Το νυφικό των ονείρων σας....

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλησπέρα, αυτό το θέμα είναι περισσότερο κοριτσίστικο. Αγόρια.. ξουτ!
γιατι????
ποιος πληρωνει το νυφικο και ποιος το βγαζει συνηθως?8):rolleyes::shifty::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
γιατι????
ποιος πληρωνει το νυφικο και ποιος το βγαζει συνηθως?8):rolleyes::shifty::thumbsup:

Άγγελε ξουτ!!! Πίσω στη φωλιά σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.


200 ευρώ (!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Καλά βρε Κριστινέλ, που το βρήκες αυτό του κουκλί?
Σιγά μην κάνει 200 Ευρώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Κάντε ένα θρεντ και για τα υπό το νυφικό ρε κορίτσια..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
$228 USD για την ακρίβεια, άντε με τα μεταφορικά να πάει λίγο παραπάνω. Στέλνουν Ελλάδα και με κούριερ απο ότι κατάλαβα. Εχει και σε άλλα χρώματα. Γενικά, νομίζω από Αμερική είναι καλύτερα γιατί δεν βαράνε τις τιμές τόσο όσο οι δικοί μας.
Βέβαια δεν ξέρεις τι ποιότητα θα είναι γιατί δεν το βλέπεις από κοντά και έχει το ρίσκο του. Πάντως η...*γυναίκα του αδερφού του boyfriend* online πήρε νυφικό και έμεινε ευχαριστημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
$228 USD για την ακρίβεια, άντε με τα μεταφορικά να πάει λίγο παραπάνω. Στέλνουν Ελλάδα και με κούριερ απο ότι κατάλαβα. Εχει και σε άλλα χρώματα. Γενικά, νομίζω από Αμερική είναι καλύτερα γιατί δεν βαράνε τις τιμές τόσο όσο οι δικοί μας.
Βέβαια δεν ξέρεις τι ποιότητα θα είναι γιατί δεν το βλέπεις από κοντά και έχει το ρίσκο του. Πάντως η...*γυναίκα του αδερφού του boyfriend* online πήρε νυφικό και έμεινε ευχαριστημένη.

Και άμα δεν σου κάνει?
Κι εγώ είχα πάρει ένα άλλο ρούχο από το ίντερνετ, και ενώ έγραψα τις διαστάσεις μου, μου έστειλαν ένα τοσοδούλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Για αυτό θέλει με προσοχή, να παίρνεις μόνο από αυτούς που έχουν εγγύηση και δέχονται επιστροφές/αλλαγές.
Πάντως αυτό το τοσοδούλι σου σου έστειλαν, αν το έχεις ακόμα και δεν ασχολήθηκες, πούλα το σε κανένα eBay να βγάλεις τα σπασμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Για αυτό θέλει με προσοχή, να παίρνεις μόνο από αυτούς που έχουν εγγύηση και δέχονται επιστροφές/αλλαγές.
Πάντως αυτό το τοσοδούλι σου σου έστειλαν, αν το έχεις ακόμα και δεν ασχολήθηκες, πούλα το σε κανένα eBay να βγάλεις τα σπασμένα.

Ρε γαμώτο πολλά έχω που θα μπορούσα να τα πουλήσω να βγάλω τα σπασμένα.
Και δυστυχώς είμαι θύμα της μόδας (δηλαδή της ανασφάλειάς μου) και τα ρούχα που παίρνω τα χουν τα λεφτάκια τους.
Αλλά μετά από λίγο τα βαριέμαι.
Αντί όμως να τα πουλήσω η χαζη, τα χαρίζω στις φίλες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Σημασία έχει να πιάνουν τόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.


Το βρήκα από site καταστήματος στο Ν.Ηράκλειο. Δεν λέει τιμή, αλλά ολόιδιο στο εξωτερικό έχει $260.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Λοιπόν το πρώτο που έβαλα είναι αυτής της εταιρίας που έχει απίστευτα πολλά σχέδια/χρώματα/υφάσματα αλλά και εξουσιοδοτημένους πωλητές στην Ελλάδα (σε διάφορες περιοχές) https://www.maggiesottero.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κριστινέλ είσαι φοβερή. Είναι πανέμορφο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εμενα μου αρεσε παρα πολυ αυτο! νομιζω ειναι τελειο:)https://s.tidebuy.com/images/product/1/1734/1734476_1.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
SPR2012_BRIDAL_854_Back.jpg

62057_B_back.jpg

SPR2012_BRIDAL_2240_Front.jpg

p-216994-400-both.jpg

IMAGES%CE%B3%CE%B1%CE%BC%CE%BF%CF%82luxury482_4.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
γνωστη μου εραψε προσφατα νηφικο σε μια σχεδιαστρια με 500ευρω. ελεγε οτι αν νοικιασει θα παει μεχρι και 1000ευρω ενω τωρα εδωσε λιγοτερο, σχεδιαστηκε για την ιδια και θα το χει στη ντουλαπα της για παντα και ηταν και τελειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
γνωστη μου εραψε προσφατα νηφικο σε μια σχεδιαστρια με 500ευρω. ελεγε οτι αν νοικιασει θα παει μεχρι και 1000ευρω ενω τωρα εδωσε λιγοτερο, σχεδιαστηκε για την ιδια και θα το χει στη ντουλαπα της για παντα και ηταν και τελειο

Χωρις να διαφωνω με το σκεπτικο αλλα ποιος ο λογος να εχεις ενα νυφικο για παντα στην ντουλαπα σου?

Πιανει και χωρο, ειδικα αν ειναι σαν και αυτα που μοιαζουν με τουρτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
οκ ξεχνα αυτον το λογο στη τελικη το πετας ή το πουλας. το οτι εχεις ενα καινουργιο νηφικο που δεν εχει χαλασει και φορεθει ποτε απο καμια αλλη και οτι το νηφικο φτιαχτηκε για σενα και μονο με τα μισα λεφτα που θα εδινες για ενα ενοικιαζομενο, εμενα μου ειναι αρκετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ποιά σοβαρή κοπέλα μέτριου εισοδήματος θα έδινε 1000 ευρώ να νοικιάσει νυφικό? :confused:
Ε ρε κάτι κορόιδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top