Το MyCat και στο ΒΗΜΑ gourmet!

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Το σημερινό ΒΗΜΑ είχε το μηνιαίο ένθετο gourmet, με συνταγές μαγειρικής. Στη σελίδα 95, στη στήλη "φιλοζωικώς", η Μαρία Δ. Κοκκίνου γράφει για δύο βρεγμένα γατάκια που βρήκε στο δρόμο, τα στέγνωσε και τα τάισε, με scrambled eggs παρακαλώ (των οποίων τη συνταγή παραθέτει). Κάτω λοιπόν από τη συνταγή αναφέρει:

"Αν θέλετε συνταγές για γατιά φτιαγμένες με τα χεράκια μας, ρίξτε μια ματιά στο forum του www.mycat.gr"


Ευχαριστούμε πολύ τη συντάκτρια για την αναφορά της!!:up:
Συγχαρητήρια στην κα Κοκκίνου για την ωραία συνταγή της και μπράβο της που βοήθησε τα μουσκεμένα γατάκια!

Για την ιστορία, το thread μας με τις γατο-συνταγές βρίσκεται εδώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
H συντάκτρια είναι μέλος του MyCat; Θα μας δώσεις κ την συνταγή plz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Απο παντού γνωστές βγαίνουμε!!!!:) Τί μικρός που είναι ο κόσμος τελικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
νομίζω θα πρεπει να γραφτεί στις συνταγές. Οντως ευχαριστούμε πολύ για την αναφορά..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orangelo

Νεοφερμένος

Η Orangelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
H συντάκτρια είναι μέλος του MyCat;
Δεν ξέρω...:hmm: Πάντως σίγουρα μας διαβάζει! :)
νομίζω θα πρεπει να γραφτεί στις συνταγές.
ΟΚ, θα τη γράψω το απόγευμα μόλις γυρίσω σπίτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Εδώ θα βρείτε και τη συνταγή της κας Κοκκίνου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Νομιζω οτι το ΒΗΜΑ GOURMET ειχε και αλλες φορες συνταγες για γατες και ζωα γενικοτερα.Η μαμα μου εχει μαζεψει τα περισσοτερα τευχη,
θα τα ψαξω και αν βρω και αλλες θα σας τις μεταφερω στο αντιστοιχο θεμα.Αλλα μαλλον το ΠΣΚ.:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Απο παντού γνωστές βγαίνουμε!!!!:) Τί μικρός που είναι ο κόσμος τελικά!
Μάλλον είναι μεγάλο το mycat!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina10

Νεοφερμένος

Η katerina10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ευγενική προσφορά της Νίκης, από εδώ μπορείτε να κατεβάσετε σκαναρισμένα όλα τα άρθρα της στήλης που αναφέρονται σε γατούλες.

Οι συνταγές φαίνονται πολύ νόστιμες, αν και κάποιες περιέχουν υλικά που δεν ενδείκνυνται για γάτες, όπως η τομάτα ή το κρεμμύδι. Καλό θα είναι, αν κάποιος τις φτιάξει για τη γατούλα του, να συμβουλευτεί πρώτα και το σχετικό άρθρο, εδώ.;)

Νίκη, ευχαριστούμε πολύ!! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Νίκη, ευχαριστούμε πολύ!! :happy:

Καλε τιποτα,χαρα στο πραγμα.Ενα σκσναρισμα εκανα.Εσυ εκανες ολη την δουλεια, να τα ανεβασεις.:D
Παντος και εγω εχω επιφυλαξεις για τις συνταγες που προτινονται.
Για τους ανθρωπους μια χαρα νοστιμες μου φαινονται, αλλα για τις γατες διατηρω επιφυλαξεις.Και κατα ποσο θα τους ενθουσιασουν αλλα και το σημαντικοτερο κατα ποσο ενδυκνειονται τα υλικα τους για γατες.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top