Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Βοηθητικό θέμα

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Νομίζω ότι με τόσες υπέροχες φωτογραφίες που έχουν συγκεντρωθεί στο αντίστοιχο θέμα από τα ταλαντούχα μέλη μας, ήρθε η ώρα να οργανώσουμε τον πρώτο διαγωνισμό φωτογραφίας άλα e-steki. :D

Θα χρειαστούμε ένα θέμα στο οποίο θα διαγωνιστούν όσοι αποφασίσουν να συμμετέχουν.
Σε πρώτη φάση λοιπόν, προτείνουμε εδώ θέματα για το φωτογραφικό διαγωνισμό.

Σε κάθε ποστ σας, να προτείνετε μόνο ΕΝΑ φωτογραφικό θέμα, ώστε να επιλεγεί το επικρατέστερο από τις θετικές ψήφους που θα συγκεντρώσει.

Μπορούν να προτείνουν (αλλά και να ψηφίζουν) όλοι, ακόμη κι αν δεν σκοπεύουν να πάρουν μέρος στο διαγωνισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βασικα εγω απο ότι καταλαβατε ειμαι κυριως για ωραια τοπια,ηλιοβασιλεματα,βουνα θαλασσες..
κλπ;)

οποτε καταλαβαινετε τι προτεινω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγώ θα έλεγα, καλοκαιρινά τοπία μια και αφήσαμε πίσω το καλοκαίρι, άρα οι συμμετέχοντες θα είναι πολλοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εγώ θα προτείνω αστικό τοπίο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Εγώ θα πρότεινα κάτι του τύπου "Στο δρόμο..." που θα έχει ως κύριο θέμα φωτογραφίες δρόμου ίσως και αστικό τοπίο...δλδ είδη φωτογραφίας που ο καθένας μας θα μπορεί να βγεί στο δρόμο και να βγάλει χιλιάδες φωτογραφίες.

Όμως γεννούνται. Τι σόι διαγωνισμός θα είναι; Ποιοί θα κρίνουν τις φωτογραφίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Σε κάθε ποστ σας, να προτείνετε μόνο ΕΝΑ φωτογραφικό θέμα, ώστε να επιλεγεί το επικρατέστερο από τις θετικές ψήφους που θα συγκεντρώσει.


Αρχική Δημοσίευση από catalina :

Αρχική Δημοσίευση από katalinos:
πορτραίτα στοκομέλων :clapup:

Αρχική Δημοσίευση από άγγελος:
μουτζουρωμένες φωτογραφίες του ΓΑΠ :clapup:

Αρχική Δημοσίευση από katerina192:
ταψιά με κουλουράκια και brownies :clapup:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel:
αεροφωτογραφιες της Μάνης :clapup:

Αρχική Δημοσίευση από kajira:

Αρχική Δημοσίευση από άγγελος:
μη πειραγμένες φώτος

Αρχική Δημοσίευση από exposed_bone:
ομαδικές αναμνηστικές φωτογραφίες της τρόικας

Αρχική Δημοσίευση από chaos:
ομαδικές αναμνηστικές φωτογραφίες με τον νώα

Αρχική Δημοσίευση από Νώευς:
ομαδικές αναμνηστικές φωτογραφίες με Εκείνον:redface:

Αρχική Δημοσίευση από catalina:
ομαδικές αναμνηστικές φωτογραφίες με Εκείνη:redface::redface:

Αρχική Δημοσίευση από rascal:
εξώφυλλα χιπ χοπ δίσκων και θεματική υποενότητα , ο κώλος της μπιγιονσέ

Αρχική Δημοσίευση από μάξιμος:
κρυφές φώτο του μάκη τριανταφυλλόπουλου από εκπομπές που εξαφανίστηκαν και τις ψάχνει ο χαρδαβέλλας τηλεφωνώντας στην νικολούλη

Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
βιομηχανικά τοπία με καπνίζοντα φουγάρα

Αρχική Δημοσίευση από μάρα_κουτα_μάρα:
μόδα και γενιά των 700 ευρώ

Αρχική Δημοσίευση από worshippesjesus:
yamaha 1000 cc (εγώ δεν θέλω μεροκάματο , θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο) , φώτος από βυζαντινή αγιογραφία και από το τελευταίο φεστιβάλ τρολς

π.σ. εγώ προτιμώ πάντως να διαλέξουμε μια εικόνα που μας ενέπνευσε ένα σχετικό ποστ
πάω να ξεθάψω τα ποστ που έκανα για το <<σεκς σε εξωτερικό χώρο>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Off the top of my head...

