07/03/2021 - Επεισόδια στη Νέα Σμύρνη - αστυνομική βία

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.
Το ΕΣΥ όπως και γενικότερα η δημόσια Υγεία ήταν πάντα παραμελημένα. Δεν περιμέναμε τίποτα καλύτερο από καμία κυβέρνηση που πέρασε τα τελευταία χρόνια. Ωστόσο ο σύλλογος Ελλήνων Εφοπλιστών συγκέντρωσε ποσό ύψους 13 εκατομμυρίων ευρώ και το δώρισαν για την ενίσχυση του ΕΣΥ ο ΣΕΒ ( Σύνδεσμος Επιχειρήσεων κι Βιομηχανιών ) έδωσε 23 εκατομμύρια ευρώ στο ΕΣΥ και ο σύλλογος ασφαλιστικών εταιρειών Ελλάδας 150.000 ευρώ, οικονομική στήριξη λοιπόν έδωσαν οι " κακοί πλούσιοι ".

Αν αφήσουμε το γεγονός στην ακρη ότι όλοι οι κρατικοί θεσμοί εκλιπαρούν σαν ζητιάνοι χρήματα από ιδιώτες, ενώ το κρατοσ Ειναι απών, ειναι τραγικά κοντόφθαλμο να παραβλέπουμε τις πραγματικές σκοπιμότητες από τέτοιες πρωτοβουλίες(ξέπλυμα μαύρου χρήματος κοκ).
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
Αν αφήσουμε το γεγονός στην ακρη ότι όλοι οι κρατικοί θεσμοί εκλιπαρούν σαν ζητιάνοι χρήματα από ιδιώτες, ενώ το κρατοσ Ειναι απών, ειναι τραγικά κοντόφθαλμο να παραβλέπουμε τις πραγματικές σκοπιμότητες από τέτοιες πρωτοβουλίες(ξέπλυμα μαύρου χρήματος κοκ).

Δεν διαφωνώ μαζί σου. Δουλειά του κράτους είναι να εξασφαλίζει δωρεάν δημόσια Υγεία και Παιδεία σε όλους τους πολίτες του ( θεμελιώδη ανθρώπινα δικαιώματα ) και σίγουρα πίσω από κάθε πράξη κρύβεται ένας σκοπός, ειδικά όταν μιλάμε για άτομα υψηλής ελίτ που δρουν μόνο με συμφέροντα. Ωστόσο δεν μπορούμε να παραβλέψουμε το τι θα γίνονταν αν δεν υπήρχαν και αυτές οι τεράστιες δωρεές. Όλα για ένα σκοπό γίνονται. Εκμεταλλευόμαστε τα κέρδη αυτού.

