Το σωστό μέγεθος

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
.....Το μέγεθος μετράει ότι και να λέτε αγόρια.-
Συμφωνώ! :hehe: :hehe: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
.....Το μέγεθος μετράει ότι και να λέτε αγόρια.-

Mετραει...φυσικα και μετραει!;)
Αλλα ειναι και εκεινη την στιγμη αν καταφερετε κι εσεις κοριτσια να το κανετε να φανει στο 100% του η....ιπποδυναμη.:whistle: ;)
Και πριν βιαστειτε να απαντησετε (αν και σας πειραζω δεν σας "την λεω"), να ξερετε οτι στο τελικο μεγεθος του αντρα (αν θα φτασει το 100% σε μηκος-παχος-σκληροτητα, παιζει ρολο σημαντικοτατο και ο παρτενερ...;).
Και μην μου πειτε οτι το παραπανω εννοειται.
Γι' αυτο μην μας ξενερωνετε...:P
(Νo offence ε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
H Λέξη κλειδί όμως παιδιά είναι μια ΧΗΜΕΙΑ..Αν δεν υπάρχει αυτή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Mετραει...φυσικα και μετραει!;)
Αλλα ειναι και εκεινη την στιγμη αν καταφερετε κι εσεις κοριτσια να το κανετε να φανει στο 100% του η....ιπποδυναμη.:whistle: ;)
Και πριν βιαστειτε να απαντησετε (αν και σας πειραζω δεν σας "την λεω"), να ξερετε οτι στο τελικο μεγεθος του αντρα (αν θα φτασει το 100% σε μηκος-παχος-σκληροτητα, παιζει ρολο σημαντικοτατο και ο παρτενερ...;).
Και μην μου πειτε οτι το παραπανω εννοειται.
Γι' αυτο μην μας ξενερωνετε...:P
(Νo offence ε!)

Ε! καλά αν είναι να κρεμαστούμε απ'τα πολύφωτα φορώντας την τελευταία κολεκσιόν της sex form και να κάνουμε την στάση του λοτού ψιθυρίζοντας σας στο αυτί το πόσο super είστε σήμερα μαζί με άλλα τέτοια "ανεβαστικά" τότε για έσας τι μένει??? Να "αρπαζέτε" και εσείς ρε παιδιά λίγο πιό εύκολα!!!:P:P:P:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Ε! καλά αν είναι να κρεμαστούμε απ'τα πολύφωτα φορώντας την τελευταία κολεκσιόν της sex form και να κάνουμε την στάση του λοτού ψιθυρίζοντας σας στο αυτί το πόσο super είστε σήμερα μαζί με άλλα τέτοια "ανεβαστικά" τότε για έσας τι μένει??? Να "αρπαζέτε" και εσείς ρε παιδιά λίγο πιό εύκολα!!!:P:P:P:hehe::hehe:
Eιλικρινα ντρεπομαι που βλεπω γυναικες που νομιζουν οτι οι αντρες ειναι μηχανες του σεξ και εχουν την απαιτηση να αναβουμε και πιο γρηγορα.

Δυστυχως αυτη ειναι η αντιληψη της μεσης ελληνιδας που δεν θεωρει το σεξ κατι αμοιβαιο μεταξυ 2 αλλοφυλων ατομων,εν αντιθεση με τις υπολοιπες γυναικες στον πλανητη,νομιζει οτι κανει και την χαρη στον αντρα που του "καθεται".

Απο την μια μας ζητουν να ειμαστε τρυφεροι και γενικα υπεροχοι μαζι τους,καθως ειναι το "ομορφο" ευαισθητο φυλο...αλλα καμια φροντιδα ως προς το "δυνατο" φυλο...ισοτητα εν ετη 2005 ακομα και στο σεξ..

Ειλικρινα ντρεπομαι που ειμαι ελληνας οταν βλεπω τετοιες αντιληψεις και ιδεολογιες :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Παιδιά peace on earth :giveup: ας μην τραβάμε το σκοινί..
Πιστεύω ότι το μήνυμα της Skoylikadera περισσότερο στην πλάκα ήταν και πιστεύω ότι δεν το εννοούσε έτσι όπως εσύ το εξέλαβες..
Αλλά καλύτερα να μας διευκρυνίσει η ίδια για να μην πω κάτι χωρίς σιγουριά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Παιδιά peace on earth :giveup: ας μην τραβάμε το σκοινί..
Πιστεύω ότι το μήνυμα της Skoylikadera περισσότερο στην πλάκα ήταν και πιστεύω ότι δεν το εννοούσε έτσι όπως εσύ το εξέλαβες..
Αλλά καλύτερα να μας διευκρυνίσει η ίδια για να μην πω κάτι χωρίς σιγουριά..
Αν προκειται ακομα και περι πλακας,τοτε αηδιαζω με το χιουμορ που φερουν οι ελληνιδες,προκειται για πολυ ανοστο χιουμορ.

