Το ISchool στο facebook?

Θέλετε group του ischool στο facebook?
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν έχω facebook(aka δε με νοιάζει)

    Ψήφοι: 0 0.0%

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Υγεια πρωτα.
Α και μιας και μπηκα στα χωραφια αυτου του τοπικ , εχουμε εξελιξεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε ντάξει ξεχνάμε μερικές λέξεις που και που, ε Θεοδώρα; Δεν πειράζει :P
σα δεν ντρεπομαστε λεω εγω:P:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
https://www.facebook.com/group.php?gid=93285146348 ορίστε το group. Η περιγραφή θέλει ακόμα, οπότε ακούω προτάσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ok PIL ;)

Προσκαλεσα και εγω μερικα ατομα απο facebook που ειναι μελη του ischool :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Κανε μου προσκληση.
Dimitris Daskalas
* το εκανα αγγλικο γτ δεν με εβρισκαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
H matina ποια είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
μην με τρελένετε ρε παιδιά.. ένας από τους κύριους στόχους ενός φόρουμ είναι να προσελκύσει μέλη...

Χάνουμε. Την ησυχία μας. Θα γεμίζουμε μπάζα αλα "βρω-ΣΟΣ-μπεραζω-ντάγκζη" :crazy: :crazy: :crazy:

με τα σοσ συμφωνω γιατι αμα δειτε σε λιγο καιρο θεματα τυπου σοσ ιστοριας βιολογιας μπορει να υπαρξει αλλα γαιτι να γεμησει ενα φορουμ με παιδια που να ειναι αδρανοι και να το χρησιμοποιουν για οποιοδηποτε οφελος τους αλλα εν μερει οπως ειπε και ο Ηλιας ειναι και ενας επιμερους στοχος ενος φορουμ αλλα οχι οταν κατακλειζεται απο ανουσια και εγωιστικα μελη.


τελος συμφωνω με την ιδεα πολυ χρησιμη και εξυπνη αρκει να μην παραγινει κακο και οκ αλλα θα υαρξουν και αξιολογα που η παρουσια τους ειναι αισθητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
εγω γιατι δε καταλαμβαινω ποιος ειναι ποιος...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Χα.Μπήκα κι εγώ στο γκρουπ στο φεϊς!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
σε έκανα αντ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
με τα σοσ συμφωνω γιατι αμα δειτε σε λιγο καιρο θεματα τυπου σοσ ιστοριας βιολογιας μπορει να υπαρξει αλλα γαιτι να γεμησει ενα φορουμ με παιδια που να ειναι αδρανοι και να το χρησιμοποιουν για οποιοδηποτε οφελος τους αλλα εν μερει οπως ειπε και ο Ηλιας ειναι και ενας επιμερους στοχος ενος φορουμ αλλα οχι οταν κατακλειζεται απο ανουσια και εγωιστικα μελη.


τελος συμφωνω με την ιδεα πολυ χρησιμη και εξυπνη αρκει να μην παραγινει κακο και οκ αλλα θα υαρξουν και αξιολογα που η παρουσια τους ειναι αισθητη

ο στοχος του φορουμ ειναι να βοηθαει και ατομα που απλα ηθελαν να βρουν καποιες πληροφοριες
δεν ειναι καθολου εγωιστικο για μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 322 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μπήκα κι εγώ... Johny Megalios... ξέρω, ξέρω, το Johnny με δύο n... ε, όλοι κάνουν λάθη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε. Διόρθωσέ το τότε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ρε παιδια εγω δν θυμαμαι πως με λενε....
εμ εμ artemis siod κατι τετοιο.....ρωτηστε τον ηλια...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
μην με τρελένετε ρε παιδιά.. ένας από τους κύριους στόχους ενός φόρουμ είναι να προσελκύσει μέλη...
ΠΟΣΑ μελη να χωρεσει η μνημη του server πια; Περυσι που γραφτηκα ημασταν 1.000, τωρα 12.000.... του χρονου ποσοι θα 'μαστε; :P

Ωραιο το γκρουπακι btw, περασα μια βολτα. Τι κριμα που δεν θα με δειτε ποτε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ΠΟΣΑ μελη να χωρεσει η μνημη του server πια; Περυσι που γραφτηκα ημασταν 1.000, τωρα 12.000.... του χρονου ποσοι θα 'μαστε; :P

Ωραιο το γκρουπακι btw, περασα μια βολτα. Τι κριμα που δεν θα με δειτε ποτε. :P

μια μικρή διόρθωση... εγώ έχω τον αριθμό 1210 άρα είμασταν κατά 250 μέλη πάνω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
μια μικρή διόρθωση... εγώ έχω τον αριθμό 1210 άρα είμασταν κατά 250 μέλη πάνω...:D
Κι εγω 1.645... νταξ, σιγα τη διαφορα. Ειδικα σε σχεση με το τωρινο νουμερο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Βασικα αυτό από πού μπορεί να το δει κάποιος; τον αριθμό μέλουΣ δηλαδή,αν κατάλαβα καλά κ μιλάτε γι'αυτό...!:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πήγαινε στο προφίλ σου και δες τι γράφει ως διέυθυνση ο browser σου. Σε σένα γράφει για παράδειγμα https://ischool.e-steki.gr/member.php?u=20704
Ε, το νουμεράκι μετά το ίσον είναι ο αύξων αριθμός μέλους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top