Φιλτράροντας τη ζωή σας...

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Θεωρώ ότι η ζωή είναι ένα ΤΙΠΟΤΑ αν δεν έχεις ανθρώπους δίπλα σου. Ανθρώπους να σε κάνουν να ξεχνιέσαι, να μιλάς, να λες αστεία, να βγάζεις το "άχτι" σου, να διασκεδάζεις, να τους κοιτάς απλά και να μην μιλάς καθόλου μέχρι να βαρεθείς, ανθρώπους που θα τους δεις και θα σου φτιάξει η διάθεση, ανθρώπους που θα σε πάρουν μια αγκαλιά και θα τα ξεχάσεις όλα έστω για 1'. Εκτός από την οικογένειά μου που είναι το Α και το Ω και δεν βάζω ΚΑΝΕΝΑΝ πάνω από αυτή, έχω 2 φίλες. Δύο φίλες παιδικές που έχουν ΑΓΝΗ ψυχή, είναι καλόκαρδες και ξέρω ότι θα είναι ΠΑΝΤΑ δίπλα μου. Είμαι ΠΟΛΥ τυπική και ΔΙΝΟΜΑΙ στις φιλίες μου και γι'αυτό ΑΠΑΙΤΩ. Έχω διαγράψει ΠΟΛΥ κόσμο και έχω διαγράψει αφού τους έχω πει τι με χάλασε, τι με ξενέρωσε, τι με πλήγωσε. Είμαι θρασύτατη και πολύ ειλικρινής. Φίλες για να περνάω καλά έχω πολλές, γνωστές ακόμα περισσότερες. Όμως παντού είμαι ειλικρινής. Όταν διαγράφω, διαγράφω παντοτινά. Η ζωή μου είναι πολύ μικρή για να έχω ανθρώπους δίπλα μου που δεν αξίζουν...Και το έχω κάνει με ΜΕΓΑΛΗ ευκολία.

**΄Θα ήταν σημαντικό να προσθέσω ότι λειτουργώ σχεδόν πάντα με τη λογική σε όλους τους τομείς της ζωής μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki:
Θεωρώ ότι η ζωή είναι ένα ΤΙΠΟΤΑ αν δεν έχεις ανθρώπους δίπλα σου.
...Η ζωή μου είναι πολύ μικρή για να έχω ανθρώπους δίπλα μου που δεν αξίζουν...Και το έχω κάνει με ΜΕΓΑΛΗ ευκολία.

Εν ολίγοις, ο βασικός "κανόνας" φιλίας...!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ωραιο ποστ αυτο, θα το εκτυπωσω μαλλον!

και το περιεργο ειναι οτι συμφωνω με τους περισσοτερους ακομα και αν λενε τελειως αντιθετα μεταξυ τους...! :hmm:

τωρα ειμαι σε φαση να βρισω την αφεντικινα μου, η οποια μου κανει τη ζωη μαυρη καθε σκ που δουλευω!!!!
απλα, πηρα θαρρος τωρα γιατι τη βριζουν και οι υπολοιποι 3 υπαλληλοι!
ουφ, μαλλον θα πρεπει να βρω τροπο να τη βρισω ΕΥΓΕΝΙΚΑ, γιατι ποτε δε ξες τι γινεται.
αλλα το μπινελικακι της θα το φαει, αλλιως θα σκασω λεμε!:whistle: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
ουφ, μαλλον θα πρεπει να βρω τροπο να τη βρισω ΕΥΓΕΝΙΚΑ

Ποτε δεν καταλαβα πως γινεται αυτο.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Ποτε δεν καταλαβα πως γινεται αυτο.. :hmm:
Γίνεται χαλάρα και είναι η προτιμώμενη μέθοδος!
Με σπόντες και υπονοούμενα! Έτσι κάνουν και τα αφεντικά συνήθως! Μπιχτές!

Αρχική Δημοσίευση από giovanna :
καθε σκ που δουλευω
τι δουλειά κάνεις αν επιτρέπεται?
Να έρθω και εγώ δλδ αν είναι να περνάω τέτοια μαύρα ΣΚ τον Αϋγουστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Γίνεται χαλάρα και είναι η προτιμώμενη μέθοδος!
Με σπόντες και υπονοούμενα! Έτσι κάνουν και τα αφεντικά συνήθως! Μπιχτές!


τι δουλειά κάνεις αν επιτρέπεται?
Να έρθω και εγώ δλδ αν είναι να περνάω τέτοια μαύρα ΣΚ τον Αϋγουστο!