Υ.Γ. αν θες να μου απαντήσεις γιατί βγαίνουμε off topic μετέφερε το μήνυμα μου στο thread της πολιτικής.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Θεωρώ απαράδεκτο τον άγριο ξυλοδαρμό και την σεξουαλική παρενόχληση της 18 Χρονης στην ΓΑΔΑ και ελπίζω μετά την καταγγελία που υπέβαλλε οι υπαίτιοι να τιμωρηθούν ανάλογα.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Εδώ βλέπουμε μια κυνική παραδοχή της προτίμησης να εκβιαστεί η κοινωνία μέσω της πανδημίας για να περάσουν αντιδραστικά μέτρα. Με αυτό, η κυβέρνηση λαμβάνει πλήρως και αποκλειστικά την ευθύνη για τον επακόλουθο υγειονομικό κίνδυνο και τις οικονομικές του επιπτώσεις. Όχι ότι θέλαμε απόδειξη αλλά ιδού πόσο μετράει για αυτούς η ανθρώπινη ζωή αλλά και ειδικά η υγεία των αστυνομικών.
Η κυβερνηση παρουσιασε προγραμμα πριν εκλεγει που ειχε εξαγγελθει το ν+2, η πανεπιστημιακη αστυνομια, η καταργηση του ασυλου και η τροποποιηση στο συστημα εισαγωγης των Πανελληνιων. Ο λαος ψηφισε καλως ή κακως (κακως) ,αν και με μεγαλη αποχη αλλα επιτρεπτη απο τη συνταγματικη ταξη, το κομμα της Νεας Δημοκρατιας. Η κυβερνηση εχει λαβει εντολη να υλοποιησει το προγραμμα αυτο, το οποιο εμενα ειναι απο τα λιγα που με βρισκει συμφωνο. Οι εισακτεοι πρεπει να μειωθουν στους 35-40.000 αναλογα με τις εθνικες αναγκες. Επειδη ομως εχει ριζωθει βαθια η νοοτροπια οτι ολοι πρεπει να σπουδασουν και ολοι λιγουρεουνται 6 χρονια φοιτητικων προνομιων ειναι λογικο να υπαρξουν εντονες αντιδρασεις με τη μορφη καταληψεων πχ. Η αστυνομια ως φορεας εκτελεστικης εξουσιας οφειλει και νομιμοποειται με εντολη της κυβερνησης να διαλυσει δια της βιας τις παρανομες καταληψεις αν δεν πεισθουν με διαολογο οι καταληψιες οσο δικαια και αν θεωρουν τα αιτηματα τους. Η πανδημια και η απουσια απο τις σχολες ειναι η τελεια ευκαιρια και θα ηταν χαζος ο Κουλης αν δεν την εκμεταλλευοταν. Να περασει δηλαδη ενα μετρο που εσυ θεωρεις αντιδραστικο, εγω ορθολογικοτατο, με τις λιγοτερες δυνατες αντιδρασεις απο τους αντιφρονουντες. Ετσι δε θα χρεωθει και την οργη των φοιτητων που θα χανουν εξαμηνα ουτε θα προκυψουν περιστατικα μαζικων καταληψεων που θα συσπειρωσουν την αντιπολιτευση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θεωρώ απαράδεκτο τον άγριο ξυλοδαρμό και την σεξουαλική παρενόχληση της 18 Χρονης στην ΓΑΔΑ και ελπίζω μετά την καταγγελία που υπέβαλλε οι υπαίτιοι να τιμωρηθούν ανάλογα.
Εχεις κολλησει εσυ με τον αγριο ξυλοδαρμο και το βιασμο χωρις κανενα στοιχειο. Η κοπελιτσα βαρεσε εναν αστυνομικο, ορθως τις εφαγε τη πηγαν στη ΓΑΔΑ και εκει για να γλυτωσει απο τις κατηγοριες επαιξε το χαρτι του βιασμου που πουλαει σημερα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

η κυβέρνηση λαμβάνει πλήρως και αποκλειστικά την ευθύνη για τον επακόλουθο υγειονομικό κίνδυνο και τις οικονομικές του επιπτώσεις.
Σχετικα με αυτο η κυβερνηση νομιμοποειται να το κανει οποτε γουσταρει επειδη πολυ απλα ειναι κυβερνηση, οσοι κανετε κατηληψεις δε νομιμοποιειστει οποτε την ευθυνη την εχετε εσεις και καλο ειναι να μην προβαινετε σε μεταθεση της
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφού κι ο ίδιος παραδέχεσαι την αντιδραστικότητα για κάποιους, η συζήτηση θα έπρεπε να τελειώσει εδώ. Η πανδημία οφείλει να μεταθέσει τέτοιες διαδικασίες για υγειονομικούς λόγους. Ανεξαρτήτως του ποιος έχει δίκιο. Αυτό που κάνει η κυβέρνηση και παραδέχεσαι κι εσύ είναι ώμος και αντιδημοκρατικός εκβιασμός.
Η κοπελιτσα βαρεσε εναν αστυνομικο, ορθως τις εφαγε
Αν είναι δυνατόν, δε τις έφαγε ορθώς. Έπρεπε να γίνει απλά η προσαγωγή. Καθετί παραπάνω από οπλισμένους τύπους είναι χουλιγκανισμός, κατάχρηση εξουσίας και ρίχνει λάδι στη φωτιά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σχετικα με αυτο η κυβερνηση νομιμοποειται να το κανει οποτε γουσταρει επειδη πολυ απλα ειναι κυβερνηση
Εντελώς εσφαλμένη ανάγνωση του δημοκρατικού κράτους δικαίου. Κυβέρνηση έχουμε, όχι δικτάτορες όπως πιθανώς φαντασιώνεστε. Και μια κυβέρνηση δεν κάνει ο,τι γουστάρει. Προπαντώς μια δημοκρατική κυβέρνηση. Αυτή λογοδοτεί.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Εντελώς εσφαλμένη ανάγνωση του δημοκρατικού κράτους δικαίου. Κυβέρνηση έχουμε, όχι δικτάτορες όπως πιθανώς φαντασιώνεστε. Και μια κυβέρνηση δεν κάνει ο,τι γουστάρει. Προπαντώς μια δημοκρατική κυβέρνηση. Αυτή λογοδοτεί.
Δεν νομιμοποειται να κανει οτι γουσταρει προφανως. Δεν εχει νομιμοποιηση να καταργησει τα ανθρωπινα δικαιωματα μειονοτητων αλλα μια χαρα νομιμοποιηση εχει να στελνει τα ΥΑΤ να διαλυουν καταληψεις και να νομοθετει για ν+2 επειδη αυτα δεν ειναι ανθρωπινα δικαιωματα, ουτε αντισυνταγματικες διαταξεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν είναι δυνατόν, δε τις έφαγε ορθώς. Έπρεπε να γίνει απλά η προσαγωγή. Καθετί παραπάνω από οπλισμένους τύπους είναι χουλιγκανισμός, κατάχρηση εξουσίας και ρίχνει λάδι στη φωτιά.
Αν χτυπας πανω στην ενταση θα φας. Αν εβγαζαν γκλοπ και τη σαπιζαν τοτε θα ηταν καταχρηση εξουσιας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αφού κι ο ίδιος παραδέχεσαι την αντιδραστικότητα για κάποιους, η συζήτηση θα έπρεπε να τελειώσει εδώ. Η πανδημία οφείλει να μεταθέσει τέτοιες διαδικασίες για υγειονομικούς λόγους. Ανεξαρτήτως του ποιος έχει δίκιο. Αυτό που κάνει η κυβέρνηση και παραδέχεσαι κι εσύ είναι ώμος και αντιδημοκρατικός εκβιασμός.
Παντα κατι θα ειναι αντιδραστικο για καποιους. Δε γινεται να το αναβαλουμε συνεχεια
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν νομιμοποειται να κανει οτι γουσταρει προφανως.
A. Καλωσήρθατε, έρχεστε ειρηνικά; :P
Δεν εχει νομιμοποιηση να καταργησει τα ανθρωπινα δικαιωματα μειονοτητων αλλα μια χαρα νομιμοποιηση εχει να στελνει τα ΥΑΤ να διαλυουν καταληψεις και να νομοθετει για ν+2 επειδη αυτα δεν ειναι ανθρωπινα δικαιωματα, ουτε αντισυνταγματικες διαταξεις
Μη χάνεις το θέμα, το θέμα είναι η ευθύνη για τον υγειονομικό κίνδυνο. Συνεπώς ναι μπορεί αν θέλει να νομοθετήσει η κυβέρνηση αλλά αναλαμβάνει ακέραια αυτή την ευθύνη. Αυτό λέω. Δε κάνεις ό,τι γουστάρεις εν μέσω πανδημίας. Τώρα τα περί δικαιωμάτων είναι άκυρα επί του θέματος, δε σε πιάνω.
Αν χτυπας πανω στην ενταση θα φας.
Η αστυνομία πληρώνεται ακριβώς για να μη γίνεται αυτό. Τουλάχιστον στις δημοκρατίες.

