Al Bundy ο θεός

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πολύ αστεία σειρά! :D
Αν δεν κάνω λάθος,σε μερικά επεισόδια δεν είχε παίξει και ο Matt leBlanc από τα φιλαράκια (Joey) ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Απ' οτι αντιλαμβανομαι πρεπει να ειμαι ο μοναδικος ανθρωπος που σιχαινεται την συγκεκριμενη σειρα.. :redface: :confused: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Απ' οτι αντιλαμβανομαι πρεπει να ειμαι ο μοναδικος ανθρωπος που σιχαινεται την συγκεκριμενη σειρα.. :redface: :confused: :hmm:
Μέχρι άλλου αντίστοιχου post!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SAMURAi

Νεοφερμένος

Ο SAMURAi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
xaxaxaxaxa Μετά τα φιλαράκια, ναι... η καλυτερη :P
Ο ΑΛ είναι ομως ο θεος.
και φίλε και γω την προηγούμενη βδομάδα εβλεπα επεισοδεια απο την 1η σεζόν.
πολυυυυ γέλιο.. απίστευτος! και γενικα ολοι τους εκει μέσα.

δεν το θυμάμαι ΑΚΡΙΒΩΣ αλλά περιπου τωρα μια σκηνή..
γυρνάει ο Αλ σπίτι και είναι κ οι γείτονες εκεί και τρεχει η γυναίκα του στην πορτα..
- Al u r back..our neighbours Steve & Marcy is here
AL BANDY : Yeah i know, i was driving around the block for 10 minutes waiting for them to leave...
:rofl::rofl::rofl::rofl:
ΘΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ θα ξεκινήσω σε λίγο 2η. Αργά αλλά σταθερά θα το σπουδάσω το αντικείμενο.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ξαναβλέπω Married With Children από την πρώτη χρονιά!
Σίγουρα η καλύτερη κωμική σειρά που έχει βγάλει η Αμερική.
Όσοι έχετε μεγαλώσει περιμένω τα σχόλια σας!

RESPECT demelene!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:
Η αγαπημενη μου απο τις αμερικανικες κωμικες σειρες με οικοφενειες...
Εχω "νοικιασει" και τα 45 γιγα τους σε σηριαλ και τα βλεπω.Καμια 265αρια επεισοδια περιπου.:D
Ο Αl Bundy απλως απιστευτος και η Αpplegate απλως ερωτας....:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
RESPECT demelene!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:
Η αγαπημενη μου απο τις αμερικανικες κωμικες σειρες με οικοφενειες...
Εχω "νοικιασει" και τα 45 γιγα τους σε σηριαλ και τα βλεπω.Καμια 265αρια επεισοδια περιπου.:D
Ο Αl Bundy απλως απιστευτος και η Αpplegate απλως ερωτας....:inlove:
Εγώ σκέφτομαι ότι θα έπρεπε να τα έχω όλα σε ένα σημειο και ένα πρόγραμμα που να διαλέγει ένα τυχαίο από αυτά και να το παίζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εμ, απο που τα κατεβαζετε τα επεισοδια; Αρχισα να κατεβαζω απο dc++, αλλα παιζουν μονο στον windows media player και μου φαινεται οτι σ'αυτο δεν παιζουν υποτιτλοι ε? Τα αγγλικα μου δεν σε τοσο καλο επιπεδο για να τα καταλαβαινω χωρις :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ελληνικοί υπότιτλοι δεν υπάρχουν στο ιντερνετ νομίζω! Εγώ μόνο με αγγλικούς δουλεύω! Εγώ όλες τις σειρές με e2dk αλλά περισσότερες πληροφορίες πμ γιατί δεν επιτρέπεται! Αν και νομίζω το site έχει disclaimer ... συνεπώς δεν πρέπει να πειράζει! Αλλά μην βάζω σε κόπο τους Mods!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Καλά χθες είδα ένα από τα καλύτερα επεισόδια. 2ος κύκλος και ο Στιβ λείπει για ράφτιννγκ και γυρνάει με μούσι και η Μάρσυ του κάνει σκηνές. Με τα πολλά ο Στηβ μένει με τους bundy και μαγειρεύει και έχει πορωθεί ο Αλ αλλά ο στηβ που έχει κάβλες θέλει να γυρίσει πίσω και ο ΑΛ ξεκινάει ιδεολογικό κύρηγμα.

Αρχική Δημοσίευση από AL BUNDY:
Nature gave men the urge, and women the answer
Women know we have these urges, but they have the same urges as we do
they just they just don't show it, because that's how spitfull they are
But they need as just as much as we need them
WHY?
Because we can do the job and you can't take a battery home to meet your mother

Στο μεταξύ του δείχνει και την απόλυτα ξενερωτική φωτογραφία της πεθεράς του για όποτε βγαίνει εκτός ελέγχου να ηρεμεί.

