7th Heaven VS Everwood

Ποια τηλεοπτική σειρά προτιμάτε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Επειδή είμαι έξαλλος με αυτό εδώ θέλω την γνώμη σας...

Τι είναι καλύτερο; Το 7th heaven ή το Everwood;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Το Everwood γιατί δεν τα μπορώ τα του στιλ "αυξάνεσθε και πληθύνεσθε".... Πόσα ακόμα παιδιά θα κάνει εκείνη η γυναίκα? :rofl:

Αν και τα δύο είναι βαρετά, το 7th Heaven καταφέρνει να μου τη δίνει κιόλας... τσκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
καλά, ο έβδομος ουρανός έχει καταντήσει σαπουνόπερα πλέον :S. τις πρώτες σαιζόν το παρακολουθούσα πάντως :redface:. everwood δαγκωτό ψηφίζω, είναι πιο κοντά στον ψυχισμό μου εξάλλου :).

ψ. μανώλη, τώρα που πήρες νέο πισί, δε μου πασάρεις τον πρώην "σκληρό" σου; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Kαι τα 2 αίσχος είναι.

Δείτε καλύτερα κάνα dvd...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Διάβαζα τα συνημμένα και φρίκαρα:confused:
'Ολη αυτή η διαμαρτυρία και το μένος για την διακοπή μιας τηλεοπτικής σειράς;:confused:
Πραγματικά αυτοί οι άνθρωποι δεν έχουν με τι να ασχοληθούν, μακάρι να έδειχναν την ίδια μαχητικότητα διεκδικόντας σοβαρότερα πράγματα.
Οκ. καταλαβαίνω πως είναι λυπηρό να τελειώνει άδοξα μια σειρά που αγαπάς αλλά τις μάχες μας στην ζωή πρέπει να τις δίνουμε για άλλες αξίες....τι να πω...αμερικανάκια εκεί τους παραπλανούν με την τηλεόραση, εδώ μας παραπλανούν με το ποδόσφαιρο και τα καράβια καίγονται.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Διάβαζα τα συνημμένα και φρίκαρα:confused:
'Ολη αυτή η διαμαρτυρία και το μένος για την διακοπή μιας τηλεοπτικής σειράς;:confused:
Πραγματικά αυτοί οι άνθρωποι δεν έχουν με τι να ασχοληθούν, μακάρι να έδειχναν την ίδια μαχητικότητα διεκδικόντας σοβαρότερα πράγματα.
Οκ. καταλαβαίνω πως είναι λυπηρό να τελειώνει άδοξα μια σειρά που αγαπάς αλλά τις μάχες μας στην ζωή πρέπει να τις δίνουμε για άλλες αξίες....τι να πω...αμερικανάκια εκεί τους παραπλανούν με την τηλεόραση, εδώ μας παραπλανούν με το ποδόσφαιρο και τα καράβια καίγονται.:(

+1 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Οκ. καταλαβαίνω πως είναι λυπηρό να τελειώνει άδοξα μια σειρά που αγαπάς αλλά τις μάχες μας στην ζωή πρέπει να τις δίνουμε για άλλες αξίες
Φυσικα και ειναι λυπηρο!!!!
Ξερεις τι θα παθω αν μου κοψουν ξαφνικα το ghost whisperer και δεν θα βλεπω την Jenifer Love Hewitt;;;:( :'( :inlove: :inlove:

....τι να πω...αμερικανάκια εκεί τους παραπλανούν με την τηλεόραση, εδώ μας παραπλανούν με το ποδόσφαιρο και τα καράβια καίγονται.:(
Μην ξεχνας την Ευρωβιζιόν σε παρακαλω!:P

Τωρα για να μην πολυχαλασω το θεμα του emu να πω οτι το 7heaven ποτε μα ποτε δεν το συμπαθησα...
Το αλλο δεν το εχω ακουστα...ειλικρινα!:redface:
Δηλαδη τωρα (τα λινκ δεν τα διαβασα,αφηστε με ρε βαριεμαι)... αυτα τα δυο θα συγχωνευτουν σε μια εκπομπη;;
Πως θα γινει αυτο;500 πρωταγωνιστες θα εχει;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πιο πολύ έχω δει 7th Heaven,γι'αυτό και το ψηφίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
kleftra συμφωνώ με αυτά που λες... Ελπίζω να μην φαίνομαι κι εγώ τέτοιος τύπος :redface: (το τι δακρυγόνο έχω φάει το τελευταίο δίμηνο για μια καλύτερη παιδεία και μια καλύτερη ζωή δεν το συζητάω :P).

