Φοβάμαι τα αεροπλάνα!

carpe_nochtem

Well-known member

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Ένα αεροπλάνο μπορεί να πέσει μόνο κατά την προσγείωση και την απογείωση...πάνω από τα σύννεφα έχει μηδενικό βάρος!!! :P (βλέπε g).
Ξεχνάς την περίπτωση,που ενώ είναι πάνω από τα σύννεφα να του χαλάσει ο κινητήρας ή να τελειώσει το καύσιμο. :look:
Α,ή να συγκρουστεί με άλλο αεροπλάνο. :P

philimonas

New member

Ο philimonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

Ρόζα Νέρα Flamingo

New member

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.
το χει και μια φιλη μου αυτο ρομπα γινομαστε καθε φορα που μπαινουμε μαζι σε αεροπλανο . απλα μην το σκεφτεσαι

georgia.94

New member

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Συντομα θα ταξιδεψω με αεροπλανο......και.......ΦΟΒΑΜΑΙ!αν πεσειιιι????
εχετε ταξιδεψει ποτε με αυτο το μεσοοο????πως ηταααν?

teol20

New member

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.
Εχω παει εκδρομη στη Πραγα πριν κανα 3 μηνες.Δεν ειναι κατι τρομερο.Απλα λιγο στην απογειωση και στην προσγειωση εχει λιγο φαση.Κατα τα αλλα ειναι σαν να ταξιδευεις με λεοφωρειο.

georgia.94

New member

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
αχ παναγια μου!!!ετσι μ ερχεται να παρω κανα λεξοτανιλ πριν την απογειωσηηηη!!!=\\\ βουλωνουν κ τ αυτια εχω ακουσειιι!

teol20

New member

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.
Εγω οταν πηγα εκδρομη ειχα 39 πυρετο και δεν καταλαβαινα και πολλα πολλα.:P
Καλο ειναι να μας τσιχλα και γενικα να μην κοιτας κατω.Ενημερωνεις και καλου κακου τις αεροσυνοδους και ολα ειναι τζετ.ΔΕΝ χρειαζεται να φοβασαι για τιποτα.Καθημερινα γινονται χιλιαδες πτησεις και τα ατυχηματα ειναι ΕΛΑΧΙΣΤΑ.Το αεροπλανο ειναι το ασφαλεστερο μεταφορικο μεσο;)

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...