Aγορά Αυτοκινήτου

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.
Τοτε γιατι η κοπελα μου ειπε οτι τα δεχονται;Χμ...δεν μου αρεσει αυτο...εκτος αν δεν ηξερε.

ε, κάποιο τρόπο θα βρουν αυτοί ότι τα πήρανε σε δόσεις των 500. :cool2:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ρώτα κάνα λογιστή γνωστό, για καλό και για κακό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Φίλη πολύ το ψυρίζεις το θέμα νομίζω. Κάνεις κατάθεση τα χρήματα μέσω IBAN και τελειώνει το θέμα, ή πληρώνεις με την καρτούλα σου στο κατάστημα. POS έχουν υποχρεωτικά :)
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Φίλη πολύ το ψυρίζεις το θέμα νομίζω. Κάνεις κατάθεση τα χρήματα μέσω IBAN και τελειώνει το θέμα, ή πληρώνεις με την καρτούλα σου στο κατάστημα. POS έχουν υποχρεωτικά :)
Φιλε..τιποτα δεν ψιριζω..ρωταω..διοτι δεν εχω ξανααγορασει εγω αμαξι πριν,αν σε χαλαει αλλαξε θεμα. :D
Νταξ καμαρι μου; Ετσι μπραβο!
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
ίουυυυυυυυυυυυυ :xtipao:
Εντατσι.Οποτε αν ηθελα να σου προτεινω να παμε βολτα με αυτο δεν θα δεχτεις σωστα;Να μην το κανω δηλαδη ναι;




1637602147498.png
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Αν εχεις προσέξη φιλενάδα, ρωτάς πράγματα που κανείς δεν μπορεί να σού απαντήσει με σιγουριά. Λαμβάνεις απαντήσεις που μόνο στην αντιπροσωπεία μπορούν να σού πουν γιατί με αυτούς θα κάνεις συναλλαγή :P.

Στο 2021 ζούμε,POS έχουν υποχρεωτικά παντού. Στο POS μπορείς να καταθέσεις από 0.01 λεπτό μέχρι ποσά με πολλά πολλά 0 (και δεν αναφέρομαι σε 10.000 και 50.000, αλλά σε εκατομμύρια).
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Αν εχεις προσέξη φιλενάδα, ρωτάς πράγματα που κανείς δεν μπορεί να σού απαντήσει με σιγουριά. Λαμβάνεις απαντήσεις που μόνο στην αντιπροσωπεία μπορούν να σού πουν γιατί με αυτούς θα κάνεις συναλλαγή :P.

Στο 2021 ζούμε,POS έχουν υποχρεωτικά παντού. Στο POS μπορείς να καταθέσεις από 0.01 λεπτό μέχρι ποσά με πολλά πολλά 0 (και δεν αναφέρομαι σε 10.000 και 50.000, αλλά σε εκατομμύρια).
Ναι ρε φιλε αλλα εμενα μου αρεσει να ρωταω και εδω.Εσυ τι προμπλεμ εχεις;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Σε ευχαριστω μαναρακι μου.
Απλα σκεφτομαι τελικα να κανω μεταφορα σε λογαριασμο.Θα εχω και την αποδειξη της τραπεζας..καλυτερα.Απλα δεν ξερω πότε θα κανουμε τα συμφωνητικα,πριν το εμβασμα ή μετα;
Πρωτα κανεις τα χαρτια και μετα βαζεις την προκαταβολή!!
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Να...αυτα θελω να μαθω φιλε Viedo!
Επισης κατι που για ανεξηγητο λογο δεν ειχα σκεφτει ηταν το pos!
Ειδες λοιπον γιατι επρεπε να τα ρωτησω εδω; :ropalo:
 

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Το παραγγειλαμε..το παραγγειλαμε!:D
Εκανα σημερα τα συμφωνητικα,εδωσα και την προκαταβολη,ολα καλα...οποτε περιμενουμε!:D

Κερναω λοιπον γλυκακια..περαστε να παρετε!
1637858867714.png
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ασχημα τα νεα.Πηγα χτες στην αντιπροσωπεια της Toyota.Ολα καλα....κλεινεις τωρα και περιπου 10 μηνες αναμενεται να σου ερθει!
Ταβλας.:dizzy2:
Σε ολες τις μαρκες συμβαινει αυτο ή μονο στην Toyota;
Δυστυχως παντου ειναι. Εβλεπα για τεσλα 3 και αν το παραγγειλω τωρα θα το παρω σε 1 χρονο
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Νεο Honda Civic 2022 sedan.😁😁

dc45f5fde8a8130bf72dcd45daf05b91.jpg
vehicle-image-2HGFE2F59NH546293-02.jpg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
@akikos τι γνώμη έχεις για υβριδικά? Πες ότι έχεις ακούσει που θα ήταν χρήσιμο
Ανά πόσο θέλουν αλλαγή
Πόσο κοστίζει η αλλαγή
Θα άξιζε αμάξι που έχει κάνει είδη χιλιόμετρα (100.000 ας πούμε )
 

