Χιούμορ την ώρα του sex

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
Στις πιο πολλές ταινίες (κανονικές ή πορνό) την ώρα της σεξουαλικής πράξης το ζευγάρι είναι σοβαρό, δεν πολυμιλάνε και σπανιότατα γελάνε. (Κάποιες φορές το ύφος των πρωταγωνιστών θυμίζει επίσημη συνεδρίαση της Ακαδημίας Αθηνών). Τολμώ να πω ότι δεν το βλέπω έτσι. Θεωρώ η ώρα εκείνη είναι για τους δύο χρόνος απόλυτης χαλάρωσης και ελεύθερης έκφρασης. Την ώρα του σεξ θα παίξουμε, θα πειράξουμε ο ένας τον άλλο, θα αστειευτούμε, θα πούμε σχετικές ατάκες, θα τρολαριστούμε, θα γελάσουμε και γενικά όλα θα είναι χαρούμενα και όμορφα. Με κάποια ζευγάρια που το συζητήσαμε, στις πιο πολλές περιπτώσεις δεν συμφώνησαν μαζί μας. Δεν θεώρησαν σωστό το γελαστό σεξ και είπαν ότι τα αστεία και τα παιδιαρίσματα δεν ταιριάζουν για τις στιγμές αυτές. Εμείς όμως έτσι το χαιρόμαστε πιο πολύ. Δεν λέω βέβαια ότι πάντα γίνεται αυτό και ότι συμπεριφερόμαστε σαν χαζοχαρούμενα, όμως, έχουν υπάρξει φορές που είπαμε ο ένας στον άλλον πράγματα, τα οποία μας έκαναν να γελάσουμε τόσο ώστε να διακοπεί προσωρινά η δράση.
Επειδή το στατιστικό μου δείγμα είναι ως τώρα πολύ μικρό, θα ήθελα περισσότερες γνώμες. Πιστεύετε ότι την ώρα του σεξ το ζευγάρι πρέπει να είναι σοβαρό ή ότι εκείνες τις στιγμές πρέπει να συμμετέχει και το χιούμορ;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πιστεύετε ότι την ώρα του σεξ το ζευγάρι πρέπει να είναι σοβαρό ή ότι εκείνες τις στιγμές πρέπει να συμμετέχει και το χιούμορ;

Καταρχάς γιατί πρέπει να βάζουμε... "όρους", πχ το σεξ πρέπει να είναι έτσι, αν όχι, πρέπει να είναι αλλιώς; Ο, τι προκύψει εκείνη την στιγμή... Μη μου πει κανείς ότι την ώρα που το κάνει σκέφτεται τι θα πει και πώς θα το πει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
Καταρχάς γιατί πρέπει να βάζουμε... "όρους", πχ το σεξ πρέπει να είναι έτσι, αν όχι, πρέπει να είναι αλλιώς; Ο, τι προκύψει εκείνη την στιγμή... Μη μου πει κανείς ότι την ώρα που το κάνει σκέφτεται τι θα πει και πώς θα το πει. :P
Συμφωνώ με όσα γράφεις. Εκείνη την ώρα κάθε ζευγάρι (πρέπει να) κάνει ότι του έρχεται. Η απορία μου είναι καθαρά στατιστική, καθώς έχω ενδείξεις ότι είμαι από τους λίγους που θεωρούν το χιούμορ αναπόσπαστο κομμάτι της σεξουαλικής πράξης.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Οχι την προστυχια?wow
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι την ώρα του σεξ το ζευγάρι πρέπει να είναι σοβαρό ή ότι εκείνες τις στιγμές πρέπει να συμμετέχει και το χιούμορ;

Τι πάει να πει "να είναι σοβαρό"? Να είναι απόλυτα προσηλωμένοι σε αυτό που κάνουν? Το κάνω εικόνα και μου φαίνεται γελοίο, σόρρυ.:P
Όπως θα βγει κάθε φορά, αλλά πρέπει να είναι χαλαρό και να επιδέχεται και την πλάκα, και το τρολλάρισμα, και την βλακεία. Να πάμε να σκάψουμε αλλιώς...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Τις πρώτες φορές είναι λίγο πιο σοβαρό ... Μόλις υπάρξει η απαραίτητη οικειότητα αρχίζει και ο χαβαλές και όλα! Αν αυτό δεν υπάρξει εν καιρώ τότε υπάρχει πρόβλημα και μεγάλο μάλιστα γιατί μαρτυράει απόσταση!!!

