Υπνωτισμός;

margianna 25

Νεοφερμένος

Η margianna 25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπέρα, θέλω να μου κάνουν ύπνωση που να πάω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danielhealthy

Νεοφερμένος

Ο Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
O υπνωτισμός είναι μια μορφή διαλόγισμού,απ'όσο ξέρω.Σε βοηθά να μπεις πιο εύκολα στο υποσυνείδητο και να το αλλάξεις.Παίζει σπουδαίο ρόλο στο να καταφέρεις έτσι,να αλλάξεις τον τρόπο που σκέφτεσαι,σε βοηθά με άλλα λόγια να αλλάξεις τις αρνητικές πεποιθήσεις και σκέψεις,με άλλες,πιο θετικές.Δεν έχω υποβληθεί ποτέ,οπότε δε γνωρίζω να σου πω εκ πείρας.Και αυτά είναι από λίγα πράγματα που έχω διαβάσει σχετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eleftheria I.

Νεοφερμένος

Η Eleftheria I. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια να σας ρωτησω κατι? σε περιπτωση που αυτο υπνοτιστω μετα πως μπορω να ξυπνησω?(σορρυ αλλα ειμαι καινουρια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top