Χοντρό πέος

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Απαισιόδοξος

Νεοφερμένος

Ο Απαισιόδοξος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Σήμερα η κοπέλα μου πήγε να με κάνει στοματικό πρώτη φορά αλλά εμένα το πέος μου έχει κανονικό μέγεθος 18 cm αλλά είναι αρκετά χοντρό. Και αυτό επιβεβαιώθηκε σήμερα. Τελικά κουράστηκαν τα σαγόνια της πολύ γρήγορα και δεν έγινε τίποτα στην τελική.

Έφαγα μία ξενέρα, και αναρωτιέμαι τι μπορώ να κάνω εγώ από την μεριά μου και τι η κοπέλα για να ελαττωθεί αυτό το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
χαχααχαχααχαχαχαχαχχα φιλος δεν την παλευεις με τα θεματα σου:clapup::clapup::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απαισιόδοξος

Νεοφερμένος

Ο Απαισιόδοξος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα ναι ρε γενιά του χάους τι να κάνουμε. Τώρα άρχισα και γω να βγαίνω από το αυγό μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
No στοματικος ερωτας for you.
Εκτος κι αν αποφασισεις να αδυνατισεις στην επιμαχη περιοχη κανοντας καμψεις πεους κι αλλα σχετικα. Τοσες χαζομαρες εχει στο ιντερνετ, αυτη δεν θα υπαρχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απαισιόδοξος

Νεοφερμένος

Ο Απαισιόδοξος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μα δεν είναι ότι είμαι χοντρός ή κάτι τέτοιο. Φυσιολογικότατος αλλά μωγά την πουνάτα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Μα δεν μιλησα για χοντρο σωμα, αλλιως θα σου λεγα να κανεις κοιλιακους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
No στοματικος ερωτας for you.
Εκτος κι αν αποφασισεις να αδυνατισεις στην επιμαχη περιοχη κανοντας καμψεις πεους κι αλλα σχετικα. Τοσες χαζομαρες εχει στο ιντερνετ, αυτη δεν θα υπαρχει;

καμψεις πεους???? τι ειναι αυτο ρε κοπελια:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Οκ τωρα που ειδα και τετοιο θεμα στο e-steki μπορω να πεθανω ευτυχησμενος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απαισιόδοξος

Νεοφερμένος

Ο Απαισιόδοξος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ρε μάγκες δεν χρειάζεται η ειρωνία. Είμαι σε ηλεκτρονικό στέκι στην κατηγορία του έρωτα και του σεξ. Είναι τόσο παράλογο αυτό που ρωτάω σε αυτή την κατηγορία; Μήπως να ρωτήσω στο 4Ε; Σας είπα αν ξέρετε κάτι να το προτείνετε, ανούσιες απαντήσεις δεν χρειάζονται. Εκτός αν γουστάρετε που είστε τόσο μάγκες-είρωνες στο ίντερνετ. Wooooow
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
χααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα σμελς λάηκ τρολλ σπίριτ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
εμενα να σου πω την αληθεια μου φαινεται παπατζα το ''θεμα'' σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασικά, δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα έχει η κοπέλα σου... κανονικά θα έπρεπε να της άρεσε. Μήπως έκανε πρώτη φορά στοματικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απαισιόδοξος

Νεοφερμένος

Ο Απαισιόδοξος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εεε εντάξει το ξεκαθαρίζω ότι δεν πρόκεται για τίποτα τρόλλικο. Απλά δεν ξέρω που να απευθυνθώ πιο άμεσα. Εδώ υπάρχει ποικιλία ατόμων με διάφορες εμπειρίες και μπορεί κάποιος να γνωρίζει. Πόσες απαντήσεις έχει το θέμα, μία ουσιαστική απάντηση δεν πήρα. Έστω και το "Δεν ξέρω" μου ακούγεται πιο λογικό από αυτά που διαβάζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απαισιόδοξος

Νεοφερμένος

Ο Απαισιόδοξος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Βασικά, δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα έχει η κοπέλα σου... κανονικά θα έπρεπε να της άρεσε. Μήπως έκανε πρώτη φορά στοματικό?

