Χρυσή Αυγή, η πορεία της ως πολιτικό κόμμα

Συμφωνείτε με τον χαρακτηρισμό της Χρυσής Αυγής ως εγκληματική οργάνωση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Ναι

    Ψήφοι: 110 79.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 18.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 4 2.9%

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Δεν είπα ότι είμαι με τους καλούς, ούτε είπα ότι είμαι καλή Χριστιανή, δημοκράτισσα, ανοιχτόμυαλη και ανεκτική...
Again, μην βάζεις λόγια και ταμπέλες γιατί καρφώνεσαι

Δεν το ειπες,αλλα με το να κατηγορεις και να βριζεις τους αλλους για συγκεκριμενα πραγματα,εννοεις εμεσα αλλα καθαρα, οτι εσυ εισαι το αντιθετο απο αυτα που κατηγορεις.
Στην πορεια ομως και χανοντας την ψυχραιμια σου,βγαινει ο πραγματικος σου εαυτος ''που θελει η Βασιλω να κρυφτει,αλλα η χαρα δεν την αφηνει''.

Εγω σου βαζω ταμπελες ;
Μονη σου μιλας για ''εκαθαρισεις...να εξαφανιστουν απο προσωπου γης...ΠΟΥΛΟ...'' κλπ ...''ευγενικα''.
Μονη σου ταμπελιαζεσαι.
Εκτος αν θες ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ...ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ...ΝΑ ΜΕΙΩΝΕΙΣ...ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ,αλλα ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ,ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΣΑ,ΑΝΟΙΧΤΟΜΥΑΛΗ κλπ !!
Ε δεν γινεται...
Διαλεξε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ειδικά το να σκοτώνει κανείς άτομο με πολιτικά κριτήρια είναι απ'τα πιο συνηθισμένα φαινόμενα της σύγχρονης Ελλάδας
σε αντίθεση με το να σκοτώνεις με φυλετικά κριτήρια δεν συμβαίνει ποτε

Πραγματι...στην Συγχρονη Ιστορια της Ελλαδος,αυτοι που ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΡΩΤΟΙ να σκοτωνουν μαζικα με πολιτικα κριτηρια,ηταν το ΕΑΜ - ΕΛΛΑΣ.
Με κονσερβοκουτια και αλλα μεσα,σκοτωσε χιλαδες Ελληνες επειδη ηταν Δεξιοι η επειδη ετσι τους...''βαφτισε''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ξαναείπες το ίδιο πράγμα και σου εξήγησα επακριβώς τι εννοούσα, τωρα αν εσυ δεν ξέρεις να διαβάζεις, δικό σου πρόβλημα.
Τι είμαι; Ελεύθερη...

Προσπαθησε να μεταφερεις και στον γραπτο λογο,αυτα που εννοεις,γιατι εχεις ενα μικρο προβλημαΤΑΡΑ διατυπωσης.

Εισαι Ελευθερη ε ;
Τα γνωστα : ''Εγω δεν ειμαι με κανεναν...δεν υποστηριζω κανεναν...ολοι ιδιοι ειναι...δεν σας λεω τι πιστευω...δεν ειπα αυτο,δεν ειπα το αλλο...ειμαι ενα μυστηριο'' κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Δεν το ειπες,αλλα με το να κατηγορεις και να βριζεις τους αλλους για συγκεκριμενα πραγματα,εννοεις εμεσα αλλα καθαρα, οτι εσυ εισαι το αντιθετο απο αυτα που κατηγορεις.
Στην πορεια ομως και χανωντας την ψυχραιμια σου,βγαινει ο πραγματικος σου εαυτος ''που θελει η Βασιλω να κρυφτει,αλλα η χαρα δεν την αφηνει''.

Εγω σου βαζω ταμπελες ;
Μονη σου μιλας για ''εκαθαρισεις...να εξαφανιστουν απο προσωπου γης...ΠΟΥΛΟ...'' κλπ ...''ευγενικα''.
Μονη σου ταμπελιαζεσαι.
Εκτος κι αν θες ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ...ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΙΣ..ΝΑ ΜΕΙΩΝΕΙΣ...ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ,αλλα ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ,ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΣΑ,ΑΝΟΙΧΤΟΜΥΑΛΗ κλπ !!
Ε δεν γινεται...
Διαλεξε.


