Φιλοσοφία του Θανάτου...

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ούτε μια σωστή απάντηση μπορείς να δώσεις.
Απο αυτά που λες, φαίνεται οτι δεν έχεις αδερφή.
Γιατι αν είχες, πάλι θα φαινόταν απο την λεπτότητα σ΄αυτά που θα έλεγες στα κορίτσια.

Μη νευριάσεις ξανά...ανοιχτά μιλάμε.
Και σου αφιερώνω το ποιο κάτω τραγούδι.

Γαμπρέ την νύφη ν΄αγαπάς, να μη τηνεμαλώνεις...
Η αδερφή μου που κολλάει; Εγώ με την Αυρα θα οργιασω στην πανσέληνο.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Σιγουρα πολυ σωστα! :thumbup: Ξερεις τι?Οι περισσοτεροι το κατεχουν επιφανειακα,οτι χριστιανισμος ειναι νηστεια,μια προσευχη και το να παμε στην Εκκλησια,χωρις να εχουν εντρυφησει καν στις βαθυτερες ιδεες και εννοιες του Χριστιανισμου.
Το εχω παρατηρησει κι εγω,το καταγκαστικο αν θες,μια αποδοχη ολων οτι ετσι πρεπει να πραξουμε κλπ κλπ.
Κι αν εγω προσωπικα οπως το λες κι εσυ θελω να παρω να καλυτερα κομματια του Χριστιανισμου και αλλων θρησκειων οπως ο βουδισμος και να τα ενωσω και να τα κανω κτημα μου θα θεωρουμαι αθεη?
Δεν νομιζω.Ο καθενας κρατα αυτο που τον γεμιζει,αυτο που ανταποκρινεται περισσοτερο στην δικια του αν θελεις ιδιοσυγκρασια.
Και ενταξει ας μην κρινουμε και τους επιφανειακους,πιστευω οτι ο ανθρωπος οσο διευρυνει το νου του θελει να δεχεται και άλλα πραγματα,καταλαβες,τα αναζητα.Επομενο ειναι.:)
Πώς μου ξέφυγε και δεν τοποθετήθηκα εδώ; δεν ξέρω.
Ομως θα σου πω οτι απο το 1967 στην Ιταλία, έχει φτιαχτεί ένα Μοναστήρι, υπο την προστασία της Καθολικής Εκκλησίας. Εχει μοναχούς και μοναχές. Απο πολλές θρησκείες. Και μάλλον μοδερνίζει, εννοώ ένωση εκκλησιών, παγκοσμιοποίηση και άλλα ενδεχομένως. Αγνοώ λεπτομέρειες.
Εκεί μπορείς να ψάξεις σίγουρα γι΄αυτά που λες.
Βέβαια, έχω και κάτι ακόμα να προτείνω.
Στην Αμερική της δεκαετίας του 1950, απο Προτεστάντες γονείς, ο Σεραφείμ Ρόουζ, κατα κόσμον Ευγένιος, έχει να σου δώσει πολλές απαντήσεις σε όλα τα ερωτηματικά σου.
Και μη βιαστείς να απαντήσεις αν προηγουμένως δεν ψάξεις την ιστορία του.
Εψαξε πριν απο εσένα, τις θρησκείες που λες.
Με διδακτορικό και δεκαετή παρουσία στα Πανεπιστήμια της Αμερικής.
Με ανήσυχο πνεύμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η αδερφή μου που κολλάει; Εγώ με την Αυρα θα οργιασω στην πανσέληνο.
Το θέμα δεν είναι η Αύρα και το αν υπάρχει χημεία μεταξύ σας, που πιστεύω οτι υπάρχει. Αυτό βλέπω και είναι ωραίο να ξέρεις. Φυσικό θα έλεγα. Και μέχρι εκεί, δεν υπάρχει λόγος για περισσότερη ανάλυση.
Το θέμα είναι αν βγήκα αληθής σχετικά με το αν έχεις ή όχι αδερφή.
Και δεν μας το λες.
Απο την στάση που κρατάς σε αυτά που γράφεις, είπα οτι πιθανότατο είναι να μην έχεις αδερφή.
Αυτό είναι όλο. Και μη το κάνουμε θέμα. Ας το αφήσουμε να ρέει και να μη σκαλώνει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πώς μου ξέφυγε και δεν τοποθετήθηκα εδώ; δεν ξέρω.
Ομως θα σου πω οτι απο το 1967 στην Ιταλία, έχει φτιαχτεί ένα Μοναστήρι, υπο την προστασία της Καθολικής Εκκλησίας. Εχει μοναχούς και μοναχές. Απο πολλές θρησκείες.
Εκεί μπορείς να ψάξεις σίγουρα γι΄αυτά που λες.
Βέβαια, έχω και κάτι ακόμα να προτείνω.
Στην Αμερική της δεκαετίας του 1950, απο Προτεστάντες γονείς, ο Σεραφείμ Ρόουζ, κατα κόσμον Ευγένιος, έχει να σου δώσει πολλές απαντήσεις σε όλα τα ερωτηματικά σου.
Και μη βιαστείς να απαντήσεις αν προηγουμένως δεν ψάξεις την ιστορία του.
Εψαξε πριν απο εσένα, τις θρησκείες που λες.
Με διδακτορικό και δεκαετή παρουσία στα Πανεπιστήμια της Αμερικής.
Με ανήσυχο πνεύμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το θέμα δεν είναι η Αύρα και το αν υπάρχει χημεία μεταξύ σας, που πιστεύω οτι υπάρχει. Αυτό βλέπω και είναι ωραίο να ξέρεις. Φυσικό θα έλεγα. Και μέχρι εκεί, δεν υπάρχει λόγος για περισσότερη ανάλυση.
Το θέμα είναι αν βγήκα αληθής σχετικά με το αν έχεις ή όχι αδερφή.
Και δεν μας το λες.
Απο την στάση που κρατάς σε αυτά που γράφεις, είπα οτι πιθανότατο είναι να μην έχεις αδερφή.
Αυτό είναι όλο. Και μη το κάνουμε θέμα. Ας το αφήσουμε να ρέει και να μη σκαλώνει.

