Τι φοράτε την ώρα του σεξ;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
συγνώμη!... και αν κολλήσουν εκεί μέσα στην θάλασσα τι γίνεται μετά?? :lol2:


Γιατί να κολλήσει; :happy: Να έλεγα στον πλανήτη Άρη ναι, λόγω έλλειψης βαρύτητας άρα τι παθαίνει η τριβή; Στην θάλασσα πάντως δεν παίζει να είναι βολικά γενικά γιατί μετά από 5-6 λεπτά αρχίζεις να παγώνεις και το δέρμα να μυρμιγκιάζει.

Τα ποιαααα?? Κόψε κάτι

Ε, αφού τόσο λένε ότι έχουν. Τα μετράνε μάλλον σε άλλα συστήματα μέτρησης. :shifty:
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Εχω παει σε παραλία γυμνιστων...... μαύρα χάλια....γιατι εκτός από τους νέους και νεες που πραγματικά χαζευεις και θαυμαζεις, υπάρχουν γριες με κρεμασταρια και γεροι με ανυπαρκτα τετοια.....
Είδωλο!!!
 

Sevasti

Νεοφερμένος

Η Sevasti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Έπεσα από την καρέκλα :no: :D Δεν υπάρχεις. Θεά. :rofl: Τελικά αυτό όσο περνάνε τα χρόνια το τέτοιο μαζεύει; Δηλαδή τα 25ποντα των Ελλήνων πόσο μαζεύουν; Πέφτω από τα σύννεφα.
Συρρικνώνεται.... μετά χρησιμοποιείται μονο για κατούρημα.....Λεω εγώ τώρα...
Γι αυτο χαρείτε το οσο ειναι ντούρος.....

Χαχαχα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,782 μηνύματα.

Τι φοράτε την ώρα του σεξ;​

την μυρωδία του βρεγμένου σώματος του συντρόφου μας ;)

Αυτό υποδηλώνει ότι θα έχει γίνει μάχη πριν κ θα έχετε ιδρώσει...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βασικά δεν έχω ιδιαίτερη προτιμηση , μπορουν να με φτιάξουν απειρα πραγματα... Είμαι δυσκολος όπως φαίνεται χαχα... Ακόμη κ καλτσάκια μικρά άσπρα δεν θα με χαλούσαν.... Το μόνο που θα με χαλουσε θα ήταν κάτι εσώρουχα της γιαγιάς της... Σωβρακοφανελες αλλά νομίζω ακόμη κ έτσι θα κατάφερνα να λειτουργήσω 😁 γενικά δεν έχω μπέσα σε αυτά... Πιτσιρικάς ήμουν πιο ίδιο τρόπος πριν τα 25 πχ από τα 28 και μετά ειδικά έχω απελευθερωθεί 2-3 φορές σε συγκριση με τη προηγουμενη δεκαετία...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το μόνο που θα με ξενερώνε πληρως θα ήταν να έβλεπα την άλλη να μη γουστάρει καθόλου σαν αγγαρεία.... Η να ποναει λογικό αμα δεν έχει φτιαχτεί κ το μυαλό της είναι άλλου... Εκεί θα επεφτα κατακόρυφα. Γιατί θα ένιωθα λες κ βιαζω την άλλη. Πράγμα αποκρουστικο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για αυτό κ συνήθως αμα βλέπω ότι η άλλη είναι γενικά πολυ προβληματισμενη κ διστακτική δεν προχωραω.... Δεν λέμε τώρα να χει νορμαλ προβλημαρισμους αλλά γενικά να μην είναι σε φάση αυτή τη περιοδο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πράγμα που δυστυχώς μου έτυχε στη τελευταία γνωριμία.... Ήταν άλλου η κοπέλα... Δεν το είχε αυτή τη περίοδο και μ το είπε κ μόνη της. Τεσπα τη μια χωρισμός την άλλη έπεσα σε τέτοια περιπτωση... Δεν πτοουμαι όμως πιστευω θα ανέβουμε... Θα βρουμε μια να ταιριάζουμε να περναμε ωραία.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το κορυφαίο είναι να γυρνάς από τη δουλειά και να σου λέει η άλλη είχα γαμησε τα μέρα... Θα εκτονωθουμε ;;;; 😁

