Τι όνειρο είδατε χθες;

Mea Culpa

Νεοφερμένος

Η Ποτούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Είδα ότι πηγαίναμε εκδρομή με το σχολείο και παραδόξως το λεωφορείο το οδηγούσε ο γυμναστής μας. Εκεί που ήταν όλα ωραία και καλά λοιπόν, καθώς περνούσαμε από ένα λιμάνι ο γυμναστής έριξε το λεωφορείο μέσα στη θάλασσα. Εγώ είχα τρομάξει τόσο πολύ που άρχισα να κλαίω και μετά ξύπνησα από το φόβο...:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Λοιπόν λέει είχα βρει ένα περιοδικό με ένα ερωτηματολόγιο για υιοθεσίες αν το απάνταγα και είχα τις κατάλληλες προϋποθέσεις θα αποκτούσα την Μαρία(το κοριτσάκι που έχουν στις ειδήσεις). Την ίδια μέρα βγήκα με τους γονείς μου και φίλους του για φαγητό εγώ είχα πάρει μαζί το περιοδικό για να τελειώσω το τρίφυλλο ερωτηματολόγιο αλλά έκανα πολλές μουντζούρες και έπρεπε να το πετάξω και να πάρω καινούργιο περιοδικό. Το μαγαζί που είχαμε καθίσει να φάμε ήταν κοντά σ'ένα γνωστό μας βιβλιοπωλείο και πήγα εκεί να ρωτήσω μπας και έχουν αυτοί καινούργιο "περιοδικό". Δεν είχαν, όμως πήγε και μου πήρε ένα ο ιδιοκτήτης και μου το χάρισαν χωρίς να πληρώσω τίποτα γιατί με συμπαθούσαν.
Εν τέλει μόλις συμπλήρωσα το μισό ερωτηματολόγιο έλεγε ότι για να το υιοθετήσω το μικρό έπρεπε να έχω άντρα:lol: (άτιμη κοινωνία :P) και από εκεί και πέρα δε θυμάμαι τίποτα.
Πόσο μπορεί να σε επηρεάσουν οι ειδήσεις και τέτοια γεγονότα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ότι έστριβα τσιγάρο με ένα τεράστιο φιλτράκι και με χαρτάκι rizla γλυκόριζα- το καφέ δηλαδή. Δεν είμαι καπνίστρια πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Ήμουνα με 2 φίλους μου και πηγαίναμε με το αμάξι Λάρισα... Εγώ καθόμουν απο πίσω και σε όόόλη τη διαδρομή έτρωγα ψωμί με Philadelphia :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αχμ... περιεργο ονειρο.... Γνωρισα ενα ατομο το οποιο στη πραγματικοτητα το εχω μεσα στην καρδια μου... Και μαθαινα τα παντα για την ζωη του με περιεργους και διαφορους τροπους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
ηταν ενα ειδος αγορας/πανηγυριου και ημουν αναποφασιστη τι να πρωτοδοκιμασω. πηρα ενα σκυλακι μονο για να το γυρισω πισω με τη δικαιολογια οτι ειχα αλλο σκυλακι ηδη ή οτι δεν ειχα χωρο. και καποιος μου εδωσε ή πηρα ενα απο αυτα που φυσαμε σαπουνοφουσκες. πολυ μ αρεσε το τελευταιο >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οτι μπηκαν ληστες στο σπιτι μου :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρη αν το είδα χτες, αλλά είχα δει μια συγκεκριμένη φίλη μου. Ήμασταν κάπου λέει μαζί, μόνο οι 2 μας, και ξαφνικά ακούγεται αυτό το τραγούδι. Νομίζω κιόλας ότι το χορεύαμε :redface:.

Ε, σήμερα βγήκαμε με αυτή τη φίλη μου και με κάποια άλλα παιδιά από την παρέα, και μπήκαμε σε ένα μαγαζί. Κάποια στιγμή, όλοι βγήκαν έξω και περίμεναν εμάς τις 2 να τελειώσουμε, που χαζεύαμε κάτι κολιέ. Εκείνη τη στιγμή έβαλε το τραγούδι!:eek: Περιττό να πω ότι άρχισα να χορεύω, για να ολοκληρωθεί η πραγματοποίηση του ονείρου :hehe:.
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ειδα το καλυτερο ονειρο του κοσμου
ΕΦΥΓΕ Η ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ.

