Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν

marilita2

Νεοφερμένος

Η marilita2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
''Αν η σχεση μας δεν στηριζοταν μονο στο παθος αλλα και στο συναισθημα θα κρατουσε περισσοτερο''

Μου το ειπε αρκετο καιρο μετα το χωρισμο,σε μια τυχαια συναντηση(...ευτυχως ειχα ξεπερασει τον χωρισμο οταν μου το πε).Ηταν η μεγαλυτερη μου σχεση,ημουν πολυ ερωτευμενη μαζι του και το εδειχνα.


Υ.Γ: χωρισαμε γιατι αυτος επαψε να σηκωνει το τηλ.μετα απο καποια ψεματα που ανακαλυψα οτι μου ειχε πει.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
"Δεν ήμουν ερωτευμένος μαζί σου."


Και μετά η Μάρω έψαχνε την γη κάτω από τα πόδια της...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το ακόλουθο ευτυχώς δεν έτυχε σε μένα (ΔΟΞΑ τον Δία και την Αθηνά και το υπόλοιπο δωδεκάθεο). Έτυχε σε άλλο άτομο, αλλά αξίζει να αναφερθεί.

Προβληματίστηκα για το αν θα το βάλω:

  • Στις best-of ατάκες;
  • Στα ανέκδοτα;
  • Στο παρόν τόπικ;
Τελικά κέρδισε η κουρτίνα 3.


Ο λόγος που η "δεσποινίδα" χώρισε την 3χρονη σχέση της ήταν ο εξής: "Φοβήθηκα μην μείνω με ένα άτομο για όλη μου την ζωή".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

banananana

Νεοφερμένος

Η banananana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αποφάσισα να τελειώσουμε (έτσι στην ψύχρα) προσπάθησα αλλά δεν μπόρεσα,δε σε κορόιδεψα (πάγωσα.......)
Πριν μια βδομάδα με κρατούσε αγκαλιά και μου έλεγε ότι είχε δεθεί πολύ μαζί μου και ότι με ήθελε.......:/
Πονάωωω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Αποφάσισα να τελειώσουμε (έτσι στην ψύχρα) προσπάθησα αλλά δεν μπόρεσα,δε σε κορόιδεψα (πάγωσα.......)
Πριν μια βδομάδα με κρατούσε αγκαλιά και μου έλεγε ότι είχε δεθεί πολύ μαζί μου και ότι με ήθελε.......:/
Πονάωωω.

Καλύτερα στην ψύχρα.. Μπαμ και κάτω.. Θα προτιμούσες να σε βασανίζει εσαεί και να μην σε χωρίζει? Η δεύτερη περίπτωση είναι μια καταστροφή... Και το δε σε κοροίδεψα αν πάει στο ότι στο είπε στα ίσια κ δεν θέλησε ούτε στιγμή να σε δουλέψει είναι πολύ τίμιο.. Keep walking.. Αν δεν πονέσεις δεν θα δώσεις μεγάλη αξία στην ευτυχία αργότερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλύτερα στην ψύχρα.. Μπαμ και κάτω.. Θα προτιμούσες να σε βασανίζει εσαεί και να μην σε χωρίζει? Η δεύτερη περίπτωση είναι μια καταστροφή... Και το δε σε κοροίδεψα αν πάει στο ότι στο είπε στα ίσια κ δεν θέλησε ούτε στιγμή να σε δουλέψει είναι πολύ τίμιο.. Keep walking.. Αν δεν πονέσεις δεν θα δώσεις μεγάλη αξία στην ευτυχία αργότερα!
Συμφωνώ.
Αλλά τέτοια αλλαγή?
Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται ο ίδιος άνθρωπος πριν από κάποιες μέρες να σου λέει πως έχει δεθεί πολύ μαζί σου και ότι σε θέλει και μέσα σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα να αλλάζει γνώμη.
Δεν ξέρω πάντοτε ήμουν της λογικής του να μην πείς ποτέ τίποτα σε κανέναν,αν πραγματικά δεν το εννοείς και αν δεν είσαι σίγουρος για τα συναισθήματα σου.
Έχει και μεγαλύτερη αξία έτσι,όταν θα πείς κάτι να το εννοείς,να βγαίνει μέσα από την ψυχή σου,να είναι ειλικρινές.
Αλλιώς γ@μα το,μην το λές καθόλου άμα είναι.
Τέλος πάντων. Όπως είπε και ο Speedy,προχώρα.Κάτι καλύτερο θα βρεθεί την επόμενη φορά. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

