[2019] Eυχές για την νέα χρoνιά και αναμνήσεις από το 2018

Ήταν το 2018 καλή χρονιά για σας;
Multiple votes are allowed. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)
  • Ναι

    Ψήφοι: 12 50.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 5 20.8%
  • Έτσι κι έτσι

    Ψήφοι: 7 29.2%

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
To 2018 ηταν πολυ δυσκολη χρονια.....

Βεβαια εμαθα σ ενα χρονο οσα δεν εμαθα σε δυο.......

Μπορει να εχασα δυο φιλιες , μια σχεση και αρκετες μερες ομως
κερδισα ομως πολλη γνωση, ωριμοτητα και δυναμη


Δεν φανταζομουν καν οτι φετος θα περνουσα τοσα πολλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΦΕΤΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Εύχομαι το 2019 να ειναι σαν το 2018

Ο τζονι να τελειώσει με τα μαθήματα του φέτος
Η Narmstirm να κερδίσει τις 2 φιλίες που έχασε
Ο archaios19 να γράψει καλα στις πανελλαδικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Εύχομαι το 2019 να ειναι σαν το 2018

Ο τζονι να τελειώσει με τα μαθήματα του φέτος
Η Narmstirm να κερδίσει τις 2 φιλίες που έχασε
Ο archaios19 να γράψει καλα στις πανελλαδικές.
Και σε εσένα focko εύχομαι ολόψυχα κάθε ευτυχία και ικανοποίηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Εύχομαι σε ολους ο νεος χρονος να τους φέρει υγεία ,ευτυχία , επιτυχία και τυχη...
Να πετυχετε ο,τι επιθυμειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silver Queen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (StormBorn) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Παιδια ευχομαι χρονια πολλα και καλα Χριστούγεννα !


Merry Christmas <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δύσκολο πολύ το 2018 αλλά και χρόνος δάσκαλος. Έμαθα πολλά, άλλαξα πολλά, ωρίμασα αρκετά. Ελπίζω σε περισσότερα με τη νέα χρονιά.
Χρόνια πολλά σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PromitheasGatos

Νεοφερμένος

Ο PromitheasGatos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Το 2018 ήταν για μένα μια περίοδος χρόνου μέσα στην οποία έλαβα πολλά μαθήματα σε επίπεδο ανθρώπινων σχέσεων. Αυτά τα διδάγματα που αποκόμισα με έκαναν να αξιολογήσω καλύτερα τον εαυτό μου, τους φίλους μου, τους στόχους μου, την ζωή μου και πράγματα που νόμιζα πως γνώριζα και δεν ήταν έτσι. Είναι μια χρονιά θετικών αλλαγών σε προσωπικό κυρίως επίπεδο και σε επίπεδο κατεύθυνσης της ζωής μου που ελπίζω να με βοηθήσουν να χτίσω πολλά όμορφα πράγματα το 2019 σε επαγγελματικό, οικογενειακό, προσωπικό και σε επίπεδο σχέσεων. Ήδη έχω γνωριστεί με ένα υπέροχο άνθρωπο και ελπίζω να εξελιχτεί σε κάτι όμορφο το 2019 αυτό αφού και οι δύο αισθανόμαστε το ίδιο ο ένας για τον άλλον. Καλά Χριστούγεννα και καλή χρονιά σε όλους με αγάπη, ευτυχία και υγεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Εύχομαι ο Ρικ Πιτίνο, μαζί με πιθανές μεταγραφές, να ανατρέψει την κατάσταση στον Παναθηναϊκό και ο εξάστερος να μπει τουλάχιστον στα playoffs της Ευρωλίγκας (και) το 2019.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silver Queen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (StormBorn) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Προσωπικά, δε γνωρίζω τι θα ήθελα να ευχηθω για την καινούρια χρονια.



Πρωτη φορα ισως..





Μαλλον βρισκομαι σε αναζήτηση του εαυτου μου,, του τι πραγματικά θέλω και τι με ικανοποιεί. Μπαινοντας η νεα χρονια, μολις λιγες ημέρες μετά, γινοναι 24. Ξαφνικά νιωθω μεγάλη....




Μεγάλη για χαζομαρες πλέον...
Μεγαλη για υποχωρήσεις...
Μεγάλη για χαζα λαθη και προπαντων μεγαλη για να αναβάλλω συνεχώς την προσωπική μου ικανοποιηση..




Θέλω να ζήσω τη ζωη μου.... Δε θελω εξτριμ πραγματα, απλά και ομορφα....




Θαρρω, ειμαι πλεον στην κατάλληλη ηλικία, για να αρχισω να διαλεγω σιγα σιγα άνθρωπους και καταστασεις...




Somehow, νιωθω πιο ώριμη.. Πιο γυναίκα ...





Κατα τ άλλα, υγεια και πολλα πολλα λεφτά :P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Μόνο υγεία σε εμένα, την οικογένεια μου και σε όλο τον κόσμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Frohe Neus Jahr!
Πέτυχα το φλουρί 3 φορά που το πετυχαίνω!2012,2013,2019.
6 χρόνια είχα να νικήσω το φλουρί.
Καλή χρόνια σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Καλή χρονιά.

Απαράδεκτος ο Καμίνης. Έβαλε τον Χαραλαμπόμπουλο να του κάνει μια στημένη ερώτηση και από την ομιλία του φαίνεται προς θα βάλει υποψηφιότητα με το ΣΥΡΙΖΑ πιθανότατα για βουλευτικές εκλογές και ξέχασε να κάνει αντίστροφη μέτρηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλή χρονιά παιδιά, ευτυχισμένο το 2019 και με λιγότερους συριζαίους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!! Να έχουμε υγεία και αισιοδοξία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Καλή Χρονιά
με υγεία και τύχη. :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Καλή χρονιά σε όλους με υγεια!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Καλή χρονιά.

Απαράδεκτος ο Καμίνης. Έβαλε τον Χαραλαμπόμπουλο να του κάνει μια στημένη ερώτηση και από την ομιλία του φαίνεται προς θα βάλει υποψηφιότητα με το ΣΥΡΙΖΑ πιθανότατα για βουλευτικές εκλογές και ξέχασε να κάνει αντίστροφη μέτρηση...


Ο Καμίνης χρόνια τώρα καίει την αντίστροφη μέτρηση.
Έτυχε οι δικοί μου να κάνουν zapping εκείνη την ώρα και πετύχαμε το εορταστικότατο ΡΙΚ. Με αυτό αλλάξαμε το χρόνο και ασε τον Καμινη ακόμη να μετράει αντίστροφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
υγεια, ευτυχια, να εχετε και να κανετε οτι επιθυμειτε και κυριως ανθρωπους που αγαπατε διπλα σας και last but not least υπομονη γαιδαρου σε ολους εμας τους βαριομοιρους που καθονται στα οικογενειακα τραπεζια αμιλητοι περιμενοντας τον κατακλισμο αβολων ερωτησεων απο συγγενεις που θελουν να σου υπενθυμισουν το ποσο αχρηστο ειναι το κουφαρι σου

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
υπομονη γαιδαρου σε ολους εμας τους βαριομοιρους που καθονται στα οικογενειακα τραπεζια αμιλητοι περιμενοντας τον κατακλισμο αβολων ερωτησεων απο συγγενεις που θελουν να σου υπενθυμισουν το ποσο αχρηστο ειναι το κουφαρι σου
Μακριά από συγγενείς που φέρονται έτσι!!! :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top