Κοινώς όχι απλά ειναι φυσιολογικό επιβάλλεται θα έλεγα εντός "".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Εξαρταται,οταν πηδαει η μαιμου και ο πιγκουινος ειναι το ιδιο με οταν πηδαει το λιονταρι?
Χιουμορ με το πουλι στο στομα δυσκολο ρε lol δεν εχει τυχει συνηθως πριν το σεξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
Χιουμορ με το πουλι στο στομα δυσκολο ρε ...
Νομίζεις...
- Έλα πιο χαμηλά, σου έχω φυλάξει παγωτό χωνάκι.
- Μικρόφωνο δεν είναι αυτό; Να σου τραγουδήσω την “πίπα της ειρήνης”;
- Είσαι πολύ μικρή για τέτοια κακά τραγούδια.
- Να πω ένα παιδικό; Πλάθω κουλουράκια με τα δυο χεράκια…
- Ο φούρνος θα τα ψήσει αργότερα, τώρα είναι ώρα για γλειφιτζούρι.
- Έτσι κάνω και στα χαρτάκια του στριφτού τσιγάρου.
- Μάλλον υπάρχει διαφορά τουλάχιστον στο μέγεθος.
- Έχει πλάκα που το φιλάω και κουνιέται.
- Κακό κορίτσι, τώρα είναι η ώρα του φαγητού.
- Να χτυπήσω τότε τα καμπανάκια όπως στην κατασκήνωση; Ντιν-νταν-ντον.
- Σήμερα το μενού έχει πιροσκί.
- Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ. . . . . . . . . . .
- Αααααααααααααααααααα. . . . . . . . . .
- Θα πνιγώ ζώον!
- Shut up and keep walking.
- Θα τα προτιμούσα να έβγαιναν και με γεύση ροδάκινο.
- Αύριο θα φέρω μερέντα για συνοδευτικό.
- Αντηλιακή κρέμα μου βάζεις τώρα;
- Είναι καινούργιο προϊόν με φυσικές πρωτεΐνες.
- Έλα τώρα, η σειρά σου, περιμένω.
- Τι θέλει το κοριτσάκι μου; Δεν καταλαβαίνω.
- Ξέρετε πολύ καλά τι θέλω κύριε. Μόνον εγώ θα παίρνω τις μεγάλες εργολαβίες;
- Μπα; Νόμιζα ότι η γυναίκα είναι απλά σκεύος ηδονής του άντρα.
- Να σου φέρω ένα μεγάλο σκεύος της κουζίνας στο κεφάλι;
- Ο.Κ.- Ο.Κ. Ας μην αφήσουμε τη λιλίκα μας παραπονεμένη. . . .
- Άουουουου. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Επειδη ολες τις ωρες αποκαλει ο ενας τον αλλο με χωριατικες προσφωνησεις οπως "μαρη", "μπουρμπη", "μπιρμπιλω" κλπ, ενιοτε μας ξεφευγουν την ωρα του φικι φικι. Εμενα δεν μου αρεσει και πολυ να ακουω ξαφνικα με χαζοχαρουμενη φωνη "κατς ιδω μαρη" αλλα τι να κανουμε. Προτιμω τα σοβαρα αχ βαχ των ταινιων αλλα μετα απο τοσα χρονια αμα τα κανουμε θα ειναι το ιδιο αστεια με το μνι της Χάιδως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Παρολο που εβαλα τη θετικη μου στο αρχικο ποστ, μαλλον καταλαβα λαθος.. Αν κρινω δηλ απο τα δυο τελ ποστς των Δια κ Κριστινελ, σιγουρα καταλαβα λαθος το θεμα.
Παιδια αν λετε τετοια την ωρα του σεξ, ειστε επιοικως τραγικοι :P
(σα να μιλαω σε φιλουσ μου το λεω, ετσι; Μην παρεξηγησετε! :) )

