Apple iPod

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Α επισης λουκ υπαρχει ειδικο γκατζετονι που επιτρεπει στο ipod σου να το φορτιζεις κατευθειαν απο την πριζα απ'οτι θυμαμαι, ειχα πετυχει ενα τετοιο. Εχει το βυσμα που εχει το αηποδ πανω και μετα απλα παει στην πριζα. Τη δικια μας. Την ευρωπαικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Και με 29$ επίσης.Έκανα αναφορά στα περιεχόμενα του κουτιού,εξάλλου με 0.30e κάνεις την ίδια δουλειά.
Χώρα κατασκευής είπες και γι'αυτό έγραψα την Κίνα,σχεδιασμού California.
Όπως και το iPod nano είναι 5G πλέον,έτσι και το iPod touch έφτασε 3G.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harrym

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ε και??? και που κολλάει η Κίνα στο θέμα μας με τις πρίζες? λες να εννοούσα την Κίνα.. μην παίζουμε με τις λέξεις.. Αναδιατυπώνω αν θες. Λες να μην τους νοιάζει να κάνουν εξαγωγές σε άλλες χώρες εκτός από τη χώρα που βρίσκεται η έδρα?

και ναι, ο φορτιστής μπορεί να είναι ίδιος μεν, αν εξαιρέσουμε την κεφαλή δε (!).. και σε κάθε περιοχή που πωλείται το iphone/ipod έχει και την αντίστοιχη κεφαλή προφανώς.. αν πας να αγοράσεις από ελληνικό κατάστημα δε νομίζω ότι θα βρεις αμερικανική κεφαλή. και για την ακρίβεια.. υπάρχει ΚΑΙ φορτιστής με κεφαλή.. και ολόκληρος..
αν το είχες διευκρινίσει δε θα ασχολιόμουνα να απαντήσω..και σου είπα πως δεν το κατάλαβα έτσι όπως το είπες..

Κάμερα δεν έχει το ipod.. και συνεχίζω να μην καταλαβαίνω γιατί το είπες αυτό για την Αμερική και την Ευρώπη και για τη διαφορά φιλοσοφίας μας.. Τουλάχιστον δείξε μου γιατί το λες αυτό.. Μην το λες απλά έτσι για να το πεις. Επίτρεψέ μου να έχω την δική μου άποψη. Χωρίς παρεξήγηση ε? :)

Επίσης δεν μου απάντησες για τα υπόλοιπα που είπες πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Διαφορά φιλοσοφίας στη χρήση του.Ο Ευρωπαίος κοιτάει να τα έχει όλα σε ένα(γι'αυτό είπα ότι φωνάζουμε διότι δεν έβαλε κάμερα),στην Αμερική δεν τους ενδιαφέρει,κυκλοφορούν με 2-3 συσκευές Ο_Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Διαφορά φιλοσοφίας στη χρήση του.Ο Ευρωπαίος κοιτάει να τα έχει όλα σε ένα(γι'αυτό είπα ότι φωνάζουμε διότι δεν έβαλε κάμερα),στην Αμερική δεν τους ενδιαφέρει,κυκλοφορούν με 2-3 συσκευές Ο_Ο

Ο Ευρωπαίος που θέλει όλα σε ένα παίρνει προφανώς iphone.

Ο λόγος που απαντάς έτσι επιλεκτικά ποιος είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Σε όλα νομίζω απάντησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
μπορει και μεσω του Η/Υ !!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Ή πολύ απλά μπορείς να υποδείξεις τον ανεξήγητο αναπάντητο ερώτημά σου.
Δεν μου χρειάζονται γυαλιά μάλλον εσύ τα χρειάζεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ή πολύ απλά μπορείς να υποδείξεις τον ανεξήγητο αναπάντητο ερώτημά σου.
Δεν μου χρειάζονται γυαλιά μάλλον εσύ τα χρειάζεσαι.
Γύρνα πίσω σελίδα, δες τα ποστς του harry, δες μετά τι απάντησες.. Είναι και αριθμημένα για να σε διευκολύνει.

