Το ταίρι μας

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epote:
το *προβλημα* στην δικη σου περιπτοση ειναι οτι εχεις σχηματισει και προβαλεις ενα στερεοτυπο βγαλμενο απο το κοσμοπολιταν πανω σε ανθρωπους που δεν μπορουν να ειναι στερεοτυπα.
θα σου προτεινα, να κοιταξεις να βρεις εναν ανθρωπο για αυτο που ο ιδιος ειναι και οχι για αυτο που σου εμαθαν τα αναλογα ****χαρτα/περιοδικα οτι θα πρεπει να ειναι

μην συγχύζεσαι καλέ burbuja μου!κ εμένα με έχει κατηγορήσει ότι χρησιμοποίησα κλισέ φράσεις του συγκεκριμένου περιοδικού και με τους ιδιους ακριβώς χαρακτηρισμούς...τέτοιο κόλλημα δεν εξηγείται..Ανταγωνισμός από αντίπαλο περειοδικό μου μυρίζεται..
Οσο για το δείλλημά σου είναι συχνότατο.Οι άνθρωποι είμαστε περίεργα όντα και μας ελκύει το άγνωστο και η περιπέτεια που ενδεχομένως να σου προκαλούν κάποια άτομα.Πάντως αυτοί που πραγματικά μας αγαπούν είναι δίπλα μας όταν τους χρειαζόμαστε οπότε ο άνθρωπός σου θα σε κάνει να τον ερωτευτείς εξίσου στο τέλος και να μην μετανιώνεις.Εξάλλου βαθιά μέσα μας πάντα ξέρουμε αυτό που χρειαζόμαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από diddle:
μην συγχύζεσαι καλέ burbuja μου!κ εμένα με έχει κατηγορήσει ότι χρησιμοποίησα κλισέ φράσεις του συγκεκριμένου περιοδικού και με τους ιδιους ακριβώς χαρακτηρισμούς...τέτοιο κόλλημα δεν εξηγείται..Ανταγωνισμός από αντίπαλο περειοδικό μου μυρίζεται..


χαχαχαα..λες να παίζει κάτι τέτοιο ντίντλ μου..??χαχαα :clapup::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
επαναστάτης -αλλά ΜΕ αιτία

Παράδειγμα;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Παράδειγμα;; :confused:

παράδειγμα..να "κάνει την επανάστασή του" για κάποιο θέμα που τον ενοχλεί,που δεν του "πάει",αλλά όχι για να πει ότι κάτι έκανε κι αυτός ή ότι είναι μάγκας ή δεν ξέρω κι εγώ τι,απλά να την κάνει επειδή το'χει ψάξει το θέμα κι έχει σχηματίσει την δική του άποψη πάνω σ'αυτό...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Το ταίρι μας...το ταίρι μας....χμμμμμμ...αν το βρήκαμε...χμμμ....το βρήκα;;; Έτσι νόμιζα μέχρι πριν μερικά χρονάκια, αλλά τελικά έχω όλο και περισσότερες αμφιβολίες...!:D
Κοίτα...το ταίρι μας το θέλουμε να είναι πολλάααααααααα πράγματα -και αυτό που είπε κι η burbuja-, αλλά πάνω απ'όλα, να έχουμε πάνω-κάτω τον ίδιο τρόπο σκέψης. Να ταιριάζουμε σε πολλά πράγματα και φυσικά να μας κάνει ερωτικό "κλικ". Προσοχή-προσοχή!!!:Το να ερωτευτείς κάποιον και να κάνεις σχέση μαζί του, επειδή σου κάνει μόνο ερωτικό "κλικ" αγνοώντας τα υπόλοιπα....η σχέση θα πάει 100% για φούντο...Ακούστε με και μένα...(σνιφ, κλαψ...):'(

