ειδοποιησεις

Γωγω

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μπορειτε να μου πειτε πως δουλευουν οι ειδοποιήσεις??:hmm::hmm::hmm::hmm:

αλλες φορες μου ερχονται αλλες οχι:(:(:(:(

τι γινεται???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα σου έρθει για το πρώτο μήνυμα που θα γραφεί στο θέμα που παρακολουθείς, όχι και για τα επόμενα, εκτός αν είσαι online εκείνη τη στιγμή.
Επίσης, μήπως έχεις βάλει ημερήσια ή εβδομαδιαία ειδοποίηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γωγω

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
οχι εχω βαλει αμεση...
ναι το ξερω αυτο που μου λες, εννοειται οτι θα μου στειλει μονο για το πρωτο, και αυτο ειναι το καλυτερο, να μη με γεμιζει ειδοποιησεις..

αυτο ομως που μου εχει τυχει ειναι να απαντησω πχ σε ενα θεμα και μετα να μη μου ερθει καμια ειδοποιηση και εγω να νομιζω οτι δεν απαντησε κανεις, ενω στην πραγματικοτητα εχουν απαντησει πολλοι.
και αυτο μου συνεβει πανω απο μια φορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ τι να σου πω κι εμένα μου έχει συμβεί μερικές φορές και όχι μόνο στο MyCat αλλά σε πολλά άλλα fora... Δεν έχω ιδέα τι μπορεί να φταίει... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γωγω

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
πχ τωρα που απαντησες για δευτερη φορα δε μου ηρθε ειδοποιηση, ουτε ημουν συνδεδεμενη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γωγω

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια, εχω προβλημα με τις ειδοποιησεις.. δε μου ερχονται...
μπορουμε να το δουμε λιγο....? καλα μονο σε μενα συμβαινει??
μαλιστα και σε θεμα που εχω ανοιξει εγω...παλι δε μου ηρθε ειδοποιηση ενω, υπηρχαν νεα μνμ και δεν ημουν συνδεδεμενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εμένα μου ερχονταν αλλά είναι μερικές ημέρες που δεν ερχονται καθόλου. Υπάρχει τρόποςνα μην ερχονται όπως και να εχει? Δεν μπαίνω συχνα στο mail μου κι ετσι συσσωρεύονται:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γωγω

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
αν δε θες να σου ερχονται ειδοποιησεις, αυτο αλλαζει πολυ ευκολα
απλα πανε εργαλεια--->επεξεργασια επιλογων
και αλλαξε το...
το θεμα ειναι οτι ενω εγω τα εχω τσεκαρισμενα ολα οκ, συνεχιζουν να μη μου ερχονται παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Οκ θα το κανω. Παντως κι εμενα μου ερχονταν αλλα τωρα δεν ερχονται. Ευχαριστώ!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εγω εχω επιλεξει να μην παρακολουθω θεματα, γιατι πιο συχνα μπαινω στο mycat, παρα τσεκαρω τα mail μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γωγω

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εχω σοβαρο προβλημα με τις ειδοποιησεις...
παλαιοτερα δε μου ερχοντουσαν μονο απο καποια θεματα
και σημερα προς μεγαλη μου εκπληξη, δε μου ειχε ερθει τοσο καιρο ειδοποιηση τη στιγμη που ειχα και προσωπικο μηνυμα (πμ) αλλα και νεα απαντηση σε θεμα που εγω ειχα ξεκινησει..!!

δειτε το λιγο ρε παιδια, δε μπορει να συμβαινει μονο σε μενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top