Ευκολα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.
Αυτό υποδηλώνει ότι θα έχει γίνει μάχη πριν κ θα έχετε ιδρώσει...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Αυτο υποδηλώνει πολλά και οχι απαραίτητα ιδρώτα ...μη μένεις στην επιφάνεια της γραφής μόνο.:hello::P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,782 μηνύματα.
Αυτο υποδηλώνει πολλά και οχι απαραίτητα ιδρώτα ...μη μένεις στην επιφάνεια της γραφής μόνο.:hello::P

Ίσα ίσα επειδή δε μενω στην επιφάνεια το έγραψα αυτό... Μου λες βρεγμένος... Βρεγμένος είσαι είτε αν κάνετε μπανάκι πρωτα μαζί είτε αν σου κανει μασάζ με λαδακι.... Δεν καταλαβαίνω κάτι άλλο οπότε δώσε διευκρίνηση.

Εκτός κ αν εννοείς αφου θα έχετε τελειώσει!!! 😁😇
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.
Ίσα ίσα επειδή δε μενω στην επιφάνεια το έγραψα αυτό... Μου λες βρεγμένος... Βρεγμένος είσαι είτε αν κάνετε μπανάκι πρωτα μαζί είτε αν σου κανει μασάζ με λαδακι.... Δεν καταλαβαίνω κάτι άλλο οπότε δώσε διευκρίνηση.

Εκτός κ αν εννοείς αφου θα έχετε τελειώσει!!! 😁😇
δεν διευκρινιζω ποτέ τα προσωπικά μου δεδομένα ...μπορώ ομως να στο διευκρινίσω με τα λόγια του Pedro Juan Gutiérrez (ελπίζω να σε καλύψει η απάντηση) :laugh: Το σεξ είναι ανταλλαγή ανάσας και δυνατών μυρωδιών, ιδρώτα, μικροβίων, βακτηρίων.. Αλλιώς δεν είναι. Εάν είναι μόνο τρυφερότητα και αιθέρια πνευματικότητα, τότε περιορίζεται σε μια στείρα παρωδία του τι θα μπορούσε να είναι. Τίποτα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,782 μηνύματα.
δεν διευκρινιζω ποτέ τα προσωπικά μου δεδομένα ...μπορώ ομως να στο διευκρινίσω με τα λόγια του Pedro Juan Gutiérrez (ελπίζω να σε καλύψει η απάντηση) :laugh: Το σεξ είναι ανταλλαγή ανάσας και δυνατών μυρωδιών, ιδρώτα, μικροβίων, βακτηρίων.. Αλλιώς δεν είναι. Εάν είναι μόνο τρυφερότητα και αιθέρια πνευματικότητα, τότε περιορίζεται σε μια στείρα παρωδία του τι θα μπορούσε να είναι. Τίποτα.

Κατάλαβα! Αυτό που σου έγραψα στη τελευταία προταση ειναι!!! Τι μικρόβια κ βακτήρια βρε;;;; μήπως είναι ο Pedro Κατακουζηνός ;;;;χαχαχα

Το επιασα τι εννοείς παντως κ ειναι καλη φάση....

Μόνο τρυφερότητα δεν είναι... Είμαστε κ άγριοι. Μας αρέσουν οι άγρια δες!!! Χαχα 😂😂

Κοίτα όσο για τα προσωπικά δεδομένα δεν νομίζω να έχω πει εγώ κάτι πολυ τραβηγμενο η εσυ. Και δεν θα έλεγα κ ποτε δεν θα το κάνουμε εδώ μέσα τσοντάδικο. . ...
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top