Φετίχ κάτω άκρων

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Έχω γνωρίσει κοπέλες οι οποίες εξιτάρονται με το μακρί μαλλί στον άντρα. Μία φίλη μου μάζευε τα λαστιχάκια από φίλους της μαλλιάδες και μία άλλη γνωστή μου ακολούθησε κάποιον μακριμάλλη στο δρόμο, τον σταμάτησε και του είπε "ωραίο μαλλί" κι έφυγε.


Για την πρωτη περιπτωση, οι πρωΐν μου (και οι δυο...:confused:) μαζευανε της τριχες που μου επευταν (βασικα η μια της μαζευε παντα, η αλλη της μαζευε επεζε για λιγο και τις πεταγε, αλλα ειχε κρατισει καπιες σπιτι της, η μια πρεπει να εχει και λαστιχακι μου... εχει και πενες και χορδες, ασχετο:P
Για την δευτερη περιπτωση, να δεις ποσες φιλες μου ακολουθουν μαλιαδες μονο και μονο για να θαυμαζουν το μαλλι, και αμα της δεις και πως κανουν μολις δουν καπιων μαλλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RENEGADE

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Από τα κάτω άκρα πήγαμε στα άνω άκρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν πειραζει... ωραια ειναι και τα δυο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πιστέυω ότι οι άντρες δίνουν λιγότερη συμασία την ώρα του σέξ στα πόδια παρόλο που είναι ερωτογενής ζώνη, άλλα σάν ολοκλήρωση της εμφάνησης παίζει συμαντικό ρόλο σε έναν άντρα, φαντάσου ασπούμε να φοράει ενα υπέροχο παπουτσάκι και η φτέρνα να είναι έσχως και σκησμένη και τα γώνατα με χωντράδια, μάλλων δέν ειναι κα το καλύτερο θέαμα, άλλα π.χ κυταρίτηδα λύγοι τα βλέπουν, όλοι έχουν διαφορετικό γούστο και έτσι δεν το πολλύπαρατηρούν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Τα πόδια είναι πολύ ερωτογενής ζώνη (αποδεδειγμένα) και πιο καλά από όλους το ξέρουν αυτό οι ίδιες οι γυναίκες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τα πόδια είναι πολύ ερωτογενής ζώνη (αποδεδειγμένα) και πιο καλά από όλους το ξέρουν αυτό οι ίδιες οι γυναίκες!;)

Για μένα μηλάς; έχω τσεκάρει όλες τις ερωτογενείς ζώνες και πράγματι είναι η καλύτερη απλά οι άντρες δεν μπορούν να την "δουλέψουν" όπως πρέπει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Για μένα μηλάς; έχω τσεκάρει όλες τις ερωτογενείς ζώνες και πράγματι είναι η καλύτερη απλά οι άντρες δεν μπορούν να την "δουλέψουν" όπως πρέπει;)

Γενικά μιλούσα αλλά δίκιο έχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γενικά μιλούσα αλλά δίκιο έχεις.

είδα ότι είμαι απο τις λίγες γυναίκες σε αυτό το θέμα άλλα μπορώ να πώ πράγματα που αφορούν γούστα ανδρών και γυναικών συγχρώνος, έχω το χάρισμα της ορθής κρίσεις γενικά σε ότι αφορά γούστα ανδρών και γυναικών;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RENEGADE

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ε τότε να μας τα πεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

RENEGADE

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Οτιδήποτε :).Πρεπει να χαιρετήσω όμως τώρα γιατί έχω δουλειά :).Καλό μεσημέρι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Δε μου αρέσει να το κάνω ούτε να μου το κάνουν, όχι επειδή δεν είναι ωραίο, λόγοι υγιεινής και μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Τέλειο τόπικ, δηλώνω και γω fan των γυναικείων άκρων. Η θεά αν ήταν απέναντι μου αν δεν είχε ωραία χέρια-δάχτυλα-νύχια δε θα μπορούσα να τη θεωρήσω σέξυ. Νομίζω πως αυτό έχει μία λογική αν σκεφτεί κανείς οτι τα χέρια παίζουν ενεργό ρόλο στο σέξ.

