25η Μαρτίου 2012: Μια ελεύθερη πολιορκημένη παρέλαση

bot

Νεοφερμένος

Ο bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Η ... δική σου λογική το "λέει" , επομένως μάλλον η δική σειρά έρχεται.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η δική μου σειρά έχει έρθει προ-πολλού αφού υπάρχω στο στέκι από το 2006.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bot

Νεοφερμένος

Ο bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλά, αυτό είναι ζωτικής σημασίας για σένα, είναι προφανές, όμως δεν αναφερόμουν εκεί! Τον συλλογισμό σου ακολούθησα απλώς....
Αχ αυτό το αυτομαστίγωμα δε λέει να πάρει τέλος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Λυπάμαι που θα στο πω αλλά μάλλον δεν κατάλαβες τον συλλογισμό μου. :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bot

Νεοφερμένος

Ο bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
O σύμβουλος τηλεόρασης και μάλιστα κρατικής, αμειβόμενος όσο 7....προλετάριοι, που ζητάει συγγνώμη επειδή δεν...λειτούργησε η εμπειρία του στην τηλεόραση, αφού πρώτα έδωσε ρεσιτάλ μ@λ@κί@ς, μας κάνει μαθήματα περί θεμάτων ...τάξης, πατριωτισμού και δημοκρατίας???

Μάλλον εσύ δεν έχεις καταλάβει ακόμη ΤΙ ποστάρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είναι αδύνατον να κρίνεις την άποψη χωρίς να κρίνεις το πρόσωπο ε; Μη στεναχωριέσαι. Είναι αναμενόμενο από έναν 10χρονο, θα μεγαλώσεις. :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bot

Νεοφερμένος

Ο bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγώ? Mόνη της κρίθηκε, επικρίθηκε, κατακρίθηκε και γελοιοποιήθηκε δημόσια η νεκροκεφαλή, με τον πλέον εξευτελιστικό τρόπο. Θαυμάσατε το ποιόν του ουρακοτ....ανδρός, που έχει άποψη διαμορφωμένη ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ την είχει διαμορφώσει έτσι, στην εκπομπή του άλλου μανδαρίνου-skeleton man της δημοσιογραφίας (που φύλαγε όμως τον κώλο του) για μια ασήμαντη περίπτωση επιπέδου υπόγειο -4 ??

Αυτός ο ίδιος αποψιο@ρχίδ@ς θα καταθέσει λοιπόν την...επόμενη άποψη του, για ένα θέμα τόσο σοβαρό όσο η ΠΕΡΙΦΡΟΥΡΗΣΗ της εθνικής εκδήλωσης, όταν μάλιστα ήταν γνωστό τι ετοιμάζανε οι χαπάκηδες, διαμορφώνοντας την ΕΤΣΙ που να μοιάζει η διαφύλαξη της ομαλής διεξαγωγής με στρατιωτικό...νόμο?
Σε ποιούς αλήθεια απευθύνεσθε κυρία Φεγγάρω, αναπαράγοντας τον....Αντώναρο, συγγνώμη τις προβοκατόρικες ΑΠΟΨΕΙΣ του Αντώναρου ήθελα να πω....

Τώρα, το που είναι συν τοις άλλοις και σκ@τόφ@τσ@ (μεταφορικά, κυριολεκτικά & αποδεδειγμένα) γουστάρω να το υπογραμμίσω, δικαίωμα μου είναι, ποιός θα μου το απαγορέψει, το διεθνές δίκαιο της υπεράσπισης των απανταχού βρωμιάρηδων που παριστάνουν τους Μεσσίες βγάζοντας πύρινους λόγους, προσπαθούν να προωθήσουν fresh ...ideas ενώ τα χνώτα τους ζέχνουν σαπίλα?

Δυστυχώς (για σένα) όμως, όταν χρησιμοποιεί κάποιος δεκανίκια στήριξης των διακαών πόθων του προσέχει τι επιλέγει, αν έχουν φτιαχτεί από υλικό που ξυλεύτηκε από ...κουφάλες (δένδρων), μοιραία θα σκεφούν (οι κακεντρεχείς) "για δες από ΠΟΥ εμπνέεται"....
Θα μου πεις, Ο Αντώνης, ο Αντώναρος και ο Λαλάκης είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην πιάτσα (της μαϊμουδούπολης) Ε δεν ευθύνομαι εγώ γι αυτό.
Να τους ακούς, να τους χρησιμοποιείς και να τους χαίρεσαι εσύ!
Σου έχω και μια (σχετική) ερώτηση, μιας και δεν το βάζεις εύκολα κάτω, και κρίνεις.....απόψεις αποστειρωμένες από την...προσωπικότητα του έχοντος και
κατέχοντος την ....άποψη.

Ή μάλλον καλύτερα να μη στην υποβάλλω, αρκετά σε στεναχώρησα σήμερα, μας διαβάζουν και οι θαυμαστές σου, 6 συναπτά χρόνια είναι αυτά που υπάρχεις στο στέκι, όπως μας πληροφόρησες, λογικό είναι να έχεις πάρει πολλούς με το μέρος σου, αν τα είχες διαθέσει όμως στη βουλή θα είχες πάρει...σύνταξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν βαρέθηκες ακόμη; :worry: Μπορείς να πας να παίξεις δίπλα που παίζουν σήμερα τα παιδάκια. :P
Να σου απαντήσω σε ποιους απευθύνομαι όταν αναπαράγω ό,τι μου κινεί το ενδιαφέρον: Σε ανθρώπους με κριτική και διαλεκτική ικανότητα, κάτι που απ' ό,τι φαίνεται δεν διαθέτεις.
Θαυμαστές δεν έχω κι αν είχα, φρόντισα να τους αποκαρδιώσω αρκετά ώστε να είμαι ελεύθερη να γράφω ό,τι μ' αρέσει. :D
Μην συγχύζεσαι όμως γιατί είσαι και σε ηλικία επικίνδυνη για έμφραγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Παρέλασαν φέτος και αρκούδες, για να είναι το τσίρκο κομπλέ!



ΥΓ όχι δεν μπέρδεψα τις επετείους, δεν έχουν καμία σημασία άλλωστε για τους σημερινούς τσιρκολάνους που τις κατάντησαν σαν τα μούτρα τους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top