Τοποθέτηση Λατινοπούλου για τις γυναικείες "ατέλειες"

Ποια η γνώμη σας για το βίντεο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 48)
  • Το θεωρώ απαράδεκτο/επικίνδυνο

    Ψήφοι: 32 66.7%
  • Απλώς διαφωνώ

    Ψήφοι: 5 10.4%
  • Απλώς συμφωνώ

    Ψήφοι: 4 8.3%
  • Το βρίσκω ολόσωστο

    Ψήφοι: 4 8.3%
  • Ούτε συμφωνώ ούτε διαφωνώ

    Ψήφοι: 3 6.3%

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Αυτή με όλα όσα έχει βάλει στο σώμα της και στον οργανισμό της ντροπιάζει το γυναικείο φύλο οπότε η γνώμη της πάει κατευθείαν στα σκουπίδια.
Αντικειμενικά είναι πολύ εντυπωσιακή γυναίκα πάντως.
και μόνο που ξυρίζει μασχάλες παίρνει +
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα απλα καθημερινα ..
Νυχια ,βαψιμο ,φρυδι,κρεμα ημερας ,νυχτας και γενικα να μπαινεις στο μπανιο του και τα καλλυντικα του να ειναι πιο πολλα απο της γυναικας ... :)
Νομίζω πως αυτές είναι σπάνιες περιπτώσεις. Όπως και να 'χει δικαίωμά τους.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτή με όλα όσα έχει βάλει στο σώμα της και στον οργανισμό της ντροπιάζει το γυναικείο φύλο οπότε η γνώμη της πάει κατευθείαν στα σκουπίδια.
Σκεψου τι ψυχολογικο σοκ θα παθει αυτη η γυναικα και η καθε γυναικα που εχει τετοιες αντιληψεις οταν θα χρειαστει να κανει καποια ορμονικη θεραπεια ή καποια εξωσωματικη και δει ολη αυτη την αλλαγη στο δικο της το σωμα ..

Ποσοι ψυχολογοι και ψυχοθεραπευτες θα μπορεσουν να τις σηκωσουν απο εκει που εχουν φτασει πεφτοντας απο τον θρονο τους ?
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Τα απλα καθημερινα ..
Νυχια ,βαψιμο ,φρυδι,κρεμα ημερας ,νυχτας και γενικα να μπαινεις στο μπανιο του και τα καλλυντικα του να ειναι πιο πολλα απο της γυναικας ... :)
Αυτό γιατί είναι κακό; Ας αφήσουμε τον καθένα να περιποιηθεί το σώμα του όπως του αρέσει.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αντικειμενικά είναι πολύ εντυπωσιακή γυναίκα πάντως.
και μόνο που ξυρίζει μασχάλες παίρνει +
Ναι δεν είναι φυσιολογικές οι τρίχες στο σώμα μας (γιατί μάλλον μόνες μας τις κολλάμε) αλλά είναι φυσιολογικά τα μπότοξ που έχει κάνει η σκουπιδιάρα μαζί με τα 800 φίλτρα για να κρύβει τις ατέλειες.
Στον πραγματικό κόσμο αυτά δεν υπάρχουν ακόμα και οι τέλειες φωτογραφίες μοντέλων έχουν άπειρο ρετούς αν μπεις στον κόπο να δεις πως φτιάχνονται.
Ούτε γω είμαι φαν της τρίχας βγάζω φρύδια/μουστάκι και τα σχετικά αλλά δεν πρόκειται να πάθω κατάθλιψη επειδή έχω τρίχες στα χέρια ή γιατί απέκτησα λίγες ραγάδες. Κανένας άνθρωπος δεν θα έπρεπε να αισθάνεται άσχημα για τις ατέλειες του.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω πως αυτές είναι σπάνιες περιπτώσεις. Όπως και να 'χει δικαίωμά τους.
Δεν έκρινε κάποιος τις πράξεις τους ...
Το αποτέλεσμα που βρίσκεται στο δικό σου οπτικό πεδίο σχολιάζεις , αν αντιπροσωπευει αυτο που ειναι και το κατ αλλα ¨φυσιολογικο ¨

Δεν θα κρινω εγω αν ειναι σωστο ή οχι ...
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό γιατί είναι κακό; Ας αφήσουμε τον καθένα να περιποιηθεί το σώμα του όπως του αρέσει.
με ΌΛΑ έχουμε θέμα, με τους "παρατημένους" άντρες, με τους μετροσέξουαλ άντρες, με τις πολυ περιποιημένες γυναίκες και με τις απεριποίητες γυναίκες.
 

Resaldis

Δραστήριο μέλος

Ο Resaldis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Προσωπικά θεωρώ συγκεχυμένη την κριτική της, αφού π.χ. η ένδυση και ο καλλωπισμός αποτελούν αμιγώς αισθητικά ζητήματα ενώ η τριχοφυΐα και η κυτταρίτιδα όχι.
 

