Φωτογραφίες που τραβήξαμε

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εδώ μια φωτο από χιονισμένο τοπίο στην Ελβετία (Biel). Δεν την έχω τραβήξει εγώ, αλλά ένας φίλος μου την έστειλε
και με την συγκατάθεσή του την αναρτώ

Πράγματι, εδώ και μία εβδομάδα είχαμε κύμα χιονοθύελλας. Να και μία απ' την Λωζάνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Snow-Lausanne.jpg
    Snow-Lausanne.jpg
    661.3 KB · Εμφανίσεις: 152

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 12647637_1023896294350106_1302923375_n.jpg
    12647637_1023896294350106_1302923375_n.jpg
    45.6 KB · Εμφανίσεις: 129

Sandman

Νεοφερμένος

Ο Sandman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ένα νέο φιλαράκι που έκανα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • γατονι.jpg
    γατονι.jpg
    37.6 KB · Εμφανίσεις: 135
Τελευταία επεξεργασία:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Ένα νέο φιλαράκι που έκανα :)
Να το χαιρεσαι το φιλαρακι!Μου θυμιζε πολυ την δικια μου γατα την Τζενη που εχει την ιδια γκριζα βουλα στο πλαι.Πως το ονομασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sandman

Νεοφερμένος

Ο Sandman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Να το χαιρεσαι το φιλαρακι!Μου θυμιζε πολυ την δικια μου γατα την Τζενη που εχει την ιδια γκριζα βουλα στο πλαι.Πως το ονομασες;

Δεν εχει ονομα βασικα δεν ειναι καν δικια μου στο δρομο ηταν και νιαουριζε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Σημερινή είναι; Είχαμε τόσο καθαρό καιρό;

Σήμερα δεν ξέρω τι καιρό είχατε, πριν μια βδομάδα όμως έτσι ήταν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σήμερα δεν ξέρω τι καιρό είχατε, πριν μια βδομάδα όμως έτσι ήταν :P

Ahahaha πάσο, ο καιρός πάντως τις τελευταίες μέρες γαμιέται από τον ήλιο στην συννεφιά και τούμπαλιν, τυχερή θα 'σουν όταν την τράβηξες!

https://www.e-steki.gr//www.pinterest.com/pin/create/extension/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Kαλησπέρα, καλησπέρα ! Τραβηγμένη στη Μαρίνα Πατρών ! :)


DSC_0078bh.jpeg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τι γίνεται ρε παιδιά; Που είμαστε εμείς που αγαπάμε την φωτογραφία; Σας ανεβάζω και ακόμη μια, Patras is calling again ! ;)

13342985_1028496453853006_107393442547194437_n.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
13235915_10206705407016359_1277223062_n.jpg
που και που η Αθήνα μπορεί να είναι ωραία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
View attachment 60938
που και που η Αθήνα μπορεί να είναι ωραία :P
η Αθήνα απο τον υμηττό..
τραβηγμένη το 2010 όταν τα κινιτά δεν είχαν ακόμα τόσα pixel:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
13220070_1286087791420159_1572830651_n.jpg
:inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Τάφοι Βενιζέλων, Χανιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • chania.jpg
    chania.jpg
    27.8 KB · Εμφανίσεις: 142
Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Λυκαβηττός :D
13524005_1314395208589417_1642661318_o.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Απλές, καλοκαιρινές :redface:



:P

(Όλες από Σκιάθο, λιμάνι Βόλου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
@i_lie_us Η 2η και η 3η ηταν πολυ ωραιες!Και φυσικα και η 4η καθως εφευγε το πλοιο απο το λιμανι και φαινοταν ο κυματοθραυστης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.


Εγώ, προφανώς το μόνο που έκανα είναι να δώσω οδηγίες για το πως θα τραβηχθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.


Εγώ, προφανώς το μόνο που έκανα είναι να δώσω οδηγίες για το πως θα τραβηχθεί
Αχ Καστοριά, πόσο μου έχει λείψει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top