Τραγουδώντας στο μπαλκόνι για τον κορωνοϊό...

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Το άρχισαν οι Κινέζοι και ακολούθησαν Ιταλοί και Ισπανοί. Τώρα είναι η σειρά μας. Έπεσε σύνθημα να βγούμε στις 21:00 στα μπαλκόνια και να τραγουδήσουμε. Οι Ιταλοί τραγουδούν το "Bella Ciao". Εμείς ποιο τραγούδι προτείνετε να υιοθετήσουμε για τα μπαλκόνια μας; Η δική μου πρόταση είναι το "αγριολούλουδο". Εσείς ποιο προτείνετε;

 

Συνημμένα

  • αγρ λου.png
    αγρ λου.png
    1.3 MB · Εμφανίσεις: 66

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
:D Περίμενα να συγκεντρώσουμε τέτοια βιντεο, με πολίτες να τραγουδούν στα μπαλκόνια :D

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Και γιατί δεν το κάνουμε τραγουδοθρέντ, σε φάση τραγουδήστε στον από πάνω σας;
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.

Nα καεί ο κορονοϊός και η κορονοκόρη.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
Γι αυτό χειροκροτάγανε οι γείτονες μου εδώ πριν από 6 λεπτά και σφυράγανε; :P
Ήρθε το τέλος της ανθρώπινης ύπαρξης ό,τι κι αν κάνουμε! Ο ιός είναι πιο έξυπνος!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Γι αυτό χειροκροτάγανε οι γείτονες μου εδώ πριν από 6 λεπτά και σφυράγανε; :P
Ήρθε το τέλος της ανθρώπινης ύπαρξης ό,τι κι αν κάνουμε! Ο ιός είναι πιο έξυπνος!

Come on it was fun :D , έχουμε αποξενωθεί όλοι σ αυτό τον κωλότοπο!
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Θέλω μια ανάλυση Τσουβέλα.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,240 μηνύματα.
Γι αυτό χειροκροτάγανε οι γείτονες μου εδώ πριν από 6 λεπτά και σφυράγανε; :P
Ήρθε το τέλος της ανθρώπινης ύπαρξης ό,τι κι αν κάνουμε! Ο ιός είναι πιο έξυπνος!

Εγώ σε μια φάση νόμιζα οτι μας την έπεσαν οι Ινδιάνοι . Χειροκρότημα περίμενα αλλά κραυγές ήρθαν :hehe: .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Ελάτε ρε, τουλάχιστο αμα είναι να πεθάνουμε απ τον ιο, να πεθάνουμε παρέα χαρούμενοι!!!:jumpy:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,240 μηνύματα.
Ελάτε ρε, τουλάχιστο αμα είναι να πεθάνουμε απ τον ιο, να πεθάνουμε παρέα χαρούμενοι!!!:jumpy:

Να και κάτι ευχάριστο . Κρίμα που πρέπει να φτάσουμε σε σημείο πανδημίας βέβαια για να μιλάμε σαν άνθρωποι πλέον :P .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Να και κάτι ευχάριστο . Κρίμα που πρέπει να φτάσουμε σε σημείο πανδημίας βέβαια για να μιλάμε σαν άνθρωποι πλέον :P .

Σου έχω πει ποτέ ότι έχεις κάνει εξαιρετική επιλογή ψευδωνύμου; Διαβολεμένο... :devil:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Έχουμε γκαντέμη πρωθυπουργό. Θα ήθελα μια αντίδραση Mr.Μπούτια για τον κορονοϊο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,240 μηνύματα.
Σου έχω πει ποτέ ότι έχεις κάνει εξαιρετική επιλογή ψευδωνύμου; Διαβολεμένο... :devil:

Το επέλεξα σοφά :thanku: . Δεν θα μας πεις την ιστορία για το δικό σου ;

Έχουμε γκαντέμη πρωθυπουργό. Θα ήθελα μια αντίδραση Mr.Μπούτια για τον κορονοϊο.

Με Σύριζα θα τραγουδάγαμε όλοι μαζί το "We are the world " και θα εξαφανιζόντουσαν όλα τα γερόντια σε μια μέρα :hehe:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Το επέλεξα σοφά :thanku: . Δεν θα μας πεις την ιστορία για το δικό σου ;

Ωραία ιδέα και σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! Well ήμουν 21 όταν το επέλεγα και ως νιός και θέλοντας να το παίξω κουλ, ήθελα κατι που να θυμίζει το απόλυτο κακό.

Έχοντας μεγάλες επιρροές από το ότι έβλεπα και έπαιζα Star Wars (Darth Vader), κατέληξα σε ένα πανομοιότυπο αν και την ώρα που το διάλεγα δεν το κατάλαβα ότι με επηρρέαζαν αυτά.

Αργότερα ένα μέλος απο δω μου είχε πει ότι αν το αντιστρέψεις γίνεται Red Lav - Κόκκινη αγάπη, ότι δεν είμαι τόσο κακός όσο θέλω να δείχνω κι ετσι.

My real name on the other hand ΕΙΝΑΙ συνώνυμο του Σατανά σύμφωνα με κάποιες πηγές, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top