banananana

Νεοφερμένος

Η banananana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
(σημειώνω,η πρώτη μου σοβαρή σχέση,ή μαλλον η πρώτη μου σχέση)το ότι ήμασταν 5 μήνες μαζί και να σου λέει μετά προσπάθησα....εκεί πονάς...να έχεις ζήσει τόσο ωραία και να αναρωτιεσαι μετα αν ηταν αληθηνα?Γιατι το κανει αυτο....ειλικρινα...αν έχει βρει άλλη,μπορούσε να μου το πει...να ήξερε πόσο τον θέλω..ωστόσο θέλω να περνάει και να είναι καλά και ας ειναι μακριά μοu..αναρωτιεμαι..ειμαι τόσο χαζή η τον θέλω πραγματικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται ο ίδιος άνθρωπος πριν από κάποιες μέρες να σου λέει πως έχει δεθεί πολύ μαζί σου και ότι σε θέλει και μέσα σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα να αλλάζει γνώμη.

Δυστυχώς...γίνεται!!! :/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δυστυχώς...γίνεται!!! :/::/:
Λογικά τα όσα έλεγε ήταν λόγια του αέρα. ;)
Όπως λέει και ένας φίλος μου: ''Άνδρες, πεταμένα λεφτά'' :P

Εχμ για να είμαι και λίγο on η πιο καφριλικί (?) ατάκα:
Θέλω να χωρίσουμε για το καλό σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ενω τον περιμενα κατω απο το σπιτι του που ειχαμε δωσει ραντεβου αυτος ηταν εξαφανισμενος..τον επαιρνα τηλεφωνο αλλα δεν το σηκωνε..μεχρι που ελαβα ενα μηνυμα που ελεγε "τι θελεις?? ειμαι για καφε με την γκομενα μου!"

Μετα απο 3 χρονια ηταν το μονο που ειχε να πει..:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ενω τον περιμενα κατω απο το σπιτι του που ειχαμε δωσει ραντεβου αυτος ηταν εξαφανισμενος..τον επαιρνα τηλεφωνο αλλα δεν το σηκωνε..μεχρι που ελαβα ενα μηνυμα που ελεγε "τι θελεις?? ειμαι για καφε με την γκομενα μου!"

Μετα απο 3 χρονια ηταν το μονο που ειχε να πει..:no:
WTF?
Κάποιοι άνθρωποι με κάνουν να χάνω κάθε ιδέα για το human race :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
WTF?
Κάποιοι άνθρωποι με κάνουν να χάνω κάθε ιδέα για το human race :no:

Ποιο human race.. μερικοι ανθρωποι ειναι τοσο κενοι..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είναι ό,τι χειρότερο να είσαι με κάποιον και να του συμπεριφερθείς με αυτόν τον τρόπο.
Σκεφτόμαστε λίγο και τον άλλον.
Αporw, μη σε παίρνει από κάτω, είδες το πραγματικό του πρόσωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ποιο human race.. μερικοι ανθρωποι ειναι τοσο κενοι..:worry:
Τέτοια συμπεριφορά δεν δείχνει (μόνο) κενότητα, δείχνει σαδισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Είναι ό,τι χειρότερο να είσαι με κάποιον και να του συμπεριφερθείς με αυτόν τον τρόπο.
Σκεφτόμαστε λίγο και τον άλλον.
Αporw, μη σε παίρνει από κάτω, είδες το πραγματικό του πρόσωπο.


