Το κλείνεις το κινητό ή απλά ψοφάει από μπαταρία;

Κλείνεις καθόλου το κινητό σου;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 153)

ΕΡΗΜΟ_ΝΗΣΙ

Νεοφερμένος

Ο ΕΡΗΜΟ_ΝΗΣΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα. Ψώφιο είναι διαρκώς γιατί δε το χρησιμοποιώ σχεδόν καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkelf

Νεοφερμένος

Η darkelf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Το κινητο ειναι η ζωη μου...

ευτυχως η δυστυχως....

το ρολοι μου

η πρωτη καλημερα...

το τι κανεις...

ολα ειναι/
,,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
κλείνει από μπαταρία φυσικά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Και τα δύο κινητά μου τα φτύνουν εντελώς από μπαταρία.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δεν το κλείνω ποτέ, αλλά αν δω ότι την άλλη μέρα δεν θα έχω μπαταρία, θα το φορτίσω αργά το βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Προσπαθω να μη κλείνει καθολου γιατι εχω ξεχασει το PIN...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Προσπαθω να μη κλείνει καθολου γιατι εχω ξεχασει το PIN...


το puk με τα 12 νούμερα το θυμάσαι;;:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
το puk με τα 12 νούμερα το θυμάσαι;;:D:D

Δεν υπαρχει περιπτωση! Εδω ξεχναω συνεχεια τα 4 νουμερα... Γενικά, όμως, ξεχναω και το έχω συνηθίσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Αν πάρεις τηλέφωνο τον πάροχο και κάνεις επιβεβαίωση των στοιχείων σου, θα σου πουν το PUK. Οπότε ακόμα και 3 φορές να πληκτρολογήσεις λάθος το PIN, θα βάλεις μετά το PUK και θα ξεκλειδώσει το τηλέφωνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Αν πάρεις τηλέφωνο τον πάροχο και κάνεις επιβεβαίωση των στοιχείων σου, θα σου πουν το PUK. Οπότε ακόμα και 3 φορές να πληκτρολογήσεις λάθος το PIN, θα βάλεις μετά το PUK και θα ξεκλειδώσει το τηλέφωνο.

Άκου να δεις.. Μια φορά είπα να πατησω αυτό το SOS που λέει για όταν ξεχνάς το πιν. Πήρα και το σηκώνει μία ξυνή και της λέω 'έχω ξεχάσει το πιν μου' και με λέει 'άντε και το puk!'. Άρα δεν ξαναπαίρνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Άκου να δεις.. Μια φορά είπα να πατησω αυτό το SOS που λέει για όταν ξεχνάς το πιν. Πήρα και το σηκώνει μία ξυνή και της λέω 'έχω ξεχάσει το πιν μου' και με λέει 'άντε και το puk!'. Άρα δεν ξαναπαίρνω!

Μία καλή ιδέα θα ήταν να μην πετάς τα χαρτιά που γράφει τους κωδικούς, αλλά εδώ δεν θυμάσαι άλλα πράγματα, οπότε το αντιπαρέρχομαι:P:P...

Αλλά αν χρειαστείς πραγματικά το PUK και πας με το κινητό σε κατάστημα της εταιρείας σου κι εφόσον μπορείς να ταυτοποιήσεις τα στοιχεία σου, που θα μπορείς για το δικό σου κινητό, θα σου βάλουν το PUK και τότε ορίζεις νέο PIN που θα ήταν κάλη ιδέα το να μην το χάσεις ξανά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Μία καλή ιδέα θα ήταν να μην πετάς τα χαρτιά που γράφει τους κωδικούς, αλλά εδώ δεν θυμάσαι άλλα πράγματα, οπότε το αντιπαρέρχομαι:P:P...

Δεν τα πεταω.. τα χάνω, γιατι δε θυμάμαι που τα έχω βάλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν τα πεταω.. τα χάνω, γιατι δε θυμάμαι που τα έχω βάλει.

Still, that's my point...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ψοφάει συνήθως.Έχω να κλείσω κινητό από τότε που το χα στο δημοτικό και δεν είχα τι να το κάνω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
το κινητακι μου μενει 24 ωρες το εικοσιτετραωρο ανοιχτο....τωρα αν ψοφισει γι αυτο υπαρχουν και οι φορτιστες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Με ερευνες που εχουν γινει τεινει να αποδειχθει οτι το η χρηση κινητου ειναι βλαβερη για τον ανθρωπο (κυριως απο ακτινοβολια) γι αυτο πιστευω πως θα ηταν καλο να κλεινει το κινητο το βραδυ.Δεν το κλεινω και λιγοι νομιζω πως το κανουν αλλα αν το σκεφτητε ειναι τελειως ασκοπο να το εχεις ανοιχτο το βραδακι.Εκτος και αν υπαρχει σοβαρος λογος (συγγενης στο νοσοκομειο,το παιδι(αν εισαι γονεας) σου εχει βγει κ.ά).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
24/7.. Το αφήνω ανοικτό γιατί έχω κανονίσει να με παίρνουν τηλέφωνο κάθε πρωί να ξυπνάω.. Το ξυπνητήρι δεν το ακούω, τις κλήσεις τις ακούω..;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παντα ψοφαει παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αυτές τις μέρες το έχω 24/7 ανοιχτό και ΔΕΝ θέλει φόρτιση. Λογικό, αφού είμαι σε ξένη χώρα και το έχω εκτός δικτύου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top