Δεν είναι πυρηνική φυσική.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
1 απάντησα
2 απάντησα
3 απάντησα
4 εξήγηση δίνει
5 να απαντήσω;

Άντε ρε και εγώ νόμιζα ότι έδινε συνταγή διάσπασης του ατόμου,σαν τη Βέφα.
Δυστυχώς αφέραισες τα γυαλιά.

1vs1 παίζουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
1 απάντησα
2 απάντησα
3 απάντησα
4 εξήγηση δίνει
5 να απαντήσω;

Ευτυχώς που αφέραισες τα γυαλιά.

1)
έγραψες
1) Ο φορτιστής είναι ο ίδιος σε Ευρώπη-Αμερική.Αφού υπάρχει και προφανέστατα διαφορετικός σε Ευρώπη/Αμερική ας τον δω και εγώ.

απάντησε:
Είσαι σίγουρος γι' αυτό που λες? Οκ, αφού θες να τον δεις, ορίστε:
Apple USB Power Adapter (κατευθείαν από το Apple Store U.S. (!))
κάνε και ζουμ αν θές στη δεύτερη εικόνα

Στη συνέχεια, αλλάζω χώρα στο Apple Store και βάζω μια ευρωπαϊκή χώρα, τυχαίο παράδειγμα, Ιταλία.
Apple USB Power Adapter (μη σε ξεγελάει το ίδιο όνομα :P , Apple Store Italy (!))

Μετά έγραψες κάτι άσχετο και τελείως διαφορετικό με το αρχικό.

3) Δεν βλέπω κάτι άμεσα σχετικό.

5+) Δεν απάντησες




1vs1 -- όχι, απλά παρατηρήσεις κάνω

γυαλιά -- δεν ταίριαζαν με το concept
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
1) έχω κάνει και άλλο post που κατάλαβε ο harrym εσύ γιατί δεν κατάλαβες δεν ξέρω.
3) πρέπει να αντιλέγω σε κάθε post δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Πω ρε φίλε είσαι πραγματικά waste σε b/w.! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Δεν είμαστε φίλοι troll1gw0w~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ρε σεις εχω μια απορια.:D
Τον Οκτωβρη θα μου φερει ενας γνωστος απο Αμερικη ενα ipod που ζητησα (ναι ηταν να το φερει σημερα μια θεια αλλα εγινε μια στραβη-.-), και θελω να ρωτησω κατι σχετικα με την φορτιση..
Ξερω οτι τα ipod φορτιζουν μεσω USB απο τον υπολογιστη, και επισης μου ειπε ο αδερφος μου οτι επισης γινεται να το φορτισω οπως φορτιζει το κινητο του (x-peria), δηλαδη με εναν ειδικο φορτιστη, που δεχεται USB για να το βαζεις στην πριζα και να φορτιζει.
Αλλα στην Αμερικη, οι πριζες τους, το ρευμα τους ρε παιδι μου ειναι διαφορετικο απο οτι εδω στην Ελλαδα, και ηθελα να ρωτησω..
Υπαρχει περιπτωση να μην μπορω να το φορτιζω με φορτιστη που δεχεται USB?=/
Φχαριστω.=/

Μπορείς ν' αγοράσεις και από κάποιο μαγαζί εδώ φορτιστή. Βασικά κι εγώ θέλω έναν. Είναι χρήσιμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το νέο ipod nano

Mε βίντεο κάμερα και ραδιόφωνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidorosrigas

Νεοφερμένος

Ο isidorosrigas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Επίσης έχει ηχείο! Αν και δεν το λένε πουθενά!
Το είχα δει σε ένα βίντεο στο YouTube. Είχε βάλει ένα τραγούδι και ακουγόταν. Μετά έβαλε τα ακουστικά για να δείξει το ράδιο.
Συνεχίζει να είναι το καλύτερο MP3 Player και αν βάλει Bluetooth θα είναι το καλύτερο και κανένα δεν θα μπορεί να το ξεπεράσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
https://www.apple.com/ipodnano/features/voiceover.html ρε έλεος, έχει ακόμα και Ελληνικά το καινούριο το nano...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top