Φλερτ σε πλατείες και πεζοδρόμους

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οι περισσότερες δεν πρόκειται να κάνουν, ακόμη και να θέλουν, οπότε πως σε βοηθά εσένα αυτή η λογική;
Εγώ λέω για αυτές που παραπονιούνται ότι κανείς δεν κάνει τις κίνηση.

Η αλήθεια είναι ότι γενικά άντρες κάνουν κινήσεις ακόμα και σήμερα αλλά μόνο σε γυναίκες με μεγάλη αξία. Αν δεν κάνει κανείς σε κάποια μάλλον έχει μικρότερη αξία στο dating scene ή δεν είναι worth το effort.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οπότε καλείσαι να της ζητήσεις το Instagram;
Αν δεν το έχεις ήδη ναι.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι κοπέλες μπορούν να κάνουν κίνηση αυτές αν θέλουν!
Δεν κάνουν Γιάννη γιατί και να θέλουν περιμένουν από εσάς ,αλλά και εσείς τι να πω ..πάτε εκεί που δεν πρέπει μάλλον ,τρώτε καμία χλαπατσα και όλο αυτό κάπως καταλήγει σε όλα αυτά που λέτε και κάνετε ...
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η αλήθεια είναι ότι γενικά άντρες κάνουν κινήσεις ακόμα και σήμερα αλλά μόνο σε γυναίκες με μεγάλη αξία.

Να υποθέσω γίνεται πρώτα η δική σου εκτίμηση ,ως " αξία "φυσικά και μετά πας και στην αντίστοιχη?

Οπότε οι συνεχείς απορρίψεις ή αποτυχίες φαντάζομαι καταλαβαίνεις που σε τι υποτίμηση της" αξίας σου " σε έχει φτάσει ...😉

Γενικά μιλάω πάντα !
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Να υποθέσω γίνεται πρώτα η δική σου εκτίμηση ,ως " αξία "φυσικά και μετά πας και στην αντίστοιχη?

Οπότε οι συνεχείς απορρίψεις ή αποτυχίες φαντάζομαι καταλαβαίνεις που σε τι υποτίμηση της" αξίας σου " σε έχει φτάσει ...😉

Γενικά μιλάω πάντα !
Δεν έχω φάει ιδιαίτερες απορρίψεις να σου πω την αλήθεια. Επίσης έχω κοπέλα. Δεν ξέρω προς τι η επίθεση σε εμένα, θιχτηκες από κάτι; Ας δούμε αντικειμενικά τα πράγματα.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχω φάει ιδιαίτερες απορρίψεις να σου πω την αλήθεια. Επίσης έχω κοπέλα. Δεν ξέρω προς τι η επίθεση σε εμένα, θιχτηκες από κάτι; Ας δούμε αντικειμενικά τα πράγματα.
Βρε συ πας καλά ?😂😂😂
Που την είδες τη.
να επίθεση ?
Είπα γενικά μιλάω ως προς αυτό που υποστηρίζεις και την ερμηνεία αυτού από ένα άνθρωπο που τα τελευταία χρόνια εχει γίνει το γραφείο του ,γραφείο εξιστόρησης γκομενοδουλειων κυρίως από αντρικό πλυθησμό 😉

Μην ανησυχείς εγώ δεν θιγομαι από τέτοιες απόψεις τα έχω λύσει αυτά τα θεματακια μου 🙂
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βρε συ πας καλά ?😂😂😂
Που την είδες τη.
να επίθεση ?
Είπα γενικά μιλάω ως προς αυτό που υποστηρίζεις και την ερμηνεία αυτού από ένα άνθρωπο που τα τελευταία χρόνια εχει γίνει το γραφείο του ,γραφείο εξιστόρησης γκομενοδουλειων κυρίως από αντρικό πλυθησμό 😉

