Aλλαγή ονόματος

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
γεια σε όλους σας! Θα ήθελα να αλλάξω το όνομα χρήστη που έχω αλλα δεν ξέρω τι πρέπει να κανω για να το αλλάηω.... μήπως ξέρει κανεις και μπορεί κανεις να με βοηθησει ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΠΜ στον Johny Cash και σε λιγες μερες θα σαι jet!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
δεν καταλαβα τι ενοεις.....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εννοω Προσωπικο Μήνυμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ωραια και ποιος ειναι ο Johny Cash;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
ωραια και ποιος ειναι ο Johny Cash;;;
Με απλά λόγια είναι ο διαχειριστής μαζί με μία άλλη κοπέλα και αν απευθυνθείς σε αυτόν μπορεί να σου άλλαξει το όνομα!
Είδες απάντησε κιόλας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ωραια σε βρηκα και μπορεις να μου πεις πως μπορω να αλλαξω το ονομα χρηστη ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Θα του στείλεις προσωπικό μήνυμα και θα του λες οτι επιθυμείς να αλλάξεις το νικ σου και θα του πεις και πως θέλεις να στο κάνει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
εχω την εντυπωση οτι πρεπει να του στειλεις πμ....και να του πεις οτι θες να αλλαξει το ονομα!







καταλαβες σιγουρα τι πρεπει να κανεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ναι καταλαβα ..... αλλα γιατι δεν μπορω να το αλλαξω απο μονη μου αυτο ειναι που αναρωτιεμαι .....

υπαρχει καποιος λογος..;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
μη ξεχασεις το παραβολο! (πλακα κανω). Στειλτου μηνυμα με το ονομα που θελεις να εχεις και θα στο αλλαξει σε λιγες βδομαδες errr μερες ηθελα να πω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
ναι καταλαβα ..... αλλα γιατι δεν μπορω να το αλλαξω απο μονη μου αυτο ειναι που αναρωτιεμαι ..... υπαρχει καποιος λογος..;;;

Γιατί τότε ο κάθε ένας θα άλλαζε όνομα δέκα φορές τη μέρα και δεν θα εβγαινε άκρη σε καμία συζήτηση. Αλλά καλου κακού δεν ρωτάς και τον Μόργκαν Φρήμαν; Φαίνεται σοφός άνθρωπος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
(...)
θες να σου πω τη γνωμη μου
ρωτα καποιον δικο σου οταν εχεις αποριες και μην τις εκθετεις εδω περα γιατι θα σε ζαλισουν
δεν εχεις φιλαρακια που ασχολουνται

Σημείωση Συντάκτη:

Όχι ακριβώς εδώ αλλά στο κατάλληλο θέμα (Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site) που έχουμε στο steki θα πρέπει να τις λέει και είναι πάντα καλοδεχούμενες.

Είμαστε εδώ για να βοηθάμε τους χρήστες τόσο τα πιο έμπειρα μέλη του στεκιού όσο και η ΟΔ.

Σεβαστά κι αγαπητά τα "φιλαράκια που ασχολούνται" αλλά κάποια πράγματα όπως και να το κάνουμε τα ξέρουν καλύτερα αυτοί που τα υλοποιούν κιόλας;)

Καλωσορίσατε και οι δύο!
Καλή, δημιουργική και (κυρίως!) διασκεδαστική περιήγηση στο e-steki!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να σημειώσω επίσης πως αλλαγή τέτοιου είδους επιτρέπεται μόνο μία φορά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top