Φοιτητικό camping στο Ποσείδι

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Έχετε πάει? Πώς σας φάνηκε? Αξίζει γενικά τον κόπο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Έχω πάει, αν έχεις καλή παρέα περνάς πολύ καλά, γνωρίζεις πολύ κόσμο, αλλά αν είσαι λίγο ιδιότροπη με το θέμα της τουαλετας (όπως εγώ), εκεί έχεις πρόβλημα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ζεστό νερό στα ντους έχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Πήγαινα για χρόνια.Το πρώτο σαβ/κο του ιουλίου γινόταν ο πανικός.Τότε ήταν καλή φάση. Ήταν αρκετά οργανωμένο (γιατρός,mini market, λέσχη για φαγητό...) απλά είχε πάρα πολύ κόσμο (εκείνες τις μέρες).Ζεστό νερό είχε για παράδειγμα αλλά δεν έφτανε για τόσο πολύ κόσμο.
Αν δεν έχεις πρόβλημα με τη χύμα κατάσταση που επικρατεί στα camping και έχεις καλή παρέα για χαβαλέ πήγαινε με 1000. Απλά ξέρω οτι ο κόσμος μαζέυεται το πρώτο σκ του ιουλίου.Για τις άλλες μέρες δε ξέρω.Εγώ τότε πήγαινα.
Τα τελευταία 2 χρόνια δεν έχω πάει οπότε δε ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Κοίταξε princess. Πρώτα απ' όλα δεν ξέρω την ηλικία σου. Παίζει ρόλο πιστεύω. Στο Ποσίδι είχα πάει 1ο έτος.Είναι άλλη φάση όταν πας μικρότερος γιατί ακόμη έχεις την τρέλα της φοιτιτικής ζωής και μπαίνεις πιό εύκολα στο κλίμα του.
Επικρατεί πολύ χύμα κατάσταση. Δεν υπάρχει ποτέ απόλυτη ησυχία. Όχι πως δεν θα κοιμάσαι αλλά δεν πας να ηρεμήσεις κιόλας :P:P

Από θέμα υγιεινής όταν έχει κόσμο(Σαββατοκύριακα) δεν είναι και ό,τι καλύτερο. Επίσης εκείνες τις μέρες δεν έχει κ ζεστό νερό πολλές φορές. Τις υπόλοιπες είναι καλά!

Το κυριότερο είναι να χεις καλή παρέα. Αν έχεις καλή παρέα δεν σε πειράζει τίποτα πιστεύω. Έχει απίστευτο χαβαλέ!! Υπάρχει οργάνωση, έχει μινι μάρκετ, γιατρό, ρεύμα, τακτικά λεωφορείο. Επίσης το κόστος για να μείνεις είναι μηδενικό σχεδόν. Μόνο ό,τι φας κ ό,τι πιεις.

Τώρα πάντως δεν ξέρω τί παίζει από κόσμο. Πήγα και φέτος το πρώτο σ-κ. Είχε σχεδόν 10000 φοιτητές, αλλα όσο πάει κ πέφτει.

Το προτείνω αν θες να πας πάντως!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Όπως σου τα είπαν τα παιδιά είναι!
Πάω συνέχεια τα τελευταία 7 χρόνια! (μόνο φέτος δεν πήγα λόγω εξεταστικής....)
Το πρώτο (και το 2ο) σκ γίνεται της π....ς!
Θέλει γερά νεύρα να αντέξεις τον κόσμο, τις ουρές, τη μπίχλα.... αλλά αξίζει με 1000!!!!
Αν πας τέτοια εποχή, είναι χαλαρά τα πράγματα. Ζεστό νερό, καθαρές τουαλέτες, μεγάλες μερίδες στη λέσχη...
Χαλαρή κατάσταση....
Αλλά πιστεύω πως επιβάλεται μια φορά στη ζωή σου να πας στον πανικό....
Είναι εμπειρία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Το Ποσείδι είναι καθεστώς για τα Βορειο-φοιτήτια :D (το θυμάμαι κ εγώ ως φοιτήτρια στην Θεσσαλονίκη - άχχχχχχχχχ!!!!!!)