Νταξ, το χιουμορ ειναι νομιζω υποκειμενικο και καθε ζευγαρι εχει το δικο του χιουμορ. Βεβαια εγω σε λεπτομερειες δε θα μπω, αλλα τα μαρη, μνι, λιλικα, παγωτα, ζωον κ τετοια δεεεν ειναι αυτο που εγω εννοω χιουμορ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Γενικα τα αστειακια για μενα δεν κολλανε εκεινη την ωρα, ειναι ντεκαβλε. Αλλα του ξεφευγουν μερικες φορες τα βουκολικα, ευτυχως μονο στην αρχη οποτε το ξενερωμα ειναι μικρο.
Πες κανενα παραδειγμα τι θεωρεις εσυ σεξι χιουμορ να καταλαβουμε, μην ντρεπεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Οι αστεϊσμοί και το χιούμορ στο σεξ μου φαίνονται εκτός κλίματος. Δεν ήξερα καν ότι άνθρωποι απολαμβάνουν έτσι το σεξ. Προσωπικά θα ξενέρωνα απίστευτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
Προτιμω τα σοβαρα αχ βαχ των ταινιων
Σκέψου λοιπόν τον παρακάτω διάλογο:
- Ω φιλτάτη δεσποινίς θα επιθυμούσα να συνουσιασθώμεν
- Κι εγώ αγαπητέ μου κύριε αισθάνομαι τον αυτόν με υμάς πόθον
- Θα σας αφαιρέσω τον στηθόθεσμον ώστε να ασπασθώ τας θηλάς σας
- Αντιλαμβάνομαι ότι το πέος σας ευρίσκεται εις στύσιν
- Αρέσκομαι να θωπεύω το αιδοίον σας
- Επιθυμώ να μου επιτελέσετε αιδοιολειχίαν και να μου ερεθίσετε την κλειτορίδαν
- Κι εσείς θα μου το ανταποδώσετε με πεοθηλασμόν κρατώντας ανά χείρας τους όρχεις μου
- Τώρα θέλω να εισαγάγετε το πέος σας εντός του κόλπου μου
- Μου προκαλείτε μεγίστην διέγερσιν
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
- Έρχομαι εις οργασμόν αυτήν ταύτην την στιγμήν!!!!

- Επιθυμώ να εκσπερματώσω εντός της στοματικής σας κοιλότητος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Παιδιά ξέρω, φαίνεται σαν κάτι εξωπραγματικό και ίσως και απωθητικό...κι όμως συμβαίνει! Ή μάλλον αν είστε αρκετά τυχεροί/ες και έχετε βρει το άλλο σας "μισό", (αυτό το φανταστικό, το ιδανικό, το Πλατωνικό) θα το απολαύσετε, όσο κι αν ακούγεται ξενερωτικό, ντεκαβλέ κλπ.. Βλέπετε δεν αφορά συνηθισμένες ερωτικές σχέσεις, μα προϋποθέτει βαθύ και ειλικρινή δεσμό μεταξύ δυο "παρτενέρ" που ξέρουν τον εαυτό τους , ταυτίζονται απόλυτα, και είναι έτοιμοι να απολαύσουν αυτό το θείο δώρο του σεξ χωρίς ταμπού και ανασφάλειες αλλά πάντα με τον δέοντα σεβασμό.
Ναι, μπορείς να κάνεις σεξ, να ξεκαρδίζεσαι από τα γέλια ( ασφαλώς σε κάποια φάση εννοώ, όχι διαρκώς:P), να συνεχίζεις και όλα να είναι...υπέροχα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
@ alcyone
Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. ;)