Ειλικρινα οι Αγγλοι εδω περα που λεμε οτι και καλα εχουν black humour,ειναι μια χαρα ατομα και εχουν και γ..ω τις αισθησεις του χιουμορ,μεχρι και καθηγητες-θρυλοι...μην συνεχισω περαιτερω πιστευω...ας το αφησουμε εδω το θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Eιλικρινα ντρεπομαι που βλεπω γυναικες που νομιζουν οτι οι αντρες ειναι μηχανες του σεξ και εχουν την απαιτηση να αναβουμε και πιο γρηγορα.

Δυστυχως αυτη ειναι η αντιληψη της μεσης ελληνιδας που δεν θεωρει το σεξ κατι αμοιβαιο μεταξυ 2 αλλοφυλων ατομων,εν αντιθεση με τις υπολοιπες γυναικες στον πλανητη,νομιζει οτι κανει και την χαρη στον αντρα που του "καθεται".

Απο την μια μας ζητουν να ειμαστε τρυφεροι και γενικα υπεροχοι μαζι τους,καθως ειναι το "ομορφο" ευαισθητο φυλο...αλλα καμια φροντιδα ως προς το "δυνατο" φυλο...ισοτητα εν ετη 2005 ακομα και στο σεξ..

Ειλικρινα ντρεπομαι που ειμαι ελληνας οταν βλεπω τετοιες αντιληψεις και ιδεολογιες :mpliaks:
Πολύ σοβάρα δεν το πήρες ρε φιλαράκο τα:P:P:P δεν τα είδες...???? Χαλάρωσε λίγο και στην τελική από που τα συμπαιρένεις όλα αυτά που λές για μηχανές του σεξ κ.τ.λ κ.τ.λ. κ.τ.λ Πολύ εύκολά βγάζεις συμπεράσματα και πέφτεις έξω μάλλον έχεις κακές εμπειρίες δεν εξήγητε αλλιώς. Το μόνο που μπορώ να πώ είναι ότι τελικά λίγοι άντρες ξέρουν τι θέλουν οι γυναίκες στο κρεβάτι ή τουλάχιστον λίγοι μπορούν να διακρίνουν την διάφορα απο γυναίκα σε γυναίκα (ακύρο και αυτό που λες για τρυφερότητες και τα ρέστα δεν παίζει πάντα ξέρεις). Τωρά για τις Ελληνίδες και τα υπόλοιπα τι να πω μάλλον είσαι πικραμένος και δεν κατάλαβες ότι το ποστ ήταν χιουμοριστικό...

Φιλικά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Αν προκειται ακομα και περι πλακας,τοτε αηδιαζω με το χιουμορ που φερουν οι ελληνιδες,προκειται για πολυ ανοστο χιουμορ.

Ειλικρινα οι Αγγλοι εδω περα που λεμε οτι και καλα εχουν black humour,ειναι μια χαρα ατομα και εχουν και γ..ω τις αισθησεις του χιουμορ,μεχρι και καθηγητες-θρυλοι...μην συνεχισω περαιτερω πιστευω...ας το αφησουμε εδω το θεμα.
ααααασαααα.... καλάαααααα....cheears!!!

P.S: Ε! καλά δεν πήγες και στον Άρη για σπουδές στην Αγγλία πήγες και δεν είσαι ο μόνος ξέρεις γιαυτό φτύσε την καραμέλα με Αγγλοσάξωνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
H αλήθεια είναι οτι ούτε εγώ κατάλαβα γιατί τον πείραξε τόσο! :worry: :confused:
Συγγνώμη Covenant αλλά κι εγώ σε ποηγούμενες τραυματικές εμπειρίες θα το καταλογίσω το "ξέσπασμα" σου, δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Το μόνο που μπορώ να πώ είναι ότι τελικά λίγοι άντρες ξέρουν τι θέλουν οι γυναίκες στο κρεβάτι ή τουλάχιστον λίγοι μπορούν να διακρίνουν την διάφορα απο γυναίκα σε γυναίκα (ακύρο και αυτό που λες για τρυφερότητες και τα ρέστα δεν παίζει πάντα ξέρεις).