Μα έχω αδελφη γι αυτό δεν κατανοώ το λόγο σας. Εννοείτε πως φερομαι απρεπως στα κορίτσια; Και αν ναι, πως θα έπρεπε να φερομαι;
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Μα έχω αδελφη γι αυτό δεν κατανοώ το λόγο σας. Εννοείτε πως φερομαι απρεπως στα κορίτσια; Και αν ναι, πως θα έπρεπε να φερομαι;
Αφού έχεις αδερφή, έπεσα έξω. Εχασα το στοίχημα.
Στα κορίτσια όπως σου αρέσει να φέρεσαι.
Δεν ανακατεύθηκα στα παιδιά μου, εσένα θα ζαλίσω τώρα...
Εχω τα εγγόνια μου να παίζω...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ούτε μια σωστή απάντηση μπορείς να δώσεις.
Απο αυτά που λες, φαίνεται οτι δεν έχεις αδερφή.
Γιατι αν είχες, πάλι θα φαινόταν απο την λεπτότητα σ΄αυτά που θα έλεγες στα κορίτσια.

Μη νευριάσεις ξανά...ανοιχτά μιλάμε.
Και σου αφιερώνω το ποιο κάτω τραγούδι.

Γαμπρέ την νύφη ν΄αγαπάς, να μη τηνεμαλώνεις...
Χαρην αστεισμου αγαπητε @Μάξιμος , το ξερετε.
Ο @hack3r εχει απεριοριστη αγάπη και σεβασμο στις γυναικες το εχει αποδειξει ποικιλοτρόπως, οι εν λογω εκφρασεις σκοπο ειχαν να γινουν στα φαινομενικα και να μη ληφθουν σοβαρά υπόψιν.
Χαρην αστεισμου λοιπον τον γνωριζεται τον ορο. 😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η αδερφή μου που κολλάει; Εγώ με την Αυρα θα οργιασω στην πανσέληνο.
Εμενα δε με θελεις ? 😂
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφού έχεις αδερφή, έπεσα έξω. Εχασα το στοίχημα.
Στα κορίτσια όπως σου αρέσει να φέρεσαι.
Δεν ανακατεύθηκα στα παιδιά μου, εσένα θα ζαλίσω τώρα...
Εχω τα εγγόνια μου να παίζω...

