Apple

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,572 μηνύματα.
Μπράβο @Pak , καλώς ήλθες στη σωστή όχθη της τεχνολογίας :lol: :pfff:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,476 μηνύματα.
Μπράβο @Pak , καλώς ήλθες στη σωστή όχθη της τεχνολογίας :lol: :pfff:
Λες και έγινα μέλος σε cult νιώθω, αλλά ευχαριστώ :laugh:

Καλωσήρθε στο club των πλούσιοπαίδων. Δεν δίνουμε σημασία εμείς στις φτωχατζες που κυκλοφορούν με Samsung και Xiaomi 💷💷🤑🤑.
Δλδ μέχρι χθες ήμουν φτωχάτζα; :bleh:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Λες και έγινα μέλος σε cult νιώθω, αλλά ευχαριστώ :laugh:


Δλδ μέχρι χθες ήμουν φτωχάτζα; :bleh:
Ήσουν πλούσια που απλά κατέβηκες προσωρινά στα κατώτερα στρώματα και τώρα επέστρεψες στη χλιδή 💶💶
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,572 μηνύματα.
Λες και έγινα μέλος σε cult νιώθω, αλλά ευχαριστώ :laugh:
Μπα όχι, κάπως έτσι είμαστε
1686394932185.png
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,476 μηνύματα.
Πάντως έχω να πω ότι είναι πολύ ελαφρύ και αυτό μου αρέσει (βέβαια και πολύ πιο μικρό από αυτά που έχω συνηθίσει, αλλά κλάιν).
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,476 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,476 μηνύματα.
Παιδιά βλέπω και το τελευταίο σημαδάκι που έχω στο πρόσωπό μου :upside:
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Σας κατουράω όλους ....Tesla phone

 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Μου κόλλησε ένα butterfly πλήκτρο στο MacBook. To δεξί shift. Έβαλα πάνω του συμπιεσμένο αέρα και έφτιαξε. Μαγεία.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,476 μηνύματα.
Λοιπόν, το μωρό μου έχει πέσει στο 48% (αχ ποσό γρήγορα πέφτει :cry_x:) οπότε μέσα στη μέρα θα κάνουμε τη δεύτερη φόρτισή του. Να κρατάω την μπαταρία ανάμεσα στο 30% με 80% όπως έχω διαβάσει;
Εν τω μεταξύ τι ανώμαλο πληκτρολόγιο, άκου εκεί να πατάμε πρώτα το φωνήεν και μετά τον τόνο (λογικά αυτό κάπως θα αλλάζει αλλά δεν το έχω ψάξει ακόμα) :P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Λοιπόν, το μωρό μου έχει πέσει στο 48% (αχ ποσό γρήγορα πέφτει :cry_x:) οπότε μέσα στη μέρα θα κάνουμε τη δεύτερη φόρτισή του. Να κρατάω την μπαταρία ανάμεσα στο 30% με 80% όπως έχω διαβάσει;
Εν τω μεταξύ τι ανώμαλο πληκτρολόγιο, άκου εκεί να πατάμε πρώτα το φωνήεν και μετά τον τόνο (λογικά αυτό κάπως θα αλλάζει αλλά δεν το έχω ψάξει ακόμα) :P
Η μπαταρία δεν ήταν ποτέ το δυνατό σημείο των iPhone. Εγώ την πάω μέχρι το 90% max ώστε να μου κρατάει λίγο πάνω, το 80% είναι κάπως λίγο αν το θέλεις για όλη την ημέρα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,476 μηνύματα.
Βάλε autocorrect.
Το έχω απλά μου αρέσει να βάζω μόνη μου τους τόνους :P
Η μπαταρία δεν ήταν ποτέ το δυνατό σημείο των iPhone. Εγώ την πάω μέχρι το 90% max ώστε να μου κρατάει λίγο πάνω, το 80% είναι κάπως λίγο αν το θέλεις για όλη την ημέρα.
Ναι το ήξερα από πριν, αλλά δεν περίμενα να πέφτει τόσο γρήγορα. Τα samsung μου στην πρώτη τους φόρτιση κράταγαν στανταρ μιάμιση μέρα :P Τέσπα, ευχαριστώ.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,572 μηνύματα.
εγώ πρώτη φορά ακούω ότι είναι καλό να μην το πάμε μέχρι 100%, too late
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,476 μηνύματα.
Ποτέ δεν είναι αργά. Αν πιστέψεις στον εαυτό σου μπορείς να καταφέρεις τα πάντα. Δεν έχει σημασία πόσες φορές θα πέσεις, αλλά πόσες θα σηκωθείς. Πίστεψε σε σένα, πίστεψε στον εαυτό σου, πίστεψε στον Αναστάση. Μπορείς, πιστεύω σε σένα :hug:

Αχ λάθος θρεντ, δεν πιάνουν εδώ τα inspirational shit
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top