AI περιεχόμενο στο YouTube με covers κομματιών

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Πάντως τον τελευταίο καιρό το YouTube έχει αρχίσει και γεμίζει AI περιεχόμενο. Πχ ανασταίνουμε φωνές τραγουδιστών ή γίνονται cover τραγουδιών με χρήση AI.
Δε ξέρω κατά πόσο αυτό θα αρέσει στους εν ζωή τραγουδιστές. Λέτε να αρχίσουν να κυνηγάνε αυτό το περιεχόμενο αν επεκταθεί πολύ;
 

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Δεν ξέρω, πάντως εμένα δε μου αρέσει πχ να ακούω Freddie Mercury να τραγουδάει Sia. Καταρχάς, είναι ψεύτικο, δεν έγινε ποτέ, είναι φτιαγμένο με την τεχνολογία, οπότε δε με συγκινεί ούτε μισή νότα για να καθίσω να το ακούσω. It's a hard pass for me.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,795 μηνύματα.
Δεν ξέρω, πάντως εμένα δε μου αρέσει πχ να ακούω Freddie Mercury να τραγουδάει Sia. Καταρχάς, είναι ψεύτικο, δεν έγινε ποτέ, είναι φτιαγμένο με την τεχνολογία, οπότε δε με συγκινεί ούτε μισή νότα για να καθίσω να το ακούσω. It's a hard pass for me.

Προσωπικά φτιάχνομαι να ακούω την ΑΙ έκδοση Μητσοτάκη να τραγουδάει Δυόμισι και εγώ περιμένω.

1706634105059.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top