:rofl: αααα....!!!! να χαθείς....!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
τι δουλειά κάνεις αν επιτρέπεται?
Να έρθω και εγώ δλδ αν είναι να περνάω τέτοια μαύρα ΣΚ τον Αϋγουστο!

φχαριστω καλο μου. δε το ευχομαι ουτε στον εχθρο μου...
αχ, μη λες μεγαλες κουβέντες!
:( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
φχαριστω καλο μου. δε το ευχομαι ουτε στον εχθρο μου...
αχ, μη λες μεγαλες κουβέντες!
:( :( :(
Από ΣΚ σπίτι με γονείς, νομίζω ότι μπορώ να γίνω χειρότερος από τον εχθρό σου! Αρκεί να μην περιλαμβάνει πρωινό(=μέχρι 10) ξύπνημα

Για να μελετήσω όλα τα post σου να δω πως μπορείς να με μισήσεις!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Από ΣΚ σπίτι με γονείς, νομίζω ότι μπορώ να γίνω χειρότερος από τον εχθρό σου! Αρκεί να μην περιλαμβάνει πρωινό(=μέχρι 10) ξύπνημα

Για να μελετήσω όλα τα post σου να δω πως μπορείς να με μισήσεις!:whistle:

αχααχαχα!!!!! ΛΟΛ!!!!
ΠΡΟΣΠΑΘΑ ΠΟΛΥ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όταν είμαι από τα τέλη Ιουλίου τρελαμένη από τη δουλειά:knife:, όταν είμαι γενικά σε περίεργη φάση... Και ξαφνικά πιάνουν τα καταθλιπτικά τη συγκάτοικο... Και τα ξεσπάει σε μένα... :mpinelik:

Κι εγώ λέω, οκ, δε με ρωτάς τι κάνω, κοντεύω να λιποθυμίσω στη μέση του δρόμου από την κούραση κι εσύ κλείνεις την πόρτα χωρίς καληνύχτα...
:rant:

Κι από πάνω με κάνεις να νιώθω και υπεύθυνη που δε βλεπόμαστε και είμαστε έτσι, να μην ξέρω αν είσαι μέσα στο σπίτι ή σε άλλη χώρα...
:whatever:

Ξαφνικά πάει να σε φιλήσει ο μεθυσμένος νοτιοαμε
ρικάνος (παίζει ρόλο κι αυτό) κολλητός του περίπου γκόμενού σου, του παντρεμένου με παιδί "φίλου" σου (η ίδια το λες)...:drunk:

Παρατάς το τρένο (ναι, έτσι χάνουμε τα τρένα) και γυρνάς σπίτι κοπανώντας πόρτες και κάνοντας δράμα, λέγοντας πόσο ΣΚΑΤΑ είναι η ζωή σου...
:kill:

Και σε ακούω.. κυριολεκτικά να μιλάς μόνο εσύ, για όλα, ένα τρελό παραλήρημα...
:wall:

Κι αφού σου δώσω αυτό που θες, καληνύχτα...

Τι φίλτρο να βάλω, που είσαι και μέσα στο σπίτι μου;;;
:music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πωωωωωωωωω αυτη η μουρι ρε παιδι μου παλι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ζουμπουρλουδι

Νεοφερμένος

Η ζουμπουρλουδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
@Γίδι Πολυ απλα, της ξεκαθαριζεις πως επειδη αυτο το διαστημα εισαι στριμωγμενη/κουρασμενη/ταλαιπωρημενη, θα ηθελες να εχεις μια σχετικη ηρεμια στο σπιτι σας. Πες της πως θα την ακουσεις, αλλα πρεπει να σε ακουσει και αυτη, και τα χτυπηματα σε πορτες καλο θα ηταν να αποφευγονται, γιατι κι εσυ ανθρωπος εισαι και ταραζεσαι. Εν ολιγοις καντην να αισθανθει πως το σπιτι σας ειναι το καταφυγιο σας, η ηρεμια σας απο ο,τι στραβο γινεται εκει εξω, και να το κρατησετε ετσι για να ειστε καλα και οι δυο.
Αν το ατομο μεσα στο παραληρημα του εξακολουθει να αδειαζει σε σενα την τρελα του και μετα να χανεται, την επομενη και ολες τις επομενες φορες που θα ερχεται να σε τρελανει, εισαι απασχολημενη με κατι, δεν μπορεις κ.ο.κ.