Γιατι το λες αυτο;:whistle:
Κι εσυ ασχημες εμπειριες;:P :bleh: :beating: (Χούμορ-χούμορ)

Μεταξυ μας παντως και γενικα μιλωντας, εσεις οι γυναικες (φυσικα οχι ολες), υποτιθεται οτι τα ξερετε "ολα" και οτι ο αντρας δεν ξερει τι θελετε στο κρεββατι, αλλα κι εσεις αμφιβαλω αν ξερετε τοσο το τι θελετε οσο και το πως να φερθειτε στο συγκεκριμενο τομεα.
Οχι παντα, αλλα συχνα πυκνα...:whistle:
Αλλα παντα θα υπαρχουν οι λιγες και καλες που ξερουν τι θελουν και τι θελουμε κι εμεις οι αντρες (κι εμεις ανθρωποι ειμαστε), και παντα θα υπαρχουμε κι εμεις οι λιγοι (ακουσα κανεναν να με λεει ψωνιο;;;:mad: .Ειπα μηπως...:P ), που θα ξερουμε τι θελετε...;)
Και φυσικα θα διακρινουμε την διαφορα απο γυναικα σε γυναικα!

Skoulikadera με σοκαρεις...
Δεν θες ο αντρας να ειναι τρυφερος;;:eek: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Μεταξυ μας παντως και γενικα μιλωντας, εσεις οι γυναικες (φυσικα οχι ολες), υποτιθεται οτι τα ξερετε "ολα" και οτι ο αντρας δεν ξερει τι θελετε στο κρεββατι, αλλα κι εσεις αμφιβαλω αν ξερετε τοσο το τι θελετε οσο και το πως να φερθειτε στο συγκεκριμενο τομεα.
Οχι παντα, αλλα συχνα πυκνα...:whistle:
Αλλα παντα θα υπαρχουν οι λιγες και καλες που ξερουν τι θελουν και τι θελουμε κι εμεις οι αντρες (κι εμεις ανθρωποι ειμαστε), και παντα θα υπαρχουμε κι εμεις οι λιγοι (ακουσα κανεναν να με λεει ψωνιο;;;:mad: .Ειπα μηπως...:P ), που θα ξερουμε τι θελετε...;)
Και φυσικα θα διακρινουμε την διαφορα απο γυναικα σε γυναικα!

Skoulikadera με σοκαρεις...
Δεν θες ο αντρας να ειναι τρυφερος;;:eek: :P
Mario δεν μπορώ παρά να μην συμφωνήσω μαζί σου...μου αρέσει που δεν έχεις απόλυτες απόψεις και νόμιζω πως αυτό είναι το καλύτερο!

Όσο για το άλλο...;) που ξέρεις ότι μιλούσα για μένα μπρε? απλά τόνισα πως αυτό δεν είναι πάντα ο κανόνας και πολλές κοπέλες στο θέμα των ερωτικών σχέσεων λειτουργούν με άλλη σκεπτικο και όχι πάντα με την λογική του "...ναι αγάπη μου θα σου δοθώ σήμερα...άλλα θα με σέβεσαι και θα με αγάπας αυριο το ίδιο....?" κάνουν αυτό που κάνουν γιατί το γουστάρουν με τον συγκεκριμένο ανθρώπο χωρίς να απαιτούν έξτρα δόση τρυφερότητας και συναισθηματισμών από αυτή που επιβάλει η στιγμή.

:):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Οχι δεσποινιδες,δεν εχω καποια παρελθοντικη καποια τραυματικη εμπειρια ουτε εχω καμια αγγλοσαξωνικη καραμελα στο στομα μου.

Ημουν Ελλαδα μεχρι και το 2004 και οπως ειναι λογικο εχω καποια συμπερασματα για του διαφορετικου τροπου ζωης των 2 λαων.Ειχα υπεροχες εμπειριες με συμπατριωτισσες,αλλα εμαθα να ξεχωριζω την πραγματικη ποιοτητα για τον ευατο μου,με αποτελεσμα να εχω και μια αποψη.

Οσο αφορα για το σχολιο μου για τις ελληνιδες,ειναι οντως η πικρη αληθεια καθως η ελληνικη νοοτροπια απεχει κατα πολυ απο την ευρυτερη ευρωπαικη και αυτο μαλιστα το εχω καταλαβει και προσωπικα και αλλοι φιλοι μου.

Δυστυχως η ψυχολογια εχει δειξει οτι τα ομορφα αυτα χιουμοριστικα ποστ εχουν ενα τεραστιο ποσοστο αληθειας,καθως παροτι το αναφερεις αστειευομενη εμμεσως το πιστευεις αυτο.Δεν το λεω εγω,αλλα καποιοι με μεγαλυτερη αντιληψη απο εμενα.