Απλά το everwood είναι αγαπημένη μου σειρά και νευρίασα όταν άκουσα ότι το κόβουν για χάρη του 7th heaven.

Μάριε, το κανάλι που έδειχνε το Everwood (WB) συγχωνεύτηκε με ένα άλλο και έτσι κάποιες σειρές προκρίθηκαν και κάποιες όχι.

"The WB's contribution, as expected, will include "7th Heaven," "Gilmore Girls," "Smallville" and "Beauty and the Geek" as well as the recently renewed "Supernatural" and "One Tree Hill."

Among those not making the cut: "The Bedford Diaries," "Blue Collar TV," "Everwood," "Living With Fran," "Modern Men," "Pepper Dennis," "Reba," "Related," "Survival of the Richest" and "Twins.""

Σχετικά με το everwood: https://en.wikipedia.org/wiki/Everwood
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Από το everwood έχω δει ελάχιστα επεισόδια και δεν ήταν κακό.
Επειδή έχω δει αρκετά περισσότερα απο τo 7th heaven, μόνο και μόνο επειδή είναι πριν τα φιλαράκια και το καλύτερο σημείο του είναι όταν τελειώνει, μπορώ να πω ότι είναι από τις χειρότερες σειρές που ξέρω.
Ντάξει, απευθύνεται στο μέσο ρεπουμπλικάνο ψηφοφόρο.Είμαι σίγουρος ότι ούτε καν οι δημοκρατικοί αμερικανοί δε μπορούν να το δουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Είμαι σίγουρος ότι ούτε καν οι δημοκρατικοί αμερικανοί δε μπορούν να το δουν.
Τοτε γιατι καταργουν το αλλο και οχι αυτο?
Δεν τις ξερω τις σειρες, δεν εχει τυχει να τις παρακολουθεισω οποτε δεν μπορω να εχω και γνωμη αλλα μου κανει εντυπωση αυτο. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ξέρω γω, τι να πω...
Μάλλον βλέπουν πιο πολύ τηλεόραση οι ρεπουμπλικάνοι. :P
Ίσως να κάνω και λάθος αλλά παραπροβάλεται το τρίπτυχο πατρίς-θρησκεία-οικογένεια.Αλλά όπως και να το κάνουμε, το ότι δε μπορώ να τη δω εγώ δε σημαίνει κάτι.Προσωπική άποψη εκφράζω.Γενικά μπορεί να αρέσει η σεριά στην Αμερική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
everwood.

δοκιμάστε και gilmore girls.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αν και οπως ειπα δεν το εχω δει, ψηφισα να μεινει στον αερα.(το ειπα και σε μερικους ακομα.)
Για χαρη του emu!!!!:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Και γω ψήφισα.
Και με την ευκαιρία ψήφισα και για family guy και prison break (δεν έχω ακούσει κάτι ότι θα βγουν εκτός αέρα αλλά για κάθε ενδεχόμενο...:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
To family guy είχε περάσει μαρτυρικά χρόνια μέχρι να επιστρέψει φέτος με τον 4ο κύκλο άρα καλά έκανες :)

Thx Mario!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Το Everwood ασυζητητί:clapup: Τι άλλο αν και είχε πλάκα στην αρχή ήταν υπερβολικό και μου την έδινε στα νεύρα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
ΚΑι τα δύο μ αρεσουν και τα βλέπω καμια φορά!ισως ο εβδομος ουρανός λίγο περισσότερο.Πάντως ψηφισα και για το εβεγουντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

porosis

Νεοφερμένος

Ο porosis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Τοτε γιατι καταργουν το αλλο και οχι αυτο?
Δεν τις ξερω τις σειρες, δεν εχει τυχει να τις παρακολουθεισω οποτε δεν μπορω να εχω και γνωμη αλλα μου κανει εντυπωση αυτο. :confused:
https://www.parentstv.org/PTC/publications/reports/top10bestandworst/2004/main.asp
To Everwood ήταν το Worst Family TV Show για το 2003-2004:rofl::rofl::rofl:
WARNING το λινκ έχει spoilers από το Season 2 :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top