[Φάρσα] Όταν η διπροσωπία αναδύεται...

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
εγώ πάντως το πίστεψα...:redface: (και έπεσα και απο τα σύννεφα... στενοχωρήθηκα κιόλας... :( )

[πολύ ψάρι είμαι τελικά!!!! :redface: ]

Κι εγώ :redface: Αφού είπα να προσφερθώ να γίνω μοντ.
Αλλά όταν είδα ότι η crazyhelen και η ΚΕ έκαναν "ανταρσία" είπα: αποκλειεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
ναι καλα!!!!

παρ' ολιγο μα...

2 ονοματα ειδα hunter και isiliel και λεω ενταξει πρωταπριλια ειναι... :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
επιτέλους είδαν το φως οι μοντερέιτορς.
Δε μπορούσα να ασχολούμαι άλλο με τα ηλίθια και ανούσια νήματα που οι δύο ανώριμοι και ηλίθιοι αντιμινιστρέιτορς άνοιγαν. Κάτω η δικτατορία της κακομαθημένης σκύλας και του εφήβου αρκουδιού της.
Χαίρομαι που επιτέλους δημιουργήθηκε ένα φόρουμ για αυτούς που τους αρέσουν η ελευθερία του λόγου και η αλήθεια. Χωρίς λογοκρισία, ταμπού και προκαταλήψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Επιτέλους κάποιοι ξύπνησαν και έκαναν την κίνηση γιατί μας τα είχατε κάνει τσουρέκια οι admins. Και εμένα από όσο θυμάμαι οι admins μου είχαν σβήσει posts για άκυρους λόγους, στη βάση των τύπων και όχι του πνεύματος των κανόνων. Άλλωστε η ανοχή ιδεών κτλ. ήταν εντελώς επιλεκτική όσο καιρό παρακολουθώ. Εύχομαι καλή τύχη στην προσπάθεια των παιδιών που ξεκίνησαν το άλλο φορουμάκι.

Μακάρι να είναι πραγματικό. Αν δεν είναι, προτείνω αλλαγή πλεύσης από τους admins και μεταφορά στο άλλο φόρουμ ώστε να θυμούνται την κατάντια τους.





Α, και καλό μήνα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ρε παιδιά, όταν ένας χρήστης διαγράφεται τότε οι ψήφοι που έχει δώσει στο κάρμα ενός άλλου χρήστη δεν ακυρώνονται ?! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Ρε παιδιά, όταν ένας χρήστης διαγράφεται τότε οι ψήφοι που έχει δώσει στο κάρμα ενός άλλου χρήστη δεν ακυρώνονται ?! :confused:

ας μιλήσω και για αυτό πριν αποχωρίσω.
Σταμάτα να Καρμοθηρείς επιτέλους. Υπάρχουν πιο σοβαρά πράγματα στο κόσμο.
Επίσης έιθε το κάρμα σου να είναι κάτω του 3 μέχρι να αλλαξοπιστήσεις και να έρθεις στο αντι στέκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Χέσε μας ρε σκατοβρέφος που θα μου πεις να μην καρμοθηρώ. Ό,τι γουστάρω θα κάνω. :bleh:








Πρωταπριλιά, με τις υγείες σου :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
με το πρωταριλιάτικο αστείο σας αδειάσατε το στέκι σήμερα κ ήθελα συμπαράσταση...:mad:

αντε καλό μηνα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλή πρωταπρλιά απο όλη την ΟΔ. :)
Είστε πάντως πολύ ξενέρωτοι :P Ok, το καταλάβατε, don't spoil it for the others! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλό μήνα και καλή πρωταπριλιά κι από μένα. :)



Πάντως δε λέω, έχουμε έξυπνα παιδιά στο στέκι. Ήταν καλοστημένο, αλλά πολλοί το βρήκαν με την πρώτη (ή και με τη δεύτερη). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλό μήνα στεκάκια! Οι μπιντέδες γύρισαν! :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ασχετο, αλλά το περσινό ήταν πολύ καλύτερο!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ξενερωσα γιατι το ειχα καταλαβει απο εχτες την νυχτα που επεσαν τα ban και ειχα κανει ενα ποστ και ζητισα απο την michelle να το διαγραψει για να μην χαλασω το αστειο, και πεταχτικατε ολοι να το χαλασατε...

Και επισης ξενερωσα που δεν μπορουσανε να μπουνε οι mods και ειχε πεσει αγρια νεκρα στο στεκι....

Και τελος εχω να πω οτι το περσινο μου αρεσε περισσοτερο, το φετινο ητανε καπος ξενεροτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Του χρόνου κανονίστε να μας κάνετε εσείς αστείο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αντε και του χρονου..................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Α και για να αποδώσω τα credits, το κείμενο της παρούσας ανακοίνωσης το έγραψε ο φίλτατος Valder, ο οποίος (μαζί με εμένα, τον Hunter και τον Γιώργο) είχαμε την αρχική ιδέα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Άντε και του χρόνου...!Πάντως ήταν πολύ καλό αυτό το ψέμα!Μερικοί ψάρωσαν κ μερικοί όχι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
παντως γελασαμε πααααααααααρα πολυ.... τι να σας πω... (αν γαργαλιομουν πιο πολυ θα γελουσα) :/:

ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ Η ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ!!!!:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλό μήνα σε όλους…:clapup:
1)Τα παράπονα σας τα λαμβάνουμε ως διαμαρτυρία που σας στερήσαμε την παρέα των mod. Καλό αυτό…
2) εγώ πάντως υπέφερα εχτές που δεν μπορούσα να γράψω στο φόρουμ…
3) του χρόνου λέω να σας κάνουμε όλους ban και δεν θα ξέρετε μέχρι την επόμενη μέρα ότι είναι φάρσα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:P καλό μήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top