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί παίρνουμε στα σοβαρά άνθρωπο που αυτοπροσδιορίζεται ''πολιτεύτρια'', ήτοι ''υποψήφια βουλευτής που ποτέ δεν εξελέγη'' και ασχολείται κατά βάση με τουίτερ και ίνστα
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πως ακριβώς είναι πολιτευόμενη με την ΝΔ αυτή; Δημοτικός σύμβουλος; Μαλακιες λέει αλλά είναι ωραία γκομενα πάντως.
A Θεσσαλονίκη, βγήκε τελευταία

Εγώ δε κατάλαβα, από πότε την ανάγκασαν να το δει ενώ δε της αρέσει
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Προσωπικά η συγκεκριμένη καριόλα με εκνεύρισε πάρα μα πάρα πολύ.Ανοίγει το στόμα της και απλά ντρέπεσαι να τη κοιτάξεις,σκέφτεσαι πόσο κοντά είναι η λεκάνη της τουαλέτας για να πας να ξεράσεις.Έχω πολυκυστικές,είμαι μέσα στη τρίχα λόγω αυτού σε όλο το πρόσωπο,παλεύω για αυτό και θα χρειαστεί να κάνω ορμονική θεραπεία, και έχω και αυτήν την μαλάκω να ξεστομίζει παρωχημένες απόψεις.Αναρωτιέμαι όταν μείνει έγκυος και αλλάξει το σώμα της, τι θα κάνει,θα πέσει από κανένα γκρεμό;
Επίσης αναφέρεται σε ραγάδες.Σε ραγάδες.Που είμαι 40 κιλά και έχω και εγώ πάρα πολλές στα μπούτια.Σιγά μη νοιώσουμε άσχημα και για αυτό επειδή αυτή τρώει τα λεφτά του μπαμπά και κάνει τα αδύνατα δυνατά για να είναι η Miss Τέλεια.Το ότι είναι σκατόψυχη όμως δεν αλλάζει ούτε με δισεκατομμύρια.Εύχομαι μόνο να την διώξουν από τη θεσούλα της αν και αυτό δεν θα αλλάξει το πόσο σκατόψυχη είναι.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά η συγκεκριμένη καριόλα με εκνεύρισε πάρα μα πάρα πολύ.Ανοίγει το στόμα της και απλά ντρέπεσαι να τη κοιτάξεις,σκέφτεσαι πόσο κοντά είναι η λεκάνη της τουαλέτας για να πας να ξεράσεις.Έχω πολυκυστικές,είμαι μέσα στη τρίχα λόγω αυτού σε όλο το πρόσωπο,παλεύω για αυτό και θα χρειαστεί να κάνω ορμονική θεραπεία, και έχω και αυτήν την μαλάκω να ξεστομίζει παρωχημένες απόψεις.Αναρωτιέμαι όταν μείνει έγκυος και αλλάξει το σώμα της, τι θα κάνει,θα πέσει από κανένα γκρεμό;
Επίσης αναφέρεται σε ραγάδες.Σε ραγάδες.Που είμαι 40 κιλά και έχω και εγώ πάρα πολλές στα μπούτια.Σιγά μη νοιώσουμε άσχημα και για αυτό επειδή αυτή τρώει τα λεφτά του μπαμπά και κάνει τα αδύνατα δυνατά για να είναι η Miss Τέλεια.Το ότι είναι σκατόψυχη όμως δεν αλλάζει ούτε με δισεκατομμύρια.Εύχομαι μόνο να την διώξουν από τη θεσούλα της αν και αυτό δεν θα αλλάξει το πόσο σκατόψυχη είναι.
κολλητή μου είσαι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αναρωτιέμαι όταν μείνει έγκυος
Πάντως εμείς ποντάρουμε στον να ΜΗΝ μείνει έγκυος η συγκεκριμένη.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
κολλητή μου είσαι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πάντως εμείς ποντάρουμε στον να ΜΗΝ μείνει έγκυος η συγκεκριμένη.
Ε άμα δεν την μπινελικώσεις και λίγο,δε μπορείς να στανιάρεις ρε παιδί μου,χαχαχα!Τέτοιο βλήμα ομολογώ είχα χρόνια να πετύχω.Και μετά μερικοί αναρωτιούνται γιατί ο κόσμος έχει ανασφάλειες.Αυτή δεν είναι απλά οτι έχει μια άποψη.Είναι ότι επίσης μιλάει με χαρακτηρισμούς όπως "αηδιαστικό,αποκρουστικό κτλ".Ποια είσαι εσύ μωρή μποχλάδω;Και εγώ βρίσκω αηδιαστικό το χαρακτήρα σου,πάνε φτιάξτον.
Τώρα μείνει δε μείνει έγκυος,της εύχομαι αν κάνει κοριτσάκι να είναι επίσης η Miss τέλεια και να μην έχει κανένα ορμονικό πρόβλημα.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε άμα δεν την μπινελικώσεις και λίγο,δε μπορείς να στανιάρεις ρε παιδί μου,χαχαχα!Τέτοιο βλήμα ομολογώ είχα χρόνια να πετύχω.Και μετά μερικοί αναρωτιούνται γιατί ο κόσμος έχει ανασφάλειες.Αυτή δεν είναι απλά οτι έχει μια άποψη.Είναι ότι επίσης μιλάει με χαρακτηρισμούς όπως "αηδιαστικό,αποκρουστικό κτλ".Ποια είσαι εσύ μωρή μποχλάδω;Και εγώ βρίσκω αηδιαστικό το χαρακτήρα σου,πάνε φτιάξτον.
Τώρα μείνει δε μείνει έγκυος,της εύχομαι αν κάνει κοριτσάκι να είναι επίσης η Miss τέλεια και να μην έχει κανένα ορμονικό πρόβλημα.

