Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
View attachment 99953
Η Ντένη παρέα με τον Σιλβέστρο.
Το βλέμμα της βγάζει αμηχανία, νομίζω οτι κάτι διέκοψες :shifty:

(Ναι, βλέπω οτι είναι αρκούδι ο Σιλβεστερ :P)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο μπουμπούκος μου, ο οποίος πρώτον δεν είναι φωτογενης και δεύτερον δεν κάθεται ποτέ να βγάλει φωτό

20220401_195847.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το βλέμμα της βγάζει αμηχανία, νομίζω οτι κάτι διέκοψες :shifty:

(Ναι, βλέπω οτι είναι αρκούδι ο Σιλβεστερ :P)
Α, αυτό εννοούσες με το ότι διέκοψα; Έτσι κι αλλιώς στειρωμένο είναι το κορίτσι.

(αμάν πια εδώ μέσα, μέχρι και με τα ζώα όλο στο πονηρό το μυαλό σας :no:)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,313 μηνύματα.
Το βλέμμα της βγάζει αμηχανία, νομίζω οτι κάτι διέκοψες :shifty:

(Ναι, βλέπω οτι είναι αρκούδι ο Σιλβεστερ :P)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο μπουμπούκος μου, ο οποίος πρώτον δεν είναι φωτογενης και δεύτερον δεν κάθεται ποτέ να βγάλει φωτό

Πολύ όμορφο είναι.😁😁
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Το βλέμμα της βγάζει αμηχανία, νομίζω οτι κάτι διέκοψες :shifty:

(Ναι, βλέπω οτι είναι αρκούδι ο Σιλβεστερ :P)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο μπουμπούκος μου, ο οποίος πρώτον δεν είναι φωτογενης και δεύτερον δεν κάθεται ποτέ να βγάλει φωτό

Έχεις Σεττεράκι;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Είναι κούκλος, πολύ σπάνια βλέπω Σέττερ εδώ Ελλάδα
Οντως; Δεν ξέρω στην πόλη μου κυκλοφορούν πολλά. Τα παίρνουν για κυνήγι και μετά τα παρατάνε.
Εμείς τον υιοθετήσαμε, ηταν από τα παρατημένα.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Οντως; Δεν ξέρω στην πόλη μου κυκλοφορούν πολλά. Τα παίρνουν για κυνήγι και μετά τα παρατάνε.
Εμείς τον υιοθετήσαμε, ηταν από τα παρατημένα.
Το γνωρίζω :( Πολύ καλά κάνατε. Το θέμα που έχω με τους κυνηγούς είναι τεράστιο, το έχω ήδη αναφέρει, λόγω συνεχών περιστατικών όπως αυτό. Εμένα μου είχε πει κάποιος από την γειτονιά μου μια φορά, που είδε την Άρυα (πουλόσκυλο) «Πήγαινε την για κάνα κυνήγι, εγώ τα δικά μου τα έχω στο βουνό». Ο δε άνθρωπος εντωμεταξύ απεχθάνεται τα ζώα με όλο του το είναι.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Το γνωρίζω :( Πολύ καλά κάνατε. Το θέμα που έχω με τους κυνηγούς είναι τεράστιο, το έχω ήδη αναφέρει, λόγω συνεχών περιστατικών όπως αυτό. Εμένα μου είχε πει κάποιος από την γειτονιά μου μια φορά, που είδε την Άρυα (πουλόσκυλο) «Πήγαινε την για κάνα κυνήγι, εγώ τα δικά μου τα έχω στο βουνό». Ο δε άνθρωπος εντωμεταξύ απεχθάνεται τα ζώα με όλο του το είναι.
Οποτε τον βγάζω βόλτα με ρωτάνε αν τον πηγαίνει ο πατέρας μου (γιατί βλέπεις γυναίκα δεν μπορεί να πηγαινει για κυνήγι, αλλα αυτό είναι άλλο θέμα συζήτησης :upside:) για κυνήγι και όταν τους λέω οχι 7 στους 10 μου λένε "δηλαδή τον έχεις για λουλου;"

Υ. Γ Την Πρωτομαγιά τσακώθηκα με εναν θρασύτατο κύριο για αυτόν τον λόγο.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
F99DE606-162B-48EA-9B52-C227792D10C4.jpeg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Ας βάλω κι εγώ την Πολύφημη, που βαφτίστηκε έτσι για προφανείς λόγους, μια αδεσποτούλα, με τον ωραιότερο χαρακτήρα που 'χω δει σε γάτα. Ανεβαίνει σε αυτοκίνητα που 'ναι έξω απ' το παράθυρο του δωματίου μου. Μόλις ακούσει την εξώπορτα και τα κλειδιά μου, τρέχει κι ανεβαίνει στην πόρτα τής εισόδου της πολυκατοικίας και περιμένει να βγω. Μέχρι που πάτησα κατά λάθος (σκοπό το έβαλε να πατηθεί, έτσι, σφήνα που χωνόταν - προς υπεράσπισή μου!) και την ουρά της, και δεν μου την άναψε περιέργως. Κι είναι απλώς αδέσποτη. Πού να είχε μεγαλώσει και μέσα στο σπίτι και να έπαιρνε αγάπη, πόσα είχε να δώσει αυτή η γλυκιά ψυχούλα. Αυτό δεν είναι γατί, είναι ιδέα!

https://files.fm/f/z7znspeke

"Στον καθρέφτη σου κοιτιέσαι
Κι από μόνη σου αγαπιέσαι"
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Σε αγαπώ, σε αγαπώ, σε αγαπώ, σε αγαπώ, σε αγαπώ
3CA10CA4-1F54-4290-8523-9397BAC49DF9.jpeg
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,902 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,313 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
91AA3DED-88E5-4C9D-B3BD-A819FBF6BCFD.jpeg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top