Αν έχεις προβλημα επικοινωνίας, δεν φταίω εγώ. Δεν θεωρώ τον εαυτό μου τίποτα απ'τα παραπάνω.. Βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα. Εγώ απλά λέω την γνώμη μου




Πραγματι...στην Συγχρονη Ιστορια της Ελλαδος,αυτοι που ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΡΩΤΟΙ να σκοτωνουν μαζικα με πολιτικα κριτηρια,ηταν το ΕΑΜ - ΕΛΛΑΣ.
Μεκονσερβοκουτια και αλλαμεσα σκοτωσε χιλαδες Ελληνες επειδη ηταν Δεξιοι η επειδη ετσι τους...''βαφτισε''.


Μάλλον το έθεσα λάθος. Σημερινής Ελλάδας εννοώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από βιτ:
Εγω σου (τυχαιο κειμενο);
Εσυ απο το πρωτο σχεδον μυνημα με ΒΡΙΖΕΙΣ και με ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ.


Κόψτε συλλογιστική πορεία βιτμαν:

εγω? εσυ!
εγω? εσυ!
εγώ? εσύ!

Δηλαδή μια μέρα, θα κοπεί στο ξύρισμα, και θα γυρίσει στον καθρέφτη "Εγώ φταίω? Εσύ φταις!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Τὸ θέμα μὲ τὴ Χ.Α. εἶναι ἁπλό· ὅσο περισσότερο πνέουν μένεα πρὸς αὐτὴν οἱ πάσης φύσεως ἐθνομηδενιστές, τόσο περισσότερο θὰ κερδίζῃ «πόντους» σὲ ὅσους εἶναι πατριῶτες.

Δυστυχῶς ἡ ἑλληνικὴ κοινωνία τοῦ σήμερα εἶναι διχασμένη καὶ αὐτὸ δὲ θὰ ὁδηγήσῃ σὲ καλὸ δρόμο. Θὰ μπορούσαμε νὰ βρεθοῦμε κάπου στὴ μέση, ἀλλὰ δυστυχῶς τὸ κέντρο τείνει νὰ καταῤῥεύσῃ γιατὶ ἔχει ταυτισθεῖ πλήρως μὲ τὶς Βρυξέλλες. Τὸ πῶς θὰ ὁδηγηθοῦν τὰ πράγματα, μόνο ὁ χρόνος θὰ τὸ δείξῃ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Προσπαθησε να μεταφερεις και στον γραπτο λογο,αυτα που εννοεις,γιατι εχεις ενα μικρο προβλημαΤΑΡΑ διατυπωσης.

Εισαι Ελευθερη ε ;
Τα γνωστα : ''Εγω δεν ειμαι με κανεναν...δεν υποστηριζω κανεναν...ολοι ιδιοι ειναι...δεν σας λεω τι πιστευω...δεν ειπα αυτο,δεν ειπα το αλλο...ειμαι ενα μυστηριο'' κλπ

Όχι ήταν εμπνευσμένο απ'το "Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβούμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος" του Καζαντζάκη αλλά δεν περίμενα να το καταλάβεις. Ισχύει όμως αυτό που λες, κυρίως διότι δεν πιστεύω σε ιδεολογίες αλλά σε πρόσωπα γιατί στην θεωρία όλα είναι καλά, στην πράξη είναι το θέμα. Θα με αυτοπροσδιόριζα ως απολιτίκ (όχι με την πραγματική έννοια του όρου αλλά απ'την άποψη ότι δεν με νοιάζουν τα κόμματα) με μια τάση προς τον σοσιαλισμό (τον πραγματικό σοσιαλισμό), αν αυτό σε ευχαριστεί, αλλά είμαι πάντα ανοιχτή σε ιδέες και προτάσεις οπότε ας μην κολλάμε ταμπέλες (όπως το συνηθίζουν οι χ/αυγίτες) οκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Προτιμάτε ψευτοσοσιαλισμό και δημοκρατία?