Παντα κατι θα ειναι αντιδραστικο για καποιους. Δε γινεται να το αναβαλουμε συνεχεια
Γιατί, πόσες φορές αναβλήθηκε; Μηδέν φορές :P . Λέμε απλά να πάει για μετά την πανδημία. Δε λέμε και τίποτα φοβερό.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Μη χάνεις το θέμα, το θέμα είναι η ευθύνη για τον υγειονομικό κίνδυνο. Συνεπώς ναι μπορεί αν θέλει να νομοθετήσει η κυβέρνηση αλλά αναλαμβάνει ακέραια αυτή την ευθύνη. Αυτό λέω. Δε κάνεις ό,τι γουστάρεις εν μέσω πανδημίας. Τώρα τα περί δικαιωμάτων είναι άκυρα επί του θέματος, δε σε πιάνω.
Ας παρει την ευθυνη για της καταληψης αλλα οχι ακεραια. Να μοιραστει με τους καταληψιες την ευθυνη. Και αυτος που προβαινει στη πραξη του αναλογει μεριδιο. Εμενα προσωπικα δε μου φαινεται ανηθικο να περασει το συγκεκριμενο μετρο, το οποιο εχει προεξαγγελθει προ διετιας κιολας. Ειναι δε παγια τακτικη να νομοθετεις οταν ξερεις οτι θα εχεις σημαντικα λιγοτερη αντισταση
Η αστυνομία πληρώνεται ακριβώς για να μη γίνεται αυτό. Τουλάχιστον στις δημοκρατίες.
Η αστυνομια πληρωνεται για τη διατηρηση της ταξης και την επιβολη της θελησεως της εκτελεστικης εξουσιας.
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμενα προσωπικα δε μου φαινεται ανηθικο να περασει το συγκεκριμενο μετρο, το οποιο εχει προεξαγγελθει προ διετιας κιολας.