Μην ανησυχείς εγώ δεν θιγομαι από τέτοιες απόψεις τα έχω λύσει αυτά τα θεματακια μου 🙂
Γενικά αυτός που την πέφτει επιλέγει το επίπεδο που θα κινηθεί, αυτό αποδεικνύεται από το ευσταθες ταίριασμα που είναι αλγοριθμική θεωρία. Αυτός που δέχεται συνεχώς απορρίψεις απλά μάλλον παίζει σε επίπεδο πάνω από αυτό που έχει να προσφέρει. Οι κοπέλες επειδή δεν κινούνται με τον ίδιο τρόπο και δεν την πέφτουν στους άλλους, η αξία ορίζεται από την ζήτηση.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικά αυτός που την πέφτει επιλέγει το επίπεδο που θα κινηθεί, αυτό αποδεικνύεται από το ευσταθες ταίριασμα που είναι αλγοριθμική θεωρία. Αυτός που δέχεται συνεχώς απορρίψεις απλά μάλλον παίζει σε επίπεδο πάνω από αυτό που έχει να προσφέρει. Οι κοπέλες επειδή δεν κινούνται με τον ίδιο τρόπο και δεν την πέφτουν στους άλλους, η αξία ορίζεται από την ζήτηση.
Βρε εγώ συμφωνώ με όσα λες αλλά εδώ μιλάμε για ανθρώπινες σχέσεις με χαρακτήρες ανθρώπων που κάποιους τους διακρίνει η υπεροψία ,ο εγωισμός ,η ευαισθησία ,η διστακτικότητα ακόμα και η υποτίμηση τους .

Πως μπορείς να μιλάς για αλγόριθμους και ίσως κάποιες άλλες "μαθηματικές θεωρίες " που έχω ξανακουσει με βάση τέτοια δεδομένα ?

Άλλωστε το λες και εσύ ,όταν ένας άνθρωπος παρά τις συνεχείς απορρίψεις συνεχίζει στο ίδιο αξιακο επίπεδο ,πόσο αντίληψη των δεδομένων καταστάσεων έχει ?
Καμία μάλλον, γιατί συνεχίζει να τροφοδοτεί την δική του υπέρ αξία , υποτιμώντας πολλές φορές την αξία του άλλου μονο και μόνο γιατί απλά εφαγε Χ...

Αυτό το θέμα καμιά φορά είναι πολύ πιο περίπλοκο και δυσκολο να λυθεί και από την πιο δύσκολη μαθηματικη εξίσωση ,γιατί πολύ απλά έχουμε να κάνουμε με ανθρώπινους χαρακτήρες και ακόμα πιο δύσκολο με δεδομένα που ξεκινούν όλο αυτό με λάθος πρόσημο στις πράξεις τους ...
 

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Να στηθείς στην Ερμού και να την πέφτεις όλη μέρα σε ότι περνάει είναι creepy και λίγο λιγδιάρικο. Το να δεις απλά μια κοπέλα στο δρόμο/στάση/σουπερμάρκετ και να την προσεγγίσεις επειδή σου άρεσε είναι απόλυτα φυσιολογικό.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βρε εγώ συμφωνώ με όσα λες αλλά εδώ μιλάμε για ανθρώπινες σχέσεις με χαρακτήρες ανθρώπων που κάποιους τους διακρίνει η υπεροψία ,ο εγωισμός ,η ευαισθησία ,η διστακτικότητα ακόμα και η υποτίμηση τους .

Πως μπορείς να μιλάς για αλγόριθμους και ίσως κάποιες άλλες "μαθηματικές θεωρίες " που έχω ξανακουσει με βάση τέτοια δεδομένα ?

Άλλωστε το λες και εσύ ,όταν ένας άνθρωπος παρά τις συνεχείς απορρίψεις συνεχίζει στο ίδιο αξιακο επίπεδο ,πόσο αντίληψη των δεδομένων καταστάσεων έχει ?
Καμία μάλλον, γιατί συνεχίζει να τροφοδοτεί την δική του υπέρ αξία , υποτιμώντας πολλές φορές την αξία του άλλου μονο και μόνο γιατί απλά εφαγε Χ...

Αυτό το θέμα καμιά φορά είναι πολύ πιο περίπλοκο και δυσκολο να λυθεί και από την πιο δύσκολη μαθηματικη εξίσωση ,γιατί πολύ απλά έχουμε να κάνουμε με ανθρώπινους χαρακτήρες και ακόμα πιο δύσκολο με δεδομένα που ξεκινούν όλο αυτό με λάθος πρόσημο στις πράξεις τους ...
Συμφωνώ σε όσα λες, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί εξαιρούνται οι κοπέλες από το να κάνουν αυτές κίνηση;
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συμφωνώ σε όσα λες, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί εξαιρούνται οι κοπέλες από το να κάνουν αυτές κίνηση;
Άλλο ένα στερεότυπο θα έλεγα εγώ πλέον με όλα αυτά που βλέπω γιατί δεν θα μιλήσω ούτε για ρομαντισμους και πολλά τέτοια ξεπερασμένα για όλους εσάς πλέον ..

