Apple

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
96AB20F1-1444-44D6-B089-C277654E333A.png

Στο iCloud. Μόνο που ναι μεν έχω στις φωτογραφίες μου εκεί αλλά πως βάζω εφαρμογές κτλ;
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Θεωρείτε ότι τα 128GB είναι καλή χωρητικότητα ή πρέπει κανείς να πάει παραπάνω;
Θα μου πείτε ότι έχει σημασία και τι αποθηκεύει ο καθένας και δίκιο θα έχετε, αλλά είπα να ρωτήσω.
Σε αυτό που έχω εδώ και 2,5 χρόνια περισσεύουν 20GB από τα 64GB (μαζί με συνδρομή iCloud εννοείται).
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
View attachment 105516
Στο iCloud. Μόνο που ναι μεν έχω στις φωτογραφίες μου εκεί αλλά πως βάζω εφαρμογές κτλ;
Δεν χρειάζεται να ασχοληθείς μπαίνουν αυτόματα όταν γεμίζεις από χώρο. Εμφανίζει ένα συννεφάκι και την επαναφέρει όποτε το πατήσεις.

Προσωπικά είχα για χρόνια το iCloud χωρίς συνδρομή και απλώς έβαζα τις φωτογραφίες μου στο google photos. Αν θες να μείνεις στα 5gb κάνε και εσύ το ίδιο αλλιώς μονόδρομος τα 50gb iCloud.
IMG_6037.jpg
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
τα 128 gb ειναι υπεραρκετα για εναν μεσο χρηστη που βγαζει πολλες φωτο και αραζει στο ig/facebook κλπ .
ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ CLEAN UP ΕΝΙΟΤΕ ΟΜΩΣ Ε !!!!!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Μετά από 4.5 χρόνια χρήσης. Σίγουρα φθάνουν τα 128GB.
 

Συνημμένα

  • E080089F-4254-4622-9A20-7CBD7D0E2334.jpeg
    E080089F-4254-4622-9A20-7CBD7D0E2334.jpeg
    47.2 KB · Εμφανίσεις: 57

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Εγώ 64 GB χώρο έχω και χωρίς συνδρομή στο iCloud, πως χωράνε όλα και του κινητού και του λαπτοπ ένας θεός ξέρει :lol:
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Η μεγαλύτερη μου πληγή είναι ότι κάνω ασύστολα σκρινσοτ :lol:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Ίσως δεν έχεις 2.500+ φωτογραφίες και 300+ τραγούδια κατεβασμένα :bye2:
Η αλήθεια είναι ότι όποτε τελειώνει ο χώρος στο cloud με πιάνει πνεύμα οικονομίας και σβήνω αντί να επεκτείνω τον χώρο :lol:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,655 μηνύματα.
128 gb ειναι υπεραρκετα για το 95% των ανθρωπων.Μια χαρα θα εισαι.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Θρεντ για android δεν υπάρχει;;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,826 μηνύματα.
Τι apple ρε σεις; Μη δίνετε τζάμπα χρήμα.

Android μέχρι τελικής πτώσεως.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top