Τώρα, για το αν υπάρχει κάπου εκεί έξω η αδελφή ψυχή μου και μου ξέφυγε....λυπάμαι πολύ. Shit happens.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
χμμ..απορω πως τοσο καιρο δεν το ειχα ανακαλυψει αυτο το τελειο φορουμ :)
λοιπον..πριν ενα χρονο και 2,5 μηνες..τα ευτιαξα για πρωτη φορα με μια κοπελα με την οποια ειμαστε μαζι μεχρι και τωρα..με τον καιρο..με τις κρισεις που περνουσαμε..τα συναισθηματα -φθαρθηκαν-..στην αρχη πιστευα οτι εκει τα ειχα ολα,οτι δεν υπηρχε κατι καλυτερο στη ζωη μου..την ειχα βαλει πανω απο τον εαυτο μου..την ιδια μου τη ζωη..γινομουν λαστιχο γι αυτην..οσπου μετα απο αρκετο καιρο..(οπως πχ τωρα) τα συναισθηματα..ειναι πολυ λιγοτερα σε σχεση με τοτε..καποιες στιγμες νιωθω οτι δεν μπορω χωρις αυτην και αλλες οτι η ζωη μου χωρις αυτην θα μου φερει ευτυχια και ζωντανια κ οχι..μιζερια και στεναχωριες..
τι εχετε να πειτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kostakiss:
χμμ..απορω πως τοσο καιρο δεν το ειχα ανακαλυψει αυτο το τελειο φορουμ :)
λοιπον..πριν ενα χρονο και 2,5 μηνες..τα ευτιαξα για πρωτη φορα με μια κοπελα με την οποια ειμαστε μαζι μεχρι και τωρα..με τον καιρο..με τις κρισεις που περνουσαμε..τα συναισθηματα -φθαρθηκαν-..στην αρχη πιστευα οτι εκει τα ειχα ολα,οτι δεν υπηρχε κατι καλυτερο στη ζωη μου..την ειχα βαλει πανω απο τον εαυτο μου..την ιδια μου τη ζωη..γινομουν λαστιχο γι αυτην..οσπου μετα απο αρκετο καιρο..(οπως πχ τωρα) τα συναισθηματα..ειναι πολυ λιγοτερα σε σχεση με τοτε..καποιες στιγμες νιωθω οτι δεν μπορω χωρις αυτην και αλλες οτι η ζωη μου χωρις αυτην θα μου φερει ευτυχια και ζωντανια κ οχι..μιζερια και στεναχωριες..
τι εχετε να πειτε?

Ότι ο έρωτας κι ο ενθουσιασμό δεν διαρκούν για πάντα :)
Καλό θα ήταν να είμαστε συνέχεια ερωτευμένοι αλλά αυτο ειναι αδύνατο.......
Τη θέση των συναισθημάτων αυτών πέρνουν άλλα συνήθως η αγάπη και η συνήθεια( είναι λίγο δύσκολο να ξεχωρίσεις τι απο τα δύο υπερτερεί και κρατάει ένα ζευγάρι μαζί).Είναι λογικό να νοιάζεσαι και να μην θες να πληγώσεις την κοπέλα όμως (και κυρίως λόγω της ηλικίας σου) σε κάποιες περιπτώσεις είναι καλύτερα η σχέση να τελειώνει όταν συνηδητοποιούμε πως δεν πάει άλλο παρά να την τελειώνουμε κάτα απο άλλες καταστάσεις που δεν μας αφήνουν περιθώρια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kostakiss:
χμμ..απορω πως τοσο καιρο δεν το ειχα ανακαλυψει αυτο το τελειο φορουμ :)
λοιπον..πριν ενα χρονο και 2,5 μηνες..τα ευτιαξα για πρωτη φορα με μια κοπελα με την οποια ειμαστε μαζι μεχρι και τωρα..με τον καιρο..με τις κρισεις που περνουσαμε..τα συναισθηματα -φθαρθηκαν-..στην αρχη πιστευα οτι εκει τα ειχα ολα,οτι δεν υπηρχε κατι καλυτερο στη ζωη μου..την ειχα βαλει πανω απο τον εαυτο μου..την ιδια μου τη ζωη..γινομουν λαστιχο γι αυτην..οσπου μετα απο αρκετο καιρο..(οπως πχ τωρα) τα συναισθηματα..ειναι πολυ λιγοτερα σε σχεση με τοτε..καποιες στιγμες νιωθω οτι δεν μπορω χωρις αυτην και αλλες οτι η ζωη μου χωρις αυτην θα μου φερει ευτυχια και ζωντανια κ οχι..μιζερια και στεναχωριες..
τι εχετε να πειτε?

