Ψεύτικα νύχια

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,848 μηνύματα.
Αυτά τα τζελ που λέτε και τα ημιμόνιμα, πόσο υγιεινά είναι για τα νύχια; Έχω διαβάσει ότι πρέπει μια μέρα τη βδομάδα να μένει το νύχι χωρίς βερνίκι. Όταν βάζεις αυτό για 3 βδομάδες, το νύχι ποτέ δε μένει ανοιχτό να πάρει τον αέρα του...
Το led το φουρνακι έχουν γίνει έρευνες ότι μπορεί να προκαλέσει καρκίνο του δέρματος, βέβαια εντάξει αυτό πρέπει να φτάσεις σε πολύ άκρα θεωρώ.

Κατά τη γνώμη μου θέλει διάλειμμα, αν μια κοπέλα θέλει να κάνει συνέχεια τα νυχια της πρέπει τουλάχιστον 3-4 φορές το χρόνο να τα αφήνει
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
Ακόμα και για τις σλατίνες
IMG_20240131_171833.jpg
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Lol.

Είναι ωραίο μια κοπέλα να φτιάχνει τα νυχια της αν θέλει.

Εμένα δεν μου αρέσουν τα μεγάλα νύχια, τα θεωρώ ανθυγιεινά και μη λειτουργικά αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Ένα σχεδιακι ή ένα χρωματακι μας αλλάζει τη διάθεση που και που :)
Ο,τι θέλει ο καθένας και η καθεμία. Άλλο βέβαια το να φτιάχνουν τα νύχια από το να έχουν ψεύτικα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Όσοι σνομπάρετε τα νυχια κλαδιά, δεν ξέρετε τι χάνετε σε φετιχ. Newbies.
 

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Όσοι σνομπάρετε τα νυχια κλαδιά, δεν ξέρετε τι χάνετε σε φετιχ. Newbie
Uh oh
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Άλλο βέβαια το να φτιάχνουν τα νύχια από το να έχουν ψεύτικα.
Μακάρι να μακραιναν ρε συ. Και μένα με πονάει που πρέπει να φτάσω ως εκεί
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,848 μηνύματα.
Lol.


Ο,τι θέλει ο καθένας και η καθεμία. Άλλο βέβαια το να φτιάχνουν τα νύχια από το να έχουν ψεύτικα.
Α ναι εγώ προφανώς και δεν εννοούσα για ψεύτικο 😅

Εγώ δεν κάνω νύχια πια κιόλας λόγω δουλειάς, και τα μεγάλα με ανατριχιαζουν απίστευτα
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Μακάρι να μακραιναν ρε συ. Και μένα με πονάει που πρέπει να φτάσω ως εκεί
Δεν μπορώ και να σε παρεξηγήσω καθώς πέρασα αντίστοιχη φάση (ήμουν Emo στο λύκειο) και ξέρω τι θα πει να έχεις τρέλλα με ένα στυλ και να θες και την παραμικρή λεπτομέρεια.
 

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Δεν μπορώ και να σε παρεξηγήσω καθώς πέρασα αντίστοιχη φάση (ήμουν Emo στο λύκειο) και ξέρω τι θα πει να έχεις τρέλλα με ένα στυλ και να θες και την παραμικρή λεπτομέρεια.
Τελικά ποιος κέρδισε; Οι emo ή τα καγκούρια;
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,848 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Τελικά ποιος κέρδισε; Οι emo ή τα καγκούρια;
Την κόντρα emo, trendy, κάγκουρες δεν την πρόλαβα. Παιδάκι ήμουν όταν γίνονταν αυτά. Από όσο ξέρω όμως οι emo έτρωγαν πακετώματα από τους κάγκουρες τότε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Την κόντρα emo, trendy, κάγκουρες δεν την πρόλαβα. Παιδάκι ήμουν όταν γίνονταν αυτά. Από όσο ξέρω όμως οι emo έτρωγαν πακετώματα από τους κάγκουρες τότε.
Και οι δυο κατηγορίες για γέλια ειναι. Χίλιες φορές να καθεσαι σε μια γωνιά να ακους Ισλανδική doom metal και να εχεις νιχιλισμό. Να μη σε ενοχλει κανενας και να μην ενοχλεις κανέναν. Πάντα με τράβαγε αυτο το στυλ άγριου αλλά παρεξηγημένου ανθρώπου.

My mood for today, danke dir:

 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,288 μηνύματα.
Τα βρίσκω πάρα πολύ ανθυγιεινά.
Επίσης έχω ptsd απο μια τύπισσα που έτρωγε με αυτά τυρόπιτα και είχαν μπεί μέσα στα νύχια τυριά.

Ούτε να τα βλέπω
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,848 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top