Ε τι φίλοι είμαστε ούτε μια συμβουλή δεν αξίζω από ένα πρεσβύτερο; :(
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Πώς μου ξέφυγε και δεν τοποθετήθηκα εδώ; δεν ξέρω.
Ομως θα σου πω οτι απο το 1967 στην Ιταλία, έχει φτιαχτεί ένα Μοναστήρι, υπο την προστασία της Καθολικής Εκκλησίας. Εχει μοναχούς και μοναχές. Απο πολλές θρησκείες.
Εκεί μπορείς να ψάξεις σίγουρα γι΄αυτά που λες.
Βέβαια, έχω και κάτι ακόμα να προτείνω.
Στην Αμερική της δεκαετίας του 1950, απο Προτεστάντες γονείς, ο Σεραφείμ Ρόουζ, κατα κόσμον Ευγένιος, έχει να σου δώσει πολλές απαντήσεις σε όλα τα ερωτηματικά σου.
Και μη βιαστείς να απαντήσεις αν προηγουμένως δεν ψάξεις την ιστορία του.
Εψαξε πριν απο εσένα, τις θρησκείες που λες.
Με διδακτορικό και δεκαετή παρουσία στα Πανεπιστήμια της Αμερικής.
Με ανήσυχο πνεύμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το θέμα δεν είναι η Αύρα και το αν υπάρχει χημεία μεταξύ σας, που πιστεύω οτι υπάρχει. Αυτό βλέπω και είναι ωραίο να ξέρεις. Φυσικό θα έλεγα. Και μέχρι εκεί, δεν υπάρχει λόγος για περισσότερη ανάλυση.
Το θέμα είναι αν βγήκα αληθής σχετικά με το αν έχεις ή όχι αδερφή.
Και δεν μας το λες.
Απο την στάση που κρατάς σε αυτά που γράφεις, είπα οτι πιθανότατο είναι να μην έχεις αδερφή.
Αυτό είναι όλο. Και μη το κάνουμε θέμα. Ας το αφήσουμε να ρέει και να μη σκαλώνει.
Ευχαριστω πολυ θα το ψαξω👍😊
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ θα το ψαξω👍😊
Δική μου η ευχαρίστηση.
Συντονιζόμαστε και μ΄αρέσει.
Δεν περιορίστηκες σε κάτι.
Αυτεξούσιο αυτό είναι.
Εσύ αποφασίζεις και αυτό είναι η καλύτερη εξάσκηση στα δρώμενα.
Εξω υπάρχουν όλα, μέσα σου αυτό που υπάρχει το ανακαλύπτεις αφού τα βάλεις με τον μεγαλύτερο εχθρό σου, τον εαυτό σου.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δική μου η ευχαρίστηση.
Συντονιζόμαστε και μ΄αρέσει.
Δεν περιορίστηκες σε κάτι.
Αυτεξούσιο αυτό είναι.
Εσύ αποφασίζεις και αυτό είναι η καλύτερη εξάσκηση στα δρώμενα.
Εξω υπάρχουν όλα, μέσα σου αυτό που υπάρχει το ανακαλύπτεις αφού τα βάλεις με τον μεγαλύτερο εχθρό σου, τον εαυτό σου.
Τον εχω υποταξει τον εαυτο μου, κι εχω φτασει στα πιο σκοτεινα σημεια του, πορευθηκα /εζησα/ειδα πολλα.
Αυτο που με εξιταρει ειναι να γνωρισω το άγνωστο που λεμε, συνεχώς νεα πραγματα και με λυπει που καποια στιγμη θα φυγουμε και δεν θα τα εχουμε μαθει ολα.
Το ταξιδι λοιπον αξιζει ξερετε αυτο που λεει να το γεμισεις εμπειριες και να ανακαλυψεις τους οριζοντες του αχανους. Δεν σταματαει η αναζητηση το ξερετε.
Είναι ομως μια πολυ καλη πηγη ενεργειας.
Να μαθαινεις. 😊και αλλα πραγματα και οσο γινεται ακομα και αλλα😊
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Τον εχω υποταξει τον εαυτο μου, κι εχω φτασει στα πιο σκοτεινα σημεια του, πορευθηκα /εζησα/ειδα πολλα.
Αυτο που με εξιταρει ειναι να γνωρισω το άγνωστο που λεμε, συνεχώς νεα πραγματα και με λυπει που καποια στιγμη θα φυγουμε και δεν θα τα εχουμε μαθει ολα.
Το ταξιδι λοιπον αξιζει ξερετε αυτο που λεει να το γεμισεις εμπειριες και να ανακαλυψεις τους οριζοντες του αχανους. Δεν σταματαει η αναζητηση το ξερετε.
Είναι ομως μια πολυ καλη πηγη ενεργειας.
Να μαθαινεις. 😊και αλλα πραγματα και οσο γινεται ακομα και αλλα😊
Καλά τα γράφεις.
Ομως, υπάρχει και η προτροπή του κάνε focus.
Εννοώ, πάρε ένα βελάκι και πέταξε το με όλη την δύναμη που έχεις και με σιγουριά πέτυχε τον στόχο που βρίσκεται στα πενήντα μέτρα.
Τώρα, αφού τον έχεις πετύχει, ανέλυσε μας τις συνθήκες της επιτυχίας σου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τελικά η καληνύχτα έγινε καλημέρα.
Πολύ φοβάμαι μήπως γίνει και Καλή Χρονιά...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλά τα γράφεις.