Ειναι δε παγια τακτικη να νομοθετεις οταν ξερεις οτι θα εχεις σημαντικα λιγοτερη αντισταση
Δε ξέρω σε ποια τακτική αναφέρεσαι αλλά εν προκειμένω έχουμε εκβιασμό μέσω υγειονομικού κινδύνου.
Αυτό έχει ιδιαίτερο βάρος διότι "μεταδίδεται".
Η αστυνομια πληρωνεται για τη διατηρηση της ταξης και την επιβολη της θελησεως της εκτελιστικης εξουσιας.
Ουάου.. πού το διάβασες αυτό; απαπα εννοείται πως όχι, ποια θέληση της εκτελεστικής;
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Ουάου.. πού το διάβασες αυτό; απαπα εννοείται πως όχι, ποια θέληση της εκτελεστικής;
Τυπικα εχει ως αποστολη μονο τη διασφαλιση της δημοσιας ειρηνης. Ουσιαστικα χρησιμοποειται απο καθε κυβερνηση δημοκρατικη ή μη οχι μονο για τη διασφαλιση αυτα, αλλα και για να επιβαλλει τις κυβερνητικες αποφασεις. Επισης δε ξερω γιατι τονιζεις το προσωπικα αλλα κατα βαση η ηθικη ειναι προσωπικη και σχετικοκρατικη
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όντως έτσι χρησιμοποιείται.

Χαίρομαι διότι σε μια σειρά τελευταίων μηνυμάτων ο @phillip434 ξεσκεπάζει τον αντιδημοκρατικό και παράνομο τρόπο με τον οποίο κινείται, εκτελεί και νομοθετεί η άρχουσα πολιτική τάξη της χώρας διαχρονικά.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Όντως έτσι χρησιμοποιείται.

Χαίρομαι διότι σε μια σειρά τελευταίων μηνυμάτων ο @phillip434 ξεσκεπάζει τον αντιδημοκρατικό και παράνομο τρόπο με τον οποίο κινείται, εκτελεί και νομοθετεί η άρχουσα πολιτική τάξη της χώρας.
Μα στις διχασμενες και ανομοιογενες πολιτικα χωρες σα τη δικη μας δε λειτουργει η δημοκρατια και ως εκ τουτου ειναι αναγκαια η επιβολη. Οχι παντα βεβαια μερικες φορες υπαρχει συγκλιση ή εστω συμβιβασμος μεσω διαλογου αλλα η πολωση ειναι μεγαλη
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εντάξει, εμένα αυτή η διαπίστωση μου αρκεί. Αντί να κάνουμε όλη αυτή τη συζήτηση θα μπορούσες εξαρχής να πεις ότι προτιμάς την επιβολή από τη δημοκρατία. Και θα τελειώναμε εδώ. Εγώ είμαι με τη δημοκρατία.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Εντάξει, εμένα αυτή η διαπίστωση μου αρκεί. Αντί να κάνουμε όλη αυτή τη συζήτηση θα μπορούσες εξαρχής να πεις ότι προτιμάς την επιβολή από τη δημοκρατία. Και θα τελειώναμε εδώ.
Γιατι να τελειωναμε εδω επειδη απλα εξεθεσα μια προσωπικη αποψη; Ο διαλογος ειναι ωφελιμος και σε αρκετες περιπτωσεις αποτελεσματικο,ς σε αλλες παλι οχι και στη προκειμενη ο διαλογος δε βοηθαει. Ειναι αναγκαια η επιβολη
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
................. Ένα ένα τα fakes να φεύγουν απ' τη μέση.
Μεγαλύτερο fakes απο την ενασχόληση μας με τα θέματα που κυβέρνηση και αντιπολίτευση μας δημιούργησαν και εμείς τσιμπήσαμε σαν χάνοι, δεν υπάρχει.
Εφόσον κρίνει έτσι, μπορεί ο αστυνομικός να την προσαγάγει βέβαια.
Απο τη μια η κυβέρνηση που δίνει εντολές, στην μέση βλέπουμε τον αστυνομικό και απο την άλλη η αντιπολίτευση που ωθεί κάτι κορίτσια σαν την κυρία κλωτσού που συζητάμε τώρα.
Εμείς, οι χάνοι που τσιμπάμε το τυράκι. Δεν πειράζει, τσάμπα είναι.
Φάκα μεν, αλλά και κάτι δημοκρατίες που προβάλουμε εδώ...
Ο καθένας και απο μία Δημοκρατία.
Δεν ξέρω ποιος θα βρει και την Δημοκρατία του παραλόγου να μας πλασάρει.
Παίζει και αυτό.
Μέχρι εκεί όμως.
Αμ, δε!!!
Απο εκεί και πέρα είναι τα δικά μας πραγματικά προβλήματα.

