομπότ. Καταλάβαμε. Και μετά οι άντρες είναι σεξιστές...
συγνωμη η ζωη μας ολη θα ειναι ετσι,κι εσεις θα εχετε τα δικα σας
μελλοντικα νομιζω μπορει να μην το ζησουμε
αλλα δεν ειναι και απιθανο κιολας
η ρομποτικη προχωραει αυτο λεω
δεν το ειπα για τους αντρες,ειπα οτι θα ζουμε με ρομποτ
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.
στο ντύσιμο δεν έχω καθόλου φαντασία, αλλά και επιλογές λόγω βάρους. ό,τι μου κάνει φοράω. εντάξει, όλη μέρα φοράω φόρμες, αλλά αν βγω το βράδυ θα προσπαθήσω να βάλω κάνα παντελόνι. μπλουζάκι και ζακετούλα από πάνω. παπούτσι σνικερς. πουκάμισο μια φορά το χρόνο αν βάλω, γιατί δεν είναι ελαστικά και με "κόβουν".
 

rosemary

Νεοφερμένος

Η rosemary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κάτι ζεστό σίγουρα. Γενικά το "βραδινό" μου ντύσιμο δεν διαφέρει πολύ από το "πρωινό". Το μόνο που αλλάζει είναι το layering. Εκεί πράγματι εξαντλώ όλη τη φαντασία μου! Το ρεκορ μου είναι μπουφάν με φούτερ και από μέσα τρία μπλουζάκια ΚΑΙ ισοθερμικό.
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Κάτι ζεστό σίγουρα. Γενικά το "βραδινό" μου ντύσιμο δεν διαφέρει πολύ από το "πρωινό". Το μόνο που αλλάζει είναι το layering. Εκεί πράγματι εξαντλώ όλη τη φαντασία μου! Το ρεκορ μου είναι μπουφάν με φούτερ και από μέσα τρία μπλουζάκια ΚΑΙ ισοθερμικό.
Εμένα μου δημιουργήθηκε μια άλλη απορία, πού μένεις; :hehe:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,309 μηνύματα.
Ό,τι και στη κανονική μου. Φόρμες και φούτερ αυτή την εποχή χδ.

Ο άνθρωπος δεν μπορεί να κρίνεται από τον ρουχισμό του. Α φοράει γραβάτα είναι πιο σοβαρός, α φοράει κουκούλα είναι σίγουρα εν δυνάμει παραβάτης.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.
Ό,τι και στη κανονική μου. Φόρμες και φούτερ αυτή την εποχή χδ.

Ο άνθρωπος δεν μπορεί να κρίνεται από τον ρουχισμό του. Α φοράει γραβάτα είναι πιο σοβαρός, α φοράει κουκούλα είναι σίγουρα εν δυνάμει παραβάτης.

Η γραβάτα ειδικά δεν καταλαβαίνω τι ρόλο παίζει, την φορούσαν παλιά αλλά μόνο όταν έβγαιναν στην τηλεόραση πουθενά αλλού, καλά τους έκανε ο Τσίπρας.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,309 μηνύματα.
Η γραβάτα ειδικά δεν καταλαβαίνω τι ρόλο παίζει, την φορούσαν παλιά αλλά μόνο όταν έβγαιναν στην τηλεόραση πουθενά αλλού, καλά τους έκανε ο Τσίπρας.
Βασικά και τώρα φοριέται αλλά είναι ακραία επισημότητα θεωρώ. Δεν είναι κάτι που θα φορέσεις για μία απλή έξοδο. Συνήθως πάει για τελετές, δεξιώσεις και πράγματα που συνήθως ταιριάζουν στην υψηλή κοινωνία και ευπρέπεια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top