Apple

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.




To νέο Pro. To notch αντικαθιστάται με χάπι και δένει απόλυτα σχεδιαστικά με το iOS 16. Κανείς πλέον δεν θα κοροϊδέψει την apple για τρύπες στην οθόνη.

Εντύπωση προκαλεί και το Apple Watch Ultra. 36 ώρες αυτονομία και κατάλληλο ακόμα και για καταδύσεις.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Φανταστικό το iPhone 14 pro / pro max. Αν έπαιρνα θα πήγαινε στο 14 pro 6.1 inch.


Παρολο αυτά θα μείνω με το 13 προφανώς.😉😉
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
@Volkswagen Fan, Φώτη, από Apple Watches, τι έχεις να προτείνεις;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
@Volkswagen Fan, Φώτη, από Apple Watches, τι έχεις να προτείνεις;

Το Apple Watch ultra που ανακοίνωσε σήμερα τα σπάει πραγματικά , όμως θα κάνει γύρω στα 900€ και δεν ξέρω αν αξίζει να δώσεις 900€ για ρολόι . Πάντως και το Apple Watch series 8 η το περσινό 7 θα σε καλύψει στο 100% καθώς μιλάμε για ρολόι και όχι για smartphone.😉😉
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Το Apple Watch ultra που ανακοίνωσε σήμερα τα σπάει πραγματικά , όμως θα κάνει γύρω στα 900€ και δεν ξέρω αν αξίζει να δώσεις 900€ για ρολόι . Πάντως και το Apple Watch series 8 η το περσινό 7 θα σε καλύψει στο 100% καθώς μιλάμε για ρολόι και όχι για smartphone.😉😉
Με 900€ παίρνω καινούργιο κινητό :( Κάτι σε χαμηλότερη τιμή που να μην είναι discontinued; Θα ψάξω τα δυο που αναφέρεις στο τέλος.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Με 900€ παίρνω καινούργιο κινητό :( Κάτι σε χαμηλότερη τιμή που να μην είναι discontinued; Θα ψάξω τα δυο που αναφέρεις στο τέλος.

Apple Watch 7 δες. Κάτσε μα το ψάξω και εγώ λίγο και επανέρχομαι.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Το είδα. Αλλά γιατί για το 8 βγάζει ίδια περίπου τιμή; 399 dollars;

Γιατί στο 7 δεν έχουν ρίξει την τιμή λογικά ακόμη. Μόλις βγουν τα 8αρια στην αγορά η τιμή του 7 θα πέσει. Αν θέλεις και μπορείς να δώσεις 400€ το 8αρι είναι μονόδρομος .😉😉
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Κακά νέα: Ιταλικές τιμές
1339 το προ
1489 το μαξ
1009 το pro ρολοι