Επισης ειναι λογικο να αντιδρω οταν βλεπω τετοιες εντελως ανοστα αστεια,ενω το θεμα ειναι θεωρητικα σοβαρο και μας αφορα και ενδιαφερει ολους.Δεν ζητω να μην αστειεομαστε,απλα τουλαχιστον να κυμαινεται σε πιο ηρεμα πλαισια.

Υπαρχουν ατομα που θιγονται εδω μεσα και ας μην αντιδρουν και πολλα απο αυτα που συζητουμε δεν τα γνωριζουν και ισως να ηθελαν να μαθουν κατι απο ολα αυτα.

Επισης δεν μου αρεσε καθολου απο μια κοπελα μια τετοια διατυπωση,καθως ηταν καπως αντιαισθητικη για θηλυκη διατυπωση,εστω και αστειο,εμενα μου ακουστηκε λιγο προσβλητικο προς τις αλλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Με τα πολλά λόγια χάνετε η ουσία.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συμφωνώ στο οτι η νοοτροπία πολλών ελληνίδων σε τέτοια θέματα είναι λάθος κλπ κλπ κλπ αλλά δεν καταλαβαίνω ακόμα που φαίνεται αυτό στο ποστ της Σκουληκαντέρας :confused:
Kαι ναι μπορεί πολλές φορές πίσω απο την πλάκα να κρύβονται πραγματικές αντιλήψεις αλλά δεν μπορείς να το προεξοφλείς αυτό κατηγορώντας έτσι τη Σκουληκαντέρα!
Και τέλος, αυτό το "αντιαισθητική δήλωση για γυναίκα" που έχετε εσείς οι άντρες καραμέλα όταν δεν σας αρέσει κάτι που θα πούμε μου τη δίνει απίστευτα :mad: Ε δεν πάμε να βγάλουμε τον κάθε άντρα γκόμενο για να πρέπει να μιλάμε "κομψά" και "θηλυκα" μην μας παρεξηγήσει και μας πάρει για νταλικιέρηδες! Όπως εσείς θα μιλάμε και αν σας αρέσει! Και προσωπικά, ποτέ δεν έτυχε να χρειαστεί να περιορίσω τον εαυτό μου όσον αφορά το πως θα εκφράζομαι ακόμα και μπροστά στο σύντροφο μου που είναι Ο ΜΟΝΟΣ ΑΡΜΟΔΙΟΣ να πει κάτι τέτοιο, οπότε δεν ανέχομαι απο κανέναν άλλον να μου πει οτι είπα κάτι "αντιαισθητικό για γυναίκα". :mad:
Σιχτίρια, συγχύστηκα πάλι :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Με τα πολλά λόγια χάνετε η ουσία.....
Για να περιγραψω την προσωπικη μου αποψη και σκοπια χρειαστηκα καποια παραπανω "λογια" απο το να μου απαντησεις,αν θελεις,στην αποψη μου.

Δημοκρατικα πραγματα,ελευθερια λογου,οποιος επιθυμει εκφραζεται κοσμια,πολιτισμενα και τεκμηριωμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Μη συγχύζετε τους εορταζούμενους...θα σκοτωθούμε!

Michelle μου μια χαρά τα είπες!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Mario δεν μπορώ παρά να μην συμφωνήσω μαζί σου...μου αρέσει που δεν έχεις απόλυτες απόψεις και νόμιζω πως αυτό είναι το καλύτερο!

Όσο για το άλλο...;) που ξέρεις ότι μιλούσα για μένα μπρε? απλά τόνισα πως αυτό δεν είναι πάντα ο κανόνας και πολλές κοπέλες στο θέμα των ερωτικών σχέσεων λειτουργούν με άλλη σκεπτικο και όχι πάντα με την λογική του "...ναι αγάπη μου θα σου δοθώ σήμερα...άλλα θα με σέβεσαι και θα με αγάπας αυριο το ίδιο....?" κάνουν αυτό που κάνουν γιατί το γουστάρουν με τον συγκεκριμένο ανθρώπο χωρίς να απαιτούν έξτρα δόση τρυφερότητας και συναισθηματισμών από αυτή που επιβάλει η στιγμή.

