Το Άγιον Όρος

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Το έχω σκεφτεί πολλές φορές και έχω παρακολουθήσει ντοκιμαντέρ επι του ζητήματος.

Τι υπέροχο θα ήταν να εγκαταλείψω όλη αυτή τη βαβούρα και να παω σε ένα μέρος που θα έχει τόση ησυχία, που θα ασχολούμαι με τέτοιες εργασίες και θα βλέπω την άμεση προσφορά στους γύρω μου.

Όποτε έχω πάει σε μοναστήρια κλπ σε κάτι κορφοβούνια πάνω, έχω γαληνέψει.

Με τις προσευχές και τη βυζαντινή ώρα δεν το έχω αλλά, δε μπορει να τα χει κανείς όλα.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,485 μηνύματα.
Το έχω σκεφτεί πολλές φορές και έχω παρακολουθήσει ντοκιμαντέρ επι του ζητήματος.

Τι υπέροχο θα ήταν να εγκαταλείψω όλη αυτή τη βαβούρα και να παω σε ένα μέρος που θα έχει τόση ησυχία, που θα ασχολούμαι με τέτοιες εργασίες και θα βλέπω την άμεση προσφορά στους γύρω μου.

Όποτε έχω πάει σε μοναστήρια κλπ σε κάτι κορφοβούνια πάνω, έχω γαληνέψει.

Με τις προσευχές και τη βυζαντινή ώρα δεν το έχω αλλά, δε μπορει να τα χει κανείς όλα.
Για ό,τι θελήσεις...εδώ. Αν και γυναίκα, έχω διαβάσει πολλά και το έχω "επισκεφθεί" απ΄ άκρη σ΄ άκρη (μέσω της τεχνολογίας...)...

Ας μην μιλήσω για τα...Καρούλια κ.λπ. "Αγρίμια" ζουν εκεί. Γυπαετοί...

Αξίζει. Και όσοι πιστεύετε, μα και όσοι δεν πιστεύετε να πάτε. Για την εμπειρία και μόνο...
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Όλα καλά στο "άγιο" όρος...

Υπό κράτηση παραμένει ο 35χρονος μοναχός για τον ξυλοδαρμό άλλου μοναχού στο Άγιον Όρος | Watch (msn.com)

Άγιο Όρος: κορίτσια από Ρωσία κάνουν πάρτι με καλόγερους - agio oros: koritsia apo rosia kanoun parti me kalogerous (inewsgr.com)

1695046575092.png
1695046688386.png


1695046843716.png
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,485 μηνύματα.
Κοινωνία είναι...άνθρωποι είναι. Με αμαρτίες και πάθη. Αλλοίμονο...

Όλα θα συμβούν. Και εκεί. Δυστυχώς...

Μα αυτά που συμβαίνουν είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας...
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 914 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,485 μηνύματα.

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 914 μηνύματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top