Μερικές ακόμα ατάκες:
- Βρήκα δύο λαχταριστά ζουμερά μεγαλούτσικα ροδακινάκια
- Πιο απαλά κύριος, θα μου τα κατσιάσεις
******************************************************************************************
- Μη με χαϊδεύεις μόνο γύρω – γύρω
- Το κάνω επίτηδες για να θέλεις πιο πολύ
- Είσαι βασανιστής ρε!
******************************************************************************************
- Έλα, λίγο πιο κάτω, πιο αριστερά, ναι εκεί
- Δε μου λες κορίτσι μου, παρκαδόρος είσαι;
******************************************************************************************
- Λίγο πιο αργά σε παρακαλώ
- Ο.Κ. μειώνω τη συχνότητα της ταλάντωσης για να προκύψει συντονισμός
******************************************************************************************
- Έλα τώρα να γίνεις η σκυλίτσα μου
- Γάου – γάου
******************************************************************************************
- Έλα για συντριβανάκι τώρα
- Εμένα μου αρέσει να το λέω αλογάκι
******************************************************************************************
- Σφίξε με, σφίξε με, πιο δυνατά, πιο δυνατά, σιγά, θα με σκάσεις!
- Τελικά εσείς οι γυναίκες δεν ξέρετε τι θέλετε
******************************************************************************************
- Σου άρεσε μικρή μου;
- Αισθάνομαι ότι με έχεις κάνει το πασχαλινό σου αρνάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
δε θα ρωτήσω πού τα βρίσκει αυτά ο Δίας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εξαρτάται από τους ανθρώπους αλλά και από τη στιγμή. Άνθρωποι που δεν έχουν χιούμορ γενικώς στην ζωή τους δεν θα με εξέπληττε αν κάναν και σοβαροφανές σεξ, όπως και άνθρωποι που είναι μέσα στο χαβαλέ το ίδιο θα κάνουν και στο κρεβάτι. Γενικώς πιστεύω πως η σεξουαλική ζωή μας δεν είναι διαφορετική από την κοινωνική μας ζωή και όταν αυτό συμβαίνει δηλαδή όταν ένας άνθρωπος αλλάζει την ώρα του σεξ τότε δείχνει τον πραγματικό του εαυτό καθώς μπορεί στο κρεβάτι να κάνει πράγματα που είναι κοινωνικά απαγορευμένα.

Τώρα πάλι ένα ζευγάρι με χιούμορ δεν μπορεί να το μεταδώσει αυτό και στο κρεβάτι τότε μάλλον φαίνεται πως υπάρχουν κριμένες ανασφάλειες και δεν υπάρχει απόλυτη εμπιστοσύνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
@ Ξεχασμένος: Προσυπογράφω.

Τελικά, καθένας μας βλέπει το χιούμορ την ώρα του σεξ με το δικό του τρόπο. Προφανώς αυτό εξαρτάται από τους χαρακτήρες του ζευγαριού, το είδος, την ιστορία και την προϊστορία της σχέσης, το πώς εννοεί ο καθένας το χιούμορ αλλά και τις ηλικίες του ζευγαριού. Ίσως σε ένα ζευγάρι που γνωρίστηκαν και έκαναν σχέση στα 30-35 να μην κολλάνε οι μαλακιούλες. Όμως αν ξεκίνησαν από την εφηβεία και βίωσαν το σεξ σαν συνέχεια των παιδικών τους παιχνιδιών, τέτοια αστειάκια νομίζω ότι είναι κάτι το πολύ όμορφο. Πιστεύω ότι σε μια ζεστή,αυθόρμητη και χαρούμενη σχέση, όλα είναι καλοδεχούμενα. Όχι μόνο το χιούμορ, αλλά και τα "βρώμικα" λόγια, οι ρόλοι και τα κάθε είδους "παιχνίδια". Όπως και να έχει, καλό σεξ σε όλους...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Γιατί κάθε φορά που διαβάζω thread του Δία,παρόμοιου περιεχομένου,αισθάνομαι ότι πρέπει να πω : Ορκίζομαι ότι δε θα ξεκολλήσω αυτό το μήνα από το cosmopolitan ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top