Η συγκατοικος ειναι στην τρελα της. Οταν ομως δεν βαζεις εσυ οριο στην επικοινωνια σας και στη συμβιωση σας, κανεις εξισου μεγαλο σφαλμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
@Γίδι Πολυ απλα, της ξεκαθαριζεις πως επειδη αυτο το διαστημα εισαι στριμωγμενη/κουρασμενη/ταλαιπωρημενη, θα ηθελες να εχεις μια σχετικη ηρεμια στο σπιτι σας. Πες της πως θα την ακουσεις, αλλα πρεπει να σε ακουσει και αυτη, και τα χτυπηματα σε πορτες καλο θα ηταν να αποφευγονται, γιατι κι εσυ ανθρωπος εισαι και ταραζεσαι. Εν ολιγοις καντην να αισθανθει πως το σπιτι σας ειναι το καταφυγιο σας, η ηρεμια σας απο ο,τι στραβο γινεται εκει εξω, και να το κρατησετε ετσι για να ειστε καλα και οι δυο.
Αν το ατομο μεσα στο παραληρημα του εξακολουθει να αδειαζει σε σενα την τρελα του και μετα να χανεται, την επομενη και ολες τις επομενες φορες που θα ερχεται να σε τρελανει, εισαι απασχολημενη με κατι, δεν μπορεις κ.ο.κ.

Η συγκατοικος ειναι στην τρελα της. Οταν ομως δεν βαζεις εσυ οριο στην επικοινωνια σας και στη συμβιωση σας, κανεις εξισου μεγαλο σφαλμα.

Να είσαι καλά, καλο μου... :) :bigarmhug Μη νομίζεις, έχω τραβήξει τα όρια μου ανάμεσα μας... Και ευτυχώς έχω πράγματα στη ζωή μου, στα οποια μπορώ να καταφεύγω!

Αλλα όταν τα μεσάνυχτα μπαίνει αυτή μέσα, μισοκλαμένοι και λέει ότι η ζωή τις είναι τραγωδία, πρώτα αναρωτιέμαι ποιος πέθανε και μετά λέω, πάλι υπερβάλλει η χαζή...!

Τι να πεις...

Και, αμάν πια, τι φίλτρο να βάλω όταν δεν καθαρίζουν το σπίτι?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Στο παρελθόν έχει τύχει να διαμαρτυρηθώ εντόνως σε φίλες μου για ενδεχόμενη αδιαφορία τους.

Πλέον δεν το κάνω.
Αποφάσισα , ότι αν κάποιες φιλικές σχέσεις δεν "τραβάνε" και από την άλλη μεριά, τότε και για μένα τελειώνουν. Δεν χρειάζεται πια και τόση..προσπάθεια από πλευράς διπλωματίας.:confused: Απλά απομακρύνεσαι από κάποιον, σταματάς να παίρνεις π.χ. τηλέφωνο, και μετά από διάστημα κάποιων μηνών ξεκόβεις.

Έχω μπει και εγώ πάντως παλιότερα σε αυτές τις σκέψεις για το τι πρέπει να κάνω. Είχα κάποιες φίλες που περνούσαμε πάρα πολύ καλά μεν, όμως προσπαθούσα πάντα εγώ να βρισκόμαστε. Τώρα έχω πολύ λιγότερα άτομα κοντά μου, όμως τα συναισθήματα είναι αμοιβαία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Στο παρελθόν έχει τύχει να διαμαρτυρηθώ εντόνως σε φίλες μου για ενδεχόμενη αδιαφορία τους.

Πλέον δεν το κάνω.
Αποφάσισα , ότι αν κάποιες φιλικές σχέσεις δεν "τραβάνε" και από την άλλη μεριά, τότε και για μένα τελειώνουν. Δεν χρειάζεται πια και τόση..προσπάθεια από πλευράς διπλωματίας.:confused: Απλά απομακρύνεσαι από κάποιον, σταματάς να παίρνεις π.χ. τηλέφωνο, και μετά από διάστημα κάποιων μηνών ξεκόβεις.

Έχω μπει και εγώ πάντως παλιότερα σε αυτές τις σκέψεις για το τι πρέπει να κάνω. Είχα κάποιες φίλες που περνούσαμε πάρα πολύ καλά μεν, όμως προσπαθούσα πάντα εγώ να βρισκόμαστε. Τώρα έχω πολύ λιγότερα άτομα κοντά μου, όμως τα συναισθήματα είναι αμοιβαία.
Μονομερές ενδιαφέρον για κάποιον/α δεν.. ποια. Ας πρόσεχε για οποιαδήποτε λόγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το επομενο μου φιλτρο θα μπει... αμεσα...
και λυπαμαι που θα το βαλω, αλλα δεν τραβαει αλλιως. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
φιλτράρω κ ξαναφιλτράρω...άτομα που πέρασαν από φίλτρο κ ξαναμπήκαν στη ζωή μου, άτομα που έμειναν απέξω για πάντα κ άτομα που ακόμα δεν ξέρω αν πρέπει να φιλτράρω. δεν κόβω γέφυρες, αλλά φτιάχνω καινούριες. αν έρθει κάποτε κάποιος είναι καλοδεχούμενος, αλλά ποτέ όπως παλιά. δεν πιέζω καταστάσεις, ειδικά στους φίλους που διαλέγουμε εμείς.

