Ψυχολόγοι Πάτρα

annaa24

Νεοφερμένος

Η annaa24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα! Ψάχνω κάποιον καλό ψυχολογο στην Πάτρα. Όποιος γνωρίζει ας μου στείλει η ας μου σχολιάσει σε αυτό μήνυμα ευχαριστώ!!!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Αν βρεις πες μου και εμένα
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,422 μηνύματα.
Κοίτα και στο doctor any time έχει και ψυχολόγους. Ελέγχεις βιογραφικό και αξιολογήσεις και αποφασίζεις. Ειδικούς ψυχικής υγείας είναι πιο δύσκολο να βρεις από στόμα σε στόμα ..
 

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίτα και στο doctor any time έχει και ψυχολόγους. Ελέγχεις βιογραφικό και αξιολογήσεις και αποφασίζεις. Ειδικούς ψυχικής υγείας είναι πιο δύσκολο να βρεις από στόμα σε στόμα ..
Έτοιμος ήμουν να το γράψω, αλλά με πρόλαβες :bleh:

Άμα πηγαίνετε στα τυφλά ή είστε τίποτα φτωχάλες (ή και τίποτα από τα δύο), κοιτάξτε και τα κέντρα ψυχικής υγείας, που προσφέρουν τις υπηρεσίες τους δωρεάν.
Έχω θετική εμπειρία από αυτά :)
 

annaa24

Νεοφερμένος

Η annaa24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κοίτα και στο doctor any time έχει και ψυχολόγους. Ελέγχεις βιογραφικό και αξιολογήσεις και αποφασίζεις. Ειδικούς ψυχικής υγείας είναι πιο δύσκολο να βρεις από στόμα σε στόμα ..

Έτοιμος ήμουν να το γράψω, αλλά με πρόλαβες :bleh:

Άμα πηγαίνετε στα τυφλά ή είστε τίποτα φτωχάλες (ή και τίποτα από τα δύο), κοιτάξτε και τα κέντρα ψυχικής υγείας, που προσφέρουν τις υπηρεσίες τους δωρεάν.
Έχω θετική εμπειρία από αυτά :)
Έχετε εμπειρία συγκεκριμένα απ της Πάτρας; γτ δεν είναι ίδια η κατάσταση σε όλα.
 

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχετε εμπειρία συγκεκριμένα απ της Πάτρας; γτ δεν είναι ίδια η κατάσταση σε όλα.
Όχι, δεν έχω εμπειρία από κάποιο κέντρο της Πάτρας.
Όμως, δεν χρειάζεται να τα αντιμετωπίζετε με φόβο.

Δοκιμάζετε και αν σας κάνει, προχωράτε.
Αν όχι, γεια σας :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top