:):):):):):)

Το πρωτο δεν πιστευω να το ειπες ειρωνικα ε;:redface:
Φυσικα και δεν εχω απολυτες αποψεις.
Ο καθενας μας ειναι διαφορετικος, αλλες εμπειριες κτλ κτλ και γεενικα ο κοσμος και οι ανθρωποι ειναι πολυυυυ μεγαλος και παρα πολλοι αντιστοιχα για να καταφερω να τους καταταξω εγω με το μικρο μυαλο μου ολους σε 10-15 20 κατηγοριες.;)

Στο δευτερο που λες συμφωνω απολυτα.:) Ειλικρινα σου μιλαω.;)
Απλως ηθελα να π οτι υπαρχουν και γυναικες που στον ερωτικο τομεα και δεν ξερουν οι ιδιες τι θελουν και πως θελουν και δεν μπορουν να ικανοποιησουν ενανα αντρα με τον καλλιτερο δυνατο τροπο.:)
Με λιγα λογια οτι ισχυει για τους μεν το ιδιο και για τους δε.(περιπου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Και τέλος, αυτό το "αντιαισθητική δήλωση για γυναίκα" που έχετε εσείς οι άντρες καραμέλα όταν δεν σας αρέσει κάτι που θα πούμε μου τη δίνει απίστευτα :mad: Ε δεν πάμε να βγάλουμε τον κάθε άντρα γκόμενο για να πρέπει να μιλάμε "κομψά" και "θηλυκα" μην μας παρεξηγήσει και μας πάρει για νταλικιέρηδες! Όπως εσείς θα μιλάμε και αν σας αρέσει! Και προσωπικά, ποτέ δεν έτυχε να χρειαστεί να περιορίσω τον εαυτό μου όσον αφορά το πως θα εκφράζομαι ακόμα και μπροστά στο σύντροφο μου που είναι Ο ΜΟΝΟΣ ΑΡΜΟΔΙΟΣ να πει κάτι τέτοιο, οπότε δεν ανέχομαι απο κανέναν άλλον να μου πει οτι είπα κάτι "αντιαισθητικό για γυναίκα". :mad:
Σιχτίρια, συγχύστηκα πάλι :P :P
Ακριβως για αυτο το πραγμα μιλαω,ή σε αυτο το θεμα ή αλλου καπου αναφερω περι "εναλλαγης ρολων των 2 φυλων" ,καπως ετσι.

Αυτο ακριβως μου λες και εσυ οτι ειναι φυσιολογικο.
Πρωτον δεν προοριζομαι για γκομενος ουτε τιποτα παραπλησιο,απλα κανουμε μια συζητηση σε ενα φορουμ,μην ξεχνιομαστε που ειμαστε κ τι κανουμε,ηρθαμε να συζητησουμε.

Αυτο που αναφερω εγω και ξερω οτι ειναι παραπονο πολλων ελληνων ανδρων,οτι εχει χαθει αυτη η θηλυπρεπεια και θηλυκοτητα που πρεπει να διακατεχει το "ασθενες" φυλο και οχι αυτη η αθυροστομια (περι νταλικερη) και η λαθος προβολη του γυναικειου μυαλου και ιδεων.

Δεν νομιζω οτι ειναι οτι πιο ομορφο για κανεναν ανθρωπο στον κοσμο,ομορφο να βλεπει μια θηλυκη παρουσια να κανει ολα τις κακες συνηθειες των ανδρων,και μια απο τις χειροτερες ειναι η επιθετικη συμπεριφορα και ανυπαρξια υποβαθρου συζητησης.

Με λιγα λογια,δεν ειστε συζητησιμες οσο θα επρεπε,αποπερνεστε πολυ πριν ολοκληρωσει ο αλλος την σκεψη του και γενικα δεν φερεστε οπως θα επρεπε μια σωστη κοπελα

Με τον ορο σωστη καταλαβαινεις πιστευω απολυτα τι εννοω..

Εκεινο που εχει εκλειψη στην εποχη μας ειναι ο ρομαντισμος και η αυθεντικοτητα του καθε φυλου (γεμισαμε ομοφυλοφυλους ξαφνικα),δεν νομιζεις οτι εγω σαν αντρας θελω να βλεπω παντου (ακομα και να διαβαζω γυναικειες αποψεις) που να με κανουν να θυμαμαι οτι οντως η γυναικα ειναι το πιο ομορφο πλασμα του πλανητη

Λυπαμαι που χαθηκε αυτη η μαγεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Για να περιγραψω την προσωπικη μου αποψη και σκοπια χρειαστηκα καποια παραπανω "λογια" απο το να μου απαντησεις,αν θελεις,στην αποψη μου.

Δημοκρατικα πραγματα,ελευθερια λογου,οποιος επιθυμει εκφραζεται κοσμια,πολιτισμενα και τεκμηριωμενα
Κοίταξε Covenant δεν θέλω να το συνεχίσω άσε που εχούμε ξεφύγει του θέματος....έξαλου εσύ ήσουν ο επιθέτικος στην κουβέντα και θίχτικες. Δεν μπορούμε όλοι συμφωνούμε σε αυτό το φόρουμ τι να κάνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top