Όχι έχει ξανακάνει αλλά κουράστηκε γρήγορα με μένα. Και δεν μπόρεσε να συνεχίσει. Λογικά θα 'πρεπε να κάνει μεγαλύτερο άνοιγμα από αυτό που έχει συνηθίσει και κουράστηκε εύκολα.

Αν ξαναπροσπαθήσει αρκετές φορές, λες να συνηθίσει μετά;

(Δεν έχω ιδεά από ανατομία του σώματος για αυτό ρωτάω. όπως δηλαδή ο κόλπος που από ότι έχω διαβάσει προσαρμόζεται εύκολα σε διάφορα μεγέθη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίταξε έχεις δύο επιλογές η αλλάζεις την κοπέλα ή αλλάζεις το πέος. Για το πεός δεν είμαι σίγουρος ότι μπορείς να κάνεις και πολλά αν δεν θες να πας χειρουργικά σου προτείνω ένα κορσέ πέους, μπορώ να σου προμηθεύσω έναν χειροποίητο δικής μου πατέντας στην μοναδική τιμή των 29,99 ευρώ.

Τώρα αν αποφασίσεις να αλλάξεις κοπέλα στο μέλλον να είσαι πιο προσεκτικός. Στα μελλοντικά ραντεβού πέραν από όνομα ηλικία ενδιαφέροντα μη ξεχνάς πάντα να ρωτάς και τη στοματική διάμετρο αλλά και μια ακτινογραφία λεκάνης για να είσαι καλλυμένος. Αυτά από εμένα σκέψου το και πες μου, η προσφορά ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefan87

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Σήμερα η κοπέλα μου πήγε να με κάνει στοματικό πρώτη φορά αλλά εμένα το πέος μου έχει κανονικό μέγεθος 18 cm αλλά είναι αρκετά χοντρό. Και αυτό επιβεβαιώθηκε σήμερα. Τελικά κουράστηκαν τα σαγόνια της πολύ γρήγορα και δεν έγινε τίποτα στην τελική.

Έφαγα μία ξενέρα, και αναρωτιέμαι τι μπορώ να κάνω εγώ από την μεριά μου και τι η κοπέλα για να ελαττωθεί αυτό το πρόβλημα.
Respect πεθανα στο γελιο !Αφου ειδα κι αυτο στο esteki νομιζω οτι δεν υπαρχει κατι αλλο να δω!!!:P
Στο θεμα μας,στον ουρολογο πηγες?Μηπως οφειλεται σε κατι παθολογικο,και χρειαζεσαι επεμβαση?Αν και γω θα σου προτεινα να το κοψεις το στοματικο γιατι ειναι κατα ταλλα επικινδυνο,κυκλοφορει και το aids
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Βασικά, δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα έχει η κοπέλα σου... κανονικά θα έπρεπε να της άρεσε. Μήπως έκανε πρώτη φορά στοματικό?
Όχι δεν είναι η ίδια η ευχαρίστηση αν αυτό το τεράστιο πράγμα που σε ξετρελάνει πάει να εισχωρήσει στο στόμα σου και το στόμα σου είναι τόσο δα. Ας παραδεχτούμε πως δεν είμαστε όλοι ''τα χονδρά εργαλεία'' και οι κοπελιές ''βαθειά λαρύγγια''
Οπότε εκεί κάνουν κάποιους συμβιβασμούς και οι δυο και ικανοποιούνται με πιο απλά. Πολλές φορές κάτι θα τύχει/φταίει ώστε να μην μπορείς να τα κάνεις όλα.
Εξάλλου αρκετές έχουμε μικρό στόμα και δεν είμαστε από αυτές που ανοίγουν το στόμα και θαρρείς πως μέσα χωράνε 3 πέη στα πολύ άνετα τους. Είναι η ανατομία μας, σχωράτε μας.
Κοίταξε έχεις δύο επιλογές η αλλάζεις την κοπέλα ή αλλάζεις το πέος. Για το πεός δεν είμαι σίγουρος ότι μπορείς να κάνεις και πολλά αν δεν θες να πας χειρουργικά σου προτείνω ένα κορσέ πέους, μπορώ να σου προμηθεύσω έναν χειροποίητο δικής μου πατέντας στην μοναδική τιμή των 29,99 ευρώ.