Συμφωνώ απόλυτα με τα λεγόμενα της kleftras, kostakiss. Από ένα σημείο και μετά ο ενθουσιασμός κι ο έρωτας παύουν να υπάρχουν και δίνουν τη θέση τους στην αγάπη ή στο...τίποτα! Αφού είσαι μικρός ακόμα, μπορείς κάλλιστα να αποκτάς περισσότερες εμπειρίες -από τη στιγμή που λες ότι ορισμένες φορές αισθάνεσαι αποπνικτικά στη σχέση αυτή. Βρίσκεσαι σε μία φάση της ζωής σου, που οι περιορισμοί δε σου προσφέρουν τίποτα. Ίσα-ίσα, πιστεύω, ότι θα επιδράσουν περισσότερο αρνητικά απ'όσο νομίζεις στη μετέπειτα ζωή σου (θα θέλεις να ζήσεις τη ζωή σου όπως εσύ τη θες, ενώ δε θα έχεις πράγματι αυτή την πολυτέλεια τότε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Εκτός του ότι δεν θα μπορούσα να καταλάβω εύκολα τον άλλο για να ξέρω αν μου ταιριάζει ή όχι, δεν ξέρω τον εαυτό μου καλά καλά. Όλοι αλλάζουμε με τον καιρό. Αυτό που θέλουμε τώρα μπορεί μετά από κάποιο χρονικό διάστημα να μην μας αρέσει... Δύσκολη η επιλογή λοιπόν...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Όλοι αλλάζουμε με τον καιρό. Αυτό που θέλουμε τώρα μπορεί μετά από κάποιο χρονικό διάστημα να μην μας αρέσει... Δύσκολη η επιλογή λοιπόν...


Πολύ σωστά! :clapup: Συμφωνώ μαζί σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δυσκολευομαι πολυ να βρω αυτο που πραγματικα θελω.
Μια φορα το βρηκα αλα δεν μπορουσα να το εχω..
Αραγε θα υπαρξει δευτερη? .... :/:
ειμαι κι εγω επιλεκτικη bunny. δεν κανω One night stands και προτιμω να μεινω ενα χρονο μονη, χωρις συντοφο, σεξ, και ολα τα σχετικα παρα να τρυγυρναω απο δω κι απο κει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
δυσκολευομαι πολυ να βρω αυτο που πραγματικα θελω.
Μια φορα το βρηκα αλα δεν μπορουσα να το εχω..
Αραγε θα υπαρξει δευτερη? .... :/:
ειμαι κι εγω επιλεκτικη bunny. δεν κανω One night stands και προτιμω να μεινω ενα χρονο μονη, χωρις συντοφο, σεξ, και ολα τα σχετικα παρα να τρυγυρναω απο δω κι απο κει.
Κατά βάση δεν διαφωνώ....καλό είναι να έχεις "απαιτήσεις" απ τον μέλλοντα σύντροφο σου και ακόμα καλύτερο το να μην αναλώνεσαι από εδώ και από εκεί και να ψάχνεις να βρεις αυτό που πραγματικά σε γεμίζει...

Αυτό που διαφωνώ... ή μάλλον δεν διαφωνώ ακριβώς απλά θα ήθελα να εστιάσω την προσοχή σας σε αυτό, είναι ότι όταν περνάει ο καιρός και βλέπουμε εμπράκτως ότι αυτό το μοναδικό άτομο που γυρεύουμε δεν μας χτυπάει την πόρτα είναι καλό να βάλουμε κάτω τα πράγματα και να σκεφτούμε μήπως παρ ελπίδα οι απαιτήσεις μας είναι πέραν του λογικού... μήπως είμαστε υπερβολικές/οί... μήπως ζητάμε εξαιρετικά πολλά από έναν και μοναδικό άνθρωπο... μήπως θα έπρεπε να ρίξουμε ελάχιστα τον πήχη... όχι να κάνουμε εκπτώσεις στα συναισθήματα μας αλλά να ρίξουμε ελάχιστα τον πήχη....

Δυστυχώς αυτά σας τα λέω εκ πείρας.... οι άνθρωποι που πραγματικά θέλουν να δεθούν συναισθηματικά και πραγματικά να δωθούν δεν είναι και πάρα πολλοί.... δεν είναι ανεξάντλητοι.... κυριαρχούν οι άνθρωποι της εύκολης σχέσης της μιας βραδυάς και όχι οι άνθρωποι που θα επιλέξουν την αντικειμενική δυσκολία μιας σχέσης....
όταν λοιπόν βρεθεί ένας άνθρωπος που να θέλει να δεσμευτεί πραγματικά, που να έχει στο μεγαλύτερο ποσοστό αυτά που θα θέλαμε απ τον σύντροφο μας και όχι στο 100% μιας που αυτό είναι ουτοπικό και δεν υπάρχει, τον κρατάμε αυτόν τον άνθρωπο στη ζωή μας και παλεύουμε δίπλα του για να γίνουμε καλύτεροι σαν άνθρωποι μέσα από την σχέση... και εμείς... και ο άλλος άνθρωπος....

και είναι πολύ πιθανό, ο άνθρωπος που μέχρι πριν λίγο καιρό δεν θεωρούσαμε τέλειο, και που είχαμε ρίξει τον πήχη για πάρτη του, να αποδειχτεί με τον καιρό όταν μας εμπιστευτεί και αυτός με τη σειρά του, καλύτερος των προσδοκιών μας....

