Φωτογραφίες που τραβήξαμε

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Γαλλια (Part1)


τοση φασαρια για εναν τοσο μικρο πινακα!




συγνωμη που βγαινουν αναποδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC00312[1].jpg
    DSC00312[1].jpg
    1.5 MB · Εμφανίσεις: 68
  • DSC00319[1].jpg
    DSC00319[1].jpg
    1.5 MB · Εμφανίσεις: 79
  • DSC00461_(1)_(1)[1].JPG
    DSC00461_(1)_(1)[1].JPG
    159.8 KB · Εμφανίσεις: 74
  • DSC00501[1].jpg
    DSC00501[1].jpg
    1.1 MB · Εμφανίσεις: 73
  • DSC00542[1].jpg
    DSC00542[1].jpg
    1.3 MB · Εμφανίσεις: 72

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Γαλλία (Part 2)
DSC00592[1].jpgΠαναγια Των Παρισιων
DSC00649[1].jpg Πυργος του Eiffel
DSC00664[1].jpg (αμα δεν ηταν ο κυριουλης θα ηταν τελεια)
Ξ—_αίθουσα_ΞΌΞµ_τους_καθρέφτ.jpg Αιθουσα με τους καθρεφτες!!! (τα παντα ηταν χρυσα στις Βερσαλιες,επαθα πλακα :eek: :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC00665[2].jpg
    DSC00665[2].jpg
    1.7 MB · Εμφανίσεις: 65

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Ρόδος.
Χρήση πολωτικού φίλτρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Ρόδος.jpg
    Ρόδος.jpg
    205.9 KB · Εμφανίσεις: 91

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Αίγινα, λιμάνι Σουβάλας, σήμερα το πρωί, κρυστάλλινα νερά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Σουβάλα.jpg
    Σουβάλα.jpg
    305.9 KB · Εμφανίσεις: 94

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Σημερα το Πρωι πριν παω δουλεια

IMG00061-20120418-0650.jpg

Και το απογευμα που γυρισα

IMG00021-20120224-2001.jpg


και οσο για την ποιοτητα, εναι τραβηγμενες απο το Blackberry
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
και μια απο το Ελικοπτερο

Ak67P9DCAAAySH_.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ατλαντικος Ωκεανος

CampsBay.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
που ειναιαυτο?κρητη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Αθήνα καλέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Θαλασσογραφίες (αντανακλάσεις της θάλασσας).
Δεν είναι προϊόν επεξεργασίας, αλλά την τράβηξα την Κυριακή πρωί από το πλοίο, καθώς μου φάνηκαν ενδιαφέρουσες οι αντανακλάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Θαλασσογραφίες.JPG
    Θαλασσογραφίες.JPG
    262.2 KB · Εμφανίσεις: 107

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
d54irxs.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Αν ειχα φωτογραφικη μαζι μου θα τραβουσα τη φωτο, αλλα αντι γι αυτο θα σας την περιγραψω γιατι μου εμεινε στο μυαλο η στιγμη.

Καλοκαιρι.
Βρισκομαι σε τουριστικο θερετρο.
Μεσημερι.
Νταλα ο ηλιος.
Οδηγω σε εναν ερημωμενο δρομο.
Απο τα δεξια μου βρισκεται η θαλασσα.

Ξαφνικα εμφανιζεται μπροστα μου να διασχιζει τρεχοντας το δρομο καθετα ενα αγορι ηλικιας...χμμμ πρεπει να ηταν γυρω στα 23-25 ετων, οχι παραπανω, πολυ ωραιο παιδι θα ελεγα.

Φορουσε μονο ενα παντελονι/βερμουδα απο κατω.
Απο πανω τιποτα.
Ξυπολυτος.
Το μαλλι οπως να ναι.
Χωρις πετσετα, τσαντα, κτλ.
Τελειως χυμα.
Ακριβως απο διπλα του τον ακολουθουσε ο σκυλος του ελευθερος. Χοροπηδουσε θα ελεγα και αυτος κοιτωντας στα ματια το αφεντικο του και κουνωντας την ουρα του ολο χαρα.
Και οι δυο φαινονταν μες στη χαρα και τον ενθουσιασμο.
Αυτος και ο σκυλος του.
Ενα απιστευτο δεσιμο μεταξυ τους.
Και οι δυο πανεμορφοι.

Κανουν ενα σαλτο μαζι, με μια απιστευτη ανεση, απο το κιγκλιδωμα που ηταν στην ακρη του δρομου και βρεθηκαν στην πλαγια του βουνου, την οποια αν κατηφοριζες σε οδηγουσε στη θαλασσα.

Μια γρηγορη βουτια μαζι με το σκυλο στη θαλασσα και μετα παλι πισω.
Χωρις πολλα, πολλα.



Αυτη τη στιγμη ακριβως θα απαθανατιζα σε ασπρομαυρο φοντο.
Το σαλτο.

Μου θυμισε διαφημιση της Amita.

Κριμα, κριμα να μην εχω τη φωτογραφικη μαζι μου...
Πως και δεν τρακαρα σε καμια κολωνα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Κινητό δεν είχες μαζί;

Δεν ξέρω αν το σάλτο ήταν η καλύτερη στιγμή αλλά απο την περιγραφή σου έχω βάλει τους πρωταγωνιστές σε ένα τοπίο απο τις αναμνήσεις μου και έχω δημιουργησει μπόλικα καρέ στο μυαλό μου.

Το πιο όμορφο με την φωτογραφία όμως είναι οτι όλα αυτά που μας λες τώρα δεν θα τα έλεγε η φωτογραφία. Η φωτογραφία θα έλεγε κάτι άλλο, μια εντελώς παραμορφωμένη πραγματικότητα, μια διαφορετική ιστορία. Και επειδή είναι και πολύ δύσκολο να πετύχει μια καλή φωτογραφία ίσως να μην κατάφερνει να πεί και τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Μοναξιά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Μοναξιά ;.jpg
    Μοναξιά ;.jpg
    153.2 KB · Εμφανίσεις: 99

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Phone 03FEB2012 018.JPG

Phone 03FEB2012 016.jpg

Phone 03FEB2012 014.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
DSC_0147 (2).jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silent song

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Little Broken Heart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
DSC00235.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κόντρα στον άνεμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Κόντρα στον άνεμο.JPG
    Κόντρα στον άνεμο.JPG
    315.4 KB · Εμφανίσεις: 85

silent song

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Little Broken Heart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
DSC00117.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top