Ομως, υπάρχει και η προτροπή του κάνε focus.
Εννοώ, πάρε ένα βελάκι και πέταξε το με όλη την δύναμη που έχεις και με σιγουριά πέτυχε τον στόχο που βρίσκεται στα πενήντα μέτρα.
Τώρα, αφού τον έχεις πετύχει, ανέλυσε μας τις συνθήκες της επιτυχίας σου.
@Μάξιμος Ωραια πετυχα ενα στοχο που ειχα βαλει στα 50 μετρα.
Και?
Δεν μου φτανει.
Θελω να πω δεν με καλυπτει το focus.
Πάντα μου αρεσε να βλεπω τα πραγματα και τους ανθρωπους απο τη θεατη και αθεατη πλευρα τους.
Οταν εσυ μου λες για ενα στοχο Α εκει εγω θα αναρωτηθω γιατι?
Υπαρχει καποια σκοπιμοτητα?
Και γιατι να εστιασω στο στοχο και να μη εστιασω στον περιβαλλοντα χωρο που μπορει να ειναι ενα υπεροχο μερος για παραδειγμα οποτε να εχει κατι να μου προσφερει.
Αρα δεν μου αρκεί ενα και μοναδικο σημειο να εστιασω. Μαρεσει η πολύπλευρη παρατηρηση.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Ωραια πετυχα ενα στοχο που ειχα βαλει στα 50 μετρα.
Και?
Δεν μου φτανει.
Θελω να πω δεν με καλυπτει το focus.
Πάντα μου αρεσε να βλεπω τα πραγματα και τους ανθρωπους απο τη θεατη και αθεατη πλευρα τους.
Οταν εσυ μου λες για ενα στοχο Α εκει εγω θα αναρωτηθω γιατι?
Υπαρχει καποια σκοπιμοτητα?
Και γιατι να εστιασω στο στοχο και να μη εστιασω στον περιβαλλοντα χωρο που μπορει να ειναι ενα υπεροχο μερος για παραδειγμα οποτε να εχει κατι να μου προσφερει.
Αρα δεν μου αρκεί ενα και μοναδικο σημειο να εστιασω. Μαρεσει η πολύπλευρη παρατηρηση.
Το να πετύχεις έναν στόχο στα πενήντα μέτρα με βελάκι, είναι πρακτικώς ακατόρθωτο, όσο και το βέλος του Οδυσέα, που πέρασε απο δώδεκα δαχτυλίδια αν δεν με απατά η μνήμη μου και μετά βρήκε τον στόχο.
Ομως η μεταφορική σημασία στα ποιο πάνω είναι οι απαραίτητες συνθήκες.
Αυτές προϋποθέτουν άσκηση. Βλέπε (ανάσκητος) κ.λ.π.
Οσο για τον χαρακτήρα της γυναίκας, αυτός έχει άλλα φανερά και άλλα κρυπτά απο τον ήλιο.
Οσο για την άσκηση, σαφώς και την περιπλέκει.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το να πετύχεις έναν στόχο στα πενήντα μέτρα με βελάκι, είναι πρακτικώς ακατόρθωτο, όσο και το βέλος του Οδυσέα, που πέρασε απο δώδεκα δαχτυλίδια αν δεν με απατά η μνήμη μου και μετά βρήκε τον στόχο.
Ομως η μεταφορική σημασία στα ποιο πάνω είναι οι απαραίτητες συνθήκες.
Αυτές προϋποθέτουν άσκηση. Βλέπε (ανάσκητος) κ.λ.π.
Οσο για τον χαρακτήρα της γυναίκας, αυτός έχει άλλα φανερά και άλλα κρυπτά απο τον ήλιο.
Οσο για την άσκηση, σαφώς και την περιπλέκει.
@Μάξιμος Καταλαβα😊👍εγω θεώρησα το βελος και το στοχο ως παραδειγμα του να εστιασω και να καταφερω κατι επειτα.
Ωραια πες τα καταφερα μετα?
Ή πες απετυχα μετα?
Το καλυτερο ειναι να ξερεις που να βαδισεις επειτα ειτε με νικη ειτε με ήττα αυτο ειναι το κυριως.
Να ξερεις να παρεις απο το εν λογω αποτελεσμα το συμπέρασμα σου και να πορευθεις.
Λες για ασκηση.
Δεν ειπες αν αυτος που ριχνει το βελος είναι αθλητης, αν ειναι τοτε εκει εξυπακουεται το οτι το ολο εγχειρημα θα ειναι επιτυχημενο.
Αρα δεν περιεγραψες σωστα ολους τους ορους.
Μου ειπες μονο για βελος και στοχο στα πενηντα μετρα.
Και μετα μου λες ο χαρακτηρας της γυναικας τα περιπλεκει και η ασκηση επισης την περιπλεκει.
Ενω εσύ ανδρας γαρ μια περιγραφη ειπαμε να κανεις και την εκανες ημιτελη.
Μονο βελος και στοχος. Εσυ ειχες ανακριβειες στην περιγραφη του υποθετικου λες σε μενα η γυναικα τα περιπλεκει.
Αμα εισαι ανακριβης δεν καταλαβαίνει και ο αλλος το νοημα. Ας αφηνες να εννοηθει περι ασκησεως και θα απαντουσα αναλογως.
Δεν ειχε δοθει συνεπως ολόκληρη η περιγραφη αρα το υποθετικο δεν πραγματωνεται😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εσυ μου τα περιπλεκεις μου φαινεται😂👏
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

