Το chat του e-steki είναι online

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Υπόσχομαι ... ότι αν με ξαναβάλετε στο αγαπημένο μου τσαααατ (με λυγμό και σπαραγμό σας το λέω) :( .... :( ... δεν θα ξανακάνω την έξυπνη σε κανέναν, θα είμαι ευγενικό παιδάκι, δεν θα λέω κακιούλες, δεν θα πειράζω τον Βααααλ και τον Τέτρα .... κανέναν δεν θα πειράζω ...... σας παρακαλώωωωωωωωωωω :( ..... περνάω δύσκολες ώρες χωρίς το τσααααααατ ..... :(!
Επικυρώστε με, θέλω να έχω μια επιτυχημένη επικύρωση .... μπουαααα, μπουαααααααααα! :(

Χωρίς πλάκα, πρέπει να κάνω κάτι εγώ είναι είναι θέμα του στεκιού; Το λέω επειδή κάποιοι μπορούν και μπαίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χαχα!!
Τζοιν δι κλαμπ ..που λενε!:P
Εγω εδω και δυο εβδομαδες δεν μπορω να μπω....εκτος απο δυο φορες που νομιζα κιολας οτι τα ματακια μου κανουν αστερακια, οπου βεβαια μετα απο λιγο με πεταξε...:P
Ζε με σελει :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Υπόσχομαι ... ότι αν με ξαναβάλετε στο αγαπημένο μου τσαααατ (με λυγμό και σπαραγμό σας το λέω) :( .... :( ... δεν θα ξανακάνω την έξυπνη σε κανέναν, θα είμαι ευγενικό παιδάκι, δεν θα λέω κακιούλες, δεν θα πειράζω τον Βααααλ και τον Τέτρα .... κανέναν δεν θα πειράζω ...... σας παρακαλώωωωωωωωωωω :( ..... περνάω δύσκολες ώρες χωρίς το τσααααααατ ..... :(!
Επικυρώστε με, θέλω να έχω μια επιτυχημένη επικύρωση .... μπουαααα, μπουαααααααααα! :(

Χωρίς πλάκα, πρέπει να κάνω κάτι εγώ είναι είναι θέμα του στεκιού; Το λέω επειδή κάποιοι μπορούν και μπαίνουν.


Μην στεναχωριέσαι ciby μου και εγώ πρόβλημα εχω!!! Μην στεναχωριέσαι θα ρθει άσπρη μέρα και για εμάς :D

Κάντε υπομονή και ο ουρανός θα γίνει πιο γαλανοοοοοοοοςςςςς:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εγώ τα πρωινά δεν μπορώ να μπω, τα απογεύματα μπαίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλα εσυ Παλλ εισαι αλλου παπα ευαγγελιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
:crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ πάντως σαν την Παλλ
χτες το πρωί δεν έμπαινα, το απόγευμα μπήκα κανονικά
τώρα το πρωί πάλι δεν μπαίνω και πάλι μου ζητάει επικύρωση

δεν ξέρω τι είδους πρόβλημα είναι
απ ότι βλέπω πάντως, δεν είναι κανένας στο τσατ αυτή τη στιγμή άρα κανένας δε μπορεί να μπει :P

ωραία δλδ γιατί θα έσκαγα από ζήλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Εγώ τα πρωινά δεν μπορώ να μπω, τα απογεύματα μπαίνω

ναι γιατί μάλλον τα πρωινά τρώει σκάλωμα :P το πρωί το πιάνει το γλυκί του και δεν μας βάζει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Υποθέτω ότι ο σερβερ χρειάζεται restart κάθε λίγες ώρες, και μάλλον τα πρωινά δεν είναι ξύπνιος κανείς για να τον κάνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α! τώρα που το λες...
δεν είναι θέμα restart του server!
θυμάστε που στην αρχή κάτι παιζόταν με την ώρα? και δεν συγχρονιζόταν η ώρα? και για αυτό το διάστημα της ώρας έτρωγε φρίκη το chat?
μάλλον αυτό πρέπει να είναι πάλι!!!

φροντίζουν να μπορούμε να δουλέψουμε, να διαβάσουμε, κι ότι άλλο τέλος πάντων κάνουν οι "φυσιολογικοί" άνθρωποι τα πρωινά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
μάλλον αυτό πρέπει να είναι πάλι!!!
Μπορεί, αλλά φοβάμαι να είναι κάτι πολύ πιο δύσκολο. Ωστόσο προσπαθούμε να το διορθώσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
φροντίζουν να μπορούμε να δουλέψουμε, να διαβάσουμε, κι ότι άλλο τέλος πάντων κάνουν οι "φυσιολογικοί" άνθρωποι τα πρωινά :P

και εγώ αυτό σκέφτηκα... ότι οι ανθρωποι για μας το κάνουν για να κάνουμε τις δουλειές μας ησυχα και αμέριμνα και απερίσπαστα :P:P:P:P:P

ωστόσο βρίσκομαι στο θεμα....Το chat του e-steki είναι online
και απαντώ! "αμ δε!!! πριτς" :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το πρόβλημα εντοπίστηκε και διορθώθηκε. :)

Τελικά ήταν όντως θέμα με την ώρα, λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ευχαριστώ ευχαριστώ παιδιά μου :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εμενα παντως συνεχιζει να μη με θελει...:mad:
Αλλα οκ...εχουν αρχισει να αναπτυσσονται αμοιβαια αισθηματα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Τι ρικουάηαρμεντς έχει για να μπεις στο chat λωλ;

Με firefox από το pc μου μπαίνω χωρίς πρόβλημα, απ'το macbook αν και με firefox πάλι, δε φορτώνει το app του chat (δηλ. φορτώνουν όλα τα υπόλοιπα τα στοιχειώδη -background, titles, etc.- αλλά δεν ανοίγει η εφαρμογή). Και μου κάνει εντύπωση, γιατί δεν έχω κανένα πιο αυστηρό τοίχος στο macbook απ'ότι στο pc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Το τσάτ έχει αρχίσει να αναπτύσσει βλακώδες Artificial Intelligence! Έχω που παλεύω πόση ώρα να μπω και όμως βλέπω άλλους μέσα...:(

ΥΓ: Διευκρίνηση... με Όπερα δεν με βάζει. Μέχρι την Παρασκευή με έβαζε. Κι αντί να έχει λιγότερα προβλήματα με Όπερα, ξαφνικά δεν τον αναγνωρίζει καν... Βρε κακιά πεθερά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
καλά,όπερα χρησιμοποιείς? :eek: δεν μπαίνεις με φάιερφοξ καλύτερα.πιο ασφαλής κι εξελιγμένος μπρόουζερ..

εγώ ποτέ δεν έχω πρόβλημα.αν δεν μπει με την πρώτη,με τη δεύτερη ή τρίτη προσπάθεια μπαίνω στο τσατ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Valder με τον οπερα 9.60 (το τελευταιο update του δηλαδη) σε εμενα μπαινει αμεσως το chat του στεκι.(και γενικα ειναι ταχυτατος)
Με τον 9.50 ειχα προβλημα.
Αλλιως δοκιμασε τον firefox.Προσωπικα τον ειχα μονο για αυτη την δουλεια επειδη μου την εσπαγε ο 9.50 σε αυτο το θεμα, αλλα τωρα ειναι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν ξερω αν γίνεται, αλλά αν γίνεται, ας είναι πιο ευδιάκριτο το πότε σου μιλάει καποιος πριβε, όλο ρόμπα γίνομαι! :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top