Πολλες φορές σε συζητήσεις με φίλες τις έχω παροτρύνει εγώ να δείξουν ενδιαφέρων έστω και με τρόπο αφού βλέπω πόσο πολύ γουστάρουν κάποιον και κάθονται και περιμένουν αν τύχει και όποτε στρώση η κατάσταση και ΑΝ στρώσει στην τελική, ούτος ώστε να μην φανεί ότι έκαναν αυτές το πρώτο βήμα ..
Μακακιες ,σορυ κιόλας για εμένα όλα αυτά πλέον μετα από την αντίληψη της πραγματικής απόλαυσης όλου αυτού , ,ειλικρινά ...

Και να φας απόρριψη δεν σημαίνει κάτι ..
Ποιος δεν έχει φάει ?
Έπαθε κάτι ?
Κανένας και τίποτα και στο τέλος αυτοί που τολμούν είναι και οι περισσότερο κερδισμένοι στην τελική ..
Χίλιοι δυο λόγοι μπορεί να υπάρχουν όταν φας μια απόρριψη, αν σου κάτσει όμως και εξαιτίας αυτου του στερεοτυπου χάσεις την ευκαιρία να ζήσεις κάτι το οποίο ποθείς εδώ και καιρό γιατί απλά δεν στρώθηκε το κατάλληλο έδαφος για να ξεκινήσει από εκείνων ,τι γίνεται ?
Άλλο ένα απωθημένο ?
Πόσα να αντέξει ένας άνθρωπος ?

Αυτό που λέω πλέον εγώ είναι να διεκδικείται είτε είστε άντρες είτε γυναίκες αυτό που θέλετε πραγματικά .
Ο τρόπος έχει σημασία που το κάνετε, όχι ποιος έδωσε το πρώτο ερέθισμα για να ξεκινήσει κάτι καλο ...
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ελεύθερη αγορά είναι το dating μαν μου. Θα περίμενα να ξέρεις. Αν έχεις ζήτηση ή όχι αυτό ορίζει την αξία σου.

Στην ελεύθερη αγορά πάντως υπάρχουν πολλοί λόγοι που δεν έχει ζήτηση ένα προϊόν, οι οποίοι μπορεί να μην έχουν να κάνουν με την ποιότητα του, και αυτό ισχύει ακόμη περισσότερο στις σχέσεις των ανθρώπων. Για παράδειγμα αν δεν την ευκαιρία να γνωρίζεις γυναίκες λόγο συγκυριών ζωής δεν θα έχεις και πέραση, ή αν δεν μπορείς να πλασάρεις σωστά τα θετικά σου στοιχεία δεν θα έχεις και ζήτηση. Μπορεί να είσαι ένας πολύ καλός άνθρωπος γενικά αλλά να μην μπορείς για παράδειγμα να μιλήσεις με άγνωστους και έτσι ουσιαστικά περιορίζεις τραγικά τις επιλογές σου.
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Εντάξει δε χρειάζεται να φας. Απλά αυτό που λες δνε ισχύει γενικά, ότι δεν υπάρχουν πράγματα να πεις σε κάποια εντελώς άγνωστη.
Γιατί ισχύουν όλα τ' άλλα μου είπε;
Σ' αυτό κόλλησες;:rolleyes:
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Οι κοπέλες μπορούν να κάνουν κίνηση αυτές αν θέλουν!
Κινδυνεύεις να σε περάσουν για ανέμπνευστο...(πώς μούρθε τώρα αυτό);
Η ερώτηση είναι τί είσαι διατεθειμένος να κάνεις προκειμένου να τραβήξεις την προσοχή μιας κοπέλας σε ένα παγκάκι.