οι άνθρωποι είναι διαφορετικοί στην παρέα, στους φίλους και μέσα στη σχέση.... κάποιος που εκτός σχέσης μπορεί να "ακούγεται" μιλώντας με τους φίλους "κάπως", όταν τον γνωρίσουμε καλά μέσα απο τη σχέση να είναι ένα τελείως διαφορετικό άτομο.... με αυτό θέλω να πω ότι, δεν μπορείς να ξέρεις πως είναι πραγματικά ένας άνθρωπος αν δεν τον ζήσεις από πάρα πολύ κοντά... και ακόμα και τότε, κινδυνεύεις να μην τον μάθεις ποτέ πραγματικά αν δεν το θέλει.... αν δεν σε εμπιστευτεί....

Πέρασα ένα μεγάλο διάστημα κάποια στιγμή στη ζωή μου μόνη μου, ψάχνοντας τον κύριο τέλειο.... μέχρι που ανακάλυψα ότι ο κύριος τέλειος δεν υπάρχει αλλά θα γίνει δίπλα μου τέλειος μόνο για μένα όπως θα γίνω και εγώ για αυτόν τέλεια με βάση τις δικές του ανάγκες.... Ο άνθρωπος δεν γενιέται τέλειος.... εκπαιδεύεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Κατά βάση δεν διαφωνώ....καλό είναι να έχεις "απαιτήσεις" απ τον μέλλοντα σύντροφο σου και ακόμα καλύτερο το να μην αναλώνεσαι από εδώ και από εκεί και να ψάχνεις να βρεις αυτό που πραγματικά σε γεμίζει...

Αυτό που διαφωνώ... ή μάλλον δεν διαφωνώ ακριβώς απλά θα ήθελα να εστιάσω την προσοχή σας σε αυτό, είναι ότι όταν περνάει ο καιρός και βλέπουμε εμπράκτως ότι αυτό το μοναδικό άτομο που γυρεύουμε δεν μας χτυπάει την πόρτα είναι καλό να βάλουμε κάτω τα πράγματα και να σκεφτούμε μήπως παρ ελπίδα οι απαιτήσεις μας είναι πέραν του λογικού... μήπως είμαστε υπερβολικές/οί... μήπως ζητάμε εξαιρετικά πολλά από έναν και μοναδικό άνθρωπο...

Καλή μου ΚΕ, σου βγάζω το καπέλο!:worship: :worship:
Φυσικά και δεν υπάρχει ο κύριος Τέλειος και ούτε κανένας Πρίγκιπας που θά'ρθει με το άσπρο άλογο (που έλεγε και η Βίβιαν στο pretty woman)! Όπως είπες κι εσύ, ΚΕ, γνωρίζοντας καλύτερα έναν άνθρωπο σε μία σχέση, τυχαίνει τελικά να διαπιστώσεις στην πορεία ότι τον έχεις ερωτευτεί τρελά, ενώ σα γνωστοί πιο πριν πχ δε σου έκανε καμία αίσθηση. Είναι καλό να αποκτάμε εμπειρίες και μέσα από τις σχέσεις μας μαθαίνουμε καλύτερα και τον ίδιο μας τον εαυτό. Υπάρχουν βέβαια και οι περιπτώσεις στις οποίες σου κάνει "κλικ" κάποιος με την πρώτη ματιά και δεν αναζητάς τυχόν ελαττώματα, προτερήματα και άλλα άσχετα της στιγμής (κεραυνοβόλος έρωτας).
Ξέρω πολλές γνωστές\γνωστούς μου που έχουν κάνει επιτυχημένη σχέση και με τους δύο παραπάνω τρόπους, αλλά έχω ακούσει και αποτυχίες βέβαια. Το βασικό είναι να μη βάλεις τις παρωπίδες βάζοντας κάποια συγκεκριμένα πράγματα μπροστά σου τα οποία απαιτείς σώνει και καλά από μια σχέση. Πρέπει να ήμαστε λίγο πιο ελεύθεροι στον έρωτα. Είναι το ομορφότερο συναίσθημα να είσαι ερωτευμένος, έστω και αν ξέρεις ότι ρισκάρεις και πως μια μέρα θα πληγωθείτε κι οι δύο. Με αυτή τη λογική γιατί να ζούμε κιόλας, αφού θα πεθάνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Κακηεπιρροη συμφωνω μαζι σου... βασικα πρεπει να προσαρμοζεσαι λιγακι με αυτο που εχεις η με αυτο που θελεις να βρεις γιατι καιροι και ανθρωποι αλλαζουν διαρκως!
το μονο που τρεμω, ξερεις ποιο ειναι? μην, αυτο που πραγμετικα ΘΕΛΩ, ΠΟΘΩ, ερθει την τελειως ακαταλληλη ωρα.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
κ εγω πετυχα διαννα μιλουσαμε στο τσατ της κοσμοτε πανω απο ενα μηνα ειπαμε να βρεθουμε δεν ειχαμε δει ποτε ο ενας τον αλλον!!!!!!!! βγηκαμε ρεντεβου στα τυφλα κ μετα απο 3 μηνες τον παντρευτικα εχει ολα οσα ζηταω απο εναν αντρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
κ εγω πετυχα διαννα μιλουσαμε στο τσατ της κοσμοτε πανω απο ενα μηνα ειπαμε να βρεθουμε δεν ειχαμε δει ποτε ο ενας τον αλλον!!!!!!!! βγηκαμε ρεντεβου στα τυφλα κ μετα απο 3 μηνες τον παντρευτικα εχει ολα οσα ζηταω απο εναν αντρα