πως να ξεφύγεις από τη νύχτα…καληνύχτα @Μάξιμος :hello:
Ευχαριστω και τα ξαναλεμε😊👍
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
@Μάξιμος Καταλαβα😊👍εγω θεώρησα το βελος και το στοχο ως παραδειγμα του να εστιασω και να καταφερω κατι επειτα.
Ωραια πες τα καταφερα μετα?
Ή πες απετυχα μετα?
Το καλυτερο ειναι να ξερεις που να βαδισεις επειτα ειτε με νικη ειτε με ήττα αυτο ειναι το κυριως.
Να ξερεις να παρεις απο το εν λογω αποτελεσμα το συμπέρασμα σου και να πορευθεις.
Λες για ασκηση.
Δεν ειπες αν αυτος που ριχνει το βελος είναι αθλητης, αν ειναι τοτε εκει εξυπακουεται το οτι το ολο εγχειρημα θα ειναι επιτυχημενο.
Αρα δεν περιεγραψες σωστα ολους τους ορους.
Μου ειπες μονο για βελος και στοχο στα πενηντα μετρα.
Και μετα μου λες ο χαρακτηρας της γυναικας τα περιπλεκει και η ασκηση επισης την περιπλεκει.
Ενω εσύ ανδρας γαρ μια περιγραφη ειπαμε να κανεις και την εκανες ημιτελη.
Μονο βελος και στοχος. Εσυ ειχες ανακριβειες στην περιγραφη του υποθετικου λες σε μενα η γυναικα τα περιπλεκει.
Αμα εισαι ανακριβης δεν καταλαβαίνει και ο αλλος το νοημα. Ας αφηνες να εννοηθει περι ασκησεως και θα απαντουσα αναλογως.
Δεν ειχε δοθει συνεπως ολόκληρη η περιγραφη αρα το υποθετικο δεν πραγματωνεται😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εσυ μου τα περιπλεκεις μου φαινεται😂👏
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