Στάσου μπροστά της με ύφος (εσύ ξέρεις), κοίτα το κινητό σου και πες της έκπληκτος: μα σίγουρα είσαι εσύ.
Σε αναζητά στο silver alert η (μέχρι εδώ χρειάζεσαι και μία χρονοκαθυστέρηση), συνεχίζεις την πρόταση, δεν σταματάς. Σε αναζητά, βρες κάτι που σε φωτογραφίζει καθαρά και δες την έκπληξη της.
Απο εκεί θα καταλάβεις αν τις έκανε εντύπωση αυτή η ατάκα ή αστόχησες και πάλι...

Τέλος πάντων, δεν κάνουμε και φροντιστήριο εδώ... τί το πέρασες; ενεργοποιήσου επαρκώς.

Ψάξε και το βιβλίο <<Ελληνικά καμάκια>>, 1968, σελίδα 257.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στην ελεύθερη αγορά πάντως υπάρχουν πολλοί λόγοι που δεν έχει ζήτηση ένα προϊόν, οι οποίοι μπορεί να μην έχουν να κάνουν με την ποιότητα του, και αυτό ισχύει ακόμη περισσότερο στις σχέσεις των ανθρώπων. Για παράδειγμα αν δεν την ευκαιρία να γνωρίζεις γυναίκες λόγο συγκυριών ζωής δεν θα έχεις και πέραση, ή αν δεν μπορείς να πλασάρεις σωστά τα θετικά σου στοιχεία δεν θα έχεις και ζήτηση. Μπορεί να είσαι ένας πολύ καλός άνθρωπος γενικά αλλά να μην μπορείς για παράδειγμα να μιλήσεις με άγνωστους και έτσι ουσιαστικά περιορίζεις τραγικά τις επιλογές σου.
Μα δεν είπα ότι δεν είσαι καλός άνθρωπος. Η αξία ενός ανθρώπου δεν ορίζεται ούτε από το dating ούτε από οτιδήποτε άλλο. Εγώ μίλησα για αξία στο dating, σε πολύ συγκεκριμένο θέμα. Δυστυχώς ισχύει αυτό που λες, όσοι δεν έχουν εμπειρίες είναι πιο πίσω σε αυτό χωρίς να σημαίνει κάτι για αυτούς, αλλά μάλλον για τις κοπέλες που προτιμούν να μην κάνουν κάτι μαζί του σημαίνει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατί ισχύουν όλα τ' άλλα μου είπε;
Σ' αυτό κόλλησες;:rolleyes:
Όπως τι;
 

An_uknown_world

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η An_uknown_world αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Οι κοπέλες μπορούν να κάνουν κίνηση αυτές αν θέλουν!
Φυσικά και μπορούν. Δε ζούμε στον Μεσαίωνα. Όποιος/α θέλει μπορεί να κάνει τη πρώτη κίνηση. Το θέμα είναι μόλις έρθει το άλλο άτομο και κάνει τη κίνηση να ξέρεις πως θα διαχειριστείς τη κατάσταση αν θες να βγει κάτι από όλο αυτό.
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
α)Το online dating είναι απλά η δεύτερη καλύτερη μορφή πλέον.

β)Η πρώτη καλύτερη είναι γνωριμία μέσω γνωστών. Οι κοπέλες δεν βγαίνουν με τελείως άγνωστους που δεν τους έχουν ξαναδεί πλέον. Συνήθως προτιμούν γνωστούς ή φάτσες που βλέπουν γενικά πχ συμφοιτητές στο πανεπιστήμιο.

γ)Μετά από αυτό ο καλύτερος τρόπος να προσεγγίσεις κάποιον είναι διαδικτυακά. Μπορείς να δεις απευθείας ενδιαφέροντα, να γράψεις ένα διακριτικό μήνυμα και αν υπάρχει ενδιαφέρον από την άλλη πλευρά να βγείτε.

δ)Το να την πέσεις σε κάποια έξω μπορεί να είναι ενοχλητικό. Οι κοπέλες βγαίνουν για να διασκεδάζουν, όχι για να τους την πέφτει ο κάθε άκυρος.