  • Ζωακια (σκυλοι, γατες, κουνελια, κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
  • Συγχρονη Ελλαδα (απο τοπια, μεχρι ανεργια, κινηση στους δρομους, οπως το σκεφτεται ο καθενας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τι σόι διαγωνισμός θα είναι; Ποιοί θα κρίνουν τις φωτογραφίες;
Τις φωτογραφίες θα κρίνουν όλα τα μέλη του e-steki με την ψήφο τους στο ποστ της φωτογραφίας που προτιμούν. Έπαθλο φυσικά δεν υπάρχει, εκτός ίσως από την ηθική ικανοποίηση. :D
Μπορούμε επίσης να δώσουμε την ευκαιρία στον νικητή να ορίσει το επόμενο φωτογραφικό θέμα.

Προτείνω τα θέματα να είναι λίγο πιο περιορισμένα ώστε να έχουμε υλικό και για επόμενους διαγωνισμούς και να μην στερέψουμε. Για παράδειγμα αντί για αστικό τοπίο που είναι πολύ γενικό, μπορούμε να έχουμε κάτι πιο συγκεκριμένο που συναντά κανείς σε ένα αστικό τοπίο. :hmm:

Ωραίο θα ήταν επίσης, να μας παρακινήσει το θέμα να βγάλουμε νέες φωτογραφίες και να μην συμμετέχουμε με κάποια που έχουμε τραβήξει από παλιά, αν και φυσικά κάτι τέτοιο θα επιτρέπεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Τι λέτε για συνδυασμό φυσικού τοπίου και αστικού;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής, ισοβαθμούν οι ιδέα του Καταλίνου και του Λιάκουρα.
Μέχρι αύριο Τετάρτη στις 12 το βράδυ, το θέμα θα δέχεται τις ιδέες και τις ψήφους σας.
Υπενθυμίζω ότι θα μετρήσουν μόνο οι θετικές ψήφοι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλο ακουγεται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
είπαμε ότι ισοβαθμεί , δεν είπαμε ότι θα την ακολουθήσουμε :redface:


γιατί έκανες πρόταση;;; :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Tι λετε για κατι απλο? πολυ απλο... αλλα θα δειξει την τεχνικη του καθενος.
Φωτογραφιες που να εχουν σχεση με αντικειμενα γραφειου*

ολοι μπορουν να συμμετασχουν...
*(με τις επιφυλαξεις της εκκεντρικοτητας μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Προτείνω τον πρώτο διαγωνισμό που να κάνουμε να έχει ένα γενικό θέμα.

π.χ.
φωτογραφίες από το εξωτερικό
φωτογραφίες από υδρότοπους π.χ. (θάλασσα, λίμνες, τουαλέτα:redface:)
ζωάκι
λουλούδια
θέα
:)
_______________________________

Off the top of my head...

  • Ζωακια (σκυλοι, γατες, κουνελια, κτλ)
εγώ προτιμώ ζωάκια για πρώτο διαγωνισμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
γιατί έκανες πρόταση;;; :worry::worry:
Ναι, αυτή:
π.σ. εγώ προτιμώ πάντως να διαλέξουμε μια εικόνα που μας ενέπνευσε ένα σχετικό ποστ


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Τι λέτε για ασπρόμαυρες φωτογραφίσεις*, ενός τοπίου; (Βουνό, θάλασσα, δρόμος κλπ)

*Κάθε ψηφιακή φωτογραφική μηχανή, έχει αυτή τη δυνατότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Closeup και μάκρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top