Περι προβλημάτων, (ουσίας) ΟΥΔΕΙΣ λόγος.

Αμα πια!
Μόνο για το ποιος φταίει διαβάζω τόσες μέρες.

Ο ΚΑΝΕΝΑΣ! και πάμε παρακάτω.
Οχι κάτι άλλο, αλλά να δούμε και τι βλέπετε ποιο κάτω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εντάξει, εμένα αυτή η διαπίστωση μου αρκεί. Αντί να κάνουμε όλη αυτή τη συζήτηση θα μπορούσες εξαρχής να πεις ότι προτιμάς την επιβολή από τη δημοκρατία. Και θα τελειώναμε εδώ.

Εγώ είμαι με τη δημοκρατία.
Κλεάνθη ποια είναι η Δημοκρατία που εσύ προτείνεις;
Καθαρά πράγματα όμως και όχι προπαγανδιστικά υπέρ της μεγάλης δημοκοπικής (Δημοκρατικής ήθελα να πω και μου ξέφυγε).
 
Τελευταία επεξεργασία:

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
«Σε απόσταση 3 με 4 μέτρα από τον πεσμένο αστυνομικό είδα πεσμένο στο οδόστρωμα ένα πορτοφόλι μαύρου χρώματος και έσκυψα να το πάρω θεωρώντας ότι ανήκει είτε σε κάποιον από τους δράστες που επιτέθηκαν με σφοδρότητα στους αστυνομικούς είτε σε κάποιον αστυνομικό. «Στο οδόστρωμα σε απόσταση λίγων μέτρων από το πορτοφόλι και προς το οδό Πλαστήρα βρήκα και ένα διάφανο πλαστικό μπουκάλι το οποίο σύμφωνα με την ετικέτα του περιείχε βενζίνη. Άνοιξα το πορτοφόλι για να δω αν υπήρχε εντός του κάποια ταυτότητα… »Στις 9:50 το βράδυ και ενώ βρισκόμουν σε επιφυλακή έξω από το αστυνομικό τμήμα της Νέας Σμύρνης προσήλθε στο σημείο ένας νεαρός με τη μητέρα του λέγοντας μας ότι έχασε το πορτοφόλι του.»
Τρίτη: ΨΟΦΑ ΚΩΛΟΜΠΑΤΣΕ
Τετάρτη: Ναι, γεια σας. Ήρθα με τη μαμά μου να πάρω το πορτοφόλι μου, κύριε αστυφύλακα.



Δεν είμαι χούλιγκαν. Είμαι φοιτητής από τη Σπάρτη και έχω χάσει το πορτοφόλι μου ρε μαλάκες...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Μάξιμος Δε προτείνω τίποτα, ας εφαρμοστεί αυτή η κουτσή Δημοκρατία πρώτα που έχουμε και βλέπουμε. Γιατί φαίνεται πως ακόμα και αυτή είναι πολύ βαριά για κάποιους.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.
Λέμε για την δική μας αστυνομία, δείτε τι κάνουν στην Τσεχία.

 

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Λέμε για την δική μας αστυνομία, δείτε τι κάνουν στην Τσεχία.

Μήπως θέλεις να σου δείξω τι παίζει στην Κίνα..; :ok:
Βέβαια το ένα κακό δεν ξεπλένει το άλλο.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Εχεις κολλησει εσυ με τον αγριο ξυλοδαρμο και το βιασμο χωρις κανενα στοιχειο. Η κοπελιτσα βαρεσε εναν αστυνομικο, ορθως τις εφαγε τη πηγαν στη ΓΑΔΑ και εκει για να γλυτωσει απο τις κατηγοριες επαιξε το χαρτι του βιασμου που πουλαει σημερα.

Που προκύπτει πως βάρεσε αστυνομικό ; Υπάρχει βίντεο από την προσαγωγή της και δεν φαίνεται κάτι τέτοιο.

Επίσης δεν καταγγέλει βιασμό αλλά σεξουαλική παρενόχληση, πως της έπιασε τον κώλο ένας από τα ΜΑΤ και την απείλησαν με βιασμό αρκετοί παρευρισκόμενοι.

Ακόμα αναφέρει πως έφαγε μπουνιές στο πρόσωπο, έκανε εμετό με αίμα και έφαγε και άλλες μπουνιές.Ζήτησε επίσκεψη στον γιατρό και δεν της το επέτρεψαν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λέμε για την δική μας αστυνομία, δείτε τι κάνουν στην Τσεχία.


Αρκετά εκνευριστικό το βίντεο.Τα ίδια κάνουν και στην Ελλάδα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top