Οι τιμές αυξάνονται στην Ευρώπη αρκετά ενώ Αμερική μένουν σταθερές.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Ωραία πλέον θα αγοράζω το iPhone μου από ΗΠΑ/ Καναδά και τέλος με το κλέψιμο της Ευρώπης 😆😆
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
0AD8925A-1E9A-4EA3-AE54-0E614B0F231E.jpeg
Το SE καλό δεν είναι; Πιο παλιό μεν αλλά I could work around it. Σε 1-2 χρόνια από τώρα θα κυκλοφορεί ακόμα θέλω να πιστεύω.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
View attachment 108164Το SE καλό δεν είναι; Πιο παλιό μεν αλλά I could work around it. Σε 1-2 χρόνια από τώρα θα κυκλοφορεί ακόμα θέλω να πιστεύω.
Είναι ρολόι θα σε βγάλει άνετα για 2-3 χρόνια. Πάντα σε ρολόι παίρνουμε κάτι πιο φθηνό. Το συγκεκριμένο είναι μια χαρά για απλή χρήση δε θέλεις κάτι περισσότερο.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Είναι ρολόι θα σε βγάλει άνετα για 2-3 χρόνια. Πάντα σε ρολόι παίρνουμε κάτι πιο φθηνό. Το συγκεκριμένο είναι μια χαρά για απλή χρήση δε θέλεις κάτι περισσότερο.
Ναι! Κυρίως το θέλω να κάνω monitor τους παλμούς, για τις ειδοποιήσεις όταν δεν μπορώ να κοιτάξω το κινητό και για φωτογραφίες. Που τα 2 τελευταία δεν μπορώ να τα κάνω με οποιοδήποτε smartwatch.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Ωραία πλέον θα αγοράζω το iPhone μου από ΗΠΑ/ Καναδά και τέλος με το κλέψιμο της Ευρώπης 😆😆
Ναι αλλά μετά πληρώνεις το τελώνιο, τη διαφορά με το ΦΠΑ της Ελλάδας και έρχεται παρόμοιο το κόστος αν το αγόραζες από τη Ελλάδα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ωραία πλέον θα αγοράζω το iPhone μου από ΗΠΑ/ Καναδά και τέλος με το κλέψιμο της Ευρώπης 😆😆
Τελωνείο? 😂Δεν έχει από ΗΠΑ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι αλλά μετά πληρώνεις το τελώνιο, τη διαφορά με το ΦΠΑ της Ελλάδας και έρχεται παρόμοιο το κόστος αν το αγόραζες από τη Ελλάδα.
Ακριβώς!
Σου βγαίνει πάντα παραπάνω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι! Κυρίως το θέλω να κάνω monitor τους παλμούς, για τις ειδοποιήσεις όταν δεν μπορώ να κοιτάξω το κινητό και για φωτογραφίες. Που τα 2 τελευταία δεν μπορώ να τα κάνω με οποιοδήποτε smartwatch.
Μπορείς να πάρεις ένα οποιοδήποτε smartwatch που το συνδέεις σε εφαρμογή και τα βλέπεις αυτά παλμούς και χιλιόμετρα κλπ από το κινητό.
Εγώ ένα τέτοιο έχω.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ωραία πλέον θα αγοράζω το iPhone μου από ΗΠΑ/ Καναδά και τέλος με το κλέψιμο της Ευρώπης 😆😆
Δυστυχώς δεν είναι μόνο θέμα της Apple αλλά γενικό. Πριν λίγες πήρε και το PS5 αύξηση 50 ευρώ.

Το 13mini, 13 Pro, 11 σταματάνε την παραγωγή τους.
333.png
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Τελωνείο? 😂Δεν έχει από ΗΠΑ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ακριβώς!
Σου βγαίνει πάντα παραπάνω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μπορείς να πάρεις ένα οποιοδήποτε smartwatch που το συνδέεις σε εφαρμογή και τα βλέπεις αυτά παλμούς και χιλιόμετρα κλπ από το κινητό.
Εγώ ένα τέτοιο έχω.
Δεν νομίζω να ισχύει για iPhone αυτό
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν νομίζω να ισχύει για iPhone αυτό
Υπάρχει καλέ απλά το ψάχνεις ως
smartwatch compatible with ios
Screenshot_20220907_234118.jpg

https://pocketnow.com/here-are-best-smartwatches-work-both-android-and-iphone/smartwatch compatible with ios

Ας με διορθώσουν τα παιδιά εδώ που είναι πιο εξπερτ όσον αφορά το iPhone. Αλλά πιστεύω ότι μπορείς να βρεις να μην είναι Apple στην ουσία αυτό πληρώνεις 5πλασια το Apple.
Ψάχνεις και βλέπεις ποιο ταιριάζει σε αυτό που θες.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
@Joji Εγώ έχω το Apple Watch 7 πάντως, το οποίο είναι εξαιρετικό
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Με ποια λογική έβαλαν το περσινό chipset στο iPhone 14 το απλό;;😑😑
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top