Τώρα αν αποφασίσεις να αλλάξεις κοπέλα στο μέλλον να είσαι πιο προσεκτικός. Στα μελλοντικά ραντεβού πέραν από όνομα ηλικία ενδιαφέροντα μη ξεχνάς πάντα να ρωτάς και τη στοματική διάμετρο αλλά και μια ακτινογραφία λεκάνης για να είσαι καλλυμένος. Αυτά από εμένα σκέψου το και πες μου, η προσφορά ισχύει.
Γελώ πολύ μαζί σου και δεν ξέρω τι ρόλο βαράς.
Πάντως και γω αν μου έκανε ο άλλος μα μου γιατί δεν χωρά θα του έριχνα ένα διαόστελμα και αυτού και του περιβόητου χοντρού του θησαυρού.

Φίλε απελπισμένε που η κοπέλα σου πήγε να σου κάνει στοματικό μέρα μεσημέρι, αν πρώτα έκανε μια γερή ενασχόληση με γλώσσα και χέρια και απλά προς το τέλος σε έβαζε στο στόμα ίσως να μην ήσουν τόσο δυσαρεστημένος τώρα.
Κι αν εσύ τον έχεις χονδρό μη περιμένεις η άλλη να σπάσει και κανά σαγόνι για την δική σου χαρά. Οπότε κατέβα σκαλοπάτια και έχε λίγο γνώση του τι κουβαλάς στο παντελόνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αν και γω θα σου προτεινα να το κοψεις το στοματικο γιατι ειναι κατα ταλλα επικινδυνο,κυκλοφορει και το aids
Ναι, και οι πιθανότητες να κολλήσεις hiv από στοματικό είναι απειροελάχιστες.Μπορείς να κολλήσεις ένα σωρό άλλα πράγματα από το στοματικό, hiv δύσκολα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefan87

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Κοίταξε έχεις δύο επιλογές η αλλάζεις την κοπέλα ή αλλάζεις το πέος. Για το πεός δεν είμαι σίγουρος ότι μπορείς να κάνεις και πολλά αν δεν θες να πας χειρουργικά σου προτείνω ένα κορσέ πέους, μπορώ να σου προμηθεύσω έναν χειροποίητο δικής μου πατέντας στην μοναδική τιμή των 29,99 ευρώ.

Τώρα αν αποφασίσεις να αλλάξεις κοπέλα στο μέλλον να είσαι πιο προσεκτικός. Στα μελλοντικά ραντεβού πέραν από όνομα ηλικία ενδιαφέροντα μη ξεχνάς πάντα να ρωτάς και τη στοματική διάμετρο αλλά και μια ακτινογραφία λεκάνης για να είσαι καλλυμένος. Αυτά από εμένα σκέψου το και πες μου, η προσφορά ισχύει.
κατσε ρε φιλε πως τα λες αυτα ,με πεθανες!χαχαχαχαχαχχαχαχα.Ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefan87

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ναι, και οι πιθανότητες να κολλήσεις hiv από στοματικό είναι απειροελάχιστες.Μπορείς να κολλήσεις ένα σωρό άλλα πράγματα από το στοματικό, hiv δύσκολα. ;)
ναι μυκητες και να παθεις αυτοανοσα προβληματα ή καρκινο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top