Το κλαμπ των γριπωμένων

gothakos

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Εισοδηματίας και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Alo,τι κάνετε;Είμαι νέος στο blog.Έφτιαξα αυτο το θέμα για όσους εχουν την N1H1(γρίπη γουρούνι)γιατί δεν παλέυονται οι ατέλειωτες ώρες μέσα στο σπίτι:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
συμφωνώ (και δεν έχω καν την γρίπη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gothakos

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Εισοδηματίας και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγώ την έχω σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα από την εξέταση έχω εδώ και 3 μέρες 39+ πυρετό. Άστα να πάνε βαρεμάρα²
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
:( εχεις μονο 99.8% πιθανοτητα να ζησεις...σε λυπαμαι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Turok

Νεοφερμένος

Ο Turok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ξερει κανεις τι γινεται στην Ουκρανια? Αυξηθηκαν εντυπωσιακα οι θανατοι το τελευταιο διαστημα. Δεν θα κατσω να αναφερω τι ακουγεται γιατι μαλλον κινειται στη σφαιρα της υπερβολης αλλα ειναι οντως ανησυχητικο το γεγονος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τι να πουμε σημερα για τη γριπη... Μολις κοπασει η μπορα και το μακελειο και δουμε τα τελικα αποτελεσματα, θα βγαλει ο καθενας και το συμπερασμα του. Ειναι πολυ νωρις πιστευω να πορωνομαστε αν πρεπει η δεν πρεπει να γινει πχ το εμβολιο, επιχειρηματα θα δεις απο ολες τις πλευρες και πολυ καλα μαλιστα. Στο τελος θα δειξει η αποφαση. Αν σημερα καποιος μου βαζε το μαχαιρι στο λαιμο και μου λεγε η θα κανεις το εμβολιο η οχι, θα επαιρνα αμεσα την αποφαση μου ακομα κι αν ηταν λαθος. Το ταλαντωμα ουδεποτε μου αρεσε, προτιμω την αρση αποφασης ακομα κι αν ειναι λαθος τελικα, την οποια και θα στηριξω.

Τα ιδια συμβαινουν και με τον καρκινο η διαφορες αλλες θανατηφορες ασθενειες, απλως αυτα προς το παρον ταχουμε αφησει στο περιθωριο μεχρι να μας ξαναρθει να τα βγαλουμε στην επιφανεια.
Κοσμος παντα θα πεθαινει απο κατι.. σημερα δε προλαβαινεις να πεθανεις απο βαθια γηρατεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
εγώ την έχω σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα από την εξέταση έχω εδώ και 3 μέρες 39+ πυρετό. Άστα να πάνε βαρεμάρα²

:( εχεις μονο 99.8% πιθανοτητα να ζησεις...σε λυπαμαι:(

Παρά ταύτα, φίλε, σου ευχόμαστε γρήγορη ανάρωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
η εποχικη γριπη καθε χρονο σκοτωνει παγκοσμιος 600.000 ανθρωπους. Η νεα γριπη μεχρι τωρα εχει σκοτωσει 4000...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gothakos

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Εισοδηματίας και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μαλακίες είναι αυτά που λένε υπερβόλες της τηλεώρασης.Είναι σαν κανονική γρίπη τίποτα παραπάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsoutsouba

Νεοφερμένος

Η Tsoutsouba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Περαστικουλια σου!!!! Το νου σου μην σε εμβολιασουν! Ασκησε βετο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gothakos

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Εισοδηματίας και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Tώρα είναι αργά η μετάλλαξη ξεκίνησε:eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsoutsouba

Νεοφερμένος

Η Tsoutsouba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αααααχ μακαρι να γινεις ροοοοζ με χνουδωτα αυτακια!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Περαστικά μικρούλη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gothakos

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Εισοδηματίας και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Thanks!Να 'στε καλά.:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παρε μεταγραφη για το σχολειο μου ρε φιλε μπας και κλεισουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Παρε μεταγραφη για το σχολειο μου ρε φιλε μπας και κλεισουμε...

Ψήνεσαι να κολλήσεις και να περάσεις Χριστούγεννα μέσα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gothakos

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Εισοδηματίας και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ρε δεν κλεινουνε με τιποτα απο το τμημα μου ειμαι εγω και ο διπλανος μου επιβεβαιωμενα κρουσματα και το τμημα ειναι ανοιχτο ακομα μπας και χασουνε καμια μερα μαθημα και γινει τιποτα ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Σε πάω ρε Παναγιωτάκο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gothakos

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Εισοδηματίας και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Και εγώ σας παω αδέρφια μου:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ψήνεσαι να κολλήσεις και να περάσεις Χριστούγεννα μέσα;:hmm:

Να κολισω γενικα ψηνομαι, αλλα να περασω χριστουγεννα μεσα οχι... Οστωσω αν κολισω τωρα, μεχρι τα χριστουγεννα θα ειμαι περδικι!

Ρε δεν κλεινουνε με τιποτα απο το τμημα μου ειμαι εγω και ο διπλανος μου επιβεβαιωμενα κρουσματα και το τμημα ειναι ανοιχτο ακομα μπας και χασουνε καμια μερα μαθημα και γινει τιποτα ελεος

Θελει 4 ατομα στο τμημα για να κλεισει, και απο καπιον αριθμο τμηματων και πανω κλεινει ολο το σχολειο...

Ενα σχολειο στην Ροδο εκλεισε... και κανονικα θα πηγενα εκει γμτ...
Βασικα, ειμαστε το μονο σχολειο στην ροδο (στην πολη, στα χωρια δεν ξερω τι γινετε) που κανει μαθημα η τριτη... Τα επαλ εχουν κανει καταληψη, το ενα εχει παει 6ημερη στην Ιταλια, το αλλο ειναι κλειστο λογο γριπης, το δικο μας ειναι κλειστο, και το τεταρτο νομιζω εχει καταληψη, αλλα και να μην εχει το μονο που δεν κανουν εκει ειναι μαθημα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top