ονειρο που θελω να γινει πραγματικοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πριν κάτι μέρες είδα τον περσινό καθηγητή των μαθηματικών και τον φετινό της κατεύθυνσης στα αρχαία να κουβαλάνε ο καθένας από ένα μεγάλο κουτί γλυκά(ακριβώς τι δεν είδα ευτυχώς :Pγιατί θα ξυπνούσα με λιγούρα :hehe:)και έμπαιναν χαμογελαστοί από την μπροστινή είσοδο τι να πω... Τι άλλο κουλό θα δω :P.

*Καλά μην παραπονιέμαι έχω δει και χειρότερα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Πως μου φώναζε ο μαθηματικός μου επειδή δεν ήξερα να λύσω τις ασκήσεις :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δε θυμάμαι ακριβώς τί ήταν όμως ήταν τόσο ζωντανό.Αφού θυμάμαι ότι έλεγα "Ονειρεύομαι.Αυτό δε γίνεται".
Έχω δύο μέρες τώρα που κάνω πολύ ταραγμένο ύπνο :/:. Σήμερα ξύπνησα ξαπλωμένη ανάποδα :worry: .Εγώ τόσα χρόνια ήσυχα κοιμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Εμείς οι μαθηματικοί είμαστε εφιάλτης πολλών παιδιών τελικά! :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Είδα ότι είχα γυρίσει πίσω στα θρανία και μάλιστα ήμουν και επιμελήτρια...έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Κάτι μέρες πριν το είδα...
Λοιπόν ήμουν μαζί με τον πατέρα μου στην περιοχή που πάω σχολείο και ανεβαίναμε το δρόμο βράδυ για να πάμε μάλλον στο σχολείο. Κάποια στιγμή άρχισε να βρέχει και έβγαλε μια μαύρη ομπρέλα ο πατέρας μου για να προφυλακτώ εγώ από την βροχή. Εγώ πήρα την ομπρέλα για να προφυλακτώ από την βροχή αλλά ο πατέρας μου δεν ήθελε να μπει κάτω από την ομπρέλα. Επέμεινα και εν τέλει μπήκε από κάτω και δεν βράχηκε. Γενικά ήμουν ανήσυχη σε όλη την διάρκεια του ονείρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
οτι ξυπνησα στο δωματιο μου και ηταν τρομερα ακαταστατο.
μικρες μαυρες κατσαριδες στους τοιχους, μικρα μαυρα ποντικακια στις γωνιες.....μικρες μαυρες νυχτεριδες κατω απο το κρεβατι. αυτες μαλιστα προσπαθησα να τις σκοτωσω/διωξω με μπαιγκον.
oh well ξυπνησα σε ενα πιο τακτοποιημενο δωματιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είδα πως κινδύνευα από κάτι αλλά δεν θυμάμαι τι :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγώ είδα ένα αρκετά περίεργο όνειρο... αλλά δεν πειράζει που δεν το θυμάμαι γιατί κοιμήθηκα καλάααα. :D Από το καλοκαίρι είχα να απολαύσω έναν τόσο ήρεμο ύπνο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
ειδα 2 ονειρα :P
ονειρο ενα:
ειδα οτι ημουν πληρωμενος δολοφονος
και ενας με εδωσε 1.000.000 € για να σκοτωσω
δεκα πολιτικους. :P

ονειρο δυο:
ημουν στη γεφυρα της χαλκιδας
ειχα παει να κανω bungee jumping
και εκει που πηδηξα κοπηκε το σκοινι
και γω επεφτα κ επεφτα αλλα δεν εφτανα στο εδαφος :P

μετα ξυπνησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
ειδα 2 ονειρα :P
ονειρο ενα:
ειδα οτι ημουν πληρωμενος δολοφονος
και ενας με εδωσε 1.000.000 € για να σκοτωσω
δεκα πολιτικους. :P

ονειρο δυο:
ημουν στη γεφυρα της χαλκιδας
ειχα παει να κανω bungee jumping
και εκει που πηδηξα κοπηκε το σκοινι
και γω επεφτα κ επεφτα αλλα δεν εφτανα στο εδαφος :P

μετα ξυπνησα

Το πρωτο ονειρο διακοπηκε; Τους σκοτωσες τελικα;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top