Τον/την κάνατε τσακωτό!!!

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Δεν μπορώ να πω με σιγουριά τι θα έκανα μιας που ΕΥΤΥΧΩΣ δεν μου έχει τύχει ΚΑΙ αυτό :P
Μπορώ όμως να σας πω τι φαντάζομαι - ελπίζω ότι θα έκανα!
Σενάριο πρώτο....
Τους διακόπτω για να μαζέψω τα πράγματα μου από τα συρτάρια (αν το σπίτι είναι δικό του ή τα δικά του πράγματα αν το σπίτι είναι δικό μου)
Φεύγω κυρία χωρίς υστερίες κλπ και φυσικά επίσης δεν δέχομαι καμία εξήγηση δικαιολογία ή επικοινωνία με τον τύπο.

Σενάριο δεύτερο... (επιστημονικής φαντασίας)
δεν με παίρνουν χαμπάρι ότι τους είδα και ψάχνω να βρω τρόπο ώστε ο τύπος να με τσακώσει στο κρεβάτι με την ίδια τύπισα :hehe:

Σενάριο τρίτο και πιθανό..
τα κάνω λαμπόγυαλο, δεν είμαι καθόλου κυρία, ξυπνάει μέσα μου η κατίνα, τον κάνω ρόμπα, πετάω τα πράγματα του από το μπαλκόνι (ακόμα και αν πρόκειται για καναπέ ή tv) τον πετάω έξω γυμνό (ίσως και αυτόν από το μπαλκόνι) και γενικώς γίνεται της εκδιδομένης γυναικός το σιδηρούν κιγκλίδωμα!!!

Σενάριο τέταρτο (Έτσι για το τσακιρ κέφι) :tongue:

Πας και εσυ στο κρεβάτι:P

[j/k]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Σενάριο τέταρτο (Έτσι για το τσακιρ κέφι) :tongue:

Πας και εσυ στο κρεβάτι:P

[j/k]

Πονηρούλη!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Δεν Ξέρω τι θα έκανα... Αλλά το σίγουρο είναι ότι θα ήθελα 10 λεπτά να συνέλθω από το σοκ!
Μετά μαλλον θα αντιδρούσα πολιτισμένα, δηλαδή θα φώναζα, θα μάζευα τα ρουχα τουσ και θα τους εβγαζα εξω από το σπίτι γυμνούς!!!!>:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά είχα δύο σενάρια(ναι και εγώ) ή δεν θα έλεγα τίποτα θα έφευγα και τρέχα ψάξε με, δεν αξίζεις για μένα. ή Πιάνω τα ρούχα και έξω απο το μπαλκώνι, άς μαζέψουν τα ρούχα τους απο τον δρόμο, ξευτήλες είναι ξευτήλες θα μένανε πάντος και οι δύο το ξυλαράκι τους θα το έτρωγαν.

Παλιά είχα και κάτι τρίτο (τον ευνουχισμό) αλλασκέυτηκα ότι η τελευταία πυ το έκανε ο άντρας της έβαλε μεγαλήτερο και έγινε πορνοστάρ κονομόντας πολλά λευτά, άρα δεν με συμφέρει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
μαλλον θα περνουσε την υπολοιπη ζωη του στο καροτσακι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εμενα μου εχει τυχει, και μαλιστα δυο φορες, την πρωτη φορα αρπαξα την καραμπινα, την δευτερη απλα σηκωθηκα και εφυγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
δε μου εχει τυχει...δεν ειναι κατι που θα ηθελα να ζησω...θεωρω πως δε θα περιμενω να τον κανω τσακωτο για να φυγω..θα την εχω κανει νωριτερα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top