Όσον αφορά τα πόδια έχω να δηλώσω πως το καλοκαίρι είναι η καλύτερη εποχή λόγω ανοιχτών παπουτσιών ή και επειδή τσεκάρεις ξυπόλητες στις παραλίες κτλ. Το τι μπορεί να κάνει κανείς με τα πόδια: δώστε στις γνωστές σελίδες το keyword "footjob".

Και κάτι τελευταίο, νομίζω πως περισσότεροι από όσοι/ες νομίζουμε έχουν στενές σχέσεις με τα πόδια, και θα αναφέρω:

Pulp Fiction ή Kill Bill, ο Ταραντίνο μας δείχνει απροκάλυπτα τη λατρεία του για τα γυναικεία πόδια. Επίσης σε πολλές άλλες ταινίες και θεάματα γίνεται focus σε πόδια.
Δείτε τις φωτογραφίσεις που στο 90% αυτών χειμώνα καλοκαίρι τα μοντέλα ποζάρουν ξηπόλυτα.
Τα γυναικεία πέδιλα και το ότι απασχολούν τόσο πολύ τη μόδα είναι ακόμα μία απόδειξη.

Τέλος πάντων νομίζω πως το δέρμα της πατούσας είναι μοναδικό σε όλο το σώμα - και σε αίσθηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σε ποσους απο εδω αρεσουν-εξιταρουν οι γυναικες με μποτες-ψηλοτακουνες εννοειται.. και πολυ πανω απο το γονατο κατα προτιμηση.. )?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα μου πεις ειμαι γυναικα και δε θα επρεπε να απαντησω, αλλα θεωρω οτι οι μποτες πολυ πανω απο το γονατο ειναι πολυ πολυ κιτς!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τετοια πιστευουν οι γυναικες και μετα λενε γιατι δεν αρεσουν:whistle::whistle:...Φορα τες εσυ και θα δεις πως θα σε κοιτανε οι άνδρες...τα άλλα αρσενικα της παρεας τι έχουν να πουν?Εσεις αν βλεπατε στο δρομο μια γυναικα με ψηλοτακουνη δερματινη μποτα μεχρι πανω απο το γονατο..με δικτυωτο καλσον και φουστα καθαρα πανω απο το γονατο έως μινι τι θα λεγατε?Ποπο..σαν να ανεβηκε η θερμοκρασια ρε παιδια...κλειστε το καλοριφερ..:P:P:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εαν ειναι να αρεσει κατι πρωτα στους αλλους για να αρεσει και σε μενα μετεπειτα, ζητω που καηκαμε!
Ευχαριστω, αλλα δε θα παρω.....τις βρισκω εντελως κιτς και δε θα τις φορουσα ποτε..Ακομα και εαν ο συντροφος μου τις εβρισκε σουπερ ντουπερ σεξυ...!
(μεταξυ μας, εαν ειχε τετοια γουστα, το μονο σιγουρο ειναι οτι δε θα ανηκε στο ταργκετ γκρουπ μου:devil::whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
α άλλα αρσενικα της παρεας τι έχουν να πουν?Εσεις αν βλεπατε στο δρομο μια γυναικα με ψηλοτακουνη δερματινη μποτα μεχρι πανω απο το γονατο..με δικτυωτο καλσον και φουστα καθαρα πανω απο το γονατο έως μινι τι θα λεγατε?

"Πως είσαι έτσι κοπέλα μου?":confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και δε θα ερεθιζοσουν καθολου?Εκτος αν είναι γκευ ο άλλος οποτε ...Μιλαω καθαρα για γενετησια έλξη ,όχι για κατι παραπανω...Και για τις πορνες μπορει να λεει ο άλλος απεξω "δε ντρεπεστε " και απο μεσα του να θελει να ορμηξει...Ελπιζω να έγινα αντιληπτος..:hmm:όχι ηθικολογιες και σεμνοτυφιες,αλλα πραγματικα τι νιωθουμε μεσα μας...
παντως εγω εννοειται δεν θα της ελεγα τιποτα, απλα θα απολαμβανα το θεαμα;)...(τι θα λεγατε εννοούσα γενικα,τι θα νιωθατε..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ελπιζω να έγινα αντιληπτος..:hmm:όχι ηθικολογιες και σεμνοτυφιες,αλλα πραγματικα τι νιωθουμε μεσα μας...

"Πως είναι έτσι αυτή η κοπέλα?":confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top