στα μούτρα κατευθείαν στους φίλους. αν είναι πραγμτικοί φίλοι θα το αντιμετωπίσουν και θα το συζητήσουν, βρίσκοντας σωστές κ λάθος γνώμες. αν απλά ήταν ψευδαίσθηση θα φύγουν...

κ μένεις με τον αληθινό χρυσό στα χέρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
φιλτράρω κ ξαναφιλτράρω...άτομα που πέρασαν από φίλτρο κ ξαναμπήκαν στη ζωή μου, άτομα που έμειναν απέξω για πάντα κ άτομα που ακόμα δεν ξέρω αν πρέπει να φιλτράρω. δεν κόβω γέφυρες, αλλά φτιάχνω καινούριες. αν έρθει κάποτε κάποιος είναι καλοδεχούμενος, αλλά ποτέ όπως παλιά. δεν πιέζω καταστάσεις, ειδικά στους φίλους που διαλέγουμε εμείς.

στα μούτρα κατευθείαν στους φίλους. αν είναι πραγμτικοί φίλοι θα το αντιμετωπίσουν και θα το συζητήσουν, βρίσκοντας σωστές κ λάθος γνώμες. αν απλά ήταν ψευδαίσθηση θα φύγουν...

κ μένεις με τον αληθινό χρυσό στα χέρια...

:worship::worship::worship: BOW! :worship::worship::worship:

:kissing:



:thumbsup:


PS.αν και αυτο που λες, καταμουτρα, δεν το πολυεφαρμοζω.. αλλα εχεις ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nemain

Νεοφερμένος

Η Nemain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
φιλτράρω κ ξαναφιλτράρω...άτομα που πέρασαν από φίλτρο κ ξαναμπήκαν στη ζωή μου, άτομα που έμειναν απέξω για πάντα κ άτομα που ακόμα δεν ξέρω αν πρέπει να φιλτράρω. δεν κόβω γέφυρες, αλλά φτιάχνω καινούριες. αν έρθει κάποτε κάποιος είναι καλοδεχούμενος, αλλά ποτέ όπως παλιά. δεν πιέζω καταστάσεις, ειδικά στους φίλους που διαλέγουμε εμείς.

στα μούτρα κατευθείαν στους φίλους. αν είναι πραγμτικοί φίλοι θα το αντιμετωπίσουν και θα το συζητήσουν, βρίσκοντας σωστές κ λάθος γνώμες. αν απλά ήταν ψευδαίσθηση θα φύγουν...

κ μένεις με τον αληθινό χρυσό στα χέρια...

Σωστή αντιμετώπιση, κάπως έτσι αντιδρώ και εγώ, πονάει όμως η διαδικασία του φιλτραρίσματος. Τελικά όμως μένεις με τον αληθινό χρυσό στα χέρια η' είναι μόνο στάχτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά το Χ΄το τελευταίο μπήκε πέρισυ μετά τον θάνατο της γιαγιας της, ήταν δυπλό Χ και το ευχαριστήθηκα, ανέχτηκα πολλά άλλα έλεγα εντάξει καλά κορίτσια είναι, με πειραξε πάρα πολλύ γιατί φύλτρο βάζω γενικά σε όλους όλους όσους βάζω στο σπίτι μου και γενικά στην ζωή μου, εκείνες δεν σεβάστηκαν βασικά το σπίτι μου και μετά εμένα, δεν λέω με πείραξε γιατί ήταν η πρώτη φορά που δεν τα έχωσα σε κάποιο άτομο, συνήθος λέω τον λόγο και αρχήζω ένα μεγάλο ξέσπασμα, τώρα που δεν τα έχωσα δεν μπορώ να το ξεχάσω, πρέπει να τα πώ.:)

Οσο για τις ευθύνες δεν θυμάμε ποιος το είπε είμαι πάντα έτοιμη να τις πάρω πάνω μου ότι και να γίνει, να καθαρίσω όλο το τοπιο θέλω με όμορφο ή άσχημο τρόπο, θα το κάνω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top