ε)Ακόμα και να δεις κάποια έξω καλύτερα να της στείλεις μήνυμα την επόμενη μέρα. Τι θα πας να πεις από κοντά αν δεν υπάρχει συνδετικός κρίκος παρέας;
α)Σε ποιον πλανήτη;:lol:

β)Πέρα από τα μειονεκτήματα του να «αντλείς» ερωτικούς συντρόφους έτσι (προβλήματα στη δουλειά αν προέρχεται από τον εργασιακό σου χώρο, παρεξηγήσεις, ίντριγκες κ.α.) η γυναίκα (και ο άντρας αντίστοιχα) πρέπει να είναι αποκλειστικά δική σου επιλογή βασισμένη σε αποκλειστικά δικά σου κριτήρια κ.ο.κ. κι όχι να περιορίζεται σε όσα έχει να σου προσφέρει ο κοινωνικός σου κύκλος, εφόσον θες να έχεις τον πλήρη έλεγχο της όποιας σχέσης προκύψει (κι όχι ν' αφήνεσαι στην «τύχη» σου)...

γ)Ας θεωρήσουμε ότι μιλάς για social media (instagram, facebook κ.λπ.) κι όχι για ιστοσελίδες τύπου sxeseis κ.λπ. που τα fake προφίλ τα τραβέλια κ.λπ. πάνε σύννεφο (όχι ότι στα social δε παίζει αυτό, αλλά έστω)...θες να μου πεις ότι έχεις καταλήξει στο συμπέρασμα πως είναι αποδοτικότερο να βγεις ένα ραντεβού με μια ποιοτική γυναίκα έτσι απ' ότι γνωρίζοντας γυναίκες έξω;

δ)Εξαρτάται πως εννοείς το «πέσιμο»...αν εννοείς να σκάει μύτη στο τραπέζι της ένας χλέμπουρας (κι ειδικά τη «λάθος στιγμή»:lol:) και να της ζητάει με το καλημέρα το τηλέφωνό της ή το instagram βγάζοντας παράλληλα βατράχια απ' το στόμα του τότε ναι, προφανώς και είναι το τελευταίο που θα ήθελε να της συμβεί!:rolleyes:

ε)Και να της πεις τι;«Γεια σου, σε είδα χθες το βράδυ στο τάδε μαγαζί με τη φίλη σου αλλά επειδή είχα φάει μπακαλιάρο σκορδαλιά το μεσημέρι και δεν ήθελα να σε πάρει η μπόχα είπα να σου κάνω stalking και να σου στείλω στο instagram»;:rolleyes:

Υ.Γ. Για τα περί «ελεύθερης αγοράς» κ.λπ. δε χρειάζεται να πω κάτι, με κάλυψαν οι προλαλήσαντες...
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
β)Πέρα από τα μειονεκτήματα του να «αντλείς» ερωτικούς συντρόφους έτσι (προβλήματα στη δουλειά αν προέρχεται από τον εργασιακό σου χώρο, παρεξηγήσεις, ίντριγκες κ.α.) η γυναίκα (και ο άντρας αντίστοιχα) πρέπει να είναι αποκλειστικά δική σου επιλογή βασισμένη σε αποκλειστικά δικά σου κριτήρια κ.ο.κ. κι όχι να περιορίζεται σε όσα έχει να σου προσφέρει ο κοινωνικός σου κύκλος, εφόσον θες να έχεις τον πλήρη έλεγχο της όποιας σχέσης προκύψει (κι όχι ν' αφήνεσαι στην «τύχη» σου)...

Συμφωνώ πάρα πολύ σε αυτό το κομμάτι και είναι και ο λόγος που δεν επιδιώκω ποτέ σχέσεις μέσα από γνωστούς, δουλειές και τα λοιπά. Εάν κάτι πάει στραβά έχεις μετά ένα κάρο θέματα και collateral να αντιμετωπίσεις, χώρια που όπως είπες περιορίζεται σε τραγικό βαθμό ο αριθμός των ατόμων που μπορείς να γνωρίσεις έτσι.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Συμφωνώ πάρα πολύ σε αυτό το κομμάτι και είναι και ο λόγος που δεν επιδιώκω ποτέ σχέσεις μέσα από γνωστούς, δουλειές και τα λοιπά. Εάν κάτι πάει στραβά έχεις μετά ένα κάρο θέματα και collateral να αντιμετωπίσεις, χώρια που όπως είπες περιορίζεται σε τραγικό βαθμό ο αριθμός των ατόμων που μπορείς να γνωρίσεις έτσι.
Περίεργο τώρα αυτό το post. Συνήθως δεν γράφεις για να συμφωνήσεις με κόσμο. :whistle:

Ον τοπικ δεν έχω, είμαι σε τρολο-mood. :redface:
 
Top