Εμείς εδώ στην Αθήνα δεν έχουμε κάτι αντίστοιχο βρε παιδιά? :P Είμαστε ξενέρωτοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Τι είν' αυτό ρε παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θα πήγαινα ποτέ...
Νταξ έχω πάει σε κάμπινγκ που έχει φοιτητές αλλά όχι και να γίνεται τέτοιος χαμός.
Προτιμώ την παρέα και μόνο.
Και με την τουαλέτα έχω ένα (μεγάλο) πρόβλημα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
...
Και με την τουαλέτα έχω ένα (μεγάλο) πρόβλημα :redface:

Εγώ να δεις τι πρόβλημα έχω :redface::redface:
Αλλά στο ποσείδι ε... μια φορά αξίζει να πάς έστω κ για λίγο, μόνο για την φάση:P






Στην Αθήνα δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο ε? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Το Ποσείδι είναι καλή φάση. (Για πολύ λίγες μέρες βέβαια γιατί τοση βαβούρα και μπίχλα δεν αντέχεται για πολύ, αλλά και για 2 μέρες να πας δεν το ξεχνας εύκολα, μάλλον, δεν το ξεχνάς ΠΟΤΕ...) :clapup:

Ααααχ, θέλω να ξαναγίνω (προπτυχιακή!) φοιτήτρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Το Ποσείδι είναι καλή φάση. (Για πολύ λίγες μέρες βέβαια γιατί τοση βαβούρα και μπίχλα δεν αντέχεται για πολύ, αλλά και για 2 μέρες να πας δεν το ξεχνας εύκολα, μάλλον, δεν το ξεχνάς ΠΟΤΕ...) :clapup:

Ααααχ, θέλω να ξαναγίνω (προπτυχιακή!) φοιτήτρια...

αυτό ξαναπές το ΠΡΟπτυχιακή (αχχχχχχχχχχχχ!!!) γιατί το ΜΕΤΑπτυχιακή...καμία σχέση όμως:(



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Τι είν' αυτό ρε παιδιά.

Είναι φοιτητικό κάμπινγκ στο 1ο πόδι της Χαλκιδικής.
Συχνάζουν συνήθως οι φοιτητές από τα πανεπιστήμια κ ΤΕΙ της Βορείου Ελλάδος (κ όχι μόνο της Βορείου :P) αμέσως μετά την εξεταστική του Ιουνίου, γίνεται τρελός "χαβαλές" κ είναι πολύ φθηνό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Είναι φοιτητικό κάμπινγκ στο 1ο πόδι της Χαλκιδικής.

Πρώτο από δεξια ή αριστερά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Όπως κοιτάς στον χάρτη, αριστερά....:P:P
Εξάλλου στο δεξί πόδι δεν πατάει ούτε θηλυκή μύγα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Στο Αγιον Ορος πάντως σίγουρα δεν είναι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ε γι'αυτο απόρησα. Ζουλέυετε που δεν μπορείτε να ταξιδεψετε σε όλη την Ελλάδα κοριτσάκια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Είναι φοιτητικό κάμπινγκ στο 1ο πόδι της Χαλκιδικής.
Συχνάζουν συνήθως οι φοιτητές από τα πανεπιστήμια κ ΤΕΙ της Βορείου Ελλάδος (κ όχι μόνο της Βορείου :P) αμέσως μετά την εξεταστική του Ιουνίου, γίνεται τρελός "χαβαλές" κ είναι πολύ φθηνό.

Και όσοι είχαν κάποτε φίλες-φίλους φοιτητές στην Θεσσαλονίκη :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αχ Ποσειδάκι σου 'ρχομαιιιιι!

Άντε να έρθει το καλοκαιράκιιι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top