πως να ξεφύγεις από τη νύχτα…καληνύχτα @Μάξιμος :hello:
Ευχαριστω και τα ξαναλεμε😊👍
Καλημέρα...
Σήμερα, είναι μέρα περισυλλογής.
Ως δικαιολογία λοιπόν για εμένα, προκειμένου να υλοποιήσω κάποια σχέδια μου την τελευταία ημέρα του 2020.
Θα ευχηθώ σε όλους σαν το 2020, ας έρθει κάποιος χρόνος φέρνοντας μόνο τα θετικά που μας άφησε αυτός που αποχωρεί σήμερα.

Οι ευχές του 2021, έπονται.

Σας χαιρετώ, στον ερχομό του 2021.
Καλώς να έρθει.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλημέρα...
Σήμερα, είναι μέρα περισυλλογής.
Ως δικαιολογία λοιπόν για εμένα, προκειμένου να υλοποιήσω κάποια σχέδια μου την τελευταία ημέρα του 2020.
Θα ευχηθώ σε όλους σαν το 2020, ας έρθει κάποιος χρόνος φέρνοντας μόνο τα θετικά που μας άφησε αυτός που αποχωρεί σήμερα.

Οι ευχές του 2021, έπονται.

Σας χαιρετώ, στον ερχομό του 2021.
Καλώς να έρθει.
Καλημερα αγαπητε @Μάξιμος! Ευχαριστω και αντευχομαι! 😊
Καλως να έρθει το 2021 να έχουμε υγεια και αυταρκεια και οτι ποθει ο καθενας!
Με την ευχή το 2021 να είναι χρόνος κανονικότητας σε ολα αυτα που αφησαμε!
Χρονια πολλα και Κ Α Λ Η Χ Ρ Ο Ν Ι Α! 2021 ευχές για υγεία, αντοχές και επανεκκίνηση! 👏👏😊😊😊
Να περνατε ομορφα με αγαπημενα προσωπα!
Ευχες για ολους/ες παιδια! 😊👍
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,021 μηνύματα.
Ούτε μια σωστή απάντηση μπορείς να δώσεις.
Απο αυτά που λες, φαίνεται οτι δεν έχεις αδερφή.
Γιατι αν είχες, πάλι θα φαινόταν απο την λεπτότητα σ΄αυτά που θα έλεγες στα κορίτσια.

Μη νευριάσεις ξανά...ανοιχτά μιλάμε.
Και σου αφιερώνω το ποιο κάτω τραγούδι.

Γαμπρέ την νύφη ν΄αγαπάς, να μη τηνεμαλώνεις...
Ξαφνικά βλέπω το γύρισαν σε πληθυντικό ευγενείας τα παιδιά. Θέλω να πω και η λεπτότητα είναι το τι σηκώνει ο συνομιλητής σου κάθε φορά.
 

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Επί του φιλοσοφικού, ζούμε αγωνιζόμαστε πολλά χρόνια κοπιαζουμε και πετυχαίνουμε στόχους κάνουμε οικογένειες αλλά στο τέλος χάνουμε τα ΠΑΝΤΑ! Εγκυκλοπαιδικα δεν υπάρχει τίποτε μετά! Χάνουμε μεχρι και το οξυγόνο και τον ήλιο το σώμα μας αποσυντιθεται. Γιατί αυτό; Ποιος το αποφάσισε;
 

Συνημμένα

  • KONTIZAS-FIRST.jpg
    KONTIZAS-FIRST.jpg
    9.8 KB · Εμφανίσεις: 79

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Ελα ντε;! Ποιος αποφασίζει για μας; Γιατί να έχουμε τόσα όνειρα, τόσο ορμή για ζωή, τόση επιθυμία να συνδεθούμε με τους άλλους αν απλώς έχουμε ημερομηνία λήξης; Αν είναι αυτή η μοίρα μας, είναι εξαιρετικά, μα εξαιρετικά θλιβερή.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top