Στο μεταξύ η Πεγκ που δεν θέλει τα οικοκυρικά να δουλεύουν προσπαθεί να ψήσει την Μάρσυ να πάρει τον Στηβ πίσω και της κάνει και αυτή ιδεολογικό κύρηγμα.

Αρχική Δημοσίευση από PEGY BUNDY:
Nature played a very cruel joke on them,
it gave them a source of pleasure, but in order for it to work the blood has to leave the brain
and you see it leaves them confused,disoriented and eager to enter negotiation
because it wants that blood back,you see it needs it to go to work, to pay for all those things it agreed to only moments before

Τελικά η Μάρψυ εκλιπαρεί στην λογική του Στιβ, ο Στιβ κοιτάζει ξανά την πεθερά και λέει όχι και η Μάρσυ σαν τελευταία δράση (αυτό που τις πρότεινε από την αρχή η Πέγκυ) βγάζει το παλτό με κάτι σεξουαλικά εσώρουχα και ο Στηβ υποκύπτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aυτο ειδα κι εγω πριν 2-3 μερες demelene....
χαχαχαχαχα...μιλαμε ολα τα λεφτα επεισοδιο!
Και στην φωτογραφια της πεθερας του που του λεει (στο περιπου γιατι δεν θυμαμαι ακριβως)
"A, και στα χερια της (εννοειται της πεθερας του) η φωτογραφια εχει βγει λιγο θολη, γιατι εκεινη την ωρα φυσουσε αερακι απο πισω... "(και κουνιοντουσαν εννεοειται οι πατσαδες κατω απο τα μπρατσα...:P :P :P )
Απιστευτος ο Bundy!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πάντως Μάριο από εδώ και πέρα ξεκινάνε απίστευτα επεισόδια. Ένα ευχάριστο διάλειμα και αναμνήσεις από το παρελθόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Valentine's Day και λέει η Πεγκ στον ΑΛ
Do you know what Marcy is giving Steve tonight?
Και απαντάει A running Start
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανέις άν κοικλοφορεί σε σειρά σε καταστήματα; άν όχι που μπορούμε να τα παραγκίλουμε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αγοραζεις με πιστωτικη μεσω ιντερνετ ; Αν ναι, τοτε θα εχεις πολλες δοκιμασμενες επιλογες (amazon, play.com etc)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αγοραζεις με πιστωτικη μεσω ιντερνετ ; Αν ναι, τοτε θα εχεις πολλες δοκιμασμενες επιλογες (amazon, play.com etc)

Ναι άλλα υπότιτλους; δεν αγοράζω με πιστοτική δεν τις πάω με τίποτα άλλα μπορώ να κάνω μια και να την ακυρώσω μόλις πάρουν τα λευτά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Λοιπόν έχω ξεκινήσει 4ο κύκλο ο οποίος είναι καταπληκτικός
Τι το επεισόδιο με τον πιο υγειή άνθρωπο στο Σικάγο που τον σκοτώνει η Πεγκ, τι το επεισόδιο που πάει ο Αλ στον οδοντίατρο με τον Αλ και τον οδοντίατρο να είναι θεοί και να παίζουν τέλεια.

Πάντως στο επεισόδιο με τον οδοντίατρο δείχνει τον Μπάντ να φασώνεται βραδιάτικα με μια κοπέλα. Πρώτη φορά.

Και η ατιμή μαγείψε την μέρα που πήγε στον οδοντίατρο και δεν μπορούσε να φάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα καλά μόνο ένα dvd ανα κύκλο είναι; 12 επισόδια; πήρα προχτές τον πρώτο κύκλο κει όταν πήγα να γώ για επόμενο μου είπε ότι αυτό είναι το διπλό. Πάντος θυμήθηκα πολλά πολλύ γέλιο λέμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ο κάθε κύκλος είναι πάνω από 20. >Για τον πρώτο δεν θυμάμαι αλλά μετά είμαι σίγουρος. Απλά είναι 20λεπτα αλλά και πάλι δεν μπαίνουν σε ένα DVD όταν το Friends είχε 6 επεισόδια αν δισκάκι πάλι 25λεπτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι άλλα υπότιτλους; δεν αγοράζω με πιστοτική δεν τις πάω με τίποτα άλλα μπορώ να κάνω μια και να την ακυρώσω μόλις πάρουν τα λευτά;)
Υποτιτλους ; Να τους αφησεις τους υποτιτλους ! Και να γινεις ξεφτερι στα αγγλικα , και γιατι τα σκοτωνουν τα αστεια σε τετοιες σειρες οι υποτιτλοι.

Για το να ακυρωσεις την παραγγελεια δε καταλαβα ατι εννοεις. Ουτε εγω παω τις πιστωτικες αλλα εχω μια με περιορισμενο οριο 600 το μηνα, και την εχω μονο για τυχον αγορες απο ιντερνετ. Χωρις λογαριασμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top