Ειναι παλια ιστορια και πλεον το εχω ξεπερασει!:)

Εκεινη την στιγμη ομως ενιωσα πολυ πονο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λογικό, κάθε χωρισμός είναι ένας μικρός θάνατος.
Θα γευτούμε πολλές σφαλιάρες από τη ζωή οπότε κάθετι πρέπει να μας διδάσκει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

passenger123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
...some years ago ... ...Πρίν μερικά χρόνια ...
....in a galaxy not far away.... ....Σε ένα γαλαξία όχι πολύ μακρινό....
.....female talk with soft voice..... .....Η θηλυκή ύπαρξη μίλησε με μαλακή φωνή.....
<< Είσαι τόσο γλυκός απεναντί μου με όλα αυτά που κάνεις που αναρωτιέμαι αν αξίζει αυτό που σου ετοιμάζω >>
...... Μετά πέρασε ο οδοστρωτήρας ......:cold::cold::cold::cold::cold:......The Twilight Zone has just began......Η Zώνη του Λυκόφωτος* είχε μόλις ξεκινήσει......
*( παλιά σειρά ημίωρων ασπρόμαυρων επεισοδίων με απίστευτες ιστορίες )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

natsud94

Νεοφερμένος

Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
το πιο σκληρό πιστεύω είναι όταν έρχεται και σου λέει "πιστεύω ότι με ήθελες μόνο και μόνο για την κ...α σου!" ...
και δεν νομίζω ότι μπορώ να το ξεχάσω..
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μirana_neko

Νεοφερμένος

Η Μirana_neko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
χμμμ..εμενα μου ειχε πει χωριζουμε και οταν τον ρωτησα γιατι?τι εγινε?επαψες μεσα σε μια μερα να μ αγαπας? η απαντηση του ηταν "οι φιλοι δεν εχουν κοπελες και εγω ειμαι σαν τη μυγα μες το γαλα" ντουβ:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Πρέπει να σε αφήσω στην ησυχία σου...
(τι μας λες ρε φίλε, αν ήθελα ησυχία θα γινόμουν καλόγρια!)


Ξέρω ότι σε στεναχωρώ αλλά εγώ στεναχωριέμαι ακόμα παραπάνω...
(έλα να βγάλουμε τις στεναχώριες μας να τις μετρήσουμε!)


Ότι κάνω το κάνω για το καλό σου...
(πςςςςς τώρα θα με πάρουν τα κλάματα από την συγκίνηση)


Όπως πολύ σωστά είπε η prime, το χειρότερο είναι να στο παίζουν ανιδιοτελείς και πονεμένοι κι εγώ η φταίχτρα... όλα για το καλό μου γίνονται... ουφ!! Αν θέλεις κάτι πες το, απλά, χωρίς σάλτσες... Τόσο δύσκολο είναι πια;;;


Παλιο ποστ αλλα συνοψιζει πολλα,δεν μπορουσα να το αφησω ασχολιαστο:P
Τετοιες τιτανομεγιστες ΜΑΛΑΚΙΕΣ δεν μπορω να ακουω,την εχουν δει τωρα ολοι καλοπροαιρετοι ανθρωποι που δεν θελουν να πληγωσουν κανενα αι σιχτιρια πια...δεν τους αξιζει τπτ αλλο απο την απολυτη μοναξια.Ποιος ειναι που ξερει ποιο ειναι το καλο σου ή οχι;Ποιος αποφασιζει για το καλο;Τουλαχιστον ρε πουστη μου ας ελέγε την αληθεια ξερεις τι ξενερωσα ή βρηκα αλλη ή δεν με ελκυεις ερωτικα( ακομα και αυτο ας το δεχομαστε) ,ή κατι που να στεκει ρε ανθρωπε.Αληθεια γτ ζει ακομα και δεν τον πυρπολησες για παραδειγματισμο;:P χαχα( υπερβολικηηη) οκ εε εστω ενα μπουνιδι κατιτις ρε παιδι μου για να δει ποσο καλο σου εκανε τελικα.και για να παραδειγματιζονται και οι υπολοιποι που λενε τετοιες παπαριες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top