Φωτογραφίες που τραβήξαμε

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Studio_20160804_000330.png
    Studio_20160804_000330.png
    3.1 MB · Εμφανίσεις: 632

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αχ Καστοριά, πόσο μου έχει λείψει...:(

Έχεις έρθει;:D
Να έρθεις ξανά αφού σου έλειψε, να σε δω και εγώ!
P.S.: Να φέρεις και τα γατοπαιδιά σου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.

Έχεις έρθει;:D
Να έρθεις ξανά αφού σου έλειψε, να σε δω και εγώ!
P.S.: Να φέρεις και τα γατοπαιδιά σου:redface:
΄Εζησα κάποιους μήνες στην Καστοριά γιατί δούλευα εκεί. Αυτό όμως έγινε σε εποχές που τα περισσότερα δεν είχατε καν γεννηθεί, αρχές δεκαετίας του '80. Δεν έχω ιδέα πως και αν έχει αλλάξει, την βλέπω όμως πολλές φορές στον ύπνο μου, εκεί ήπια και για πρώτη φορά φραπέ με παγωτό.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Α ναι ξέχασα να ενημερώσω η φώτο είναι απο περιοχή της κόνιτσας τραβηγμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
΄Εζησα κάποιους μήνες στην Καστοριά γιατί δούλευα εκεί. Αυτό όμως έγινε σε εποχές που τα περισσότερα δεν είχατε καν γεννηθεί, αρχές δεκαετίας του '80. Δεν έχω ιδέα πως και αν έχει αλλάξει, την βλέπω όμως πολλές φορές στον ύπνο μου, εκεί ήπια και για πρώτη φορά φραπέ με παγωτό.:D

Επειδή έχω ταξιδέψει αρκετά, τόσο στην Ελλάδα όσο και έξω, η Καστοριά είναι από τα ομορφότερα μέρη της ηπειρωτικής Ελλάδος. Προσωπικά ξεχωρίζω 4: Καστοριά, Φλώρινα, Γιάννενα, Δράμα

Ας ανεβάσω και μια όμορφη φωτογραφία απ' το Todtnauberg, στον Μέλανα Δρυμό, το οποίο επισκέφτηκα πριν κάνα 4μηνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1910386_10201569919086916_7072147345332000956_n.jpg
    1910386_10201569919086916_7072147345332000956_n.jpg
    121 KB · Εμφανίσεις: 115
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Επειδή έχω ταξιδέψει αρκετά, τόσο στην Ελλάδα όσο και έξω, η Καστοριά είναι από τα ομορφότερα μέρη της ηπειρωτικής Ελλάδος. Προσωπικά ξεχωρίζω 4: Καστοριά, Φλώρινα, Γιάννενα, Δράμα

Ας ανεβάσω και μια όμορφη φωτογραφία απ' το Todtnauberg, στον Μέλανα Δρυμό, το οποίο επισκέφτηκα πριν κάνα 4μηνο.
Υπέροχη φωτογραφία και πρέπει να είναι και πανέμορφο μέρος.:worship:
΄Οσο για τις πόλεις που αναφέρεις, Γιάννενα και Φλώρινα δεν έτυχε να πάω ποτέ, την Δράμα όμως την επισκέφτηκα και έζησα για λίγο εκεί την εποχή που είχα πάει και Καστοριά. Ομολογώ πως μου φάνηκε πολύ τσιμεντοποιημένη και δεν μου άρεσε καθόλου. Βέβαια μπορεί να έχει αλλάξει από τότε, το μόνο που απολάμβανα θυμάμαι ήταν τους κινηματογράφους που είχαν και μεσημεριανές παραστάσεις, σε μια τέτοια είχα δει και την Λάμψη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Τη "Λάμψη" του Κιούμπρικ να υποθέσω, όχι εκείνη του..Φώσκολου :P


Α, btw να και μια φωτο από Αθήνα::)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Τη "Λάμψη" του Κιούμπρικ να υποθέσω, όχι εκείνη του..Φώσκολου :P
Εννοείται βρε.:P
Αρχές της δεκαετίας του '80 που ήμουν εγώ εκεί του Φώσκολου δεν είχε γυριστεί.:hehe:
Χώρια που και να είχε δεν θα την έβλεπα...:/:
Η αλήθεια είναι πως σε αυτό τον κινηματογράφο, τότε στην Δράμα, είχα δει αρκετά θριλεράκια. Τα βράδυα αγριευόμουν και προτιμούσα όταν τελειώνανε να βγαίνω στο φως της μέρας.:redface:

Υ.Γ. Πανέμορφη και η δική σου η φωτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
΄Εζησα κάποιους μήνες στην Καστοριά γιατί δούλευα εκεί. Αυτό όμως έγινε σε εποχές που τα περισσότερα δεν είχατε καν γεννηθεί, αρχές δεκαετίας του '80. Δεν έχω ιδέα πως και αν έχει αλλάξει, την βλέπω όμως πολλές φορές στον ύπνο μου, εκεί ήπια και για πρώτη φορά φραπέ με παγωτό.:D
Όχι τότε δεν υπήρχα καν σαν πιθανότητα:redface::P . Θαρρώ πως έχουν αλλάξει πολλά από τότε... Δεν ξέρω αν όταν ήσουν εδώ υπήρχε ένα γήπεδο στο κέντρο απέναντι από την λίμνη. Αν ναι, σε ενημερώνω πως έχει μεταφερθεί σε μια περιοχή που ονομάζεται ''Χλόη'' ( νέα περιοχή μετά την βόρεια παραλία) και εκεί που ήταν γο γήπεδο ΄τωρα υπάρχει ένα πολύ μεγάλο πάρκο:D

* Αλλά δεν σου λέω άλλα στοιχεία! Να έρθεις να τα δεις μόνη σου :pfff:

Επειδή έχω ταξιδέψει αρκετά, τόσο στην Ελλάδα όσο και έξω, η Καστοριά είναι από τα ομορφότερα μέρη της ηπειρωτικής Ελλάδος. Προσωπικά ξεχωρίζω 4: Καστοριά, Φλώρινα, Γιάννενα, Δράμα

Ας ανεβάσω και μια όμορφη φωτογραφία απ' το Todtnauberg, στον Μέλανα Δρυμό, το οποίο επισκέφτηκα πριν κάνα 4μηνο.
Πολύ όμορφη φώτο!
Υγ: τιμή μας η Καστοριά να είναι στους ξεχωριστούς, για εσένα προορισμούς!

Α, btw να και μια φωτο από Αθήνα::)


Να σαι καλά Αλεξάνδρα, να φωτίζεις τις όμορφες πτυχιές της πόλης που θέλω να μείνω του χρόνου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Υγ: τιμή μας η Καστοριά να είναι στους ξεχωριστούς, για εσένα προορισμούς!
Ομολογώ πως δεν έχω γυρίσει όλη την Ελλάδα, την μισή όμως την έχω.:)
Προσωπική μου άποψη πως από τις περιοχές που έχω επισκεφτεί 3 είναι οι πόλεις που ξεχωρίζω, Καστοριά, Πάργα και Χανιά στην Κρήτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
sounds fun, τραβήχτε το χιονισμένο τοπίο από το παράθυρο του σπιτιού σας


Ωραία φωτό!!!

View attachment 58824
Και αυτό είναι το λεγόμενο: την άνοιξη αν δεν την βρεις την φτιάχνεις!

Πανέμορφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Ομολογώ πως δεν έχω γυρίσει όλη την Ελλάδα, την μισή όμως την έχω.:)
Προσωπική μου άποψη πως από τις περιοχές που έχω επισκεφτεί 3 είναι οι πόλεις που ξεχωρίζω, Καστοριά, Πάργα και Χανιά στην Κρήτη.

Και η Πάργα είναι πολύ όμορφη. Την επισκεπτόμουν συχνά επειδή δούλευε εκεί ο αδερφός μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πηλιο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • image.jpeg
    image.jpeg
    1.3 MB · Εμφανίσεις: 128

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Είδες; Στα αγαπημένα μου μέρη πριν, ξέχασα να συμπεριλάβω τον Βόλο και τα χωριά του Πηλίου. Ειδικά την Αργαλαστή και τα Χάνια που και κατακαλόκαιρο να πας έχει αρκετή δροσιά για να χτυπήσεις μια παραδοσιακή φασολάδα με κόκκινο κρασάκι της περιοχής ατενίζοντας την υπέροχη θέα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Καλοκαίρι 2016







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transcendence

Νεοφερμένος

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Από τον Μάιο αρχίζουμε εδώ...τα μπάνια :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 22-5-16.jpg
    22-5-16.jpg
    2.3 MB · Εμφανίσεις: 111
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • WP_20161029_19_36_44_Pro_LI.jpg
    WP_20161029_19_36_44_Pro_LI.jpg
    1.9 MB · Εμφανίσεις: 449

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
:D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_20161015_184642.jpg
    IMG_20161015_184642.jpg
    86.9 KB · Εμφανίσεις: 80
  • IMG_20161015_182417.jpg
    IMG_20161015_182417.jpg
    86.2 KB · Εμφανίσεις: 81

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σιθωνία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • FB_IMG_1459354146325.jpg
    FB_IMG_1459354146325.jpg
    411.7 KB · Εμφανίσεις: 97

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top