Μην στεναχωριέσαι και νευριάζεις τζάμπα, την έβαλαν στην θέση της πολλές και είμαι σίγουρη πως γρήγορα θα κυκλοφορήσει νέο απολογητικό βιντεάκι αλλά τι να μαζέψεις μετά από όλο αυτό ...

Από την μια είναι καλό να εκτίθονται έτσι γιατί μέσα από κάτι τέτοια βλέπεις πως μόνο βιτρίνα είναι οι πιο πολλοί που θέλουν να είναι σε αυτούς τους χώρους και από περιεχόμενο τίποτα .
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Πάντως την κοροϊδεύουμε αλλά αυτή μπορεί σε λίγα χρόνια να έχει μπει σε κανένα υπουργείο και να βγάζει τα κέρατα της. :/:
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Πειράζει που δεν την ήξερα; κι ούτε σκοπεύω να την μάθω η αλήθεια είναι. Θα συμμεριστώ τις απόψεις όλων όσων την κατακρίνετε. Είναι αισχρά τα όσα είπε.

Θα σχολιάσω όμως το εξής και σχετίζεται με αυτό που έγραψε η Χιμέλα: Βγαίνει ένας μέχρι τώρα άγνωστος, λέει μπούρδες ή χοντράδες και γίνεται viral.
Παίρνει αρνητική δημοσιότητα ναι, αλλά σε λίγο καιρό θα ξεχαστεί και θα βλέπουμε άρθρα του τύπου "Η κυρία τάδε με το σύντροφό της στη Μύκονο". Αρχίζει και γίνεται πρόσωπο που παίζει στα μέσα. Την ψηφίζουν γιατί είναι γνωστή. Και μετά έχουμε τέτοια φρούτα σε θέσεις εξουσίας.

Πιστεύω ότι είναι άλλη μία περίπτωση ατόμου χαμηλού επιπέδου που εκμεταλλεύεται τα σόσιαλ για να κάνει τη δουλειά του.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πειράζει που δεν την ήξερα; κι ούτε σκοπεύω να την μάθω η αλήθεια είναι. Θα συμμεριστώ τις απόψεις όλων όσων την κατακρίνετε. Είναι αισχρά τα όσα είπε.

Θα σχολιάσω όμως το εξής και σχετίζεται με αυτό που έγραψε η Χιμέλα: Βγαίνει ένας μέχρι τώρα άγνωστος, λέει μπούρδες ή χοντράδες και γίνεται viral.
Παίρνει αρνητική δημοσιότητα ναι, αλλά σε λίγο καιρό θα ξεχαστεί και θα βλέπουμε άρθρα του τύπου "Η κυρία τάδε με το σύντροφό της στη Μύκονο". Αρχίζει και γίνεται πρόσωπο που παίζει στα μέσα. Την ψηφίζουν γιατί είναι γνωστή. Και μετά έχουμε τέτοια φρούτα σε θέσεις εξουσίας.

Πιστεύω ότι είναι άλλη μία περίπτωση ατόμου χαμηλού επιπέδου που εκμεταλλεύεται τα σόσιαλ για να κάνει τη δουλειά του.

Προσωπικά έχω κάνει αναφορά στο εν λόγω βίντεο και προτείνω και στους υπόλοιπους να κάνουν. Ναι, μπορεί να είναι και όπως τα λες αλλά από την άλλη μπορεί κατακεραυνώνοντας την εν λόγω μισανθρωπιά με πόδια να αντλήσουν δύναμη χιλιάδες άνθρωποι που βιώνουν ανασφάλειες με την εξωτερική τους εμφάνιση. Όταν βλέπεις τέτοια περιστατικά και δεν αντιδράς, είναι σαν να δίνεις σιωπηλά τη συγκατάθεσή σου κατ' εμέ.
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Έχει διαλέξει την παράταξη που της ταιριάζει η κοπέλα για να πολιτευτεί πάντως, της το δίνεις αυτό.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top