Εσύ πέτυχες λαχείο ladycat !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
2 φορές .....την πρώτη φορά, έζησα μαζί του κάτι το ουτοπικό......αν και μακροχρόνιο (5 χρόνια) γνωρίζαμε πολύ καλά και οι 2 πως κάποια στιγμη θα τέλειωνε......όπως και έγινε φυσικά....άλλα με απόλυτη ηρεμία και γαλήνη.....είναι πάντα είναι στην καρδιά μου κα στο μυαλό μου.....
Με τον άνθρωπο που είμαι μαζί του τα τελευταία χρόνια, από την πρώτη στιγμή δεν χρειάστηκε να υποχωρήσω, ή να πιέστω .....όλα κυλήσανε και κυλάνε ομαλά.....βρήκα σ'αυτον τον ανθρωπο την "ελευθερία", την ηρεμία, την απόλυτη επικοινωνία, την εμπιστοσύνη, την κατανόηση και πάνω από όλα τον "φίλο"......πράγματα απλά, μα και τόσο δυσεύρετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κι εγω επιτελους μετα απο χροοοονια και χροοοοονια αναζητησεων :P βρηκα αυτο που εψαχνα σε εναν υπεροχο ανθρωπο.. ελπιζω να εχει βρει και αυτος το ιδιο σε'μενα...
:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
:huglove: :huglove: :huglove: :huglove: :huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
Κακηεπιρροη συμφωνω μαζι σου... βασικα πρεπει να προσαρμοζεσαι λιγακι με αυτο που εχεις η με αυτο που θελεις να βρεις γιατι καιροι και ανθρωποι αλλαζουν διαρκως!
το μονο που τρεμω, ξερεις ποιο ειναι? μην, αυτο που πραγμετικα ΘΕΛΩ, ΠΟΘΩ, ερθει την τελειως ακαταλληλη ωρα.. :(

Αν βρεθεί αυτό το οποίο ΘΕΛΕΙΣ, ΠΟΘΕΙΣ, να είσαι σίγουρη ότι δεν θα είναι ακατάλληλη η ώρα....
Τι σημαίνει αυτό?
ότι αν είσαι ήδη σε μια σχέση και ΒΡΕΙΣ το ένα και το μοναδικό που έψαχνες πάντα, πάει να πει ότι ενώ ήσουν στη σχέση... κοιτούσες και παραπέρα :P πράγμα που σημαίνει ότι αυτή η σχέση δεν σε κάλυπτε άρα δεν είναι ακατάλληλη ώρα για να χωρίσεις και να μείνει με τον κύριο Τέλειο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αχου μωρε κακη επιρροη...

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Αν βρεθεί αυτό το οποίο ΘΕΛΕΙΣ, ΠΟΘΕΙΣ, να είσαι σίγουρη ότι δεν θα είναι ακατάλληλη η ώρα....
Τι σημαίνει αυτό?
ότι αν είσαι ήδη σε μια σχέση και ΒΡΕΙΣ το ένα και το μοναδικό που έψαχνες πάντα, πάει να πει ότι ενώ ήσουν στη σχέση... κοιτούσες και παραπέρα :P πράγμα που σημαίνει ότι αυτή η σχέση δεν σε κάλυπτε άρα δεν είναι ακατάλληλη ώρα για να χωρίσεις και να μείνει με τον κύριο Τέλειο! ;)

ειναι ακαταλληλη ωρα καλο μου.. και μαλιστα πολυ...
αν περναγε μονο απο το δικο μου χερι να εισαι σιγουρη οτι θα εκανα ΤΑ ΠΑΝΤΑ! αλλα ελα που δεν περναει ..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top