Φιλιούνται αγκαλιάζονται και φτιάχνουν διαθέσεις!

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αχ...πάντα τέτοια να ακούω! :clapup::clapup::clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
oeo oeooo!!! δεν εχω παραπονοοοο!!!
ευούλι έχεις sms!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
αντε evouli χαλάλι σου! κοίτα τι γίνεται έδω για πάρτη σου!!!:clapup:
λοιπόν γιατί να μην το μετονομάσουμε "free αγκαλίτσες και bonus φιλάκια";:hug: :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ορίστε.... ελπίζω να σας αρέσει ο νέος τίτλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μια χαρα τιτλοοος!!!!!
μια αγκαλια για το χαμστερικο που με σκεφτεται λεει.
που σαι μαρηηηηηηηη??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μην παει ο νους σας στο κακό!!!!! αθώααααααααααααα!:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
το επαναφερω.. γιατι μου χρειαζεται... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
evouli μου....
:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug
δεν ξέρω τι σου συμβαίνει αλλά... σου ορκίζομαι και πίστεψε με....
ΟΛΑ περνάνε.... είμαστε ΟΛΟΙ πολύ πιο ΔΥΝΑΤΟΙ από κάθε πρόβλημα - στεναχώρια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
evouli μου....
:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug
δεν ξέρω τι σου συμβαίνει αλλά... σου ορκίζομαι και πίστεψε με....
ΟΛΑ περνάνε.... είμαστε ΟΛΟΙ πολύ πιο ΔΥΝΑΤΟΙ από κάθε πρόβλημα - στεναχώρια :)

ευχαριστω βρε κουέ μου...
δεν ξερω τι με εχει πιασει τις τελευταιες ημερες.. δεν εγινε κατι συγκεκριμενο αλλα σαν να συγκεντρωθηκαν ολα μαζι τα προηγουμενα και με εχουν τρελανει.. :( δεν αντεχω αλλο... :(
χθες το αποκορυφωμα, καθομουν στα μνηματα μες στη βροχη και εκλαιγα μονη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν σε παρηγορεί, αυτό που έκανες χτες το έχω κάνει κι εγώ ;)
Είναι το ΙΔΑΝΙΚΟ σημείο για να κλάψεις χωρις να σε κοιτάξει κανενας "κάπως" ;) ;)

Χαλάρωσε... ΟΛΟΙ περνάμε τέτοιες φάσεις βρε....
Λίγο η κούραση, λίγο το ένα λίγο το άλλο.... εεεε τα παίζουμε ελαφρως έως πολύ!
Η λύση.... τραβα ενα κομμωτήριο και κάνε ένα χτενισμα! (όχι κουρεμα αν δεν χρειάζεσαι :P ). Τραβα HONDO και πήγαινε στα ευρείας... αγόρασε 2-3 σαμπουάν με άλλο άρωμα και λούσου ΜΕ ΌΛΑ! :clapup: Αγόρασε αφρόλουτρα και αρωματικά κεριά....
Δώσε στον εαυτό σου ένα απόγευμα πολυτέλειας σαν να είσαι σε spa ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ναι μαλλον αυτο μου χρειαζεται... (ΚΑΙτο κουρεμα :P )...
ευχαριστω βρε κουέ μου, να είσαι καλά.. με εκανες και χαμογελασα λιγο ... :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μαλλον σου επεσαν ολα μαζι, ε?
Σκεψου οτι ειναι Παρασκευη! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Μαλλον σου επεσαν ολα μαζι, ε?
Σκεψου οτι ειναι Παρασκευη! :D :P

Αυτος ειναι οντως ενας πολυ καλος λογος για να ηρεμησω λιγο... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Evouli μου αγάπη μου ότι και να σου έτυχε ξέχασε το;)
Προσπάθησε να χαλαρώσεις με κανα μπανάκι [ΚΕ style :P]
Και να θυμάσαι ότι ΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑ φτιάχνουν εάν έχουμε την υγεία μας!!

Σε αγαπάμε;)
:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ μωρε τι γλυκα παιδακια που ειστε ολοι!!!!!!!!!
με συγκουνείτε!!!!!!!!
:redface: :redface: :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Evouli επειδή κι εγώ περνάω λίγο δύσκολα τελευταία, θα σου πω ότι μου είπε ένας πολύ καλός φίλος: Ό,τι και να πάει στραβά διορθώνεται. Τα πάντα φτιάχνονται. Αυτό που δεν ξαναφτιάχνεται είναι το evouli ! Γι΄αυτό πρόσεχε τον εαυτό σου.

Όλα καλά θα σου πάνε αρκεί να χαμογελάς λιγάκι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μη σκας για κανέναν!!! Είσαι κουρασμένη, ευτυχώς έρχεται σκ και θα χαλαρώσεις!!!
Μαζί με αυτά της Κουέ, κάνε κι ένα ωραίο μανικούρ, τράβα ψώνισε κάτι που πάντα ήθελες... Και θα ξεσκάσεις!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Εμείς οι 2 έχουμε το ίδιο ΚΑΡΜΑ ή μου φαίνεται... :hmm:
(τουλάχιστον έχουμε την ίδια βαθμολογία) :D

Χαμογέλα και θα δείς τη ζωή σου να ομορφαίνει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
@γιδακι μου: μεταξυ μας, αν και ειμαι στη δουλεια το μανικιουρ το εκανα ηδη... :redface: :P και τωρα γραφω σαν το χαζο με ενα ενα δαχτυλο για να μην τα χαλασω.... :P

@breather: χμμμμμ... πολυ παρατηρητικο σε βρισκω... :D θα μας συμπαθΑνε τα ιδια ατομα ως φαινεται... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top