εμμ για αυτό δεν παίρνετε μισθό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Η Χρυση Αυγη ...καταλυει την Δημοκρατια ;
Το ΚΚΕ και ο ΣΥΡΙΖΑ που δεν υπακουν σε πληθωρα Νομων του Κρατους κυρησωντας ''Ανυπακοη''...''Δεν πληρωνω'' κλπ,τι κανουν ;
Στηριζουν το πολιτευμα ;

Να σου θυμισω οτι η Ιδεολογια του ΚΚΕ ειναι η καταληψη της εξουσιας με τα οπλα...
Το 1944 - 49,με τα οπλα πηγαν να παρουν την εξουσια και οχι με εκλογες.
Ο ΣΥΡΙΖΑ υποστηριζει ολες της Τρομοκρατικες οργανωσεις που σκοτωνουν,βαζουν βομβες κλπ και που μονο Δημοκρατικα δεν δρουν.

δε χρειάζεται να υπενθυμίσεις τίποτα σε κανέναν καθώς βρίσκεσαι εκτός θέματος.
συζήτηση για το ΚΚΕ υπάρχει σε άλλο thread, άντε στο καλό.


Οι Αναρχικοι που καινε....καταστρεφουν...χτυπανε...εμποδιζουν ομολιες.εκδηλωσεις κλπ των ''αλλων'',τι ειναι ...δημοκρατες ;
ρε πας καλά; δε ντρέπεσαι λίγο να προπαγανδίζεις έτσι; ποιος στα λέει αυτά; το mega;
anyway, δε θα το συζητήσω εδώ, υπάρχει και για αυτό κάποιο άλλο thread.

Δεν εισαι δημοκρατισα..ΟΟΟΟχι...
Απλα την επικαλεισαι οταν σε βολευει.

εντοπίζεται για ακόμα μια φορά κάποια αδυναμία στην σύλληψη της έννοιας της δημοκρατίας.
για αυτό πριν χρησιμποιήσεις τη λέξη παρακαλείσαι να την ορίζεις γιατί από ό,τι φαίνεται δεν την αντιλαμβανόμαστε το ίδιο.

και όπως έχω ξαναπεί, δε μπορείς σε καμία περίπτωση να επικαλείσαι ΕΣΥ [φυσικά το θέμα δεν είναι προσωπικό καθώς αναφέρομαι και στους υπόλοιπους υποστηρικτές τέτοιων ... ιδεολογιών (?)] τη δημοκρατία για να υποστηρίξεις την ΧΑ και μάλιστα να κατηγορείς όλους τους υπόλοιπους πως τη χρησιμοποιούν με τον κακεντρεχή τρόπο που εσύ τη χρησιμοποιείς.

δεν μπορείς να ζητάς δημοκρατία ή δε ξέρω τι, ούτε καν ανεκτικότητα σε τέτοιες καταγελαστές και μισαλλόδοξες απόψεις, που προσωπικά δε θεωρώ καν απόψεις αλλά σκουπίδια. φυσικά και θα υπάρξει απομόνωση αυτών των ατόμων και προσπάθεια για εξάλειψη τέτοιων απόψεων από λογικά όντα, όσο παράλογο κι αν σου φαίνεται.

δε θα σχολιάσω καν το γεγονός ότι δε σας "κάνει" το ΚΚΕ και ο Σύριζα και για αυτό το λόγο διαλέγετε ΧΑ. είναι από τα πιο αξιολύπητα δήθεν επιχειρήματά σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μεκονσερβοκουτια και αλλαμεσα σκοτωσε χιλαδες Ελληνες επειδη ηταν Δεξιοι η επειδη ετσι τους...''βαφτισε''.
Γκουχ
Γερμανοτσολιάδες
Γκουχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Γκουχ
Γερμανοτσολιάδες
Γκουχ



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
γιατι δεν μιλας witttmann; για πες μας την άποψή σου για αυτό το θέμα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Engineer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Engineer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
https://www.patrisnews.com/nea-enime...-steirosi-kai-eythanasia-se-amea#.UWeeaLWSLkr


σου άρεσε wittmann; για την πάρτη σου μόνο το ανέβασα :redface:

Στο σίτε της χρ.αυ, πάντως, δεν μπόρεσα να το βρω (μου έκανε τόσο μεγάλη εντύπωση που έψαξα το πρωί). Γνωρίζει κάποιος αν όντως αποτελεί επίσημη θέση του κόμματος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Στο σίτε της χρ.αυ, πάντως, δεν μπόρεσα να το βρω (μου έκανε τόσο μεγάλη εντύπωση που έψαξα το πρωί). Γνωρίζει κάποιος αν όντως αποτελεί επίσημη θέση του κόμματος;

δεν το έχει στο σαιτ,αλλα από τι έχω ακούσει συμφωνούν με την άποψη της "αρίας φυλής" οπότε και με αυτο.....