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

παραπονιόταν ο κόσμος πως το προηγούμενο που έσπασε ταμεία και ομολογουμένως ήταν πολύ όμορφο σχεδιαστικά ήταν πολύ aggressive, και ιδού τι εισπράξαμε. Ένα ουδέτερο πράμα που μοιάζει με αμερικάνικο περιπολικό βγαλμένο από ταινία των 90s. Μια μικρογραφία του accord. Ιδανικό για παππούδια που θέλουν να πηγαίνουν χαλαρό ταξιδάκι το ΣΚ με καρφωμένο το CVT στο eco mode.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
παραπονιόταν ο κόσμος πως το προηγούμενο που έσπασε ταμεία και ομολογουμένως ήταν πολύ όμορφο σχεδιαστικά ήταν πολύ aggressive, και ιδού τι εισπράξαμε. Ένα ουδέτερο πράμα που μοιάζει με αμερικάνικο περιπολικό βγαλμένο από ταινία των 90s. Μια μικρογραφία του accord. Ιδανικό για παππούδια που θέλουν να πηγαίνουν χαλαρό ταξιδάκι το ΣΚ με καρφωμένο το CVT στο eco mode.
Θα συμφωνήσω και εγω μαζι σου. Το προηγούμενο Civic sedan ηταν σκαλες πιο ομορφο και νεανικό στο ματι. Το Sedan αυτο δεν μου αρέσει καθως ειναι πολυ βαρετό. Το Hatchback αντιθετα το θεωρω πιο ομορφο!!😁😁
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
@akikos τι γνώμη έχεις για υβριδικά? Πες ότι έχεις ακούσει που θα ήταν χρήσιμο
Ανά πόσο θέλουν αλλαγή
Πόσο κοστίζει η αλλαγή
Θα άξιζε αμάξι που έχει κάνει είδη χιλιόμετρα (100.000 ας πούμε )
Τα μεταχειρισμένα είναι ολα ρίσκο. Μπορεί να αξιζει ή όχι ανάλογα σε τι περίπτωση θα πέσεις. Δεν υπάρχει fix.
@akikos τι γνώμη έχεις για υβριδικά? Πες ότι έχεις ακούσει που θα ήταν χρήσιμο
Ανά πόσο θέλουν αλλαγή
Πόσο κοστίζει η αλλαγή
Θα άξιζε αμάξι που έχει κάνει είδη χιλιόμετρα (100.000 ας πούμε )
plug-in υβριδικά ή υβριδικά τύπου toyota; Στα πρώτα είναι πολύ πιο ακριβές οι μπαταρίες τους.

Τα μεταχειρισμένα είναι ολα ρίσκο. Ανάλογα που θα πέσεις. Υπάρχουν αρκετά υβριδικά Prius Ελλάδα που είναι ακομα με τη μαμισια μπαταρια.

Τα πρώτα Prius που βγήκαν έχουν κόστος αλλαγής μπαταρίας 3000 ευρώ. Τα πιο καινουρια ακριβότερα.
Lexus που έχουμε στη στενότερη οικογένεια έχει κάνει 150000 χωρίς προβληματα και στην ευρύτερη άλλο ενα αγγίζει τα 200000 επίσης χωρίς προβληματα.

και μόνο η αίσθηση μεγίστης γραμμικης ροπής σε όλες τις στροφές αξιζει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Τα μεταχειρισμένα είναι ολα ρίσκο. Μπορεί να αξιζει ή όχι ανάλογα σε τι περίπτωση θα πέσεις. Δεν υπάρχει fix.

plug-in υβριδικά ή υβριδικά τύπου toyota; Στα πρώτα είναι πολύ πιο ακριβές οι μπαταρίες τους.

Τα μεταχειρισμένα είναι ολα ρίσκο. Ανάλογα που θα πέσεις. Υπάρχουν αρκετά υβριδικά Prius Ελλάδα που είναι ακομα με τη μαμισια μπαταρια.

Τα πρώτα Prius που βγήκαν έχουν κόστος αλλαγής μπαταρίας 3000 ευρώ. Τα πιο καινουρια ακριβότερα.
Lexus που έχουμε στη στενότερη οικογένεια έχει κάνει 150000 χωρίς προβληματα και στην ευρύτερη άλλο ενα αγγίζει τα 200000 επίσης χωρίς προβληματα.

και μόνο η αίσθηση μεγίστης γραμμικης ροπής σε όλες τις στροφές αξιζει.
Είχα βρει ένα Toyota prius με 100.000 περίπου .Μοντέλο δεν θυμάμαι κάπου εκεί στο 10 .Στα 6.5Κ

Απλά διάβασα στο ίντερνετ ότι η συντήρηση τους είναι πολύ πολύπλοκη.Και σκεφτόμουν θα άξιζε να πάρω μεταχειρισμένο υβριδικό ή να πάρω ένα βενζινοκίνητο

Εσύ τι θα έκανες ?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top