Φωτογραφίες που τραβήξαμε

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Σημερα σε μια ρογα απο σταφυλι καθονταν δυο- τρεις σπουργιτες ,αλλα ανοιγοντας γρηγορα την πορτα του σπιτιου μου για να τα φωτογραφισω, τρομαξαν και εφυγαν.
Κριμα χασατε αλλη μια υπεροχη ληψη ...οπως αυτη με τους γυμνοσαλιαγκες.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Πότε πῆγες στὴν Πόλη Χρῆστο καὶ δὲ μᾶς τὸ εἶπες; :P

Πάει καιρός... Τότε που δέναμε τα σκυλιά με τα λουκάνικα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πάει καιρός... Τότε που δέναμε τα σκυλιά με τα λουκάνικα :/:

Κάπου τότε εἶχα πάει κι ἐγώ. Εἶχα βγάλει καὶ πολλὲς φωτογραφίες, ἀλλὰ μυστηριωδῶς ἡ μηχανὴ χάθηκε τὴν τελευταία ἡμέρα. Ἀκόμα δὲν τὸ ἔχω ξεπεράσει:'(

Σὲ μία ἀπὸ αὐτὲς εἶχα πετύχει τὸν γλάρο τὴν ὥρα ποὺ ἔπιανε τὸ ψωμὶ ποὺ τοῦ πετοῦσαν διάφοροι ἐπιβάτες ἀπὸ τὸ καραβάκι πηγαίνοντας πρὸς τὰ Πριγκηπόννησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι ζουζούνι είναι αυτό.
Είναι πολύ μικρό, και το τράβηξα σήμερα το πρωί, μέσα σε ένα τριαντάφυλλο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Macro-ζούζουνο.jpg
    Macro-ζούζουνο.jpg
    84.5 KB · Εμφανίσεις: 111

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
2012-09-29 20.18.01.jpg

Η Μπύρα και το μισογεμάτο ποτήρι στο ταβερνάκι του Θείου Γιώργου ^^

Όχι,δεν είναι δικό μου το ποτήρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
View attachment 48228

IMG_2285.jpg

Τατόι - Αεροπορικές επιδείξεις

και καρδούλα...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

helion

Νεοφερμένος

Η tulip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
DSCF3403.JPG
Χθεσινή. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helion

Νεοφερμένος

Η tulip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Έκανα μια μίνι εξερεύνηση σήμερα στην Ηγουμενίτσα...θα υπάρξουν και άλλες, πολλές :D

IMG_1942.jpg IMG_1994.jpg

IMG_2013.jpg IMG_2002.jpg

IMG_1940.jpg IMG_1997.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Αχ, venividivici! Πλέον μπορώ -νομίζω- ν' αναγνωρίζω τις φωτογραφίες σου, χωρίς να γνωρίζω ότι τις τράβηξες εσύ! Πολύ ιδιαίτερες! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Αν δν κανω λάθος το φυτο αυτο ειναι σαρκοφάγο,σωστά??:hmm:
και εγω είχα ένα σαρκοφάγο όταν ήμουν μικρος αλλα χάλασε γιατι έκλεινα τα "κελια" που εχει με ένα ξυλάκι:(:(:(τι μου θύμισες τώρα??:cry_x:(:P²)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Αν δν κανω λάθος το φυτο αυτο ειναι σαρκοφάγο,σωστά??:hmm:
και εγω είχα ένα σαρκοφάγο όταν ήμουν μικρος αλλα χάλασε γιατι έκλεινα τα "κελια" που εχει με ένα ξυλάκι:(:(:(τι μου θύμισες τώρα??:cry_x:(:P²)
Όχι κάνεις λάθος αυτό ειναι μη μου απτού...δηλαδή μιμόζα κάτι σαν ακακία - νάνος...;)


On
IMG_2277.jpg
Πάλι αεροπλανάκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Και επειδή το καλοκαίρι περιλάμβανε διακοπές στην Ρόδο (που μόλις είχα μάθει τα βασικά στις πανοραμικές λήψεις), ας σας ανεβάσω μερικές φωτογραφίες...

IMG_1422M.jpg IMG_1530.jpg

Untitled_Panorama1_edited-1.jpg IMG_1525.jpg

IMG_1458.jpg IMG_1465.jpg

IMG_1476.jpg IMG_1482M.jpg

Untitled_Panorama1 copy.jpg IMG_1490_edited-1.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μπράβο σας βρε παιδιά. Τραβάτε πανέμορφες φωτογραφίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
010.jpg

κάνοντας ''ανασκαφή'' στα αρχεία μου βρήκα αυτό.το χρονολογώ στα Χριστούγεννα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
χαχα :P
Με λίγα λόγια,η φωτογραφία δείχνει ο,τι έκανα φέτος τα Χριστούγεννα.Και τι δώρο έκανα στον εαυτό μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
WP_000641.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top