*στο σαιτ δεν λεει ούτε για αυτοδικία,ούτε για ξύλο στους μεταναστες ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ επειδη ειναι μεταναστες,και όμως ισχύει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Engineer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Engineer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
δεν το έχει στο σαιτ,αλλα από τι έχω ακούσει συμφωνούν με την άποψη της "αρίας φυλής" οπότε και με αυτο.....

*στο σαιτ δεν λεει ούτε για αυτοδικία,ούτε για ξύλο στους μεταναστες ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ επειδη ειναι μεταναστες,και όμως ισχύει :)

Οκ. Απλώς το άρθρο(στο οποίο παραπέμπεις εσύ) είναι παραπλανητικό. Αναφέρει ότι το άρθρο (που παραπέμπει αυτός - "H Δημοκρατία καταδικάζει αθώα πλάσματα σε ισόβιο βασανισμό" ) είναι αναρτημένο επίσημα στην ιστοσελίδα τους. Και από ότι έψαξα, γράφουν σε πολλές ιστοσελίδες, ότι είναι επίσημη θέση της χρ.αυ.
Μάλλον όμως δεν είναι και ο καλύτερος τρόπος να προσπαθείς να "ξεμπροστιάσεις" κάποιον, με ανακρίβειες. Του δίνεις τροφή . Αυτό δεν το λέω τόσο για σένα, αλλά περισσότερο για την εφημερίδα που παραπέμπεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Ιδιώνυμο όποιο έγκλημα τελεί αλλοδαπός.

- Διαχωρισμός κατά τμήματα Ελλήνων και αλλοδαπών μαθητών σε πρωτοβάθμια και μέση εκπαίδευση, ώστε να μη μειώνεται το επίπεδο διδασκαλίας των Ελλήνων λόγω των γλωσσικών αδυναμιών των αλλοδαπών.

Τα χρήματα που θα εξοικονομηθούν από την ενέργεια αυτή να μοιραστούν στα νέα ελληνόπουλα.

Άμεση και αυστηρή προτεραιότητα στους Έλληνες ασθενείς, που έχουν πληρώσει πολύ ακριβά το δημόσιο σύστημα υγείας και καταλήγουν να περιμένουν σε ουρές πίσω από αλλοδαπούς.

https://www.xryshaygh.com/index.php/kinima

ωραία,αυτά αν προτιμάς

*και ενα βιντεακι που εχει παιξει λαιβ στον αντεννα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Engineer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Engineer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Ιδιώνυμο όποιο έγκλημα τελεί αλλοδαπός.

- Διαχωρισμός κατά τμήματα Ελλήνων και αλλοδαπών μαθητών σε πρωτοβάθμια και μέση εκπαίδευση, ώστε να μη μειώνεται το επίπεδο διδασκαλίας των Ελλήνων λόγω των γλωσσικών αδυναμιών των αλλοδαπών.

Τα χρήματα που θα εξοικονομηθούν από την ενέργεια αυτή να μοιραστούν στα νέα ελληνόπουλα.

Άμεση και αυστηρή προτεραιότητα στους Έλληνες ασθενείς, που έχουν πληρώσει πολύ ακριβά το δημόσιο σύστημα υγείας και καταλήγουν να περιμένουν σε ουρές πίσω από αλλοδαπούς.

https://www.xryshaygh.com/index.php/kinima

ωραία,αυτά αν προτιμάς

Ε ναι! Πολύ καλύτερα! Να υποθέσω τα πήρες c(l)opy-paste από την επίσημη σελίδα (δεν το τσέκαρα). Συγνώμη που σε έβαλα σε τέτοια διαδικασία! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Ε ναι! Πολύ καλύτερα! Να υποθέσω τα πήρες c(l)opy-paste από την επίσημη σελίδα (δεν το τσέκαρα). Συγνώμη που σε έβαλα σε τέτοια διαδικασία! :whistle:

δεν πειραζει :)
εννοειται ότι τα κανα κοπυ πειστ δεν προσθεσα τιποτα (μονο που υπογραμμισα κατι )
α!και δεν ειναι ενα κειμενο,είναι σκόρπιες προτάσεις(για αυτό άφησα μία σειρά κενό ανάμεσά τους ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top